07.09.2013 Views

<strong>CATALOGUS</strong> <strong>Kunst</strong> & <strong>antiekveiling</strong> <strong>nummer</strong> <strong>101</strong><br />

<strong>Dinsdag</strong> <strong>19</strong> februari 2012, aanvang <strong>19</strong>.00 uur (nrs. 001 t/m 450)<br />

Woensdag 260 februari 2012, aanvang <strong>19</strong>.00 uur (vanaf nr 451)<br />

Tevens internetveiling van collectie modelauto’s en vliegtuigen (v106)<br />

en internetveiling curiosa(v107); sluiting 18 februari.<br />

Kijkdagen: vrijdag 15 februari: 17.00 – 21.00 uur<br />

zaterdag 16 februari: 11.00 - 17.00 uur & zondag 17 februari: 11.00 - 17.00 uur<br />

Afgifte goederen:<br />

Tot 30 minuten na iedere veilingzitting.<br />

Woensdagmorgen van 09.30 – 11.30 uur.<br />

Donderdagmiddag van 13.30 – 16.00 uur.<br />

Zaterdagmiddag van 13.30 - 16.00 uur.<br />

Tijdens de veiling worden geen goederen afgegeven.<br />

Alle goederen dienen uiterlijk Zaterdag voor 16.00 te zijn afgehaald !<br />

1 Een donkerbruin gepatineerd sculptuur van omhelsende kinderen, monogram 'CM', h 13 cm. € 35,00 € 50,00<br />

2 Een bronzen Jugendstil briefopener, rond <strong>19</strong>00, l 28 cm. € 20,00 € 30,00<br />

3 Een Imari porseleinen trekpotje, Japan, eind <strong>19</strong>e eeuw, h 8 cm. € 35,00 € 50,00<br />

4 Een stel van vijf famille rose kop- en schotels, Frankrijk, Samson, begin 20e eeuw.<br />

Polychroom decor van pioenen, tot. 10x.<br />

5 Een wit porseleinen tazza met blauw Saksisch decor, Gebr. Schoenau, Huttensteinach,<br />

Germany.<br />

6 Een Groninger model staartklok, <strong>19</strong>e eeuw. Eiken kast, dubbele kap, pilasters met messing<br />

Corintisch kapiteel en basement als stijlen, polychroom gedecoreerde wijzerplaat, toog met<br />

landschap, maanstand en mechaniek, wijzerplaatring met Romeinse en Arabische cijfers geeft de<br />

uren, de minuten en wekkerstand, het uurwerk met gaand-, wekker- en slagwerk op het hele, het<br />

halve en het kwart uur, h 170 cm (slinger ontbreekt).<br />

7 Een laque theekistje met blank tinnen theedoosjes, rond <strong>19</strong>00. Goudkleurig decor van o.a.<br />

theeceremonie, rustend op klauwenpootjes.<br />

8 Een krokodillenlederen cardcase/wallet met Sterling zilveren montuur, Engeland, jaarletter<br />

<strong>19</strong>00 (binnenwerk iets besch).<br />

9 Een tweede gehalte zilveren 835/1000 malienbeursje met twee compartimenten florale<br />

decoratie begin <strong>19</strong>00<br />

10 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren theeschep, <strong>19</strong>e eeuw. Ovale bak met reliëf van o.a. boer met<br />

giek in landschap, gebogen steel met medaillon en bekroning van putti. Hierbij een zilveren<br />

bokaaltje en ovaal schaaltje, totaal 105 gram, tot. 3x.<br />

11 Een tweede gehalte zilveren 835/1000 dameshanghorloge decoratie van rozen rondom het<br />

uurwerk.<br />

12 Een wit porseleinen chocoladeketel met blauw Saksisch decor, op dito komfoor, <strong>19</strong>e eeuw.<br />

Gemerkt: Meissen (besch), brander ontbreekt.<br />

13 Een stel balustervormige aardewerk vazen met ramskoppen als oren, eind <strong>19</strong>e eeuw. Blauw<br />

onderglazuur floraal transferdecor, gemerkt: Petrus Regout, h 25,5 cm, tot. 2x.<br />

14 Een set van zes Imari kop en zeven dito schotels, Japan, Meiji, begin <strong>19</strong>e eeuw (barstjes), tot.<br />

13x.<br />

15 Een stick barometer in mahoniehouten kast met decoratie van bandintarsia, Engeland, na<br />

<strong>19</strong>00. Gesign. Comitti Holborn, London. Timpaanvormige kap met in het centrum messing<br />

vaasornament, hoog en laag verstelbare indicatiecijfers, graden in Celcius en Fahrenheit, l 100 cm.<br />

16 Een Sikes Pocket Hydrometer in originele mahoniehouten kist, Joseph Long, 43 Eastcheap,<br />

London E.C., periode 1885-<strong>19</strong>36. Inhoudende glazen maatbeker, drijver met negen bijbehorende<br />

messing gewichten en ivoren thermometer.<br />

17 Een blauw Chinees porseleinen schaaltje met bruine rand, China <strong>19</strong>e eeuw. Blauw<br />

onderglazuur decor van tuin, de lip met banddecor, h 3,5 x Ø 17 cm. Hierbij één andere schaal<br />

(haarlijnen), tot. 2x.<br />

18 Een stel van negen blauw Chinees porseleinen borden met bruine rand, Ch'ien Lung, 2e helft<br />

18e eeuw. Blauw onder glazuur decor van veranda met flora op het plat, de lip met flora, Ø 21,5 cm<br />

(randsch), tot. 9x.<br />

<strong>19</strong> Etnografica. Een bronzen sculptuur van een vrouw met kind en kruik, Afrika, Benin of<br />

omgeving, h 61 cm.<br />

20 Takeiji Asano "Snow in Yuki Shrine", gesign. Takeji ga, Unsodo, <strong>19</strong>50, houtsnede, h 27,7 x b 40<br />

cm.<br />

21 Een ovaal aardewerk presenteerblad met vernikkelde opstaande galerie, begin 20e eeuw.<br />

Blauw onderglazuur Saksisch decor.<br />

22 Berkhout, J.H. (Hollandse school 20e eeuw) "Binnenhalen van de visvangst", gesign voluit<br />

r.o., olieverf/doek, h 30 x b 40 cm.<br />

23 Romantische school "Slapende jongen met poes", Duitsland <strong>19</strong>e eeuw, olieverf/doek, h 50 x b<br />

42 cm.<br />

€ 30,00 € 50,00<br />

€ 35,00 € 50,00<br />

€ 500,00 € 700,00<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

€ 70,00 € 100,00<br />

€ 35,00 € 50,00<br />

€ 30,00 € 50,00<br />

€ 80,00 € 120,00<br />

€ 20,00 € 40,00<br />

€ 250,00 € 350,00<br />

€ 220,00 € 320,00<br />

€ 35,00 € 50,00<br />

€ 300,00 € 500,00<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

€ 70,00 € 100,00<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

€ 80,00 € 120,00<br />

€ 650,00 € 800,00

24 Smeets, Richard (Gennep (Limburg <strong>19</strong>55) Zonder titel", gesign voluit in potlood r.o,<br />

zeefdruk/papier e.a., h 34 x b 47 cm.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

25 Een eerste gehalte zilveren 925/1000 bolletjescollier met amethistkralen, lengte 80 centimeter. € 70,00 € 90,00<br />

26 Een plated silver gelede ceintuur, met decoratie van Boeddha, l 65 cm. € 25,00 € 40,00<br />

27 Een armband gemaakt van vooroorlogse zilveren Wilhelminadubbeltjes. € 70,00 € 90,00<br />

28 Een gefacetteerd blank kristallen kandijpot met geslepen gecontourneerde rand, eind <strong>19</strong>e<br />

eeuw, h 10,5 x Ø 14 cm (randschilv). Hierbij een ovaal blank kristallen schaaltje met<br />

gecontourneerde rand, <strong>19</strong>e eeuw, l 22 x b 17,5 cm, tot. 2x.<br />

€ 20,00 € 40,00<br />

29 Een Chinees porseleinen schaal, Ch'ien Lung, eind 18e eeuw. Blauw onderglazuur<br />

landschapsdecor, h 12 x Ø 26 cm (haarlijn ca 10 cm.).<br />

€ 80,00 € 140,00<br />

30 Een hobo in originele cassette, begin 20e eeuw. Gemerkt: G.H. Hüller,<br />

Holzblasinstrumentenfabrik, Schöneck (Vogtl.).<br />

€ 80,00 € 140,00<br />

31 Een tweedeurs kabinet, begin <strong>19</strong>e eeuw. Eikenhout, gebogen kap met snijwerk van o.a. Cvoluten,<br />

gecontourneerde paneeldeuren met glas en roedeverdeling, gebogen onderkast drie laden<br />

met metalen grepen, h 210 x b 145 x d 45 cm.<br />

€ 200,00 € 300,00<br />

32 Een rechthoekige eetkamertafel, Duitsland eind <strong>19</strong>e eeuw. Wortelnoten belijmd blad, rustend op<br />

gedraaid houten kruispoot, h 75 x l 120 x b 70 cm. Hierbij vier bijpassende eetkamerstoelen, tot. 5x..<br />

€ 150,00 € 220,00<br />

33 Een wit aardewerk presenteerschaal met blauw Saksisch decor en vergulde rand, Duitsland<br />

rond <strong>19</strong>00, l 60 x b 45 cm.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

34 Judaïca. Een bronzen menorakandelaar, <strong>19</strong>e eeuw, h 13 x b 12,5 cm. € 60,00 € 90,00<br />

35 Een roodkoperen en messing tabaksdoos, 1737, Pieter Holm te Amsterdam. De ene zijde met<br />

eeuwig durende kalender, de andere zijde met tabellen om de snelheid op zee te meten.<br />

€ 150,00 € 220,00<br />

36 Franse school <strong>19</strong>e eeuw "Ruïne", gedateerd 1854, aquarel/papier, h 23 x b 32 cm. € 70,00 € 120,00<br />

37 Noort van, Adriaan Cornelis (Bennebroek <strong>19</strong>14-2003) "Strandgezicht", gesign voluit r.o,<br />

olieverf/doek, h 80 x b 100 cm.<br />

€ 800,00 € 1100,00<br />

38 Ommen, van Erik Geert Cornelis (Erik) (Groningen <strong>19</strong>56) "Roze Grutto", <strong>19</strong>97, gesign voluit r.o,<br />

aquarel/papier, h 26 x b 38 cm.<br />

€ 170,00 € 250,00<br />

39 Oppenoorth, Willem Johannes (Hollandse school 20e eeuw) "Ooievaars in boslandschap",<br />

gesign voluit l.o, aquarel/papier, h 45 x b 66 cm.<br />

€ 150,00 € 200,00<br />

40 Een rolluik bureau plat, rond 1800. Mahoniehout, rechte top, rolluik met daarachter vol nest,<br />

uitschuifbaar werkblad met groene pluche, onder het blad drie kleine en twee hele laden, bronzen<br />

beslag, rustend op conische poten, h 118 x b 112 x d 60 cm.<br />

€ 600,00 € 800,00<br />

41 Een luierkabinet, Noord Nederland, begin <strong>19</strong>e eeuw. Eikenhout, geprofileerde rechte kap, twee<br />

deuren met aan de zijden ebonised kolommen met messing kapiteel, in de onderkast twee laden<br />

met messing ringbeslag, rustend op rechte poten, h 152 x b 96 x d 50 cm.<br />

€ 900,00 € 1400,00<br />

42 Een biedermeier coulissentafel, <strong>19</strong>e eeuw. Mahonie belijmd, rond blad (krimpscheuren) met één<br />

tussenblad, rustend op stam met driehoekspoot, h 78 x l 132 cm (tussenbladen 3 x 55 en 1x 27 cm).<br />

€ 250,00 € 350,00<br />

43 Een 2e gehalte 835/1000 balustervormig zilveren schenkkannetje met houten greep, jaarletter<br />

1890. Reliëf floraal decor, rustend op klauwpoten, meesterteken: Ate de Groot Boersma, Sneek, h<br />

13,5 cm.<br />

€ 340,00 € 420,00<br />

44 Een 2e gehalte zilveren suikerstrooier, jaarletter 1866. Gecontourneerde bak en dito greep met<br />

gegraveerd floraal decor.<br />

€ 35,00 € 50,00<br />

45 Een tweede gehalte zilveren 835/1000 miniatuur van een staand horloge. € 225,00 € 275,00<br />

46 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren lepel en vijf dito zilveren vorken, o.a. <strong>19</strong>e eeuw, totaalgewicht<br />

357 gram, tot. 6x.<br />

€ 100,00 € 150,00<br />

47 Judaïca. Een bronzen menorakandelaar, <strong>19</strong>e eeuw, h 13 x b 16 cm. € 60,00 € 90,00<br />

48 Een stel aardewerk schotels, Japan <strong>19</strong>e eeuw. Blauw onder glazuur decor van vogel in<br />

landschap, Ø 38 cm, tot. 2x. (besch).<br />

€ 40,00 € 70,00<br />

49 Een regulateur in Mechels gestoken eikenhouten kast, eind <strong>19</strong>e eeuw. Bekroning van gebogen<br />

kap met daaronder leeuwenmascerons, gecanneleerde stijlen in de deur, wit geëmailleerde<br />

wijzerplaat met Romeinse cijferaanduiding, basement met gestoken decor en vaasknoppen, l 85<br />

cm.<br />

€ 150,00 € 200,00<br />

50 Etnografica. Een bronzen man en vrouw, Bamun-stam, Cameroen, h 18 cm, tot. 2x. € 150,00 € 220,00<br />

51 Een donkerbruin gepatineerd bronzen stier, h 10 x l 14,5 cm. € 50,00 € 80,00<br />

52 Röling, Matthijs Nicolaas (Oost-Kapelle <strong>19</strong>43 -) "Slapende hond", gesign voluit in potlood en<br />

<strong>19</strong>81, kleurenprent/papier, h <strong>19</strong> x b 27 cm.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

53 Durieux, Peter (Frankrijk <strong>19</strong>51-) "Landschap", gesign voluit r.o en '86, houtsnede/papier nr<br />

13/<strong>19</strong>, h 24 x b 37 cm.<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

54 Voerman, J (Hollandse school 20e eeuw) "Winterlandschap", gesign voluit r.o 'J. Voerman',<br />

olieverf/doek, h 23 x b 30 cm.<br />

€ 100,00 € 150,00<br />

55 Een wit aardewerk chocoladekan, eind <strong>19</strong>e eeuw. Hierbij een schenkkan en zgn boerenbont<br />

kom, tot. 3x.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

56 Een eikenhouten mutsendoos, <strong>19</strong>e eeuw. Hierin o.a. stola. € 50,00 € 80,00

57 Etnografica. Een ceremoniële lepel, Dan-stam, Ivoorkust, h 36 cm. € 70,00 € 100,00<br />

58 Een slangenhuid van een netpython, l 700 x b 48 cm. € 250,00 € 350,00<br />

59 Hiroshi Yoshida (1876-<strong>19</strong>50) "Willow and Stone bridge", gesign Hiroshi Yoshida r.o in potlood,<br />

gedateerd Tasiho 15 (<strong>19</strong>26), h 37 x b 24,5 cm (formaat Oban)<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

60 Judaïca. "Portret van een joodse jongen", gouache/papier, h 38 x b 28 cm. € 60,00 € 90,00<br />

61 Judaïca. Een zwart stoffen gebedsboektas met goudbrokaat opschrift en decor van kroon en<br />

flora, rond <strong>19</strong>00, h 36 x b 36 cm.<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

62 Bosma, (Wim) Willem (<strong>19</strong>02-<strong>19</strong>85) "Zwart verzet", annotatie verso en sticker 'Dienst voor<br />

verspreide kunstvoorwerpen 's Gravenhage', olieverf/doek, h 150 x b 100 cm.<br />

