kavel taxatie kavel taxatie<br />
550 10 Cent 1822u. UNC-. 1400<br />
551 10 Cent 1823b. FDC. 1250<br />
552 10 Cent 1825u. Prachtig/FDC. 125<br />
553 10 Cent 1825b. FDC. Justeerspoortje. Mooie kleur. 200<br />
554 10 Cent 1826u. FDC. 150<br />
555 10 Cent 1826u. UNC-. 110<br />
556 10 Cent 1827u. FDC. 100<br />
557 10 Cent 1827b. Zeer fraai+. 50<br />
558 10 Cent 1828u. Prachtig. 75<br />
559 10 Cent 1828b. FDC. 200<br />
560 10 Cent 1828b. Prachtig+. 120<br />
561 10 Cent 1848. FDC-. 150<br />
562 10 Cent 1849. Willem II. FDC. 125<br />
563 10 Cent 1849. Willem II. FDC. 125<br />
564 10 Cent 1849. Willem II. UNC. 100<br />
565 10 Cent 1849. Willem II. Variant zonder punt. FDC-. 750<br />
566 10 Cent 1849. Willem III. PROOF. 400<br />
567 10 Cent 1850. FDC. 300<br />
568 10 Cent 1853. FDC. 300<br />
569 10 Cent 1853. Variant lage 3. Prachtig. 150<br />
570 10 Cent 1855. Prachtg+. 175<br />
571 10 Cent 1856. Ca. prachtig. 100<br />
572 10 Cent 1859. FDC. 175<br />
21<br />
573 10 Cent 1862. FDC. Mooie kleur. 300<br />
574 10 Cent 1863. Zeer fraai. 40<br />
575 10 Cent 1868. Zeer fraai. 350<br />
576 10 Cent 1869. UNC. 150<br />
577 10 Cent 1871. Ca. prachtig. 70<br />
578 10 Cent 1873. Prachtig+. 90<br />
579 10 Cent 1874 2e halfjaar. FDC. 250<br />
580 10 Cent 1874 2e halfjaar. FDC-. 225<br />
581 10 Cent 1876. UNC. 100<br />
582 10 Cent 1877. FDC. 125<br />
583 10 Cent 1879. FDC. Mooie kleur. 125<br />
584 10 Cent 1880. FDC. Mooie kleur. 125<br />
585 10 Cent 1881. FDC. 100<br />
586 10 Cent 1884. FDC. 125<br />
587 10 Cent 1885. FDC. 100<br />
588 10 Cent 1887. UNC. 110<br />
589 10 Cent 1887. Prachtig+. 60<br />
590 10 Cent 1889. UNC. 65<br />
591 10 Cent 1890. FDC. 75<br />
592 10 Cent 1890. FDC. 75<br />
593 10 Cent 1892. FDC. 100<br />
594 10 Cent 1892. FDC. 100<br />
595 10 Cent 1892. FDC. 100<br />
596 10 Cent 1892. FDC. Sublieme kleur. 100<br />
597 10 Cent 1893. FDC-. 100<br />
598 10 Cent 1893. UNC. 90<br />
599 10 Cent 1894. FDC. 100<br />
600 10 Cent 1894. FDC. 100<br />
601 10 Cent 1894. UNC-. 90<br />
602 10 Cent 1895. FDC. 200<br />
603 10 Cent 1895. FDC. 200<br />
604 10 Cent 1895. Prachtig+. 150<br />
Maak gebruik van onze BIED INFORMATIE SERVICE;<br />
wij helpen u graag het juiste bod uit te brengen.<br />
Please use our BID INFO SERVICE; we want to help you<br />
make the right bid.