24.12.2012 Views

kavel taxatie kavel taxatie<br />

1 Cent<br />

422 1 Cent 1818u. PROOF. Een van de grootste zeldzaamheden<br />

van het Koninkrijk in perfecte kwaliteit! 18000<br />

423 1 Cent 1819u. Prachtig/FDC. 3000<br />

424 1 Cent 1821u. FDC-. 200<br />

425 1 Cent 1822u. Zeer fraai/prachtig. 50<br />

426 1 Cent 1822b. Ca. zeer fraai. 50<br />

427 1 Cent 1823u. FDC. 200<br />

428 1 Cent 1823b. Prachtig/FDC. 150<br />

429 1 Cent 1824u. FDC. Mooie kleur. 500<br />

430 1 Cent 1826u. FDC. 225<br />

431 Cent 1826b. FDC. 250<br />

432 1 Cent 1827b. FDC. 225<br />

433 1 Cent 1828u. UNC. 200<br />

434 1 Cent 1828b. FDC. Originele muntkleur. 225<br />

19<br />

435 1 Cent 1830u. Prachtig+. 250<br />

436 1 Cent 1831u. Ca. prachtig. 125<br />

437 1 Cent 1837u. FDC. Originele muntkleur. 100<br />

438 1 Cent 1837u. FDC. Originele muntkleur. 100<br />

439 1 Cent 1861. FDC-. 60<br />

440 1 Cent 1862. FDC-. 70<br />

441 1 Cent 1863. FDC. 25<br />

442 1 Cent 1873. FDC. 60<br />

443 1 Cent 1876. FDC. 20<br />

444 1 Cent 1876. FDC. 20<br />

445 1 Cent 1877 nieuw type. UNC. 40<br />

446 1 Cent 1878. FDC. 10<br />

447 1 Cent 1878. UNC. 10<br />

448 1 Cent 1880. UNC. 15<br />

449 1 Cent 1881. UNC. 20<br />

450 1 Cent 1884. FDC. 25<br />

451 1 Cent 1892. FDC. Originele muntkleur. 60<br />

452 1 Cent 1896. FDC. 100<br />

453 1 Cent 1896. UNC-. 75<br />

454 1 Cent 1897. FDC. Mooie kleur. 100<br />

455 1 Cent 1897. Prachtig. 60<br />

456 1 Cent 1898. FDC. Originele muntkleur. 50<br />

457 1 Cent 1899. FDC. 50<br />

458 1 Cent 1900. Met ovale nullen. FDC. 35<br />

459 1 Cent 1900. Met ronde nullen. FDC. 35<br />

460 1 Cent 1901g. FDC. 30<br />

461 1 Cent 1901k. FDC. 25<br />

462 1 Cent 1901k. FDC. 25<br />

463 1 Cent 1902. FDC. 25<br />

464 1 Cent 1902. FDC. 25<br />

465 1 Cent 1904. FDC. 25<br />

466 1 Cent 1905. FDC. 25<br />

467 1 Cent 1906. FDC. 25<br />

468 1 Cent 1906. FDC. 25<br />

469 1 Cent 1906. FDC. 25<br />

470 1 Cent 1907. FDC. 60<br />

471 1 Cent 1907. FDC. 60<br />

472 1 Cent 1913. FDC. 40<br />

473 1 Cent 1914. FDC. 20<br />

474 1 Cent 1915. UNC. 20<br />

475 1 Cent 1916. UNC. 20<br />

476 1 Cent 1918. UNC. 20<br />

477 1 Cent 1919. FDC. 25<br />

478 1 Cent 1919. FDC. 25<br />

479 1 Cent 1920. FDC. 10<br />

480 1 Cent 1920. FDC. 10<br />

481 1 Cent 1922. FDC. 10<br />

482 1 Cent 1924. UNC. 100<br />

483 1 Cent 1924. Zeer fraai. 25<br />

484 1 Cent 1925. FDC. 10