24.12.2012 Views

kavel taxatie kavel taxatie<br />

831 1 Gulden 1828u. Prachtig/FDC. 1250<br />

832 1 Gulden 1829b. Ca. prachtig. 750<br />

833 1 Gulden 1829b. Zeer fraai+. 400<br />

834 1 Gulden 1831/24u. Streepje tussen kroon en wapen.<br />

Onbekende overslag. UNC. 1250<br />

835 1 Gulden 1832. Ca. prachtig. 250<br />

836 1 Gulden 1832. Zeer fraai/prachtig. 200<br />

837 1 Gulden 1837. FDC. 600<br />

838 1 Gulden 1840. Vrijwel FDC. 600<br />

839 1 Gulden 1840. Prachtig. 300<br />

840 1 Gulden 1840. Fraai/zeer fraai. 75<br />

841 1 Gulden 1840. Fraai/zeer fraai. 75<br />

Uw muntencollectie verkopen?<br />

“AA” Muntenveiling is hét adres voor de hoogste opbrengst!<br />

27<br />

842 1 Gulden 1842. Prachtig/FDC. 700<br />

843 1 Gulden 1842. Met kort borstbeeld. Ca. prachtig. 750<br />

844 1 Gulden 1843. UNC-. 350<br />

845 1 Gulden 1844. UNC. 400<br />

846 1 Gulden 1845. Prachtig+. 90<br />

847 1 Gulden 1845. Prachtig+. 90<br />

848 1 Gulden 1846 lelie. Ca. prachtig. 140<br />

849 1 Gulden 1846 zwaard. PROOF. 750<br />

850 1 Gulden 1847. Zeer fraai. 25<br />

851 1 Gulden 1848. FDC. Mooie kleur! 125