Katalog aukce 2006 - ObÄanské sdruženà - Máme otevÅ™eno?
43. Kamila Najbrtová<br />
Vozataj, 1988<br />
grafický list 15/17, signováno, rámováno, 69×93,5 cm<br />
vyvolávací cena 3500 Kč<br />
Sdružení věnovala autorka.