kavel taxatie kavel taxatie<br />
113 Duit 1653. V.131.5. Bijna zeer fraai. 100<br />
Overijssel<br />
114 Dubbele gouden dukaat Spaans type z.j.(1582-1589).<br />
D.1046. Prachtig. Ex. muntvondst Urk, Schulman 17/5020. 4000<br />
115 Gouden dukaat Spaans type z.j.(1590-1593). D.1048.<br />
Prachtig. Ex. muntvondst Urk, Schulman 17/5021. 2500<br />
116 Gouden dukaat z.j. D.1049. Zeer fraai. 250<br />
Overijsselse steden<br />
117 De Drie Rijkssteden. Rijksdaalder 1555. D.673.<br />
Bijna zeer fraai. 300<br />
118 De Drie Rijkssteden. Arendsrijksdaalder 1568. D.676.<br />
Zeer fraai. 200<br />
119 Deventer. Goudgulden z.j. met titel Matthias. D.1083.<br />
Zeer fraai. 250<br />
120 Deventer. Gouden dukaat 1662. D.1089. RRR.<br />
Oplage 1000 ex. Zeer fraai/prachtig. 2500<br />
Uw muntencollectie verkopen?<br />
Muntenveiling is hét adres voor de hoogste opbrengst!<br />
9<br />
121 Deventer. 28 Stuiver 1684. D.1111. Ca. prachtig. 200<br />
122 Deventer. Noodmunt van 4 stuiver 1578. Prachtig/FDC.<br />
123 Kampen. Halve arendsrijksdaalder 1598. D.701.<br />
100<br />
Fraai/zeer fraai. 150<br />
124 Kampen. Dubbele gouden dukaat Spaans type z.j.<br />
Met gotisch omschrift. D.1098a. Zeer fraai/prachtig. 2500<br />
125 Kampen. Dubbele gouden dukaat Spaans type z.j.<br />
Met latijns omschrift. D.1098b. RRRR. Prachtig.<br />
Ex. Schulman 29/303. 3200<br />
126 Kampen. Dubbele gouden dukaat Spaans type z.j.<br />
D.1100. RRRR. Ca. prachtig. Ex. Leu 74/1552. 3200<br />
127 Kampen. Gouden dukaat spaans type z.j. D.1101.<br />
Zeer fraai. 300<br />
128 Kampen. Duit 1644. V.167.4. Zeer fraai. 40<br />
129 Zwolle. Gouden dukaat z.j. Zeer fraai. 250