24.12.2012 Views

<strong>Zaterdag</strong> 1 <strong>november</strong> <strong>2008</strong> Veiling 43 Muntenveiling<br />

kavel taxatie kavel taxatie<br />

PENNINGEN / BOEKEN / VARIA<br />

3 1751. Zeeland. Vlissingen. Zeer fraai. 75<br />

4 1772. Vroedschapspenning. Zeer fraai/prachtig. 60<br />

5 Album penningen divers modern w.o. zilver. 52 ex. 50<br />

6 Lot moderne ecu's w.o. diverse schaarse gouden.<br />

Enorme uitgifteprijs! 150<br />

7 Lot moderne ecu's w.o. diverse schaarse gouden.<br />

8 Lot moderne penningen w.o. gouden kroningsdukaat<br />

1980. 75<br />

9 Schoolmunten van karton. Serie van 11 verschillende.<br />

Leuk. bod<br />

10 Schoolmunten van karton. Serie van 11 verschillende.<br />

Leuk. bod<br />

11 Schoolmunten van karton. Serie van 11 verschillende.<br />

Leuk. bod<br />

12 Delmonte. De Gouden Benelux. 100<br />

13 Lot boeken. Pannekeet Gelderland en West Friesland;<br />

Fortuyn Drooglever; de Voogt; De Vries 2 delen. 50<br />

PROVINCIAAL<br />

Gelderland<br />

14 Karel van Egmond 1492-1538. Snaphaanschelling<br />

z.j. D.516. Ca. zeer fraai. 500<br />

15 Karel van Egmond 1492-1538. Snaphaanschelling<br />

z.j. D.516. Fraai/zeer fraai. 150<br />

16 Willem I van Gulik 1371-1402. Rijnse goudgulden<br />

z.j. D.588. Zeer fraai. 200<br />

17 Reinaud IV 1402-1423. St.Jans goudgulden z.j. D.604.<br />

Zeer fraai-. 150<br />

18 Karel van Egmond 1492-1538. St. Jans goudgulden<br />

z.j. D.618. Ca. zeer fraai. 150<br />

4<br />

19 Dubbele gouden dukaat Spaans type z.j. (1590). D.644;<br />

Fr.233. RRR. Prachtig. Ex. collectie Camp. 4000<br />

20 Dubbele gouden dukaat 1760/59. D.648. RRRR.<br />

Ca. prachtig. 2800<br />

21 Gouden dukaat 1596. D.649. Zeer fraai. 150<br />

22 Gouden dukaat 1608. D.649. Zeer fraai. 150<br />

23 Gouden dukaat 1643. D.649. Zeer fraai+. 150<br />

24 Gouden dukaat 1766. D.650. Ca. prachtig. 200<br />

25 Zilveren rijder 1790. D.1010. Prachtig. 150<br />

26 Duit 1690. V.19.2. Zeer fraai. 25<br />

Gelderse steden<br />

27 Batenburg. Dubbele gouden dukaat z.j. D.683<br />

suppl. RRR. Ca. zeer fraai. 4500<br />

28 Batenburg. St. Victordukaat z.j. D.688. RR. Zeer fraai. 1750<br />

29 Batenburg. Gouden dukaat Hongaars type z.j. D.697.<br />

Prachtig. Ex. Virgil Brand. 4000