24.12.2012 Views

kavel taxatie kavel taxatie<br />

550 10 Cent 1822u. UNC-. 1400<br />

551 10 Cent 1823b. FDC. 1250<br />

552 10 Cent 1825u. Prachtig/FDC. 125<br />

553 10 Cent 1825b. FDC. Justeerspoortje. Mooie kleur. 200<br />

554 10 Cent 1826u. FDC. 150<br />

555 10 Cent 1826u. UNC-. 110<br />

556 10 Cent 1827u. FDC. 100<br />

557 10 Cent 1827b. Zeer fraai+. 50<br />

558 10 Cent 1828u. Prachtig. 75<br />

559 10 Cent 1828b. FDC. 200<br />

560 10 Cent 1828b. Prachtig+. 120<br />

561 10 Cent 1848. FDC-. 150<br />

562 10 Cent 1849. Willem II. FDC. 125<br />

563 10 Cent 1849. Willem II. FDC. 125<br />

564 10 Cent 1849. Willem II. UNC. 100<br />

565 10 Cent 1849. Willem II. Variant zonder punt. FDC-. 750<br />

566 10 Cent 1849. Willem III. PROOF. 400<br />

567 10 Cent 1850. FDC. 300<br />

568 10 Cent 1853. FDC. 300<br />

569 10 Cent 1853. Variant lage 3. Prachtig. 150<br />

570 10 Cent 1855. Prachtg+. 175<br />

571 10 Cent 1856. Ca. prachtig. 100<br />

572 10 Cent 1859. FDC. 175<br />

21<br />

573 10 Cent 1862. FDC. Mooie kleur. 300<br />

574 10 Cent 1863. Zeer fraai. 40<br />

575 10 Cent 1868. Zeer fraai. 350<br />

576 10 Cent 1869. UNC. 150<br />

577 10 Cent 1871. Ca. prachtig. 70<br />

578 10 Cent 1873. Prachtig+. 90<br />

579 10 Cent 1874 2e halfjaar. FDC. 250<br />

580 10 Cent 1874 2e halfjaar. FDC-. 225<br />

581 10 Cent 1876. UNC. 100<br />

582 10 Cent 1877. FDC. 125<br />

583 10 Cent 1879. FDC. Mooie kleur. 125<br />

584 10 Cent 1880. FDC. Mooie kleur. 125<br />

585 10 Cent 1881. FDC. 100<br />

586 10 Cent 1884. FDC. 125<br />

587 10 Cent 1885. FDC. 100<br />

588 10 Cent 1887. UNC. 110<br />

589 10 Cent 1887. Prachtig+. 60<br />

590 10 Cent 1889. UNC. 65<br />

591 10 Cent 1890. FDC. 75<br />

592 10 Cent 1890. FDC. 75<br />

593 10 Cent 1892. FDC. 100<br />

594 10 Cent 1892. FDC. 100<br />

595 10 Cent 1892. FDC. 100<br />

596 10 Cent 1892. FDC. Sublieme kleur. 100<br />

597 10 Cent 1893. FDC-. 100<br />

598 10 Cent 1893. UNC. 90<br />

599 10 Cent 1894. FDC. 100<br />

600 10 Cent 1894. FDC. 100<br />

601 10 Cent 1894. UNC-. 90<br />

602 10 Cent 1895. FDC. 200<br />

603 10 Cent 1895. FDC. 200<br />

604 10 Cent 1895. Prachtig+. 150<br />

Maak gebruik van onze BIED INFORMATIE SERVICE;<br />

wij helpen u graag het juiste bod uit te brengen.<br />

Please use our BID INFO SERVICE; we want to help you<br />

make the right bid.