24.12.2012 Views

kavel taxatie kavel taxatie<br />

1108 Gouden dukaat 1818u. FDC-. 250<br />

1109 Gouden dukaat 1820u. Prachtig. 500<br />

1110 Gouden dukaat 1831u. FDC-. 250<br />

1111 Gouden dukaat 1841 fakkel. FDC-. 250<br />

1112 Gouden dukaat 1841 fakkel. FDC-. 200<br />

1113 Gouden dukaat 1841 fakkel. FDC-. 200<br />

1114 Gouden dukaat 1841 lelie. FDC. 200<br />

1115 Gouden dukaat 1849. FDC-. 200<br />

1116 Gouden dukaat 1849. Met gepolijste stempels geslagen.<br />

PROOF. Zeldzaam. 2000<br />

1117 Gouden dukaat 1899. FDC. Schitterende kleur! 1250<br />

1118 Gouden dukaat 1905. FDC-. 1250<br />

1119 Gouden dukaat 1908. FDC. 1250<br />

1120 Gouden dukaat 1912. FDC. 1000<br />

1121 Gouden dukaat 1913. FDC. 1000<br />

35<br />

1122 Gouden dukaat 1914. FDC. 1000<br />

1123 Gouden dukaat 1917. FDC. 75<br />

1124 Gouden dukaat 1917. FDC. 75<br />

1125 Gouden dukaat 1921. FDC. 75<br />

1126 Gouden dukaat 1921. FDC. 60<br />

1127 Gouden dukaat 1921. FDC. 75<br />

1128 Gouden dukaat 1924. FDC. 400<br />

1129 Gouden dukaat 1925. FDC. 75<br />

1130 Gouden dukaat 1925. FDC. 75<br />

1131 Gouden dukaat 1926. FDC-. 150<br />

1132 Gouden dukaat 1927 en 1928. FDC. 100<br />

1133 Gouden dukaat 1927. FDC. 50<br />

1134 Gouden dukaat 1927. FDC. 50<br />

1135 Gouden dukaat 1927. FDC. 50<br />

1136 Gouden dukaat 1928. FDC. 50<br />

1137 Gouden dukaat 1928. FDC. 50<br />

1138 Gouden dukaat 1928. FDC. 50<br />

1139 Gouden dukaat 1928. FDC. 50<br />

1140 Gouden dukaat 1937. FDC. 75<br />

1141 Gouden dukaat 1937. FDC. 75<br />

1142 Gouden dukaat 1937. Zeer fraai. 50<br />

1143 Gouden dukaat 1960. FDC. 200<br />

1144 Gouden dukaat 1960. FDC. 200<br />

1145 Gouden dukaat 1972, 74 en 75. Prooflike. 150<br />

1146 Gouden dukaat 1972. Prooflike. 50<br />

1147 Gouden dukaat 1972. Prooflike. 50<br />

1148 Gouden dukaat 1972. Prooflike. 50<br />

1149 Gouden dukaat 1972. Prooflike. 50<br />

1150 Gouden dukaat 1972. Prooflike. 50<br />

1151 Gouden dukaat 1972. Prooflike. 50<br />

1152 Gouden dukaat 1974 medailleslag. Prooflike. 300<br />

1153 Gouden dukaat 1974 medailleslag. Prooflike. 300<br />

1154 Gouden dukaat 1974. Prooflike. 50<br />

1155 Gouden dukaat 1974. Prooflike. 50<br />

1156 Gouden dukaat 1974. Prooflike. 50<br />

1157 Gouden dukaat 1974. Prooflike. 50<br />

1158 Gouden dukaat 1975. Prooflike. 50<br />

1159 Gouden dukaat 1975. Prooflike. 50<br />

1160 Gouden dukaat 1975. Prooflike. 50<br />

1161 Gouden dukaat 1976. Prooflike. 60<br />

1162 Gouden dukaat 1976. Prooflike. 60<br />

1163 Gouden dukaat 1985. Proof. 50<br />

1164 Gouden dukaat 1986. Proof. 50<br />

1165 Gouden dukaat 1989. Proof. 50