kavel taxatie<br />
77 Roosschelling 1601. V.55.1. Fraai/zeer fraai. 50<br />
78 Halve roosschelling 1601. V.55.2. Ca. fraai. 75<br />
79 Derde roosschelling 1601. V.55.3. Zeer fraai-. 250<br />
80 Scheepjesschelling 1679. V.55.5. Zeer fraai-. 35<br />
81 Bezemstuiver 1619. V.56.3. Fraai+. 15<br />
Hollandse steden<br />
82 Amsterdam. Gouden dukaat 1673. D.777. RR.<br />
Ca. prachtig. Ex. Kunker 30/1034. 3000<br />
83 Amsterdam. Gouden dukaat 1673 4-voudig gewicht,<br />
13,4 gram. D.779. RR. Prachtig/FDC.<br />
Ex. Schulman 30/351. 4000<br />
84 Amsterdam. Zilveren rijder 1672. D.1017. Zeer fraai. 150<br />
85 Amsterdam. Zilveren rijder 1673. D.1018. Fraai+. 100<br />
7<br />
Maak gebruik van onze BIED INFORMATIE SERVICE;<br />
wij helpen u graag het juiste bod uit te brengen.<br />
Please use our BID INFO SERVICE; we want to help you<br />
make the right bid.<br />
kavel taxatie<br />
86 Leiden. Oord z.j. (1573). Fraai+. 75<br />
87 Vianen. Gouden dukaat Hongaars type z.j. D.829. RRR.<br />
Zeer fraai. Ex. Virgil Brand, ex. Schulman 1913/1146. 3000<br />
West Friesland<br />
88 Gouden dukaat 1591. D.833. Prachtig. 250<br />
89 Gouden dukaat 1591. D.833. Prachtig. 250<br />
90 Gouden dukaat 1651. D.836. FDC. Subliem stuk,<br />
mooie kleur. 400<br />
91 Gouden dukaat 1729. D.838. FDC. Ex. V.O.C. schip<br />
't Vliegendhart. 500<br />
92 Dubbele gouden dukaat Spaans type z.j. D.840.<br />
Zeer fraai. Ex. Henzen. 2800<br />
93 Zilveren rijder 1773/72. D.1010. Prachtig-. 150