€ 1100,00 € 1500,00<br />

63 Noort van, Adriaan Cornelis (Bennebroek <strong>19</strong>14-2003) "Strandgezicht", gesign voluit r.o, verso<br />

achterzijde, olieverf/doek, h 40 x b 50 cm.<br />

€ 400,00 € 600,00<br />

64 Voerman, J (Hollandse school 20e eeuw) "Winterlandschap", gesign voluit r.o 'J. Voerman',<br />

€ 100,00 € 150,00<br />

65 Een bronzen scupltuur van twee figuren op zwart marmeren basement, gesign 'CAD', h 28 cm. € 60,00 € 90,00<br />

66 Een 14 karaat gouden 585/1000 ring bezet met een briljant van ca. 0,47 crt, geflankeerd door<br />

twee briljanten van totaal ca. 0,27 crt, compleet met certificaat.<br />

€ 900,00 € 1100,00<br />

67 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren broodvork, begin 20e eeuw. De vork met reliëf van<br />

marskramer, getordeerde steel eindigend met wapen van Nederland.<br />

€ 25,00 € 40,00<br />

68 Een collier boerengitten, met een gecanneleerd z2 bolvormig slot en veiligheidskettinkje, lengte<br />

80 cm.<br />

€ 40,00 € 60,00<br />

69 Nederland, Leerdam. Een in vorm geblazen blank blauw glazen balustervormige fles, ontwerp:<br />

Floris Meydam, <strong>19</strong>62, h 32 cm.<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

70 Nederland, Maastricht. Een ronde blank glazen fruitschaal met tincraquelé, begin 20e eeuw, h<br />

5,5 x Ø 25 cm.<br />

€ 70,00 € 120,00<br />

71 Een celadon geglazuurd aardewerk zgn onthoofdingsbeeldje, Swankalok, Song/Ming<br />

dynastie, 15e eeuw, h 10 cm.<br />

€ 70,00 € 120,00<br />

72 Etnografica. Een Goli-aligator helmmasker, Baule-stam, Ivoorkust, l 73 cm. € 300,00 € 400,00<br />

73 Een Sykes Hydrometer in originele mahoniehouten kist, Loftus, 146 Oxford St, London,<br />

periode 1870-1880. Inhoudende drijver met negen bijbehorende messing gewichten en ivoren<br />

thermometer.<br />

€ 200,00 € 300,00<br />

74 Postma, Gerriet (Twijzelerheide <strong>19</strong>32) "Zonder titel", gesign voluit l.o, acryl/doek, h 120 x b 120<br />

cm.<br />

€ 800,00 € 1200,00<br />

75 Miedema, A (Age) (Hollandse school 20e eeuw) "Gezicht op kerk te Franeker", gesign voluit r.o<br />

en <strong>19</strong>02, olieverf/doek, h 40 x b 60 cm.<br />

€ 200,00 € 300,00<br />

76 Dijkstra, Evert (<strong>19</strong>48-*) "Kamer met stilleven op tafel", gesign voluit r.o en 2001, olieverf/board, h<br />

48 x b 44 cm.<br />

€ 550,00 € 800,00<br />

77 Binnie, Paul (<strong>19</strong>67-) "Utamaro no Shunga", serie; Edo Sumi Hyaku - A hundred shades of ink<br />

of Edo, printed 2005, gesign r.o in potlood, houtsnede nr 40/100, h 28 x b 36 cm (formaat Oban).<br />

€ 80,00 € 120,00<br />

78 Gentenaar-Torley, Pat (San Francisco, California, <strong>19</strong>49) "Japan", gesign r.o en verso annotatie,<br />

gem.techniek/geschept papier, h 77 x b 76 cm.<br />

€ 140,00 € 200,00<br />

79 Noort van, Adriaan Cornelis (Bennebroek <strong>19</strong>14-2003) "Strandgezicht Zandvoort", gesign voluit<br />

r.o, verso achterzijde, olieverf/paneel, h 23 x b 28 cm.<br />

€ 240,00 € 320,00<br />

80 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren loddereindoosje, jaarletter 1881, gesleten meesterteken. € 100,00 € 140,00<br />

81 Een eerste gehalte zilveren 925/1000 spangcollier. € 70,00 € 90,00<br />

82 Twee diverse 2e 835/1000 zilveren schoengespen, ca 1850, tot. 2x. € 140,00 € 170,00<br />

83 Etnografica. Een aap-fetisch, Baule-stam, Ivoorkust, h 55 cm. € 150,00 € 220,00<br />

84 Een donkerbruin gepatineerde ballerina, op marmeren basement, h 22 cm. € 50,00 € 80,00<br />

85 Appel, Christiaan K (Karel) (Amsterdam <strong>19</strong>21-2006) "Exposition Karel Appel", Qimpel<br />

Hanoven Galerie Zurich <strong>19</strong>69 - Qimpel Fils gellery London <strong>19</strong>69, kleurenlitho/papier, h 25 x b 71<br />

cm.<br />

86 Haeck, Rigobert (Leupegem (Oudenaarde, België) "Abstract" gesign r.o, gouache/papier, h 30 x<br />

b 33 cm.<br />

87 Smeets, Richard (Gennep (Limburg <strong>19</strong>55) Zonder titel", gesign voluit in potlood r.o,<br />

zeefdruk/papier e.a., h 47 x b 34 cm.<br />

88 Een driehoekig porseleinen vaas met gepolychromeerd geometrisch decor, ontwerp: Marcello<br />

Morandini (Mantua <strong>19</strong>40), gemerkt: Rosenthal, Germany, voor de firma Welser, h 28,5 cm.<br />

89 Een tweede gehalte zilveren 835/1000 damespolshorlge, Egyptische taferelen op geajoureerde<br />

band, Encora, lopend.<br />

90 Een set van vier donkerbruin gepatineerd bronzen maskers, zgn NO masker, Japan begin<br />

20e eeuw, h 14 cm, tot. 4x.<br />

91 Mosei Yoshitora "Samurai", editie; Iseya Kanekichi, uit Ato Fukodi Eiyuden, h 23 x b 17 cm<br />

(formaat Tjoeban).<br />

€ 240,00 € 320,00<br />

€ 70,00 € 100,00<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

€ 35,00 € 50,00<br />

€ 70,00 € 90,00<br />

€ 100,00 € 150,00<br />

€ 35,00 € 50,00

92 Japan "Courtisane met lampion", gesign r.o, kleurenhoutsnede, h 37 x b 17 cm, (formaat Oban). € 50,00 € 80,00<br />

93 Judaïca. Een blauw stoffen altaarkleed met goudkleurige franje, rond <strong>19</strong>00, l 180 x b 104 cm. € 70,00 € 120,00<br />

94 Judaïca. Een porseleinen spreukenbord, gemerkt: Kaufman & Co., Ø 24,5 cm. € 50,00 € 80,00<br />

95 Een antieke 14 krt 585/1000 goud op zilveren takbroche bezet met roos geslepen diamanten<br />

met een gewicht van ca. 1,50 crt. Hollands, ca. <strong>19</strong>00. Bruto gewicht 13,76 gram.<br />

€ 800,00 € 1000,00<br />

96 Een Friese staartklok, Friesland, midden <strong>19</strong>e eeuw. Eiken kast, de gebogen kap wordt<br />

bekroond door Atlas en bazuinblazende engelen, pilasters met Corinthisch kapiteel en<br />

basement als stijlen, polychroom gedecoreerde wijzerplaat met in de toog een fantasielandschap,<br />

Romeinse en Arabische cijfers geeft de uren, minuten en seconden aan, h 125 cm.<br />

€ 250,00 € 350,00<br />

97 Kwint, Steven (<strong>19</strong>31-<strong>19</strong>77) "Plenty of tomatos", gesign voluit r.o en '64, verso sticker<br />

'Aangekocht voor het rijk / / de gemeente, olieverf/doek, h 120 x b 85 cm.<br />

€ 500,00 € 700,00<br />

98 Haeck, Rigobert (Leupegem (Oudenaarde, België) "Hersenschim - fantasme", gesign l.o,<br />

gouache/papier, h 27 x b 31 cm.<br />

€ 70,00 € 100,00<br />

99 Postma, Gerriet (Twijzelerheide <strong>19</strong>32) "Zonder titel", gesign voluit r.o '07, acryl/doek, h 80 x b 70<br />

cm.<br />

€ 300,00 € 500,00<br />

100 Een gekamd zachthouten secrètaire-en-abbatant, Duitsland, eind <strong>19</strong>e eeuw. Lade in het fries<br />

met knopbeslag, rechte klep met ovaal medaillon waarachter gebogen nest met vele vakjes en<br />

laadjes, de onderkast drie laden met messing ringbeslag, rustend op voluterende poten, h 184 x b<br />

100 x d 53 cm.<br />

€ 250,00 € 350,00<br />

<strong>101</strong> Japan "Coutrisane ontmoeten elkaar in sneeuwlandschap", gesign l.o<br />

,kleurenhoutsnede/papier, h 27 x b 43 cm.<br />

€ 80,00 € 120,00<br />

102 Een donkerbruin gepatineerd brons van liggend meisje, l 12 cm. € 35,00 € 50,00<br />

103 Een driehoekig porseleinen bord met gepolychromeerd geometrisch decor, ontwerp: Marcello<br />

€ 35,00 € 50,00<br />

104 Een zilveren armband, met 7 ovale gesneden cameeën van lavasteen, begin 20ste eeuw. € 225,00 € 275,00<br />

105 Een schaar aan zilveren grepen en zilveren jasseronketting, <strong>19</strong>e eeuw. € 150,00 € <strong>19</strong>0,00<br />

106 Een mahoniehouten miniatuur secretaire met spiegelopstand, Holland, begin <strong>19</strong>e eeuw, h 54<br />

cm.<br />

€ 600,00 € 800,00<br />

107 Een plateel aardewerk vaas met trompetvormige halsrand, ca. <strong>19</strong>20. Polychroom floraal decor,<br />

gemerkt: Arnhem Holland, h 30 cm.<br />

€ 80,00 € 120,00<br />

108 Haeck, Rigobert (Leupegem (Oudenaarde, België) "Zonder titel", gesign l.o, olieverf/board, h<br />

120 x b 110 cm.<br />

€ 200,00 € 300,00<br />

109 Teijssen, George Frederik (1873-<strong>19</strong>55) "Heidelandschap met schapen en herder", gesign voluit<br />

r.o en <strong>19</strong>27, olieverf/doek, h 30 x b 40 cm.<br />

€ 70,00 € 120,00<br />

110 Fernhout, Bob (<strong>19</strong>10-<strong>19</strong>87) "Hoge bomen in landschap", gesign voluit l.o, olieverf/doek, h 100 x<br />

b 73 cm.<br />

€ 70,00 € 120,00<br />

111 Een majolica schuitvormige cache-pot op bronzen voet, eind <strong>19</strong>e eeuw, h 39 x l 36 cm. € 35,00 € 50,00<br />

112 Een donkerbruin gepatineerd brons van kussende engelen, op marmeren basement, h 40 cm. € 50,00 € 80,00<br />

113 Etnografica. Een Kpelie-masker, Senufo-stam, Ivoorkust, l 35 cm. € 50,00 € 80,00<br />

114 Een gepolychromeerde icoon van heilige Petrus, 20e eeuw, h 22 x b 17 cm. € 80,00 € 140,00<br />

115 Een Friese staartklok, Friesland, midden <strong>19</strong>e eeuw. Eiken kast, de gebogen kap wordt<br />

bekroond door latoenkoperen cartouches, pilasters met Corinthisch kapiteel en basement<br />

als stijlen, polychroom gedecoreerde wijzerplaat met in de toog een fantasielandschap, Romeinse<br />

en Arabische cijfers geeft de uren, minuten en seconden aan, h 150 cm.<br />

€ 180,00 € 260,00<br />

116 Een handbeschilderd fruitsstilleven, China, <strong>19</strong>e eeuw, gem.techn/rijstpapier, h 20 x b 28 cm. € 35,00 € 50,00<br />

117 Een blauw Chinees porseleinen schotel, Lang Xi. Blauw onderglazuur decor van chrysanten op<br />

het plat, de lip met symboliek en banddecor, Ø 28,5 cm.<br />

118 Een famille rose bord, China <strong>19</strong>e eeuw. Polychroom decor met fazant bij waterplas en pioenen,<br />

de lip met banddecor en cartouches met flora, Ø 22 cm (haarlijn 4 cm).<br />

1<strong>19</strong> Japan. "Man maakt verslag van strijdtoneel", gesign r.o, kleurenhoutsnede/papier, h 37 x b 25<br />

cm (formaat Oban).<br />

120 Molenkamp, Nico (<strong>19</strong>20-<strong>19</strong>98) "Masker II", gesign voluit r.o, kleurenlitho/papier nr. 94/200, h 85 x<br />

b 78 cm.<br />

121 Huisman, Gerard (Apeldoorn <strong>19</strong>51) "Sneeuwlandschap Ridderveld", gesign voluit r.o,<br />

olieverf/doek, h 60 x b 50 cm.<br />

122 Bakhuyzen, v.d Sande Hendrikus "Landschap met geitenhoeder en geiten", gesign voluit r.o,<br />

litho/wit gehoogd/papier, h 32,5 x b 43 cm<br />

123 Een 2e gehalte 835/1000 gelobd zilveren brandewijnkom met aangegoten horizontale oren,<br />

jaarletter 1899. Meesterteken: Alle de Haas, Sneek.<br />

124 Nederland, Maastricht. Een rouwpaars glazen vaas 'Anjelier', ontwerp: W.J. Rozendaal, h 25,5<br />

cm (min schilv).<br />

125 Een aardewerk jubileum receptenschaal Nourypharma 'Luna', ontwerp Corneille, gesigneerd en<br />

gedateerd '98, geproduceerd door L. Zwikker, Berg en Terblijt Ceramiek, ge<strong>nummer</strong>d 63/72,<br />

€ 200,00 € 300,00<br />

€ 20,00 € 40,00<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

€ 250,00 € 350,00<br />

€ 100,00 € 150,00<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

€ 300,00 € 400,00<br />

€ 25,00 € 40,00<br />

€ 140,00 € 180,00

diameter 33,5 cm.<br />

126 Een bronzen sculptuur van een dansende vogel, mogelijk Mohana van den Kroonenberg, h 23,5<br />

cm.<br />

€ 70,00 € 120,00<br />

127 Een blauw en geel glazen handgeblazen karaf 'Wonky Range' en twee dito glazen, Engeland<br />

eind 20e eeuw. Gesign. Mark Alder (Brierley Hill, England), h 37 en 12 cm, tot. 4x.<br />

€ 80,00 € 120,00<br />

128 Een bronzen wierookkom op pootjes met oren in de vorm van dolfijnen, China <strong>19</strong>e eeuw. € 25,00 € 40,00<br />

129 Een 14 karaat gouden 585/1000 ring, in de vorm van een vlinder, de vleugels bezet met zwarte<br />

onyx en de romp met drie briljantjes.<br />

€ 225,00 € 275,00<br />

130 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren tabak snuifdoos met gegraveerd decor melkende boerin,<br />

jaarletter <strong>19</strong>10. Meesterteken: Fa. H. Hooikaas, Schoonhoven.<br />

€ 100,00 € 150,00<br />

131 Een blauw Chinees porseleinen schaaltje met bruine rand, China <strong>19</strong>e eeuw. Blauw<br />

(haarlijnen), tot. 2x.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

132 Japan. "Avondwandeling van moeder met kind", gesign l.b. en l.o, kleurenhoutsnede/papier, h<br />

37 x b 17 cm (formaat Hoso-ban).<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

133 Japan. "Winterlandschap", gesign m.o, kleurenhoutsnede/papier, h 24 x b 36 cm. € 50,00 € 80,00<br />

134 Reus, Marinus Pieter (Rinus) (1865-<strong>19</strong>38) "Vrouw in interieur", gesign voluit r.o en '94,<br />

aquarel/papier, h 55 x b 37 cm.<br />

€ 200,00 € 400,00<br />

135 Een 14 krt 585/1000 rosé gouden broche bezet met 17 roosgeslepen diamantjes, Hollands,<br />

eind <strong>19</strong>de eeuw. In origineel etui, gemerkt: H.E. Oving Bzn, Groningen.<br />

€ 340,00 € 380,00<br />

136 Een blank kristallen tafelbel aan zilveren greep, begin 20e eeuw. Reliëf decor van gezicht, vogel<br />

en voluten, h 14 cm.<br />

€ 35,00 € 50,00<br />

137 Een donkerbruin gepatineerd vrouwelijk naakt met bloemenkrans, op marmeren basement, h<br />

30 cm.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

138 Een Art Deco regulateur, Duitsland ca. <strong>19</strong>20. Eikenhouten kast, wijzerplaat met Arabische<br />

cijferaanduiding, l 80 cm.<br />

€ 25,00 € 40,00<br />

139 Een zgn blinde secrètaire, Duitsland, eind <strong>19</strong>e eeuw. Mahonie belijmd, de deur met decor van<br />

klep en laden, rustend voor op gedraaide bolpoten, h 180 x b 112 x d 62 cm.<br />

