24.12.2012 Views

kavel taxatie kavel taxatie<br />

999 3 Gulden 1830/24u. Prachtig+. 900<br />

1000 3 Gulden 1831/24u. Zeer fraai/prachtig. 800<br />

1001 3 Gulden 1832/21u. Zeer fraai/prachtig. 700<br />

1002 3 Gulden 1832/22u. UNC-. 1250<br />

1003 3 Gulden 1832/24u. Prachtig. 750<br />

5 Gulden<br />

1004 5 Gulden 2000. EK voetbal met klein muntmeesterteken. 75<br />

1005 5 Gulden 2000. EK voetbal met klein muntmeesterteken. 75<br />

1006 5 Gulden 2000. EK voetbal met klein muntmeesterteken. 75<br />

1007 5 Gulden 2000. EK voetbal met klein muntmeesterteken. 75<br />

5 Gulden goud<br />

1008 5 Gulden goud 1826b. FDC-. 500<br />

1009 5 Gulden goud 1826b. FDC-. 500<br />

1010 5 Gulden goud 1827b. UNC. 500<br />

33<br />

1011 5 Gulden goud 1827b. Zeer fraai. 300<br />

1012 5 Gulden goud 1827b. Ca.zeer fraai. 300<br />

1013 5 Gulden goud 1843. Ca. prachtig. 2500<br />

1014 5 Gulden goud 1912. FDC. 100<br />

1015 5 Gulden goud 1912. FDC. 100<br />

1016 5 Gulden goud 1912. Prachtig/FDC. 90<br />

1017 5 Gulden goud 1912. Prachtig. 80<br />

1018 5 Gulden goud 1912. Prachtig. 80<br />

1019 5 Gulden goud 1912. Prachtig. 80<br />

1020 5 Gulden goud 1912. Prachtig. 80<br />

1021 5 Gulden goud 1912. Prachtig. 80<br />

1022 5 Gulden goud 1912. Prachtig. 80<br />

10 Gulden goud<br />

1023 10 Gulden goud 1824b. FDC. 550<br />

1024 10 Gulden goud 1825u. Prachtig/FDC. 600<br />

1025 10 Gulden goud 1825b. FDC-. 500<br />

1026 10 Gulden goud 1828b. Prachtig. 400<br />

1027 10 Gulden goud 1828/27b. FDC. 750<br />

1028 10 Gulden goud 1831u. Prachtig+. 750<br />

1029 10 Gulden goud 1832u. UNC-. 600