24.12.2012 Views

kavel taxatie kavel taxatie<br />

954 2 1/2 Gulden 1859. UNC-. 125<br />

955 2 1/2 Gulden 1860. Zeer fraai.<br />

956 vervallen<br />

60<br />

957 2 1/2 Gulden 1862. Prachtig+.<br />

958 vervallen<br />

85<br />

959 2 1/2 Gulden 1864. UNC-. 140<br />

960 2 1/2 Gulden 1865. Zeer fraai+. 25<br />

961 2 1/2 Gulden 1866. Prachtig. 60<br />

962 2 1/2 Gulden 1867. Zeer fraai/prachtig. 35<br />

963 2 1/2 Gulden 1868. Zeer fraai+. 20<br />

964 2 1/2 Gulden 1869. Ca. prachtig. 40<br />

965 2 1/2 Gulden 1870. Zeer fraai/prachtig. 30<br />

966 2 1/2 Gulden 1871. Prachtig. 35<br />

967 2 1/2 Gulden 1872. Zeer fraai. 20<br />

968 2 1/2 Gulden 1873. Zeer fraai/prachtig. 30<br />

969 2 1/2 Gulden 1874. UNC-. 75<br />

970 2 1/2 Gulden 1874 klaverblad. FDC. 75<br />

971 2 1/2 Gulden 1874 klaverblad. Ca. prachtig. 35<br />

972 2 1/2 Gulden 1898. FDC. 800<br />

973 2 1/2 Gulden 1898. FDC. Mooie kleur. 800<br />

974 2 1/2 Gulden 1929. FDC. 40<br />

975 2 1/2 Gulden 1932. FDC. 20<br />

976 2 1/2 Gulden 1932. Grof haar. FDC. Zeldzaam in deze mooie<br />

kwaliteit! 750<br />

31<br />

977 2 1/2 Gulden 1932. Grof haar. UNC. 500<br />

978 2 1/2 Gulden 1932. Grof haar. UNC. 500<br />

979 2 1/2 Gulden 1938. Grof haar. FDC. 250<br />

980 2 1/2 Gulden 1938. Grof haar. UNC. 200<br />

981 2 1/2 Gulden 1938. Grof haar. UNC. 200<br />

982 2 1/2 Gulden 1939. FDC. 20<br />

983 2 1/2 Gulden 1943d. FDC. 20<br />

984 2 1/2 Gulden 1969 vis. PROEFONTWERP ZONDER<br />

VOORSTE HAARLOK. Slechts 2 ex. bekend! 3000<br />

985 2 1/2 Gulden 1898/1943d compleet inclusief 1932 en<br />

1938 grof haar. Zeer fraai tot FDC. 13 ex. 500<br />

3 Gulden<br />

986 3 Gulden 1818u. Prachtig. 1000<br />

987 3 Gulden 1819u. Prachtig/FDC. Mooie kleur, nog iets<br />

stempelglans! 1500