€ 200,00 € 300,00<br />

140 Een tweedeurs trumeau met twee halve laden, Duitsland ca. 1880. Mahonie belijmd, gedraaide<br />

stijlen, geprofileeerd basement waaronder gedraaide poten, h 80 x b 86 x d 30 cm.<br />

€ 100,00 € 160,00<br />

141 Bohemen, van Cornelis B (Kees) (Den Haag <strong>19</strong>28-<strong>19</strong>86) "Zittend naakt", gesign voluit in potlood<br />

r.o en '81, kleurenlitho/papier nr 31/35, h 64 x b 49 cm.<br />

€ 160,00 € 240,00<br />

142 Gude, Frank (Amsterdam <strong>19</strong>50) "Nooit gespeelde finale", gesign voluit in potlood l.o,<br />

kleurenlitho/papier nr 11/160, h 51 x b 44 cm.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

143 Postma, Gerriet (Twijzelerheide <strong>19</strong>32) "Zonder titel", gesign voluit r.o, gem.techniek/papier, h 30<br />

x b 20 cm.<br />

€ 100,00 € 150,00<br />

144 Een 14 karaat gouden 585/1000 broche, in de vorm van een vlinder, de vleugels bezet met zwarte<br />

€ 130,00 € 160,00<br />

145 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren eetlepel met Gizonder lof, jaarletter 1816. Meesterteken:<br />

Hendrik Hofman, Uithuizen.<br />

€ 130,00 € 160,00<br />

146 Japan. "Kustlandschap", gesign rechts in de kantlijn, kleurenhoutsnede/papier, h 25 x b 37 cm<br />

(formaat Oban).<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

147 Etnografica. Een houten dekseldoos, zgn muizenorakel, Baule-stam, Ivoorkust, h 31 cm, tot.<br />

2x.<br />

€ 160,00 € 240,00<br />

148 Een pendule in bronzen montuur, Frankrijk eind <strong>19</strong>e eeuw. Bekroning van smids ambacht,<br />

Romeinse cijferaanduiding, h 40 cm.<br />

€ 140,00 € 200,00<br />

149 Een porseleinen bord, Japan, Edo, <strong>19</strong>e eeuw. Polychrome ontmoetingsscène in landschap met<br />

meidoorn, de lip met florale motieven, Ø 25 cm. Hierbij famille verte schotel met gecontourneerde<br />

rand, Ch'ien Lung, deels goud gehoogd, Ø 22,5 cm, tot. 2x.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

150 Een stel porseleinen Imari wandborden met gecontourneerde rand, polychroom floraal<br />

decor, Japan, Meiji, rond <strong>19</strong>00, tot. 2x.<br />

€ 20,00 € 30,00<br />

151 Een blauw en geel glazen handgeblazen waterkan 'Wonky Range' en twee dito glazen,<br />

Engeland eind 20e eeuw. Gesign. Mark Alder (Brierley Hill, England), h 22 en 12 cm, tot. 3x.<br />

€ 70,00 € 100,00<br />

152 Een balustervormige plateel aardewerk vaas, ca. <strong>19</strong>30. Polychroom floraal decor, gemerkt:<br />

Arnhem, model: Kepella, h 30,5 cm.<br />

€ 40,00 € 70,00<br />

153 Een donkerbruin gepatineerd bronzen paard, monogram 'Y.Y.', h 16 x l 16 cm. € 50,00 € 80,00<br />

154 Een damessecretaire, begin 20e eeuw. Notenhout, rechte top, achter de rechte klep nest met<br />

laden, daaronder vier laden, rustend op gebogen poten, h 104 x b 70 x d 46 cm.<br />

€ 160,00 € 240,00<br />

155 Een gateleg table, Engeland, begin 20e eeuw. Eikenhout, ovaal blad met gedraaide kruispoot, h<br />

74 x l 94 x b 94 cm.<br />

€ 100,00 € 160,00<br />

156 Een regulateur, Duitsland, eind <strong>19</strong>e eeuw. Mahoniehouten kast, bekroning met vaasknoppen,<br />

paard in het centrum, gedraaide stijlen, wijzerplaat met Romeinse cijferaanduiding, l 85 cm.<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

157 Een witmetalen sculptuur van strijder 'Gaulois' op houten basement, eind <strong>19</strong>e eeuw, h 50 cm. € 40,00 € 70,00<br />

158 Huisman, Gerard (Apeldoorn <strong>19</strong>51) "Sneeuwlandschap bij Hazerswoude", gesign voluit r.o,<br />

olieverf/doek, h 60 x b 70 cm.<br />

€ 100,00 € 150,00

159 Europese school 20e eeuw "Havengezicht", gesign l.o 'A. Enneking', olieverf/doek, h 60 x b 100<br />

cm.<br />

€ 70,00 € 120,00<br />

160 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren loddereindoosje, jaarletter 1866. Meesterteken: Wed. H.J. van<br />

Halteren, Schoonhoven.<br />

€ 130,00 € 160,00<br />

161 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren suikerstrooilepel, gesleten jaarletter en meesterteken, begin<br />

20e eeuw. Ovale geajoureerde bak met flora, de steel met geciseleerde flora, eindigend met<br />

medaillon.<br />

€ 40,00 € 70,00<br />

162 Een 18 karaat gouden 750/1000 hanger, bezet met een peervormig geslepen aquamarijn en 14<br />

briljantjes.<br />

€ <strong>19</strong>0,00 € 240,00<br />

163 Een mogelijk zilveren flacon met reliëf floraal decor, eind <strong>19</strong>e eeuw. € 50,00 € 80,00<br />

164 Schuurman, Theo (<strong>19</strong>38-<strong>19</strong>99) "Abstract", gouache/papier, h 50 x b 42 cm. € 150,00 € 200,00<br />

165 Een ivoren portretminiatuur van Madonna met kind, in ivoren belijmd lijstje, rond <strong>19</strong>00, h 9,5<br />

x b 8 cm.<br />

€ 70,00 € 100,00<br />

166 Een vierdeurskast, Holland, renaissance-stijl, <strong>19</strong>e eeuw. Eikenhout, geprofileerde rechte kap<br />

met gestoken bladmotieven, deuren met gestoken decor en ebonised applicaties, in het basement<br />

twee laden, voor rustend op flessenpoten, h <strong>19</strong>5 x b 149 x d 67 cm.<br />

€ 600,00 € 800,00<br />

167 Een tweeladencommode met gebogen front, begin 20e eeuw. Noten- en wortelnotenhout,<br />

gebogen laden met messing beslag, voor rustend op Queen Anne poten, h 77 x b 85 x d 48 cm.<br />

€ 80,00 € 140,00<br />

168 Een blank tinnen moccapotje met decoratie van horizontale banen, ca. <strong>19</strong>22. Ontwerp: C.J.<br />

van der Hoef, gemerkt met monogram onderzijde, voor Gero, h 22 cm. Hierbij blank tinnen vaasje<br />

van dezelfde ontwerper en een bruin bakelieten presenteerblad, tot. 3x.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

169 Een gecontourneerde Chinees porseleinen saucière, China, Ch'ien Lung, 18e eeuw. Blauw<br />

onderglazuur decor van boom in landschap met vogels, de rand met fantasiedecor (tuitje<br />

schilv/haarlijntje).<br />

€ 90,00 € 150,00<br />

170 Een stel van drie blauw Chinees porseleinen borden met bruine rand, Ch'ien Lung, 2e helft<br />

18e eeuw. Blauw onder glazuur decor van veranda met flora op het plat, de lip met flora, Ø 22,5 cm<br />

(randsch), tot. 3x.<br />

€ 100,00 € 160,00<br />

171 Een Satsuma cache-pot met bronzen oren, op bronzen voet, <strong>19</strong>e eeuw. Polychroom decor van<br />

wijsgeren op veranda, h 20 cm.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

172 Een ronde blank kristallen cake schaal met gecontourneerde rand aan 2e gehalte 835/1000<br />

zilveren beugel met parelrand, begin 20e eeuw. Decoratie van waaierslijpsel, Ø 25,5 cm.<br />

€ 120,00 € 160,00<br />

173 Milo, Jean (Emil van Gindertael <strong>19</strong>06-<strong>19</strong>93) "St. Tropez", gesign l.o '62, gouache/papier, h 32 x b<br />

50 cm.<br />

€ 500,00 € 700,00<br />

174 Volodia Popov (St. Petersburg, Rusland <strong>19</strong>61) “Kaphaban”, gesign r.b. ‘Volodia 2000’, verso,<br />

olieverf/doek, h 120 x b 60 cm (herkomst galerie Brunstingerhof, expositie 8 t/m <strong>19</strong> juni 2005:<br />

www.brunstingerhof.com).<br />

€ 500,00 € 800,00<br />

175 Domerque, Jean Gabriël (1889-<strong>19</strong>62) "Vrouwelijk naakt", 2x, kleurenlitho/papier, uit het boek<br />

Les Oraisons, h 28 x b 22 cm, tot. 2x.<br />

€ 300,00 € 400,00<br />

176 Zwart, de Petrus Martinus A (Pieter) (1880-<strong>19</strong>67) "Landschap met bomen en zandpad", gesign<br />

voluit l.o 'P de Zwart', olieverf/doek, h 60 x b 90 cm.<br />

€ 140,00 € 200,00<br />

177 Etnografica. Een moederfiguur met kind, Senufo-stam, Ivoorkust, h 64 cm. € 180,00 € 260,00<br />

178 Erotica. Een barnstenen netsuké van man en vrouw in coïtus, 20e eeuw, h 5,5 cm. € 50,00 € 80,00<br />

179 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren brandewijnkom, jaarletter 1818. Ovale bak met decor van<br />

bijbelse voorstellingen, aangegoten horizontale grepen, toegeschreven aan Pieter Schmitz,<br />

Leeuwarden.<br />

€ 450,00 € 600,00<br />

180 Een 14 karaat gouden 585/1000 solitairring, bezet met een briljant van 0,05 crt. € 120,00 € 150,00<br />

181 Een blank kristallen odeurflacon met facetslijpsel en zilveren klepdeksel met dito montuur,<br />

exclusief binnenstopje, begin 20e eeuw.<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

182 Een 14 karaat gouden 585/1000 broche, in de vorm van een vogel, bezet met een<br />

cabochongeslepen zwarte onyx als romp en totaal 309 achtkant geslepen diamanten.<br />

€ 1100,00 € 1400,00<br />

183 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren loddereindoosje, jaarletter 1857. Meesterteken: Jan Peter<br />

Sperna Weiland, Schoonhoven.<br />

€ 130,00 € 170,00<br />

184 Een notenhouten dekenkist, 18e eeuw. Plat deksel, front met gestoken decor van fantasiedieren,<br />

drie briefpanelen en daaronder twee laden, rustend op blokpoten.<br />

€ 150,00 € 250,00<br />

185 Een notenhouten tweedeurs kast, 18e eeuw. Rechte geprofileerde kap, paneeldeuren met<br />

gestoken houten hoekornamenten en messing beslag, daaronder twee laden, rustend op ebonised<br />

flessenpoten, h <strong>19</strong>0 x b 130 x d 45 cm.<br />

€ 300,00 € 500,00<br />

186 Een donker eikenhouten tweedeurs beeldenkast, België/Frankrijk eind <strong>19</strong>e eeuw.<br />

Geprofileerde rechte kap met snijwerk van o.a. dierfiguren, de deuren met jagers, poppen als stijlen,<br />

onderkast met twee deuren snijwerk van jachttaferelen en figuren als stijlen, h 230 x b 130 x d 55<br />

cm.<br />

€ 600,00 € 800,00<br />

187 Een gehamerd roodkoperen presenteerschaaltje, Amsterdamse school begin 20e eeuw.<br />

Gemerkt: J.K..<br />

€ 15,00 € 25,00<br />

188 Een poster in lijst 'Delft - Kerkplein', gelijst, h 100 x b 70 cm. € 35,00 € 50,00<br />

189 Barnett, Jordy "Man met krant en pistool", gesign in de plaat r.m, zeefdruk/papier, h 80 x b 56<br />

cm.<br />

€ 100,00 € 140,00

<strong>19</strong>0 Een 18 karaat gouden 750/1000 ring, bezet met een ovaal geslepen lapis lazuli geflankeerd door<br />

10 diamanten, 8kant.<br />

€ 650,00 € 850,00<br />

<strong>19</strong>1 Een rechthoekig blank kristallen odeurflacon met 14 krt 585/1000 gouden klepdeksel en dito<br />

montuur, inclusief binnenstopje.<br />

€ 90,00 € 150,00<br />

<strong>19</strong>2 Een 18 karaat gouden 750/1000 ring, bezet met vier gefacetteerde blauwe saffieren en tien<br />

roosgeslepen diamanten.<br />

€ 325,00 € 375,00<br />

<strong>19</strong>3 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren eetlepel, Groningen rond 1800. Meesterteken: Lambertus van<br />

Dam, Grijpskerk (1776-1815).<br />

€ 130,00 € 160,00<br />

<strong>19</strong>4 Etnografica. Een sculptuur van een krijger, Afrika, h <strong>19</strong>3 cm. € 140,00 € 220,00<br />

<strong>19</strong>5 Een pendule, Engeland begin 20e eeuw. Eikenhouten kast met gebogen top, verzilverde<br />

wijzerplaat met Arabische cijfers geven de minuten en de uren aan, zgn Westminster slagwerk, h 34<br />

cm.<br />

€ 100,00 € 140,00<br />

<strong>19</strong>6 Een rond blank kristallen odeurflacon met zilveren montuur en klepdeksel, inclusief<br />

binnenstopje, begin 20e eeuw, l 9 cm.<br />

€ 35,00 € 50,00<br />

<strong>19</strong>7 Een 14 karaat gouden 585/1000 plateauring, bezet met een ovale cabochongeslepen robijn<br />

eromheen 52 roosgeslepen diamanten in zilver gezet.<br />

€ 650,00 € 800,00<br />

<strong>19</strong>8 Een gebronsd witmetalen sculptuur van Romeinse soldaat met steigerend paard, eind <strong>19</strong>e<br />

eeuw, h 50 cm.<br />

€ 100,00 € 150,00<br />

<strong>19</strong>9 Etnografica. Een Ujamaa-groep van twee moeders met kinderen, Makonde-stam, Tanzania, h<br />

100 cm.<br />

€ 350,00 € 450,00<br />

200 Een set van vier gepolychromeerd floraal aardewerk kastkommen op standring, Engeland<br />

eind <strong>19</strong>e eeuw.<br />

€ 40,00 € 70,00<br />

201 Een bronzen Corpus Christi aan messing kruis, begin 20e eeuw. € 15,00 € 25,00<br />

202 Heijmans, Anthonius C (Toon) (<strong>19</strong>02-<strong>19</strong>96) "Landschap", gesign voluit r.o 'Ant. Heijmans',<br />

olieverf/schilderskarton, h 24,5 x b 30 cm.<br />

€ 70,00 € 120,00<br />

203 Oleg Jach Ninti (Russische school 20e eeuw) “Meet Bue I”, zeefdruk/papier ge<strong>nummer</strong>d 18/29<br />

epreuve d’artiste, h 56 x b 42 cm. Hierbij Eleg Jqach Ninti (Rusland 20e eeuw), “Magisch<br />

realistische voorstelling met figuren”, uit de serie…, gesign r.o, zwart-wit litho/papier ge<strong>nummer</strong>d<br />

14/25, h 50 x b 40 cm, tot. 2x.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

204 Appel, Christiaan K (Karel) (Amsterdam <strong>19</strong>21-2006) "Gestreept beestfiguur", gesign voluit in<br />

potlood m.o 'Appel', ge<strong>nummer</strong>d XLII/L, kleurenlitho/papier, h 55 x b 75 cm.<br />

€ 300,00 € 500,00<br />

205 Een blauw Chinees porseleinen bord, Ch'ien Lung, 18e eeuw. Blauw onderglazuur decor van<br />

meerlandschap met o.a. vissers op het plat, de lip met banddecor en flora, Ø 23 cm (2x randsch).<br />

Hierbij twee andere, tot. 3x.<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

