kavel taxatie kavel taxatie<br />
831 1 Gulden 1828u. Prachtig/FDC. 1250<br />
832 1 Gulden 1829b. Ca. prachtig. 750<br />
833 1 Gulden 1829b. Zeer fraai+. 400<br />
834 1 Gulden 1831/24u. Streepje tussen kroon en wapen.<br />
Onbekende overslag. UNC. 1250<br />
835 1 Gulden 1832. Ca. prachtig. 250<br />
836 1 Gulden 1832. Zeer fraai/prachtig. 200<br />
837 1 Gulden 1837. FDC. 600<br />
838 1 Gulden 1840. Vrijwel FDC. 600<br />
839 1 Gulden 1840. Prachtig. 300<br />
840 1 Gulden 1840. Fraai/zeer fraai. 75<br />
841 1 Gulden 1840. Fraai/zeer fraai. 75<br />
Uw muntencollectie verkopen?<br />
“AA” Muntenveiling is hét adres voor de hoogste opbrengst!<br />
27<br />
842 1 Gulden 1842. Prachtig/FDC. 700<br />
843 1 Gulden 1842. Met kort borstbeeld. Ca. prachtig. 750<br />
844 1 Gulden 1843. UNC-. 350<br />
845 1 Gulden 1844. UNC. 400<br />
846 1 Gulden 1845. Prachtig+. 90<br />
847 1 Gulden 1845. Prachtig+. 90<br />
848 1 Gulden 1846 lelie. Ca. prachtig. 140<br />
849 1 Gulden 1846 zwaard. PROOF. 750<br />
850 1 Gulden 1847. Zeer fraai. 25<br />
851 1 Gulden 1848. FDC. Mooie kleur! 125