kun sthåndværk - Bruun Rasmussen

bruun.rasmussen.dk

kun sthåndværk - Bruun Rasmussen

R i n g d i R e K T e

C A L L d i R e C T Ly B R e d g A d e

AdMiniSTRATiOn

Claus Poulsen 3343 6917

c.poulsen@bruun-rasmussen.dk

KundeSeRViCe

Suzanne Huwendick 3343 6901

s.huwendick@bruun-rasmussen.dk

Annette Langbak 3343 6902

a.langbak@bruun-rasmussen.dk

Heidi Beck Andersen 3343 6904

h.b.andersen@bruun-rasmussen.dk

KOMMISSIONER

Og BESTILLINg AF KATALOgER

Vibeke Nielsen 3343 6912

v.nielsen@bruun-rasmussen.dk

LAgER Og TRANSPORT

Frank Høgh 3634 1381

f.hoegh@bruun-rasmussen.dk

AuKTiOnSRådgiVning

Franziska Kampmann 3343 6905

f.kampmann@bruun-rasmussen.dk

VuRdeRing Og inFORMATiOn

BØgER Og MANUSKRIPTER

Sebastian Hauge Lerche 3343 6939

s.h.lerche@bruun-rasmussen.dk

gLAS, PORCELæN, FAJANCE

Og ORIENTALSK KUNSTINdUSTRI

Charlotte Hviid 3343 6982

c.hviid@bruun-rasmussen.dk

Anne-Marie Lei Ipsen 3343 6979

l.ipsen@bruun-rasmussen.dk

INdBOVURdERINgER

Hans Ruben 3343 6974

h.ruben@bruun-rasmussen.dk

Kasper Nielsen 3343 6988

k.nielsen@bruun-rasmussen.dk

Per Flemming Koefoed 3343 6993

p.koefoed@bruun-rasmussen.dk

MOdERNE KUNST Og dESIgN

Peter Christmas-Møller 3343 6951

pcm@bruun-rasmussen.dk

MØBLER, BRONZER Og URE

Thomas Lembourn 3343 6973

t.lembourn@bruun-rasmussen.dk

Anders Fredsted 3343 6964

a.fredsted@bruun-rasmussen.dk

MØNTER

Michael Fornitz 3343 6833

m.fornitz@bruun-rasmussen.dk

Henrik Jensen 3343 6836

h.jensen@bruun-rasmussen.dk

SMYKKER

Kirstine Lind 3343 6971

k.lind@bruun-rasmussen.dk

Heidi Schophuus Jensen 3343 6840

h.s.jensen@bruun-rasmussen.dk

SØLV

Sabrina Ulrich Vinther 2570 6941

s.vinther@bruun-rasmussen.dk

TæPPER

Henrik Schleppegrell 3343 6980

h.schleppegrell@bruun-rasmussen.dk

VIN

Henrik Christensen 3343 6948

h.christensen@bruun-rasmussen.dk

Morten Stenør Larsen 3343 6841

m.s.larsen@bruun-rasmussen.dk

VÅBEN

david Utzon-Frank 3343 6996

d.utzon-frank@bruun-rasmussen.dk

Henrik Vensild 3343 6834

h.vensild@bruun-rasmussen.dk

æLdRE MALERIER, TEgNINgER Og gRAFIK

Birte Stokholm 3343 6976

b.stokholm@bruun-rasmussen.dk

Jeannette Trefzer 3343 6975

j.trefzer@bruun-rasmussen.dk

Bettina Sinnet 3343 6977

b.sinnet@bruun-rasmussen.dk

Signe Rosenvinge Thürmer 3343 6983

s.r.thurmer@bruun-rasmussen.dk

218

BRUUN RASMUSSEN BREdgAdE AUKTION 756