206 Een blauw Chinees porseleinen bord, Ch'ien Lung, 2e helft 18e eeuw. Blauw onder glazuur<br />

decor van bloemen in fantasierand op het plat, de lip met guirlandes en flora, Ø 22,5 cm. Hierbij dito<br />

exemplaar, tot. 2x (randsch. 1x haarlijn 4 cm)<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

207 Een driedelig groen marmeren pendulestel 'A La Fontaine', bestaande uit klok en twee<br />

siervazen, Frankrijk <strong>19</strong>e eeuw. De klok met bekroning van vrouw met kruik, geëmailleerde<br />

wijzerplaat met Arabische cijferaanduiding, h 52 cm, tot. 3x.<br />

€ 150,00 € 220,00<br />

208 Een bronzen vijzel met bijbehorende stamper, midden <strong>19</strong>e eeuw. € 50,00 € 80,00<br />

209 Erotica. Een barnstenen netsuké van man en vrouw in coïtus, 20e eeuw, h 5,5 cm. € 50,00 € 80,00<br />

210 Vier diverse tegels met blauw onderglazuur van zeewezens, tot. 4x. € 80,00 € 120,00<br />

211 Een celadon geglazuurd aardewerk zgn onthoofdingsbeeldje, Swankalok, Song/Ming<br />

dynastie, 15e eeuw, h 8,5 cm. Hierbij een bruin geglazuurd aardewerk kalebasvormige vaasje met<br />

oren, Swankalok, 15e eeuw, h 8 cm, tot. 2x.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

212 Een aardewerk vaasje, China, Swatow. Blauw onderglazuur decor van flora in cartouche, h 5,5<br />

cm. Hierbij dito andere, tot. 2x.<br />

€ 35,00 € 50,00<br />

213 Een Oosters tapijt, India, l 250 x b 165 cm. € 100,00 € 150,00<br />

214 Dulmen Krumpelmann, Erasmus Bernhard van (Kreuznach, D. 25-8-1897- Zeegse 21-6-<strong>19</strong>86)<br />

"Drentse Aa", gesign r.o en '74, aquarel/papier, h 35 x b 47 cm.<br />

215 Postma, Gerriet (Twijzelerheide <strong>19</strong>32) "Zonder titel", gesign voluit r.o, gem.techniek/papier, h 32<br />

x b 25 cm.<br />

216 Geers, Olga (= Olga Wiese, Groningen) "Interieur met man en vrouw", gesign voluit op toiletpot,<br />

olieverf/gemeng. Techniek, h 80 x b 170 cm.<br />

217 Een tafelklokje in notenhouten behuizing, Duitsland eind <strong>19</strong>e eeuw. Gecontourneerde kap met<br />

bekroning van vaasknop, deurtje met gedraaide stijlen, waarachter wijzerplaat met Romeinse<br />

cijferaanduiding, h 54 cm.<br />

218 Een Delfts aardewerk gecontourneerd aardewerk schaal, 18e eeuw. Blauw floraal decor met<br />

o.a. chrysanten in de bak, de lip met kabeldecor,gemerkt: De Bijl, h 6,5 x l 32,5 x b 26,5 cm (min<br />

randsch.).<br />

2<strong>19</strong> Een gepolychromeerde icoon van Maria met messing kroon en kind, <strong>19</strong>e eeuw. Gesign met<br />

monogram 'H.P' r.b., h 12 x b 11 cm.<br />

220 Een Chinees porseleinen octogonale en gecontourneerde schaal, Chine de commande,<br />

Ch'ien Lung, 18e eeuw. Blauw onderglazuur decor van prunus, chrysant en vogels, de lip met<br />

geometrisch decor, buitenzijde met flora, h 8 x l 30 x b 24 cm.<br />

€ 300,00 € 500,00<br />

€ 100,00 € 150,00<br />

€ 300,00 € 500,00<br />

€ 40,00 € 70,00<br />

€ 250,00 € 350,00<br />

€ 250,00 € 350,00<br />

€ 350,00 € 500,00

221 Een Mechelse tweedeurs buffetkast, Zuid Nederland ca. 1870. Eikenhout, geprofileerde kap,<br />

rolling in het fries, deuren met glas in lood, op de stijlen kariatiden, onderkast met lade en<br />

leeuwenmascerons, bladvoluten met rozetten, h 200 x b 110 x d 55 cm.<br />

€ 150,00 € 250,00<br />

222 Een halspiegel met gestoken opengewerkte kuif, <strong>19</strong>e eeuw, l 155 x b 65 cm. € 70,00 € 120,00<br />

223 Een paar 18 karaat gouden 750/1000 oorknoppen, bezet met twee roosgeslepen diamanten en<br />

twee bolsjewiekgeslepen diamanten van ca. 0,13 crt. Per stuk, begin 20ste eeuw.<br />

€ 360,00 € 420,00<br />

224 Portret van prins Hendrik de zeevaarder in originele lijst, uitgave: F.B. Waanders, eind <strong>19</strong>e<br />

eeuw. Konl. Steendr. v. C.V. Mieling, h 60 x b 40 cm.<br />

€ 80,00 € 120,00<br />

225 Portret van prins Willem II in originele lijst, uitgave: F.B. Waanders, eind <strong>19</strong>e eeuw. Konl.<br />

Steendr. v. C.V. Mieling, h 60 x b 40 cm.<br />

€ 80,00 € 120,00<br />

226 Portret van Sophie, prinses van Oranje, in originele lijst, uitgave: F.B. Waanders, eind <strong>19</strong>e<br />

€ 80,00 € 120,00<br />

227 Portret van Anna Palowna, prinses van Oranje, in originele lijst, uitgave: F.B. Waanders, eind<br />

<strong>19</strong>e eeuw. Konl. Steendr. v. C.V. Mieling, h 60 x b 40 cm.<br />

€ 80,00 € 120,00<br />

228 Een blank kristallen kaasstolp met zilveren knopbekroning op onderschaal, rond <strong>19</strong>00.<br />

Decoratie van ruit- en waaijerslijpsel, tot. 2x.<br />

€ 110,00 € 140,00<br />

229 Een Oosters tapijt met polychrome voorstelling van o.a. herten, Hamader, l 350 x b 250 cm. € 350,00 € 500,00<br />

230 Een trompetvormige porseleinen vaas, zgn poudre bleu, China, Hsien Feng, eind <strong>19</strong>e eeuw.<br />

Polychroom decor van geisha's in vulkaanlandschap, h 20,5 cm (gerestaureerd).<br />

€ 40,00 € 70,00<br />

231 Een blauw Chinees porseleinen schotel, Ch'ien Lung, 18e eeuw. Blauw onderglazuur decor van<br />

landschap in bandring, daarbuiten drie landschapsvoorstellingen, de lip met banddecor, Ø 32 cm<br />

(haarlijn 5,5 cm/randsch).<br />

€ 120,00 € 160,00<br />

232 Een collier bloedkoralen, met 14 karaat gouden 585/1000 slot. € 225,00 € 275,00<br />

233 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren loddereinflesje, jaarletter 1865. Meesterteken: Willem<br />

Lobesteijn, Schoonhoven.<br />

€ 130,00 € 170,00<br />

234 Deutsches Porzelan un Fayencen, von Siegfried Ducret, Pawlak Verlag Herrsching. € 15,00 € 25,00<br />

235 Veertig eeuwen Chinese kunst, door William Willets, uitgeverij W. Gaade, Den Haag. € 15,00 € 25,00<br />

236 Félicien Rops, text von Pierre Mac-Orlan und Jean-Dubray, verlag Marcel Seheur, Paris und<br />

Leipzig (omslag besch). Hierbij Casanova ein Lebensbild, door Erwinn Weill, tot. 2x.<br />

€ 15,00 € 25,00<br />

237 Een dubbelloops geweer, Habricht-Pieper, l 113 cm (onklaar gemaakt). € 50,00 € 80,00<br />

238 Een facetgeslepen spiegel in ornamentlijst, rond <strong>19</strong>00, h 112 x b 65 cm. € 50,00 € 80,00<br />

239 Chattel, van Rossum du Fredericus Jacobus (naar de Chattel) "Visser in landschap met<br />

bomen", gesign voluit l.o 'du Chattel', olieverf/doek, h 24,5 x b 18 cm.<br />

€ 150,00 € 220,00<br />

240 Hollandse school, gesign als J. Toorop "Stadsgezicht Parijs", gesign r.o, gem.techniek/papier,<br />

h 25 x b 31 cm.<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

241 Hollandse school, begin 20e eeuw "Stadsgezicht", ets/papier, h 70 x b 52 cm. Hierbij twee<br />

kleinere, tot. 3x.<br />

€ 35,00 € 50,00<br />

242 Een blauw Chinees porseleinen bord, Ch'ien Lung. Blauw onderglazuur floraal decor in dubbele<br />

ring op het plat, de lip met flora, Ø 22 cm (haarlijn 12 cm). Hierbij één andere, tot. 2x.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

243 Een Chinees porseleinen octogonale en gecontourneerde schaal, China, Ch'ien Lung. Blauw<br />

onderglazuur decor van vazen op tafel in landschap, de lip met floraal decor, h 3,5 x l 42 x b 34 cm.<br />

€ 350,00 € 500,00<br />

244 Een odeurflacon, tijgeroog, h 4,5 cm. € 20,00 € 40,00<br />

245 Een 9 karaat BWG broche, halve maan vorm bezet met cabochongeslepen opalen, begin 20ste<br />

eeuw.<br />

€ 120,00 € 150,00<br />

246 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren memorie sierlepel, Friesland, Sneek 18e eeuw. Ovale bak,<br />

getordeerde steel eindigend met driemaster, meesterteken onbekend (boompje) keurperiode Sneek<br />

1766-1780.<br />

€ 120,00 € 160,00<br />

247 Een schuitvormige blank kristallen fruitschaal met 2e gehalte 835/1000 zilveren greep met<br />

parelrand. Decoratie van ster- en waaierslijpsel, l 35 cm.<br />

€ 90,00 € 120,00<br />

248 Een sierpijp met porseleinen kop waarop huzaar, annotatie '2 Comp Häg Btl10', Duitsland,<br />

eind <strong>19</strong>e eeuw, l 120 cm.<br />

€ 70,00 € 120,00<br />

249 Een eikenhouten ovale salontafel, begin 20e eeuw, h 77 x l 97 x b 67 cm. € 35,00 € 50,00<br />

250 Een tafelolielamp met opalineglazen kap, eind <strong>19</strong>e eeuw, h 50 cm. € 35,00 € 50,00<br />

251 Een gestoken en gedraaid houten haard/kamerscherm met bekroning van o.a. draken, <strong>19</strong>e<br />

eeuw. Binnenwerk goudbrokaat met symbolische voorstelling, rustend op voluterende poten, h 156<br />

x b 98 cm.<br />

€ 200,00 € 300,00<br />

252 Een slangenhuid van een python, l 580 cm. € 150,00 € 220,00<br />

253 Een icoon met afbeelding van Iwan Rilski met zijn neef Lukas, Rila, Bulgarije, 18e eeuw,<br />

gemerkt met lakstempel achterzijde, h 26 x b 18 cm.<br />

€ 400,00 € 600,00<br />

254 Een handbeschilderd fruitstilleven, China, <strong>19</strong>e eeuw, gem.techn/rijstpapier, h 20 x b 28 cm. € 35,00 € 50,00<br />

255 Een porseleinen gemberpot met deksel, <strong>19</strong>e eeuw. Blauw onder glazuur decor van landschap, h<br />

17 cm.<br />

€ 60,00 € 90,00

256 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren taartschep, jaarletter <strong>19</strong>47 Meesterteken: Gerritsen van<br />

Kempen.<br />

€ 45,00 € 70,00<br />

257 Een 9 karaat BWG collier met ronde hanger, waarop een zwaluw bezet met zaadpareltjes en een<br />

gefacetteerde aquamarijn in de snavel, begin 20ste eeuw.<br />

€ 2250,00 € 275,00<br />

258 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren pillendoosje met gegraveerd dorpsgezicht, jaarletter 1866.<br />

Meesterteken: Jacobus van Dam, Schoonhoven.<br />

€ 130,00 € 170,00<br />

259 Een enkelloops buks, onklaar gemaakt, l 95 cm. € 20,00 € 30,00<br />

260 Een gietijzeren zgn kikker kolenbak, ca. <strong>19</strong>10. Geometrisch Jugendstil decor in reliëf. € 60,00 € 90,00<br />

261 Een messing haardstel, bestaande uit tang, schep en pook, eind <strong>19</strong>e eeuw, tot. 3x. € 35,00 € 50,00<br />

262 Een blank kristallen inktstel met zilveren doppen op zwart basement met ivoren pootjes, eind<br />

<strong>19</strong>e eeuw.<br />

€ 200,00 € 260,00<br />

263 Een hoge hoed in originele doos, begin 20e eeuw. Gemerkt: Empire. € 20,00 € 30,00<br />

264 Dijkstra, Johan (Groningen 1896 - <strong>19</strong>78) "Dokkumer nieuwe zijlen", monogram r.o en '44,<br />

pentening/papier, h 24 x b 34 cm.<br />

€ 200,00 € 300,00<br />

265 Duitsland. Zimmerman, Jörg F (Duitsland, Uhingen <strong>19</strong>40). Een polychroom glasobject met<br />

decoratie van bellen, zgn wafeleffect, gesign onderzijde, h 49 cm. Hierbij boek: Jörg F.<br />

Zimmerman, uitgave Boekwerk & Partners.<br />

€ 280,00 € 360,00<br />

266 Postma, Gerriet (Twijzelerheide <strong>19</strong>32) "Zonder titel", gesign voluit r.o, inkttekening/papier, h 24 x<br />

b 30 cm.<br />

€ 80,00 € 120,00<br />

267 Dulmen Krumpelmann, Erasmus Bernhard van (Kreuznach, D. 25-8-1897- Zeegse 21-6-<strong>19</strong>86)<br />

"Bosgezicht Zeegse", gesign voluit r.o, olieverf/doek, h 62 x b 92 cm.<br />

€ 1400,00 € 1800,00<br />

268 Een staande koperen tafelolielamp, rond <strong>19</strong>00, h 47 cm. € 35,00 € 50,00<br />

269 Een stoelklok, Groningen, toegeschreven aan Jurriën Greven, Winsum (Gr) ca. 1765.<br />

Polychroom gedecoreerde houten stoel met uitgezaagde meerminnen als wangen. Kaplood<br />

met o.a. putti, stijlloden met gerubijnen en zolderlood met wapen, polychroom gedecoreerde<br />

wijzerplaat met in de toog fantasielandschap. De wijzerplaatring met Romeinse en Arabische cijfers<br />

geeft de uren, minuten en de wekkerstand aan, h 70 cm.<br />

€ 800,00 € 1200,00<br />

270 Een stel gestoken eikenhouten hoekconsoles met decoratie van geschoten wild, begin 20e<br />

eeuw, h 65 cm, tot. 2x.<br />

€ 120,00 € 160,00<br />

271 Een sierpijp met porseleinen kop waarop polychroom decor, Duitsland, begin 20e eeuw, l 130<br />

cm. (besch).<br />

€ 70,00 € 120,00<br />

272 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren tabaks snuifdoos met klepdeksel, begin 20e eeuw.<br />

Reliëfdecor van drinkend gezelschap, Jaques Vos en Co. N.V., Haarlem/'s Hertogenbosch (<strong>19</strong>15-<br />

<strong>19</strong><strong>19</strong>).<br />

€ 70,00 € 120,00<br />

273 Een 9 karaat BWG ring met wapenschild, geciseleerd decor en gevuld met gevlochten haar, ca.<br />

<strong>19</strong>00.<br />

€ 80,00 € 120,00<br />

274 Een zilveren zgn dubbeltjesarmband, Wihelmina <strong>19</strong>44, deels geajoureerd. € 30,00 € 50,00<br />

275 Een eerste gehalte zilveren 925/1000 tondeldoosje, geciseleerd wapendecor, ca. <strong>19</strong>00. € 40,00 € 60,00<br />

276 Een blank kristallen hapjesschaal, begin 20e eeuw. Decoratie van ruitslijpsel, tot. 7x. € 50,00 € 80,00<br />

277 Een composietmetalen cache-pot in de vorm van de hoorn des overvloeds, neo stijlen, eind<br />

<strong>19</strong>e eeuw, h 50 cm.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

