kavel taxatie kavel taxatie<br />
1108 Gouden dukaat 1818u. FDC-. 250<br />
1109 Gouden dukaat 1820u. Prachtig. 500<br />
1110 Gouden dukaat 1831u. FDC-. 250<br />
1111 Gouden dukaat 1841 fakkel. FDC-. 250<br />
1112 Gouden dukaat 1841 fakkel. FDC-. 200<br />
1113 Gouden dukaat 1841 fakkel. FDC-. 200<br />
1114 Gouden dukaat 1841 lelie. FDC. 200<br />
1115 Gouden dukaat 1849. FDC-. 200<br />
1116 Gouden dukaat 1849. Met gepolijste stempels geslagen.<br />
PROOF. Zeldzaam. 2000<br />
1117 Gouden dukaat 1899. FDC. Schitterende kleur! 1250<br />
1118 Gouden dukaat 1905. FDC-. 1250<br />
1119 Gouden dukaat 1908. FDC. 1250<br />
1120 Gouden dukaat 1912. FDC. 1000<br />
1121 Gouden dukaat 1913. FDC. 1000<br />
35<br />
1122 Gouden dukaat 1914. FDC. 1000<br />
1123 Gouden dukaat 1917. FDC. 75<br />
1124 Gouden dukaat 1917. FDC. 75<br />
1125 Gouden dukaat 1921. FDC. 75<br />
1126 Gouden dukaat 1921. FDC. 60<br />
1127 Gouden dukaat 1921. FDC. 75<br />
1128 Gouden dukaat 1924. FDC. 400<br />
1129 Gouden dukaat 1925. FDC. 75<br />
1130 Gouden dukaat 1925. FDC. 75<br />
1131 Gouden dukaat 1926. FDC-. 150<br />
1132 Gouden dukaat 1927 en 1928. FDC. 100<br />
1133 Gouden dukaat 1927. FDC. 50<br />
1134 Gouden dukaat 1927. FDC. 50<br />
1135 Gouden dukaat 1927. FDC. 50<br />
1136 Gouden dukaat 1928. FDC. 50<br />
1137 Gouden dukaat 1928. FDC. 50<br />
1138 Gouden dukaat 1928. FDC. 50<br />
1139 Gouden dukaat 1928. FDC. 50<br />
1140 Gouden dukaat 1937. FDC. 75<br />
1141 Gouden dukaat 1937. FDC. 75<br />
1142 Gouden dukaat 1937. Zeer fraai. 50<br />
1143 Gouden dukaat 1960. FDC. 200<br />
1144 Gouden dukaat 1960. FDC. 200<br />
1145 Gouden dukaat 1972, 74 en 75. Prooflike. 150<br />
1146 Gouden dukaat 1972. Prooflike. 50<br />
1147 Gouden dukaat 1972. Prooflike. 50<br />
1148 Gouden dukaat 1972. Prooflike. 50<br />
1149 Gouden dukaat 1972. Prooflike. 50<br />
1150 Gouden dukaat 1972. Prooflike. 50<br />
1151 Gouden dukaat 1972. Prooflike. 50<br />
1152 Gouden dukaat 1974 medailleslag. Prooflike. 300<br />
1153 Gouden dukaat 1974 medailleslag. Prooflike. 300<br />
1154 Gouden dukaat 1974. Prooflike. 50<br />
1155 Gouden dukaat 1974. Prooflike. 50<br />
1156 Gouden dukaat 1974. Prooflike. 50<br />
1157 Gouden dukaat 1974. Prooflike. 50<br />
1158 Gouden dukaat 1975. Prooflike. 50<br />
1159 Gouden dukaat 1975. Prooflike. 50<br />
1160 Gouden dukaat 1975. Prooflike. 50<br />
1161 Gouden dukaat 1976. Prooflike. 60<br />
1162 Gouden dukaat 1976. Prooflike. 60<br />
1163 Gouden dukaat 1985. Proof. 50<br />
1164 Gouden dukaat 1986. Proof. 50<br />
1165 Gouden dukaat 1989. Proof. 50