12.07.2015 Views

TEXT - Antikvity Art Aukce

TEXT - Antikvity Art Aukce

TEXT - Antikvity Art Aukce

KATALOG 104. AUKCE – OSTRAVA – 8. 5. 2011Salichová Helena .................................................. 247Saudek Jan .............................................................. 107Seigerschmidt ......................................................... 128Sládek Jan Václav . 130 - 132, 185, 186, 217, 228, 230Spáčil Jan ................................................................. 20Strnadel Antonín .................................................... 123Strnková Pavlína .......................................... 23, 24, 82Svoboda .................................................................... 83Šerých Jaroslav ..................................................... 201Šlam - Bor .............................................................. 204Špála Václav .......................................................... 160Šrámek Josef ...................................................... 34, 89Štapfer Karel .......................................................... 250Šteffel Josef ............................................................ 125Štěpánek Vladimír .................................................... 39Štěrba Karel ............................................................ 124Štrobl Josef ............................................................... 86Švabinský Max ......................................................... 84Tannenberg J. ............................................... 190, 191Teissig Karel .......................................................... 229Telkessy Valeria ...................................................... 149Tesař Vladimír ........................................................ 243Tomek Antonín ......................................................... 68Toyen - Čermínová Marie ............................... 153, 154Turek František ............................................... 222, 241Tykal Jaroslav ........................................................... 18Ullmann Josef ................................................. 98, 200Uprka František ....................................................... 258Uzlová Milča ........................................................... 227Vik Karel ................................................................ 16Vukovič Svetislav ............................................... 93, 94Wagner Josef ......................................................... 63Wagner Ladislav Maria ............................................. 31West F. ...................................................................... 12Wiesner Richard ........................................................ 40Wünsche Vilém ............................................... 140, 150Zrzavý Jan ....................................................... 25, 220REJSTŘÍK POPISNÝ - POUŢITÉ MATERIÁLY A TECHNIKYakvarel ............................ 39, 85, 87, 88, 160, 219, 223barevný lept .................................... 155, 156, 201, 239bronz ................................................................ 106, 120cín ............................................................. 54, 116, 117domalba .................................................................. 133dřevo ................................................................ 115, 162dřevoryt ...................................................................... 16grafika ............................................. 153, 154, 159, 243hlína pálená ............................................................ 104kamenina ....................................... 103, 109 - 111, 173kombinace ........................................................ 251, 252kombinovaná technika 14, 122, 124, 151, 152, 218, 249kov........................................................................ 50, 60kov stříbřený............................................................. 178kresba lavírovaná.............................................. 205, 228kresba tuší ........................................................ 139, 229kresba tuţkou ................................................... 189, 240kresba uhlem .............................................. 84, 220, 222lept ............................................................... 63, 92, 238litina ......................................................................... 258litografie .................. 25, 33, 64,123, 213, 241, 242, 245majolika ........................................................... 52, 254mosaz .................................................... 47 - 49, 55, 177olej .................................................................... 17, 211olej na desce .................................... 13, 19, 20, 77, 131,........................................... 158, 181, 182, 206, 212, 215olej na dřevě ....................................................... 91, 246_ 10 _olej na kartonu .............................................. 4, 200, 231olej na lepence ................................... 18, 21, 22, 37, 75,....................................... 81, 83, 90, 93, 94, 96, 121, 130,........................ 135 - 137, 142, 146, 184, 185, 197 - 199,............................................................ 203, 247, 248, 260olej na plátně ................................... 1, 2, 7 - 10 - 12, 15,.................................. 28 - 31, 36, 38, 40, 67 - 74, 76, 78,......................... 80, 86, 95, 97 - 100, 126, 128, 129, 134,................ 144, 145, 147 - 150, 186, 190 - 192, 195, 196,........ 202, 204, 207 - 210, 214, 216, 217, 221, 224 - 226,.......................... 230, 232, 233, 235 - 237, 244, 250, 259olej na překliţce ........................................ 193, 194, 234olej na sololitu ................................... 6, 61, 62, 132, 141olej-tempera .... 23, 24, 26, 34, 35, 79, 82, 125, 140, 227pastel ..................................................... 3, 27, 183, 187plech .......................................................................... 105porcelán . 53, 56 - 59, 101, 102, 108, 112, 172, 174, 255reprodukce ........................................................... 5, 143řezba v kosti ............................................................ 113řezba ve dřevě ................................................... 114, 118sklo ............ 51, 119, 175, 176, 179, 180, 253, 256, 257stříbro ................................................. 41 - 46, 167 - 171suchá jehla................................................................. 138štětcová malba tuší ..................................................... 32tempera ........................................ 65, 89, 127, 157, 188zlato, briliant .................................................... 164, 165zlato, korál ................................................................ 163zlato, routa ................................................................ 166OBSAH