278 Etnografica. Een masker, Dan-stam, l 38 cm. € 25,00 € 40,00<br />

279 Een roodkoperen appelketel met bronzen knopbekroning van het deksel, <strong>19</strong>e eeuw. Hierbij<br />

één andere, tot. 2x.<br />

€ 30,00 € 50,00<br />

280 Een smeedijzeren zgn haal, <strong>19</strong>e eeuw, 122 cm. Hierbij een gietijzeren ketel. € 70,00 € 120,00<br />

281 Een uurwerk voor in kerktoren, 18e eeuw. Lopend uurwerk. € 1200,00 € 1600,00<br />

282 Een petroleum hangolielamp met majolica reservoir, rond <strong>19</strong>00. € 60,00 € 90,00<br />

283 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren beursbeugel aan stoffen tasje, jaarletter 1827. Meesterteken:<br />

Adrianus Verroen jr, Schoonhoven.<br />

€ 80,00 € 140,00<br />

284 Een tweede gehalte zilveren 835/1000 designbroche bezet met lapis lazuli. € 50,00 € 80,00<br />

285 Een 18 krt 750/1000 geelgouden entouragering, bezet met 6 briljantjes, brutogewicht 3,25 gram. € 300,00 € 400,00<br />

286 Nederland, Maastricht. Een groen/paars glazen fruitschaal, gesign. Max Verboeket, Maastricht,<br />

h 27 cm.<br />

287 Duitsland. Zimmerman, Jörg F (Duitsland, Uhingen <strong>19</strong>40). Een polychroom glasobject met<br />

decoratie van bellen, zgn wafeleffect, gesign onderzijde (licht besch). Hierbij boek: Jörg F.<br />

288 Jongman, M (Hoogezand-Sappemeer 20e eeuw) "Hoogholtje aan het Achterdiep te<br />

Sappemeer", gesign voluit l.o, aquarel/papier, h 47 x b 33 cm.<br />

289 Een peervormige zwart gelakte tinnen kraankan, Groningen, ca. 1880. Ebonised houten<br />

dekselknop en dito bolle poten, decor van een fantasielandschap, rustend op een messing<br />

driehoekskomfoor met geajoureerde galerie, dito testhouder en test, lichtje niet origineel, gemerkt:<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

€ 150,00 € 220,00<br />

€ 100,00 € 150,00<br />

€ 60,00 € 90,00

Rubens, Groningen, h 49 cm.<br />

290 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren loddereindoosje, jaarletter 1842. Meesterteken: Eliaser Efrain<br />

Denekamp, Schoonhoven.<br />

€ 130,00 € 170,00<br />

291 Een messing miniatuur strijkijzer op bijbehorende standaard, <strong>19</strong>e eeuw. € 35,00 € 50,00<br />

292 Een eikenhouten dekenkist, 18e eeuw (samengesteld), h 60 x l 117 x d 59 cm. € 80,00 € 160,00<br />

293 Een ovale facetgeslepen spiegel in profiellijst, rond <strong>19</strong>00, h 86 x b 60 cm. € 60,00 € 90,00<br />

294 Een gekamd zachthouten kamergemak, <strong>19</strong>e eeuw, h 48 x b 43 x d 42 cm. € 40,00 € 70,00<br />

295 Dulmen, van "Binnenstad Meppel met gezicht op vaart en huizen", gesign voluit r.o v Dulmen,<br />

aquarel/papier, h 31 x b 50 cm.<br />

€ 200,00 € 300,00<br />

296 Een zilveren zgn dubbeltjesarmband van 23 dubbeltjes, Wihelmina <strong>19</strong>36-<strong>19</strong>44. € 40,00 € 70,00<br />

297 Een tweede gehalte zilveren 835/1000 natfruitschep, puntfilet, geciseleerde bak, ca. <strong>19</strong>00. € 60,00 € 80,00<br />

298 Etagèrezilver. Een miniatuur van een boer met juk en emmers, meesterteken: Cornelis Rietveld,<br />

Schoonhoven (1865-<strong>19</strong>12).<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

299 Een klein model handnaaimachine, <strong>19</strong>e eeuw. € 60,00 € 90,00<br />

300 Een meetstok zgn 1/2 meter, geijkt, begin 20e eeuw. Hierbij één andere, tot. 2x. € 40,00 € 70,00<br />

301 Een stel wit porseleinen poedels met manden, <strong>19</strong>e eeuw, h 8 cm, ot. 2x. € 35,00 € 50,00<br />

302 Een driedelig wit porseleinen Jugendstil model kaststel, naar antiek voorbeeld, 20e eeuw. € 35,00 € 50,00<br />

303 Topografie. Mercator, G. / Hondius, J. - Burgundia Ducatus, Amsterdam, handingeklerude<br />

gravure/papier, h 31,5 x b 44,5 cm.<br />

€ 80,00 € 120,00<br />

304 Zwart, A. "Spaans landschap", onduid gesign voluit r.o (verpoetst), olieverf/doek, h 50 x b 70 cm. € 350,00 € 500,00<br />

305 Baan, van der Jan Lucas (Groningen <strong>19</strong>12-<strong>19</strong>90) "Hoek Herebrug Groningen", gesign voluit r.o<br />

en <strong>19</strong>79, aquarel/papier, h 46 x b 62 cm. Tentoongesteld op de overzichtstentoonstelling Noordelijk<br />

Scheepvaartmuseum 2003.<br />

€ 700,00 € 900,00<br />

306 Popkes van der Zee, Jan (Groninger school 20e eeuw) "Vrouwelijk naakt", olieverf/doek, h 40 x<br />

b 30 cm.<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

307 Een blank tinnen klepkan, zgn eikeltjekan, Frankrijk rond <strong>19</strong>00, h 24 cm. € 30,00 € 50,00<br />

308 Een ovale eetkamertafel, Willem III, <strong>19</strong>e eeuw. Mahoniehout, gecontourneerd blad, rustend op<br />

kruispoot met in het centrum vaasknop, h 74 x l 136 x b 98 cm.<br />

€ 90,00 € 140,00<br />

309 Een drie-delig zwart marmeren pendulestel, bestaande uit: klok en twee kandelaars,<br />

Frankrijk, rond <strong>19</strong>00. Vierkante kast met vaasbekroning, roze marmeren decoraties, wijzerplaat<br />

met Arabische cijferaanduiding. Vijflichts kandelaars op balustervormige stam, vierkant basement,<br />

rustend op voluterende poten, tot. 3x.<br />

€ 120,00 € 160,00<br />

310 Een latoenkoperen turfkist, begin 20e eeuw. € 35,00 € 50,00<br />

311 Een pedantspiegel in lijst en bekroning van guirlande, begin <strong>19</strong>e eeuw, h 148 x b 42 cm<br />

(besch).<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

312 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren loddereindoosje, jaarletter 1845. Meesterteken: Wed. A.G.<br />

Kooiman, Schoonhoven.<br />

€ 130,00 € 170,00<br />

313 Een tweede gehalte zilveren 835/1000 jasseroncollier met tussenstuk, decoratie van bloemen. € 40,00 € 60,00<br />

314 Een notenkraker aan 2e gehalte 835/1000 zilveren grepen, jaarletter <strong>19</strong>34. Meesterteken: Carel<br />

J. Begeer, Utrecht.<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

315 Een opalineglazen tafelschemerlamp, rond <strong>19</strong>00, h 50 cm (kap besch). € 30,00 € 50,00<br />

316 Een verzilverd tinnen theebus met ebbenhouten knopbekroning, Engeland <strong>19</strong>e eeuw. € 35,00 € 50,00<br />

317 Een peervormige zwart gelakte tinnen kraankan, Groningen, ca. 1880. Ebonised houten<br />

dekselknop en dito bolle poten, decor van een vogel en flora, rustend op een messing<br />

Rubens, Groningen, h 47 cm.<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

318 Een miniatuur tweedeurs Fries kabinet, Nederland, <strong>19</strong>e eeuw. Gebogen kap met snijwerk van<br />

guirlande, ebonised kolommen met latoenkoperen kapiteel en basement als stijlen, gebogen<br />

onderkast met drie laden, koperen beslag, gecontourneerd basement, h 104 x b 65 x d 28 cm.<br />

€ 700,00 € 900,00<br />

3<strong>19</strong> Een messing waterreservoir, begin <strong>19</strong>e eeuw, l 52 cm. € 100,00 € 150,00<br />

320 Eerelman, Otto (Groningen 1839-<strong>19</strong>26) "Voorstudie ruiter te paard", monogram r.o,<br />

potloodtekening/papier, h 25 x b 32 cm.<br />

€ 600,00 € 800,00<br />

321 Een tweedeurs linnenkast, Willem III. Mahoniehout, gebogen onderbroken kap met in het centrum<br />

gestoken en uitgezaagde kuif in C-voluten, bloem en vruchtmotieven. Gecontourneerde<br />

deurpanelen, gecanneleerde stijlen met snijwerk in gestileerd bladmotief, voor rustend op gedraaide<br />

poten.<br />

€ 250,00 € 350,00<br />

322 Een rieten kinder wandelwagen, naar antiek voorbeeld, 20e eeuw. € 30,00 € 50,00<br />

323 Een zgn open Bonheur, Willem III, <strong>19</strong>e eeuw. Mahonie belijmd, gecontourneerde spiegelopstand<br />

met bekroning, tweedeurs onderkast met een lade, rustend op afgeplatte bolpoten, h 200 x b 103 x<br />

€ 250,00 € 350,00

d 48 cm.<br />

324 Een fries draadglazen koekjespot met vernikkeld montuur en deksel, begin 20e eeuw. € 30,00 € 50,00<br />

325 Een driedelig kaststel, begin 20e eeuw. Polychroom transferdecor van romantische school en<br />

flora, tot. 4x.<br />

€ 35,00 € 50,00<br />

326 Illustrations of Japanese Life, described by S. Takashima, A.B., professor in the higher<br />

Commercial College, <strong>19</strong>03.<br />

€ 70,00 € 120,00<br />

327 Een tweede gehalte zilveren 835/1000 broche, zgn. Goesche knoop, <strong>19</strong>e eeuw. € 50,00 € 80,00<br />

328 Een 14 krt 585/1000 witgouden entouragering, bezet met centrumbriljant van 0.25 crt en<br />

hieromheen 10 kleinere van elk 0.05 crt (1 ontbreekt).<br />

€ 180,00 € 260,00<br />

329 Een rechthoekig damesbureau met twee laden, Denemarken <strong>19</strong>e eeuw. Blad rustend op<br />

cilindervormige stam en voluterende vierpoot, h 74 x b 120 x d 74 cm.<br />

€ 250,00 € 350,00<br />

330 Een set van zes mahoniehouten biedermeier eetkamerstoelen met stoffen bekleding,<br />

Gecapitonneerde medaillonvormige rugleuning met gestoken floraal decor, <strong>19</strong>e eeuw, tot. 6x.<br />

€ 500,00 € 800,00<br />

331 Een pendule in bronzen behuizing, neo-stijlen, naar antiek voorbeeld, 20e eeuw. Bekroning<br />

van zittende dame, h 35 cm.<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

332 Een gepolychromeerd aardewerk koekjespot met vernikkeld montuur en deksel, begin 20e<br />

eeuw. Decor van vogels op tak.<br />

€ 30,00 € 50,00<br />

333 Een Majolica cache-pot op pedestal, rond <strong>19</strong>00, h 116 cm (haarlijn/standring schilv). € 80,00 € 140,00<br />

334 Een aardewerk luieremmer met polychroom floraal decor en geëmailleerd deksel, begin 20e<br />

eeuw.<br />

€ 40,00 € 60,00<br />

335 Binnie, Paul (<strong>19</strong>67-) "Natsu-Summer", gesign r.o in potlood, houtsnede/papier, h 44 x b 29 cm<br />

(formaat Oban).<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

336 Japan. "Rivierlandschap", gesign l.b, aquarel/papier, h 13 x b 12 cm. € 25,00 € 40,00<br />

337 Een kristallen schotel aan zilveren beugel met parelrand, begin 20e eeuw, Ø 21 cm. € 110,00 € 150,00<br />

338 Een tweede gehalte zilveren 835/1000 schakelarmband met Zeeuwse knopen. € 90,00 € 120,00<br />

339 Een 2e gehalte zilveren adreskaartjeshouder, Engeland, Birmingham, jaarletter <strong>19</strong>04-<strong>19</strong>05, 58<br />

gram.<br />

€ 40,00 € 70,00<br />

340 Een eerste gehalte zilveren 925/1000 horlogeketting met signet, bezet met carneool en<br />

heliotroop.<br />

€ 70,00 € 90,00<br />

341 Eerelman, O, toegeschreven aan "Portret van een amazone". Annotatie verso '…Studie van<br />

het portret van H.M. de Koningin Wilhelmina te paard, april 1895. gesign l.o 'O. Eerelman',<br />

olieverf/paneel, h 21 x b 15,5 cm.<br />

€ 350,00 € 500,00<br />

342 Een bank, Willem III, 2e helft <strong>19</strong>e eeuw. Mahoniehout, gecontourneerd dubbel rugraam met<br />

gestoken florale bekroning, gebogen armleggers, gebogen armleggerstutten en poten, gele stoffen<br />

bekleding.<br />

€ 200,00 € 300,00<br />

343 Een zgn schilderijklokje, Duitsland, eind <strong>19</strong>e eeuw. Verre églomisé fantasie<br />

landschapsvoorstelling in reliëf wit geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijferaanduiding.<br />

€ 70,00 € 120,00<br />

344 Een Oosters bidkleedje, l 143 x b 90 cm. € 50,00 € 80,00<br />

345 Een gietijzeren allesbrander, h 62 x l 55 x b 32 cm. € 80,00 € 120,00<br />

346 Een bijbel/psalmboek 'Het nieuwe testament' met bruin lederen kaft en zilveren sluiting en<br />

hoekornamenten, gedateerd 1797 18e eeuw.<br />

€ 100,00 € 160,00<br />

347 Een stolpklok, midden 20e eeuw, h 37 cm. € 50,00 € 80,00<br />

348 Een tweede gehalte zilveren 835/1000 choker. € 200,00 € 250,00<br />

349 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren gecontourneerde tasbeugel aan zwart stoffen tas, <strong>19</strong>e eeuw,<br />

meesterteken: Harmanus Ament (1837-1873).<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

350 Een amberkleurige glazen wijnkaraf met metalen deksel, rond <strong>19</strong>00. Hierbij vier bijpassende<br />

glazen, tot. 5x.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

351 Een rond aardewerk presenteerblad met polychroom decor van herfstbladeren en messing<br />

montuur, rond <strong>19</strong>00, Ø 37 cm.<br />

€ 40,00 € 70,00<br />

352 Een stel bisquitporseleinen zittende keeshondjes, begin 20e eeuw, h 11,5 cm, tot. 2x. € 40,00 € 60,00<br />

353 Dulmen Krumpelmann, Erasmus Bernhard van (Kreuznach, D. 25-8-1897- Zeegse 21-6-<strong>19</strong>86)<br />

"Terschelling <strong>19</strong>36", gesign voluit r.o, olieverf/doek, h 61 x b 95 cm.<br />

€ 1500,00 € 2000,00<br />

354 Een mahoniehouten miniatuur secretaire en abbattant, rond <strong>19</strong>00. Rechte kap, lade in het fries,<br />

achter de klep nest met vele laadjes, onderkast met drie laden met messing beslag, h 65 x b 46 x d<br />

<strong>19</strong> cm.<br />

€ 500,00 € 800,00<br />

355 Een tweede gehalte zilveren 835/1000 armband met Zeeuwse knopen. € 30,00 € 40,00<br />

356 Een zilveren dekseldoosje, Bali, rond <strong>19</strong>00. € 25,00 € 40,00<br />

357 Een tweede gehalte zilveren 835/1000 jasseroncollier met breidoppen. € 70,00 € 90,00<br />

358 Een vijfdelig blank kristallen olie- en azijnstel, begin 20e eeuw. Decoratie van facetslijpsel. € 60,00 € 90,00

359 De Nederlandsche Stad- en dorpsbeschrijver, door L. van Ollefen en R. Bakker, origineel<br />

(besch/zonder prenten) en kopie, tot. 2x.<br />

€ 20,00 € 30,00<br />

360 Een porseleinen sojakruikje, Japan, 1e kwart <strong>19</strong>e eeuw, h 18 cm. € 70,00 € 100,00<br />

361 Een polychroom aardewerk schotel met decor van vogels rondom nest, Hungary rond <strong>19</strong>00,<br />

Ø 39 cm (schilv).<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

362 Een stel polychroom porseleinen zng regimentsbekers, Duitsland <strong>19</strong>11, tot. 2x (besch/schilv). € 30,00 € 50,00<br />

