24.12.2012 Views

kavel taxatie<br />

77 Roosschelling 1601. V.55.1. Fraai/zeer fraai. 50<br />

78 Halve roosschelling 1601. V.55.2. Ca. fraai. 75<br />

79 Derde roosschelling 1601. V.55.3. Zeer fraai-. 250<br />

80 Scheepjesschelling 1679. V.55.5. Zeer fraai-. 35<br />

81 Bezemstuiver 1619. V.56.3. Fraai+. 15<br />

Hollandse steden<br />

82 Amsterdam. Gouden dukaat 1673. D.777. RR.<br />

Ca. prachtig. Ex. Kunker 30/1034. 3000<br />

83 Amsterdam. Gouden dukaat 1673 4-voudig gewicht,<br />

13,4 gram. D.779. RR. Prachtig/FDC.<br />

Ex. Schulman 30/351. 4000<br />

84 Amsterdam. Zilveren rijder 1672. D.1017. Zeer fraai. 150<br />

85 Amsterdam. Zilveren rijder 1673. D.1018. Fraai+. 100<br />

7<br />

Maak gebruik van onze BIED INFORMATIE SERVICE;<br />

wij helpen u graag het juiste bod uit te brengen.<br />

Please use our BID INFO SERVICE; we want to help you<br />

make the right bid.<br />

kavel taxatie<br />

86 Leiden. Oord z.j. (1573). Fraai+. 75<br />

87 Vianen. Gouden dukaat Hongaars type z.j. D.829. RRR.<br />

Zeer fraai. Ex. Virgil Brand, ex. Schulman 1913/1146. 3000<br />

West Friesland<br />

88 Gouden dukaat 1591. D.833. Prachtig. 250<br />

89 Gouden dukaat 1591. D.833. Prachtig. 250<br />

90 Gouden dukaat 1651. D.836. FDC. Subliem stuk,<br />

mooie kleur. 400<br />

91 Gouden dukaat 1729. D.838. FDC. Ex. V.O.C. schip<br />

't Vliegendhart. 500<br />

92 Dubbele gouden dukaat Spaans type z.j. D.840.<br />

Zeer fraai. Ex. Henzen. 2800<br />

93 Zilveren rijder 1773/72. D.1010. Prachtig-. 150