24.12.2012 Views

kavel taxatie kavel taxatie<br />

669 25 Cent 1822u. FDC. Mooie kleur. 2000<br />

670 25 Cent 1823/22b. FDC. 750<br />

671 25 Cent 1824b. Prachtig-. 80<br />

672 25 Cent 1825u. FDC. 150<br />

673 25 Cent 1825u. Prachtig-. 60<br />

674 25 Cent 1825b. Rand iets onregelmatig. Vrijwel UNC. 150<br />

675 25 Cent 1826u. FDC. 125<br />

676 25 Cent 1826u. FDC-. 120<br />

677 25 Cent 1826b. FDC. Mooie kleur. 175<br />

678 25 Cent 1827b. UNC-. 250<br />

679 25 Cent 1828b. Ca. prachtig. 550<br />

680 25 Cent 1829b. Zeer fraai/prachtig. 75<br />

681 25 Cent 1830u. Zeer fraai. 75<br />

682 25 Cent 1830b. UNC-. 350<br />

23<br />

683 25 Cent 1848. FDC-. 100<br />

684 25 Cent 1849. Willem II. FDC. 100<br />

685 25 Cent 1849. Willem II. FDC. 100<br />

686 25 Cent 1849. Willem III. FDC. 1000<br />

687 25 Cent 1849. Willem III. Fraai. 50<br />

688 25 Cent 1850. Prachtig. 750<br />

689 25 Cent 1887. UNC. 1000<br />

690 25 Cent 1887. Zeer fraai-. 250<br />

691 25 Cent 1889. Prachtig. 300<br />

692 25 Cent 1889. Zeer fraai-. 125<br />

693 25 Cent 1890. FDC. 450<br />

694 25 Cent 1890. Ca. prachtig. 250<br />

695 25 Cent 1890. Zeer fraai-. 100<br />

696 25 Cent 1890. Zonder punt. Zeer fraai+. 200<br />

697 25 Cent 1892. FDC. 300<br />

698 25 Cent 1892. FDC. 300<br />

699 25 Cent 1892. Prachtig+. 150<br />

700 25 Cent 1893. FDC. 300<br />

701 25 Cent 1893. Prachtig-. 125<br />

De veilingcommissie bedraagt 22% plus € 2,50 tafelgeld per kavel.