kavel taxatie kavel taxatie<br />
1 Cent<br />
422 1 Cent 1818u. PROOF. Een van de grootste zeldzaamheden<br />
van het Koninkrijk in perfecte kwaliteit! 18000<br />
423 1 Cent 1819u. Prachtig/FDC. 3000<br />
424 1 Cent 1821u. FDC-. 200<br />
425 1 Cent 1822u. Zeer fraai/prachtig. 50<br />
426 1 Cent 1822b. Ca. zeer fraai. 50<br />
427 1 Cent 1823u. FDC. 200<br />
428 1 Cent 1823b. Prachtig/FDC. 150<br />
429 1 Cent 1824u. FDC. Mooie kleur. 500<br />
430 1 Cent 1826u. FDC. 225<br />
431 Cent 1826b. FDC. 250<br />
432 1 Cent 1827b. FDC. 225<br />
433 1 Cent 1828u. UNC. 200<br />
434 1 Cent 1828b. FDC. Originele muntkleur. 225<br />
19<br />
435 1 Cent 1830u. Prachtig+. 250<br />
436 1 Cent 1831u. Ca. prachtig. 125<br />
437 1 Cent 1837u. FDC. Originele muntkleur. 100<br />
438 1 Cent 1837u. FDC. Originele muntkleur. 100<br />
439 1 Cent 1861. FDC-. 60<br />
440 1 Cent 1862. FDC-. 70<br />
441 1 Cent 1863. FDC. 25<br />
442 1 Cent 1873. FDC. 60<br />
443 1 Cent 1876. FDC. 20<br />
444 1 Cent 1876. FDC. 20<br />
445 1 Cent 1877 nieuw type. UNC. 40<br />
446 1 Cent 1878. FDC. 10<br />
447 1 Cent 1878. UNC. 10<br />
448 1 Cent 1880. UNC. 15<br />
449 1 Cent 1881. UNC. 20<br />
450 1 Cent 1884. FDC. 25<br />
451 1 Cent 1892. FDC. Originele muntkleur. 60<br />
452 1 Cent 1896. FDC. 100<br />
453 1 Cent 1896. UNC-. 75<br />
454 1 Cent 1897. FDC. Mooie kleur. 100<br />
455 1 Cent 1897. Prachtig. 60<br />
456 1 Cent 1898. FDC. Originele muntkleur. 50<br />
457 1 Cent 1899. FDC. 50<br />
458 1 Cent 1900. Met ovale nullen. FDC. 35<br />
459 1 Cent 1900. Met ronde nullen. FDC. 35<br />
460 1 Cent 1901g. FDC. 30<br />
461 1 Cent 1901k. FDC. 25<br />
462 1 Cent 1901k. FDC. 25<br />
463 1 Cent 1902. FDC. 25<br />
464 1 Cent 1902. FDC. 25<br />
465 1 Cent 1904. FDC. 25<br />
466 1 Cent 1905. FDC. 25<br />
467 1 Cent 1906. FDC. 25<br />
468 1 Cent 1906. FDC. 25<br />
469 1 Cent 1906. FDC. 25<br />
470 1 Cent 1907. FDC. 60<br />
471 1 Cent 1907. FDC. 60<br />
472 1 Cent 1913. FDC. 40<br />
473 1 Cent 1914. FDC. 20<br />
474 1 Cent 1915. UNC. 20<br />
475 1 Cent 1916. UNC. 20<br />
476 1 Cent 1918. UNC. 20<br />
477 1 Cent 1919. FDC. 25<br />
478 1 Cent 1919. FDC. 25<br />
479 1 Cent 1920. FDC. 10<br />
480 1 Cent 1920. FDC. 10<br />
481 1 Cent 1922. FDC. 10<br />
482 1 Cent 1924. UNC. 100<br />
483 1 Cent 1924. Zeer fraai. 25<br />
484 1 Cent 1925. FDC. 10