kavel taxatie kavel taxatie<br />
669 25 Cent 1822u. FDC. Mooie kleur. 2000<br />
670 25 Cent 1823/22b. FDC. 750<br />
671 25 Cent 1824b. Prachtig-. 80<br />
672 25 Cent 1825u. FDC. 150<br />
673 25 Cent 1825u. Prachtig-. 60<br />
674 25 Cent 1825b. Rand iets onregelmatig. Vrijwel UNC. 150<br />
675 25 Cent 1826u. FDC. 125<br />
676 25 Cent 1826u. FDC-. 120<br />
677 25 Cent 1826b. FDC. Mooie kleur. 175<br />
678 25 Cent 1827b. UNC-. 250<br />
679 25 Cent 1828b. Ca. prachtig. 550<br />
680 25 Cent 1829b. Zeer fraai/prachtig. 75<br />
681 25 Cent 1830u. Zeer fraai. 75<br />
682 25 Cent 1830b. UNC-. 350<br />
23<br />
683 25 Cent 1848. FDC-. 100<br />
684 25 Cent 1849. Willem II. FDC. 100<br />
685 25 Cent 1849. Willem II. FDC. 100<br />
686 25 Cent 1849. Willem III. FDC. 1000<br />
687 25 Cent 1849. Willem III. Fraai. 50<br />
688 25 Cent 1850. Prachtig. 750<br />
689 25 Cent 1887. UNC. 1000<br />
690 25 Cent 1887. Zeer fraai-. 250<br />
691 25 Cent 1889. Prachtig. 300<br />
692 25 Cent 1889. Zeer fraai-. 125<br />
693 25 Cent 1890. FDC. 450<br />
694 25 Cent 1890. Ca. prachtig. 250<br />
695 25 Cent 1890. Zeer fraai-. 100<br />
696 25 Cent 1890. Zonder punt. Zeer fraai+. 200<br />
697 25 Cent 1892. FDC. 300<br />
698 25 Cent 1892. FDC. 300<br />
699 25 Cent 1892. Prachtig+. 150<br />
700 25 Cent 1893. FDC. 300<br />
701 25 Cent 1893. Prachtig-. 125<br />
De veilingcommissie bedraagt 22% plus € 2,50 tafelgeld per kavel.