kavel taxatie kavel taxatie<br />
954 2 1/2 Gulden 1859. UNC-. 125<br />
955 2 1/2 Gulden 1860. Zeer fraai.<br />
956 vervallen<br />
60<br />
957 2 1/2 Gulden 1862. Prachtig+.<br />
958 vervallen<br />
85<br />
959 2 1/2 Gulden 1864. UNC-. 140<br />
960 2 1/2 Gulden 1865. Zeer fraai+. 25<br />
961 2 1/2 Gulden 1866. Prachtig. 60<br />
962 2 1/2 Gulden 1867. Zeer fraai/prachtig. 35<br />
963 2 1/2 Gulden 1868. Zeer fraai+. 20<br />
964 2 1/2 Gulden 1869. Ca. prachtig. 40<br />
965 2 1/2 Gulden 1870. Zeer fraai/prachtig. 30<br />
966 2 1/2 Gulden 1871. Prachtig. 35<br />
967 2 1/2 Gulden 1872. Zeer fraai. 20<br />
968 2 1/2 Gulden 1873. Zeer fraai/prachtig. 30<br />
969 2 1/2 Gulden 1874. UNC-. 75<br />
970 2 1/2 Gulden 1874 klaverblad. FDC. 75<br />
971 2 1/2 Gulden 1874 klaverblad. Ca. prachtig. 35<br />
972 2 1/2 Gulden 1898. FDC. 800<br />
973 2 1/2 Gulden 1898. FDC. Mooie kleur. 800<br />
974 2 1/2 Gulden 1929. FDC. 40<br />
975 2 1/2 Gulden 1932. FDC. 20<br />
976 2 1/2 Gulden 1932. Grof haar. FDC. Zeldzaam in deze mooie<br />
kwaliteit! 750<br />
31<br />
977 2 1/2 Gulden 1932. Grof haar. UNC. 500<br />
978 2 1/2 Gulden 1932. Grof haar. UNC. 500<br />
979 2 1/2 Gulden 1938. Grof haar. FDC. 250<br />
980 2 1/2 Gulden 1938. Grof haar. UNC. 200<br />
981 2 1/2 Gulden 1938. Grof haar. UNC. 200<br />
982 2 1/2 Gulden 1939. FDC. 20<br />
983 2 1/2 Gulden 1943d. FDC. 20<br />
984 2 1/2 Gulden 1969 vis. PROEFONTWERP ZONDER<br />
VOORSTE HAARLOK. Slechts 2 ex. bekend! 3000<br />
985 2 1/2 Gulden 1898/1943d compleet inclusief 1932 en<br />
1938 grof haar. Zeer fraai tot FDC. 13 ex. 500<br />
3 Gulden<br />
986 3 Gulden 1818u. Prachtig. 1000<br />
987 3 Gulden 1819u. Prachtig/FDC. Mooie kleur, nog iets<br />
stempelglans! 1500