363 Een paars en gepolychormeerd porseleinen parfumlampje, begin 20e eeuw, h <strong>19</strong> cm. € 35,00 € 50,00<br />

364 Een paar 2e gehalte 835/1000 zilveren schoengespen,<strong>19</strong>e eeuw, tot. 2x. € 250,00 € 325,00<br />

365 Een porseleinen bord, China, Ch'ien Lung. Blauw onderglazuur decor van chrysanten in het plat,<br />

de lip met meander en floraal decor, Ø 23,5 cm.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

366 Een set van vier gecontourneerde porseleinen diepe borden, China, Ch'ien Lung. Blauw<br />

onderglazuur decor van chrysanten in het plat, de lip met meander en floraal decor, Ø 23 cm, tot.<br />

4x.<br />

€ 100,00 € 160,00<br />

367 Een porseleinen trekpotje, China <strong>19</strong>e eeuw. Polychroom decor van vlinder in landschap, h 10 cm. € 100,00 € 160,00<br />

368 Een groen jade Boeddha, China rond <strong>19</strong>00, h 6 cm. € 80,00 € 120,00<br />

369 Een stel trompetvormige vazen, Japan, rond <strong>19</strong>00. Polychroom decor van vogel in florale<br />

omgeving, h 28 cm.<br />

€ 40,00 € 70,00<br />

370 Een opengewerkt polychroom porseleinen geurbolletje, Herend Hungary, tot. 2x. € 40,00 € 70,00<br />

371 Een aardewerk kraaienkom, Makkum 584, h 10 x Ø 15 cm. € 35,00 € 50,00<br />

372 Hollandse school 20e eeuw "Winterlandschap", onduid gesign m.o, marouflé, h 44 x b 32 cm. € 50,00 € 80,00<br />

373 Zee, van der Jan (Leeuwarden 1898-<strong>19</strong>88) "Groninger landschap", gesign voluit r.o,<br />

gem.techniek/papier, h 32 x b 49 cm.<br />

€ 1100,00 € 1400,00<br />

374 Vries, de Hendrik (Henk) (Groningen 1896-<strong>19</strong>89) "Meisje met groteske pop", ca. <strong>19</strong>35, gesign<br />

r.o, olieverf/doek, h 60 x b 40 cm.<br />

€ 3000,00 € 3500,00<br />

375 Een eerste gehalte zilveren 925/1000 slavenarmband. € 80,00 € 120,00<br />

376 Een bruin porseleinen parfumlampje in de vorm van een uil op boeken, begin 20e eeuw, h 20<br />

cm.<br />

€ 40,00 € 60,00<br />

377 Een spekstenen dog of foo tempelleeuw, begin 20e eeuw, h 10 cm. € 35,00 € 50,00<br />

378 12 Tanzaku, Okura Koyo, ca. <strong>19</strong>15. Kyoto, pupil of Takenchi Seiko, in original wooden box. € 50,00 € 80,00<br />

379 Een balustervormig vaasje, Amsterdams bont, 18e eeuw, h 9 cm. € 30,00 € 50,00<br />

380 Een stel knipsels, rond <strong>19</strong>00, tot. 2x. € 20,00 € 30,00<br />

381 Een eikenhouten cilinderbureau, begin 20e eeuw. Achter de S-vormige cilinder nest met laden,<br />

ladenblokken met vier laden, h 123 x b 100 x d 82 cm.<br />

€ 200,00 € 300,00<br />

382 Een balustervormige Chinees porseleinen vaas met oren, China, <strong>19</strong>e eeuw. Blauw<br />

onderglazuur decor van hanen in landschap, h 60 cm.<br />

€ 350,00 € 500,00<br />

383 Een eerste gehalte zilveren 925/1000 damespolshorloge met stijve band, Le Monde, lopend. € 90,00 € 120,00<br />

384 Een sigarenbeker in de vorm van een kristallen hoorn des overvloeds op zilveren voet en<br />

zwart basement, eind <strong>19</strong>e eeuw (bijgeslepen/besch).<br />

€ 110,00 € 150,00<br />

385 Een tropisch houten bijbelkist, <strong>19</strong>e eeuw, h 16 x l 43 x b 30 cm. € 60,00 € 90,00<br />

386 Een gestoken houten sleutelkastje, begin 20e eeuw, h 55 x b 42 cm. € 35,00 € 50,00<br />

387 Een witmetalen tafelolielamp met melkglazen kap, rond <strong>19</strong>00, h 65 cm. € 50,00 € 80,00<br />

388 Een ovaal aardewerk presenteerblad met opstaande vernikkelde galerie, begin 20e eeuw.<br />

Bruin landschapsdecor.<br />

€ 40,00 € 60,00<br />

389 Eerelman, Otto (Groningen 1839-<strong>19</strong>26) "Voorstudie portret van een paard", gesign voluit in<br />

potlood r.o, potloodtekening/papier, h 21,5 x b 26,5 cm.<br />

€ 600,00 € 800,00<br />

390 Breitner, George Hendrik (Rotterdam 1857-<strong>19</strong>23) "Studietekening soldaten", gesign voluit r. en<br />

m.o., tekening/papier, h 33 x b 20 cm (waterschade).<br />

€ 150,00 € 220,00<br />

391 Mankes, Jan (Meppel 1889 - <strong>19</strong>20) "Grote kraai", gesign voluit in potlood r.o, monogram l.o in de<br />

plaat, houtsnede/papier, h 18 x b 24 cm.<br />

€ 300,00 € 400,00<br />

392 Een set van drie porseleinen borden, China, 18e eeuw. Blauw onderglazuur floraal decor, Ø 22,5<br />

cm, tot. 3x.<br />

€ 80,00 € 120,00<br />

393 Een majolica cache-pot, Duitsland <strong>19</strong>e eeuw, h 18 x Ø 22 cm. € 35,00 € 50,00<br />

394 Een witmetalen gebedslampje met decoratie van engelen, 20e eeuw. € 35,00 € 50,00<br />

395 Een blank kristallen odeurflacon met facetslijpsel en zilveren klepdeksel met dito montuur,<br />

396 Een tweede gehalte zilveren 835/1000 armband, met Delftse tegeltjes waarop afbeelding van<br />

molen, compleet met veiligheidskettinkje.<br />

€ 90,00 € 120,00<br />

€ 90,00 € 120,00

397 Een ovaal gecontourneerd 2e gehalte zilveren presenteerblad, <strong>19</strong>75, meesterteken: Kon. Van<br />

Kempen en Begeer n.v, 599 gram.<br />

€ 200,00 € 300,00<br />

398 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren eetlepel met accoladevormige greep, 18e eeuw,<br />

meesterteken: Albertus Friese, Winschoten (1730-1731)<br />

€ 220,00 € 280,00<br />

399 Nautica. Een gecontourneerd aardewerk herinneringsbord met decoratie van kompas en<br />

annotatie 'Roel Wilts en Aaltie Fransens', schipper zeeman, getrouwd 1 maart 1792, Ø 25 cm<br />

(schilv).<br />

€ 140,00 € 200,00<br />

400 Een conisch glas met geslepen decor van vogels met guirlande, begin <strong>19</strong>e eeuw, h 13,5 cm. € 100,00 € 150,00<br />

401 Een gewolkt glazen plaffonière, ca. <strong>19</strong>30. € 15,00 € 25,00<br />

402 Judaïca. Twee bijbelsche platen, begin 20e eeuw, tot. 2x. € 20,00 € 40,00<br />

403 Een wit porseleinen theeserviesfragment met blauw Saksisch decor, bestaande uit: theekan,<br />

zes kop- en schotels en een roomkan, Gebr. Schoenau, Huttensteinach, Germany, tot. 15x.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

404 Een celadon zalfpotje, China, ca. 13e eeuw. Reliëfdecor van rietstengels, Ø 7,5 cm. € 35,00 € 50,00<br />

405 Een wit aardewerk fontein, begin 20e eeuw, h 55 x b 41 cm. € 40,00 € 70,00<br />

406 Een gestoken houten bijzettafel, Indonesië, begin 20e eeuw. Gestoken floraal decor, h 50 x b 50<br />

x d 50 cm.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

407 Een theetafel met gedreven koperen blad en scharnierbare poot, begin 20e eeuw, 65 x Ø 66<br />

cm.<br />

€ 40,00 € 70,00<br />

408 Een toiletmeubel, Engeland rond <strong>19</strong>00. Notenhout, Spiegelopstand, onderkast met drie laden, h<br />

240 x b 125 x d 60 cm.<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

409 Een wit aardewerk lampetstel, bestaande uit kan en bak, begin 20e eeuw, tot. 2x. € 20,00 € 40,00<br />

410 Een tweede gehalte zilveren 835/1000 geajoureerde armband, floraal decor. € 70,00 € 90,00<br />

411 Een latoenkoperen wand/spiegelkastje met borstelgarnituur, begin 20e eeuw. € 30,00 € 50,00<br />

412 Een gres aardewerk waterfilter, Engeland begin 20e eeuw, h 54 cm. € 35,00 € 50,00<br />

413 Een porseleinen kom met omgeslagen rand, China, Swatow, 17e eeuw. Blauw onderglazuur<br />

decor van o.a chrysanten en hekwerk, h 7,5 x Ø 23 cm (haarlijn).<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

414 Een bruin geglazuurd terracotta beeldje van een paard, China, h 6 cm. Hierbij een groen<br />

geglazuurd terracotta wierookbrander in de vorm van varkenskop op schaal, China 18e eeuw, tot.<br />

2x.<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

415 Een groen geverfd houten snijbonenmolen, begin 20e eeuw. € 25,00 € 40,00<br />

416 Een gietijzeren kolenbak met geëmailleerd decor, begin 20e eeuw. € 30,00 € 50,00<br />

417 Kuit, Guus (Geurt) (Barneveld <strong>19</strong>52) "Don Quichot 5: zotheid voor Dulcinea", gesign voluit r.o<br />

in potlood, kleurenets/papier, eigen druk nr 4/7, h 27 x b 37,5 cm.<br />

€ 30,00 € 50,00<br />

418 Groot, de Annemarie (Assen <strong>19</strong>52-) "Feest", gesign voluit r.o en 2000, kleurenlitho/papier, nr.<br />

44/200 , h 50 x b 70 cm.<br />

€ 80,00 € 120,00<br />

4<strong>19</strong> En dwarsfluit in cassette, gemerkt: Osuga, authorised by Answer Acoustic Lab, Tokyo Japan. € 40,00 € 70,00<br />

420 Een kinderviool in originele kist, 20e eeuw. € 40,00 € 60,00<br />

421 Een handbeschilderd fruitsstilleven, China, <strong>19</strong>e eeuw, gem.techn/rijstpapier, h 20 x b 28 cm. € 35,00 € 50,00<br />

422 Hollandse school 20e eeuw "Portret van paard Pyt 325", gesign voluit r.o, olieverf/doek, h 60 x b<br />

80 cm.<br />

€ 70,00 € 100,00<br />

423 Konijnenberg, Dio (Apeldoorn <strong>19</strong>42) "Tjalk op Ijsselmeer", gesign voluit l.o en '99,<br />

olieverf/schilderskarton, h 32 x b 47 cm.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

424 Moderne hedendaagse school "Zonder titel", olieverf/doek, h 60 x b 60 cm. € 70,00 € 120,00<br />

425 Een stel balustervormige porseleinen Satsumavazen met oren, Japan 20e eeuw, h 36 cm, tot.<br />

2x.<br />

€ 30,00 € 50,00<br />

426 Een tafel olielamp met groen gewolkt glazen reservoir, eind <strong>19</strong>e eeuw, h 40 cm. € 30,00 € 50,00<br />

427 Een gegoten ijzeren queridontafeltje, begin 20e eeuw, h 80 x b 30 x d 30 cm. € 40,00 € 60,00<br />

428 Een grijze gres aardewerk 5-kans kruik met blauw floraal onder glazuur decor, eind <strong>19</strong>e<br />

eeuw, h 30 cm.<br />

€ 35,00 € 50,00<br />

429 Een stolpklok, 20e eeuw. Gemerkt: Koma, h 30 cm. € 25,00 € 40,00<br />

430 Een blank kristallen boterstolp met zilveren knop, <strong>19</strong>e eeuw. (samengesteld), tot. 2x. € 110,00 € 150,00<br />

431 Een porseleinen zgn stemcup, Japan <strong>19</strong>e eeuw. Blauw onder glazuur Kang Xi landschapsdecor<br />

in de cuppa, buitenzijde decor van o.a. flora en vlinders, h 12,5 x Ø 15,5 cm (schilv/haarlijn).<br />

€ 35,00 € 50,00<br />

432 Erotica. Een barnstenen netsuké van man en vrouw in coïtus, 20e eeuw, l 9 cm. € 50,00 € 80,00<br />

433 Een Chinees porseleinen bord met licht gecontourneerde rand, China, Kang Xi, ca. 1700.<br />

Blauw onderglazuur floraal decor in het plat, de lip met flora in vlakverdeling (rand chip) Ø 22 cm.<br />

€ 30,00 € 50,00<br />

434 Een lot diverse carbidlantaarns, begin 20e eeuw, tot. 5x. € 50,00 € 80,00

435 Hollandse school begin 20e eeuw "Stadsgezicht", onduid gesign l.o, olieverf/doek, h 70 x b 77<br />

cm.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

436 Wolff, Dalia "Zonder titel", gesign voluit m.o, olieverf/doek, h 80 x b 60 cm. € 100,00 € 200,00<br />

437 Pape, Antonius Josephus (Ton) (<strong>19</strong>16-2003) "Zonder titel", gesign voluit r.o en <strong>19</strong>75,<br />

gem.techniek/papier, h 45 x b 30 cm.<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

438 Een bakelieten lampenradio, begin 20e eeuw. Gemerkt: Philips. € 30,00 € 50,00<br />

439 Een speaker, rond <strong>19</strong>00, gemerkt: Sferavox, Ø 37 cm. € 70,00 € 100,00<br />

440 Een houten scharnierbare naaibox, begin 20e eeuw. € 25,00 € 40,00<br />

441 Een octogonale tafel op gedraaid houten kruispoot, begin 20e eeuw, h 71 x Ø 60 cm. € 25,00 € 40,00<br />

442 Een gietijzeren raamrooster, begin 20e eeuw, h 70 x b 50 cm. € 35,00 € 50,00<br />

443 Een 18 karaat gouden 750/1000 broche, bezet met 6 bolsjewiek- en 49 roosgeslepen diamanten,<br />

ca. <strong>19</strong>00.<br />

€ 1100,00 € 1500,00<br />

444 Een blank kristallen roomkom met ruit- en waaierslijpsel en zilveren roomlepel, begin 20e<br />

eeuw, tot. 2x.<br />

€ 110,00 € 150,00<br />

445 Een porseleinen sojakruikje op onderschaal, Japan 20e eeuw. Blauw onderglazuur van o.a.<br />

karaktertekens.<br />

€ 25,00 € 40,00<br />

446 Een notenhouten hangkastje, begin 20e eeuw, h 50 x b 28 x d <strong>19</strong> cm. € 25,00 € 40,00<br />

447 Een bruin gepatineerd witmetalen Art Nouveau sculptuur van dame met duif, Frankrijk <strong>19</strong>e<br />

eeuw, h 51 cm.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

448 Een eikenhouten halve maantafeltje, ca. <strong>19</strong>30, h 66 x b 57 x d 30 cm. € 25,00 € 40,00<br />

449 Een tweedeurs kabinet, Engeland <strong>19</strong>e eeuw. Notenhout, rechte geprofileerde kap met daaronder<br />

twee paneeldeuren, onder kast met drie laden en messing beslag, h 206 x b 127 x b 63 cm.<br />

450 Een set van zes eetkamerstoelen, <strong>19</strong>e eeuw. Notenhout, open rugleuning met H-regel en<br />

bekroning van voluten, stoffen bekleding, voor rustend op gebogen poten, tot. 6x.<br />

€ 150,00 € 250,00<br />

€ 70,00 € 120,00

Afgifte goederen:<br />

451 Een wandkoffiemolen, begin 20e eeuw. Blauw transferdecor van een molen, gemerkt: Pedé. € 20,00 € 30,00<br />

452 Een staande tafelschemerlamp met majolica aardewerk reservoir, eind <strong>19</strong>e eeuw, h 45 cm. € 40,00 € 70,00<br />

453 Een paar 14 karaat gouden 585/1000 oorbellen, bezet met twee bolsjewiekgeslepen diamanten<br />

van 0,49 crt. Per stuk , twee van 0,15 crt per stuk en 2 van 0,05 crt per stuk, totaal ca. 1,20 crt,<br />

begin <strong>19</strong>00.<br />

€ 1000,00 € 1400,00<br />

454 Een 18 karaat gouden 750/1000 ring, bezet met een cabochongeslepen blauwe saffier en een<br />

entourage van 16 bolsjewiekgeslepen diamanten van totaal ca. 0,80 crt.<br />

€ 1200,00 € 1500,00<br />

455 Een lot prenten w.o nautica, klederdracht en jaargetijden, tot. 21x. € 20,00 € 40,00<br />

456 Een blank kristallen odeurflacon met facetslijpsel en zilveren klepdeksel met dito montuur,<br />

inclusief binnenstopje, begin 20e eeuw.<br />

€ 80,00 € 120,00<br />

457 Een messing kolenstrijkijzer met gedraaid houten greep, <strong>19</strong>e eeuw. Hierbij rookkoperen<br />

dekselpot, tot. 3x.<br />

€ 25,00 € 40,00<br />

458 Een stel porseleinen bordjes, China 18e eeuw. Blauw onderglazuur floraal decor, Ø 12 cm.<br />

Hierbij één andere, tot. 3x.<br />

€ 30,00 € 50,00<br />

459 Een eikenhouten theetafel, 20e eeuw, h 80 x l 66 x b 38 cm. € 25,00 € 40,00<br />

460 Een messing staande olielamp met albasten tafelblad, rond <strong>19</strong>00, h 160 cm. € 60,00 € 90,00<br />

461 Een balustervormige Imari vaas, Japan, Meiji, <strong>19</strong>e eeuw, h 32,5 cm (afgezaagde halsrand).<br />

Hierbij en stel porseleinen Imari wandborden met gecontourneerde rand, polychroom floraal decor,<br />

Japan, Meiji, rond <strong>19</strong>00, tot. 3x.<br />

€ 40,00 € 70,00<br />

462 Twee balustervormige Imari vaasjes en dito dekselvaasje, Japan, Meiji, <strong>19</strong>e eeuw, tot. 4x.<br />

(besch).<br />

€ 40,00 € 70,00<br />

463 Een wandkleed met mythologische voorstelling van o.a. olifant in landschap aan<br />

bijbehorende houten roede, Tibet/Nepal, 20e eeuw, gouddraad/zwarte stof, h 95 x b 93 cm.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

464 Een blank tinnen theekan met benen bekroning van het deksel, Engeland <strong>19</strong>e eeuw. € 35,00 € 50,00<br />

465 Een blank kristallen karaf met zgn Mary Gregory decor van jongen bij boom, hierop niet<br />

originele zilveren stop, <strong>19</strong>e eeuw. Hierbij bijbehorend glaasje, tot. 3x.<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

466 Müller-Erbach, H.O (Bremen <strong>19</strong>21 - <strong>19</strong>84 Erbach) "Metamorphose", gesign in potlood r.o<br />

HOM'71, kleurenlitho/papier nr 47/70, h 48,5 x b 41 cm.<br />

€ 100,00 € 200,00<br />

467 Beek, v T (Hollandse school 20e eeuw) "Meergezicht", gesign voluit l.o, olieverf/doek, h 50 x b<br />

70 cm.<br />

€ 70,00 € 120,00<br />

468 Een 18 karaat gouden 750/1000 entouragering, bezet met 9 briljanten van totaal 0,55 crt. € 550,00 € 650,00<br />

469 Een bronzen éénlichts kerkkandelaar, <strong>19</strong>e eeuw. Gecanneleerde stam, voluterende<br />

driehoeksvoet, h 63 cm.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

470 Een petroleumstel met messing zakketel, begin 20e eeuw. € 25,00 € 40,00<br />

471 Een messing balansweegschaal, begin 20e eeuw. Hierbij losse sluitgewichten. € 60,00 € 90,00<br />

472 Een handbeschilderd fruitsstilleven, China, <strong>19</strong>e eeuw, gem.techn./rijstpapier, h 20 x b 28 cm. € 35,00 € 50,00<br />

473 Erotica. Een barnstenen netsuké van man en vrouw in coïtus, 20e eeuw, l 8 cm. € 50,00 € 80,00<br />

474 Een jubileumprent Wilhelmina 1898-<strong>19</strong>23 in originele lijst, h 30 x b 53 cm. € 20,00 € 30,00<br />

475 Een porseleinen gemberpot zonder deksel, China <strong>19</strong>e eeuw. Blauw onder glazuur decor van<br />

landschap, h 17 cm.<br />

€ 35,00 € 50,00<br />

476 Een blauw geglazuurd aardewerk cache-pot met polychroom reliëf van bloemen, rond <strong>19</strong>00, h<br />

20 cm (licht besch).<br />

€ 30,00 € 50,00<br />

477 Een blank kristallen suikercoupe met gecontourneerde rand op zilveren voet, begin 20e<br />

eeuw. Decoratie van amandelslijpsel. Hierbij een zilveren suikertang, tot. 2x.<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

478 Een tweede gehalte zilveren 835/1000 miniatuur van een handkoffiemolen, geciseleerd decor. € 70,00 € 90,00<br />

479 Erotica. Een pennenbakje in de vorm van een liggende dame, Art Deco, ca. <strong>19</strong>20. € 35,00 € 50,00

480 Een groen glazen fruitschaal, Murano, h 14 x l 50 cm. € 20,00 € 40,00<br />

481 Een stel fotolijstjes, neo-stijlen, naar antiek voorbeeld, 20e eeuw, tot. 2x. € 25,00 € 40,00<br />

482 Een petroleum hangolielamp met majolica reservoir, rond <strong>19</strong>00. € 60,00 € 90,00<br />

483 Een stel van tien koppen en elf schotels, Engeland, Chelson China, Polychroom decor van<br />

rozen, gemerkt: C. Hoyng, Den Haag-Amsterdam-Utrecht, tot. 21x.<br />

€ 30,00 € 50,00<br />

484 Een lot glas-in-lood sjabloontekeningen, eind <strong>19</strong>e eeuw, deels gesign M. Irving. € 20,00 € 40,00<br />

485 Een blank kristallen bonbonnière met gecontourneerde rand, rustend op 2e gehalte 835/1000<br />

zilveren voet. Decoratie van o.a. olijfslijpsel.<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

486 Een stel messing vuurbokken met hierop een haardstel, <strong>19</strong>e eeuw, tot. 5x. € 70,00 € 100,00<br />

487 Een zgn wijntafeltje met gecontourneerd blad, barok stijl, 20e eeuw. Mahoniehout, intarsia<br />

floraal decor, rustend op kolompoot met drie tenen, h 58 cm.<br />

€ 40,00 € 60,00<br />

488 Een metalen hangolielamp met messing reservoir en niet originele glazen kap, begin 20e<br />

eeuw. Hierbij één andere (incompleet).<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

489 Müller-Erbach, H.O (Bremen <strong>19</strong>21 - <strong>19</strong>84 Erbach) "Metamorphose", gesign in potlood r.o<br />

HOM'72, kleurenlitho/papier nr 6/75, h 48,5 x b 41 cm.<br />

€ 100,00 € 200,00<br />

490 Daniëls (Hollandse school 20e eeuw) "Strandgezicht", olieverf/paneel, h 20 x b 25 cm. € 80,00 € 140,00<br />

491 Houten, van Alida (Groningen 1868-<strong>19</strong>60) "Behuizing in boslandschap", gesign l.o,<br />

aquarel/papier, h 15 x b 23 cm.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

492 Een 18 karaat gouden 750/1000 entouragering, bezet met 7 briljanten van totaal 0,38 crt. € 325,00 € 425,00<br />

493 Een bijbel/psalmboek met zilveren sluiting, jaarletter 1868. Meesterteken: H. Ament, Joure. € 90,00 € 120,00<br />

494 Een blauw aardewerk vaasje met geel floraal decor, Flora Gouda Holland, motief 'Nice', h 18<br />

cm.<br />

€ 15,00 € 25,00<br />

495 Een wit porseleinen kruidenset, Duitsland begin 20e eeuw, Polychroom transferdecor van<br />

rozen, tot. 22x.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

496 Een rond notenhouten telefoontafeltje met lade, Engeland, 20e eeuw. € 30,00 € 50,00<br />

497 Een wandkleed met mythologische voorstelling van vrouwen en leeuw in landschap aan<br />

bijbehorende houten roede, Tibet/Nepal, 20e eeuw, gouddraad/zwarte stof, h 100 x b 130 cm.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

498 Een hangolielamp in composiet metalen Jugendstil montuur en dito oliereservoir, 20e eeuw. € 50,00 € 80,00<br />

499 Een plateel aardewerk dekselpotje, ca. <strong>19</strong>30. Polychroom floraal decor, gemerkt: Arnhem, decor<br />

'Kepella'. Hierbij plateel aardewerk asbak, tot. 3x.<br />

€ 25,00 € 40,00<br />

500 Een herenvestzakhorloge in zilveren kast, aan dito zilveren jasseronketting met penning,<br />

begin 20e eeuw.<br />

€ 150,00 € <strong>19</strong>0,00<br />

501 Een driedelig opalineglazen kaststel, eind <strong>19</strong>e eeuw. Polychroom floraal decor, h 33 cm, tot. 4x. € 40,00 € 70,00<br />

502 Dankmeijer, C.H (gesign als/Hollandse school 20e eeuw) "Botter op meer", gesign voluit r.o,<br />

olieverf/doek (scheurtje), h 31 x b 42 cm.<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

503 Ridder, John (<strong>19</strong>77-*) "Man met tulband", gesign voluit r.o en 2002, olieverf/doek, h 40 x b 30 cm. € 70,00 € 120,00<br />

504 Twee diverse gravures in lijst, 18e eeuw, h 16 x b 22 cm, tot. 2x. € 35,00 € 50,00<br />

505 Een rechthoekige facetgeslepen spiegel in profiellijst, rond <strong>19</strong>00, h 113 x b 65 cm. € 60,00 € 90,00<br />

506 Een bronzen éénlichtskandelaar, <strong>19</strong>e eeuw, h 30 cm. € 35,00 € 50,00<br />

507 Een 18 karaat gouden 750/1000 slagring, bezet met een gefacetteerde blauwe saffier, 1 briljant<br />

van 0,30 crt en 7 kleinere.<br />

€ 650,00 € 850,00<br />

508 Een 18 karaat gouden 750/1000 ring, bezet met een cabochon geslepen blauwe saffier, eromheen<br />

16 briljanten op een basis van blauwe kunststof.<br />

€ 450,00 € 550,00<br />

509 Een wit porseleinen Art Deco theeservies, Frankrijk ca. <strong>19</strong>20. Polychroom floraal transfer decor,<br />

tot. 17x.<br />

€ 60,00 € 80,00<br />

510 Een bronzen kolenstrijkijzer met gedraaid houten greep, <strong>19</strong>e eeuw. Gegraveerd decor van<br />

bizons in landschap.<br />

€ 35,00 € 50,00<br />

511 Een gepolychromeerd blikken klimaap 'TOM', naar antiek voorbeeld, made in China. Hierbij<br />

metalen speelgoed 'kippen voeren', tot. 2x.<br />

€ 20,00 € 30,00<br />

512 Een blank kristallen vaas met geslepen decor van Reinaard de vos in landschap, 20e eeuw, h<br />

30 cm.<br />

€ 20,00 € 40,00<br />

513 Twee diverse gietijzeren fotolijstjes, neo-stijlen, naar antiek voorbeeld, 20e eeuw, h 36 cm, tot.<br />

2x.<br />

€ 25,00 € 40,00<br />

514 Een sierpijp met porseleinen kop waarop polychroom decor van hert, Duitsland, begin 20e<br />

eeuw, l 60 cm. (haarlijn).<br />

€ 40,00 € 70,00<br />

515 Vier diverse sierpijpen, Duitsland, begin 20e eeuw, tot. 4x. € 35,00 € 50,00<br />

516 Tiemeijer, P (Hollandse school 20e eeuw) "Achterhuis boerderij", gesign voluit l.o,<br />

olieverf/doek, h 35 x b 45 cm.<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

517 Een stel van vier eikenhouten Amsterdamse school eetkamerstoelen, ca. <strong>19</strong>15, tot. 4x. € 80,00 € 140,00

518 Een zesarmige kroonluchter, 20e eeuw. € 50,00 € 80,00<br />

5<strong>19</strong> Een blank kristallen bonbonnière aan zilveren beugel, rond <strong>19</strong>00. Decoratie van ruitslijpsel. € 60,00 € 90,00<br />

520 Een wit porseleinen kinderservies, begin 20e eeuw, tot. 16x (besch). € 25,00 € 40,00<br />

521 Een messing kijker, begin 20e eeuw, l 54 cm. € 20,00 € 40,00<br />

522 Een vuursteen pistool, naar antiek voorbeeld. € 15,00 € 25,00<br />

523 Een metalen kolenbak, begin 20e eeuw. € 20,00 € 40,00<br />

524 Een balansweegschaal met messing bak, begin 20e eeuw. Decoratie van blauw kustlandschap. € 40,00 € 70,00<br />

525 Twee diverse Jugendstil majolica jardinières, rond <strong>19</strong>00, tot. 2x. € 35,00 € 50,00<br />

526 Een stel aardewerk halsvaasjes, rond <strong>19</strong>00. Blauw transferdecor van druiven, h 10, tot. 2x. € 20,00 € 40,00<br />

527 Een tweede gehalte zilveren 835/1000 sauslepel, getorste en deel geciseleerde greep, van R.<br />

Steensma, Berchem, <strong>19</strong>41-<strong>19</strong>62.<br />

€ 35,00 € 50,00<br />

528 Een lot paardentuig. € 70,00 € 100,00<br />

529 Een zakmes met zilveren greep, eind <strong>19</strong>e eeuw. Decoratie van gegraveerd floraal decor. € 100,00 € 140,00<br />

530 Een stel balustervormige porseleinen vazen, Japan <strong>19</strong>e eeuw. Blauw onderglazuur floraal<br />

decor, h 26 cm, tot. 2x.<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

531 Nederland Maastricht. Een dikwandig glazen asbak met paars spiraaldecor, gesign onderzijde.<br />

Hierbij een glazen asbak, Murano, tot. 2x.<br />

€ 25,00 € 40,00<br />

532 Een witmetalen Jugendstil inktstel, Duitsland rond <strong>19</strong>00. Hierbij een cachet, tot. 2x. € 30,00 € 50,00<br />

533 Een bruin porseleinen parfumlampje in de vorm van twee uilen, begin 20e eeuw, h 20 cm. € 35,00 € 50,00<br />

534 Een stel aardewerk kastkommen met transferdecor van landschap, rond <strong>19</strong>00 (besch), tot. 2x. € 20,00 € 40,00<br />

535 Een gelobd Delfts aardewerk schotel met decor van feniks en fruit, gemerkt: Royal<br />

Goedewagen, motief 'Grotius', Ø 30 cm.<br />

€ 35,00 € 50,00<br />

536 Een staand tafelolielampje met groen glazen reservoir, eind <strong>19</strong>e eeuw, h 44 cm. € 25,00 € 40,00<br />

537 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren roomlepel, <strong>19</strong>e eeuw. Ronde bak, gebogen steel met<br />

hartvormige applicatie eindigend met putti.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

538 Een eerste gehalte zilveren 925/1000 schakelarmband, 60-er jaren design. € 140,00 € <strong>19</strong>0,00<br />

539 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren theeschep, 20e eeuw. Gecontourneerde ovale bak, gebogen<br />

steel met guirlande, eindigend met vrouw met vaas. Hierbij zilveren theeschep, tot. 2x.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

540 Een porseleinen Imari lampetstel, bestaande uit: kan, bak, nachtspiegel, kammenbakjes,<br />

zeepbakjes en mok, eind 20e eeuw, tot. 13x.<br />

€ 180,00 € 260,00<br />

541 Twee diverse gepolychromeerd houten voorraadtonnetjes, <strong>19</strong>e eeuw, tot. 2x. € 35,00 € 50,00<br />

542 Een hallampje met melkglazen kap, begin 20e eeuw. € 25,00 € 40,00<br />

543 Drie diverse houten kistjes, w.o. handwerkkistje, begin 20e eeuw, tot. 3x. € 20,00 € 40,00<br />

544 Een set van vijf Staphorster koppen en zes schotels, <strong>19</strong>e eeuw, tot. 11x. € 20,00 € 40,00<br />

545 Een blank kristallen conische karaf, rond <strong>19</strong>00. Decoratie van ruitslijpsel, h 33 cm. € 50,00 € 80,00<br />

546 Een blank kristallen bonbonnière met gecontourneerde rand, rustend op 2e gehalte 835/1000<br />

zilveren voet.<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

547 Een blank kristallen glas, <strong>19</strong>e eeuw. Conische cuppa met geslepen floraal decor, balustervormige<br />

stam met daaronder een knop, op ronde voet, h 18 cm.<br />

€ 70,00 € 120,00<br />

548 Een melkkan en zes kop- en schotels, eind <strong>19</strong>e eeuw. Blauw transfer decor motief: Teadrinker,<br />

gemerkt: Société Céramique, tot. 13x.<br />

€ 70,00 € 120,00<br />

549 Een eerste gehalte zilveren 925/1000 broche, bezet met zirkonia's. € 40,00 € 60,00<br />

550 Twee klein model gietijzer en emaille oliestellen, rond <strong>19</strong>00, tot. 2x. € 35,00 € 50,00<br />

551 Een ebbenhouten bestekdoos met parelmoer Chinoise decor, begin 20e eeuw. € 25,00 € 40,00<br />

552 Een aardewerk eetserviesfragment met rood transferdecor, begin 20e eeuw, O.a. gemerkt:<br />

Johnson Bros, England, motief 'Old Britain Castlles'.<br />

€ 80,00 € 120,00<br />

553 Een balustervormige plateel aardewerk vaas met oren, ca. <strong>19</strong>30. Polychroom fantasiedecor,<br />

Gouda Holland, motief 'Rhodian', h 22 cm. Hierbij een schuitvormig schaaltje, tot. 2x.<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

554 Hoogstra, Jelle (Leeuwarden <strong>19</strong>24-) "Straatpraat", gesign voluit l.o, houtskooltekening/papier, h<br />

30 x b 39 cm.<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

555 Een donkerbruin gepatineerd bronzen sculptuur van een leeuw, op zwart natuurstenen<br />

basement, 21e eeuw, gesign 'Milo', h 31 cm.<br />

€ 180,00 € 260,00<br />

556 Twee diverse 2e gehalte 835/1000 zilveren klontjestangen, 20e eeuw, tot. 2x. € 35,00 € 50,00<br />

557 Een tweede gehalte zilveren 835/1000 slot, bezet met gefacetteerde git, behorend bij € 90,00 € 120,00

streekdracht.<br />

558 Een set van twaalf 2e gehalte 835/1000 zilveren moccalepeltjes, rond <strong>19</strong>00. Spitovale bak,<br />

getordeerde steel met gecontourneerde greep. Hierbij dito suikerschep en zilveren roomlepel, in<br />

lepeldoos, tot. 15x.<br />

€ 70,00 € 120,00<br />

559 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren “thee-ei” in de vorm van een keteltje. € 70,00 € 90,00<br />

560 Een tweede gehalte zilveren 835/1000 schakelarmband. € 80,00 € 120,00<br />

561 Een set van twaalf 2e gehalte 835/1000 zilveren Art Deco gebaksvorkjes zonder cassette, Van<br />

Kempen, Schoonhoven. Hierbij dito zilveren vingerdoekring, tot. 13x.<br />

€ 70,00 € 120,00<br />

562 Een roodkoperen conische doofpot met messing deksel, <strong>19</strong>e eeuw. € 35,00 € 50,00<br />

563 Drie Delfts aardewerk schotels, gemerkt: Porceleinen fles, Delft, tot. 3x. € 50,00 € 80,00<br />

564 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren éénlichtskandelaar in neostijlen, ca 1875, h 22 cm. € 80,00 € 120,00<br />

565 Een bronzen kolenstrijkijzer met gedraaid houten greep, <strong>19</strong>e eeuw. Gegraveerd decor van<br />

wolven in landschap.<br />

€ 35,00 € 50,00<br />

566 Svanidze, Lidia (Georgië <strong>19</strong>28 - Tynaarloo) "Vrouw bij raam", gesign, gem.techniek/papier, h 47<br />

x b 36 cm.<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

567 Hollandse school begin 20e eeuw "Vrouw op ziekbed", gesign r.o 'Gr Pasp', krijttekening/papier,<br />

h 63 x b 47 cm.<br />

€ 35,00 € 50,00<br />

568 Veenstra, A (Hollandse school 20e eeuw) "Stadsgezicht Utrecht", gesign r.o, olieverf/doek, h 50<br />

x b 70 cm.<br />

€ 100,00 € 150,00<br />

569 Een Fries zakmes met zilveren greep, rond 1800. € 110,00 € 140,00<br />

570 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren schoengesp met geajoureerd decor van o.a.<br />

bloemenmanden, begin <strong>19</strong>e eeuw. Hierbij twee silverplated theelepeltjes, tot. 3x.<br />

€ 80,00 € 140,00<br />

571 Een paar 9 krt BWG oorknoppen, bezet met 56 diamanten achtkant en vele gefacetteerde blauwe<br />

saffieren.<br />

€ 160,00 € 220,00<br />

572 Een bronzen vouwmes, Japan, Meiji, <strong>19</strong>e eeuw. Heft met decor van geisha onder boom, verso<br />

vogels bij planten, l 33 cm.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

573 Een lot divers Japans prentwerk, tot. 5x. € 50,00 € 80,00<br />

574 Japan. "Man te paard", gesign l.o, inkttekening/papier, h 32 x b 90 cm. € 60,00 € 90,00<br />

575 Een wit porseleinen theeservies, midden 20e eeuw. Polychroom floraal decor, gemerkt: KPM<br />

made in Holland, tot. 29x.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

576 Etnografica. Old Chi Wara, Bambara-stam, Mali, h 93 cm. € 60,00 € 90,00<br />

577 Twee diverse 2e gehalte 835/1000 zilveren klontjestangen, 20e eeuw, tot. 2x. € 35,00 € 50,00<br />

578 Een 18 karaat gouden 750/1000 baretbroche, bezet met 9 gefacetteerde smaragden, geflankeerd<br />

door 12 bolsjewiekgeslepen diamanten.<br />

€ 360,00 € 420,00<br />

579 Een set van twaalf 2e gehalte 835/1000 zilveren Art Deco gebaksvorkjes in originele cassette,<br />

Van Kempen, Schoonhoven, tot. 12x.<br />

€ 80,00 € 120,00<br />

580 Een blank kristallen fruitschaal, zgn tazza, op zilveren voet, 20e eeuw, h 16 x Ø 25 cm. € 80,00 € 120,00<br />

581 Hemkes, Johan (Schalsum 1894 - ), gesign in de plaat l.o '39 en voluit in potlood r.o<br />

"Klooster Ter Apel", winterlandschap, gesign voluit in potlood r.o, alsmede monogram in de plaat<br />

en '47, ets/papier, h 29 x b 34,5 cm.<br />

€ 80,00 € 120,00<br />

582 Hoogstra, Jelle (Leeuwarden <strong>19</strong>24-) "Stadsgezicht", gesign voluit l.o en '73, gouache/papier, h<br />

50 x b 70 cm.<br />

€ 140,00 € 200,00<br />

583 Svanidze, Lidia (Georgië <strong>19</strong>28 - Tynaarloo) "Miniaturen", gesign r.o, olieverf/karton, h 47 x b 35<br />

cm.<br />

€ 150,00 € 200,00<br />

584 Een donkerbruin gepatineerd bronzen sculptuur van een panter, op zwart natuurstenen<br />

€ 180,00 € 260,00<br />

585 Een porseleinen theeserviesfragment, midden 20e eeuw. Polychroom floraal transfer decor,<br />

gemerkt: Valeram, tot. 21x.<br />

€ 40,00 € 70,00<br />

586 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren tasbeugel vermaakt tot fotolijstje, <strong>19</strong>e eeuw. € 90,00 € 120,00<br />

587 Een plated silver bestekfragment, waaronder; rijstschep, soeplepel, vleesvorken, taartschep,<br />

etc., verdeeld over drie stoffen houders, Engeland, begin 20e eeuw. Hierbij enkele andere<br />

delen, tot. 70x.<br />

€ 70,00 € 120,00<br />

588 Een 18 karaat gouden 750/1000 Art Deco ring, bezet met 7 bolsjewiekgeslepen diamanten. € 275,00 € 350,00<br />

589 Een 14 krt 585/1000 gouden damesring, bezet met rode kleursteen, brutogewicht 1.07 gram. € 30,00 € 50,00<br />

590 Een 14 krt 585/1000 geel en witgouden rijring, bezet met drie briljantjes, brutogewicht 3,54 gram. € 160,00 € 240,00<br />

591 Etnografica. Female, Afrika, h 31 cm. € 25,00 € 40,00<br />

592 Topografie. Abraham Ortelius: Touraine. Turonensis Ducatus et Confinium Galliae Celticae<br />

Descriptio, 1592, handingekleurde gravure/papier, h 36 x b 46 cm (P).<br />

€ 70,00 € 120,00<br />

593 Een lot diverse prentenboeken. Hierbij verzilverd wandreliëf 'Zondagmorgen', naar H.J. Scholten. € 35,00 € 50,00

594 Een set van zes aardewerk kop en schotels met zgn luster, <strong>19</strong>e eeuw, tot. 12x. € 50,00 € 80,00<br />

595 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren plaquette met oud Hollands decor en <strong>19</strong>07 -<strong>19</strong>32, De<br />

Drentsche Veen- en Midden kanaal Maatschappij, h 14,5 x b 25,5 cm, 325 gram.<br />

€ 120,00 € 160,00<br />

596 Een bruin lederen bijbel/psalmboek met 2e gehalte 835/1000 zilveren sluiting, jaarletter 1861,<br />

meesterteken: A. Kooiman, Schoonhoven.<br />

€ 90,00 € 140,00<br />

597 Een gefacetteerd kristallen odeurflacon met zilveren klepdeksel, l 7,5 cm. € 70,00 € 90,00<br />

598 Topografie Blaeu, W. - Dicecese de Rheims, et le païs de Rethel, Amsterdam 1645,<br />

handingekleurde gravure/papier, h 41,5 x b 52,5 cm.<br />

€ 100,00 € 150,00<br />

599 Een bronzen éénlichts kandelaar, 18e eeuw, h 36 cm. € 80,00 € 120,00<br />

600 Een spiegel, Venetiaans, begin 20e eeuw, h 86 x b 65 cm. € 80,00 € 140,00<br />

601 Drie diverse aardewerk zgn goudsteen kannen, <strong>19</strong>e eeuw, tot. 3x. € 60,00 € 90,00<br />

602 Een 14 krt 585/1000 gouden rijring, bezet met vijf gefacetteerde granaatjes, brutogewicht 1.13<br />

gram.<br />

€ 30,00 € 50,00<br />

603 Twee diverse 2e gehalte 835/1000 zilveren klontjestangen, 20e eeuw, tot. 2x. € 35,00 € 50,00<br />

604 Een 18 karaat gouden 750/1000 Art Deco ring, bezet met roosgeslepen diamanten en een<br />

entourage van gefacetteerde blauwe saffieren.<br />

€ 260,00 € 320,00<br />

605 Diverse 2e gehalte 835/1000 zilveren bestekdelen, waaronder; rijstlepel, aardappel dienlepel,<br />

roomlepel, lepels en vorken, allen begin 20e eeuw. Hierbij een dito zilveren vingerdoekring en<br />

een servetring, totaalgewicht 648 gram + 1 silverplated lepel.<br />

€ 300,00 € 400,00<br />

606 Een Boheems glazen karaf. Hierbij één met porselein, tot. 2x. € 60,00 € 90,00<br />

607 Een silverplated slacouvert, dito kleinere en losse greep (besch), begin 20e eeuw. € 25,00 € 40,00<br />

608 Braque, Georges (Frankrijk 1882-<strong>19</strong>63) "Vogel", gesign voluit r.o, kleurenlitho/papier, h 32 x b 29<br />

cm.<br />

€ 250,00 € 450,00<br />

609 Hoogstra, Jelle (Leeuwarden <strong>19</strong>24-) "Schiedamseweg", gesign voluit r.o en '99,<br />

stifttekening/papier, h 29 x b 39 cm.<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

610 Een aardewerk schotel, Delft, 18e eeuw. Blauw onderglazuur Wan li decor van eend bij vijver en<br />

vlakverdeling, Ø 27,5 cm.<br />

€ 100,00 € 150,00<br />

611 Een blank kristallen bowlpot, deksel met zilveren knopbekroning, met onderschotel, eind<br />

<strong>19</strong>e eeuw. Decoratie van facetslijpsel.<br />

€ 110,00 € 150,00<br />

612 Twee diverse zilveren vleesvorkjes, puntfilé, jaarletter <strong>19</strong>23, tot. 2x. € 70,00 € 100,00<br />

613 Een staande tafel olielamp met aardewerk reservoir en melkglazen kap, eind <strong>19</strong>e eeuw, h 54<br />

cm.<br />

€ 40,00 € 70,00<br />

614 Een stel witmetalen sculpturen van boer en boerin, <strong>19</strong>e eeuw, tot. 2x. € 40,00 € 70,00<br />

615 Topografie. Blaeu, J. - Loudonois. Laudunum./ Mirebalais, Amsterdam 1640, handingekleurde<br />

gravure/papier, h 38 x b 50 cm.<br />

€ 100,00 € 150,00<br />

616 Etnografica. Food hook, Senufo-stam of omgeving, Ivoorkust, l 50 cm. € 50,00 € 80,00<br />

617 Een lot bruin emaille zakketels, tot. 4x. € 20,00 € 30,00<br />

618 Een kokervormige nagelnécessaire, rond <strong>19</strong>00. € 35,00 € 50,00<br />

6<strong>19</strong> Een 14 krt 585/1000 roségouden damesring, <strong>19</strong>e eeuw, bezet met diamant, oud slijpsel,<br />

brutogewicht 1,92 gram.<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

620 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren tafelbel, jaarletter 1877. Floraal gegraveerd decor,<br />

meesterteken: C.v.Baaren, Schoonhoven.<br />

€ <strong>19</strong>0,00 € 260,00<br />

621 Een 18 karaat gouden 750/1000 ring, bezet met een ovale gefacetteerde smaragd en een<br />

entourage van 12 briljanten.<br />

€ 400,00 € 500,00<br />

622 Een 14 krt 585/1000 geelgouden ring, bezet met rode kleursteen, brutogewicht 8,29 gram. € 120,00 € 160,00<br />

623 Een groen majolica aardewerk cache-pot, eind <strong>19</strong>e eeuw. Hierbij één andere, tot. 2x. € 40,00 € 70,00<br />

624 Romantische school begin 20e eeuw "Riviergezicht", olieverf/doek, h 50 x b 65 cm. € 60,00 € 90,00<br />

625 Hollandse school <strong>19</strong>e eeuw "Vrouw met verstelwerk", gesign r.o 'Jo. Israel', olieverf/paneel, h<br />

21 x b 14,5 cm.<br />

€ 350,00 € 500,00<br />

626 Japan. "Strijdende samurai", gesign voluit r.b, kleurenhoutsnede/papier, h 24,5 x b 46 cm. € 60,00 € 90,00<br />

627 Rueb, Gerharda Johanna Wilhelmina (1885-<strong>19</strong>72) "Mannen en vrouwenfiguur", terracotta<br />

wandreliëf, h 37 x b 23 cm.<br />

€ 100,00 € 150,00<br />

628 Drie diverse olielampjes, respectievelijk uit 1825(openmodel) en 1850, tot. 3x. € 70,00 € 120,00<br />

629 Een houten tonvormige pepermolen, <strong>19</strong>e eeuw. Hierbij een tonnetje met Joodse tekst, tot. 2x. € 35,00 € 50,00<br />

630 Etnografica. Tweelingbeeldje, Afrika, h 25 cm. € 25,00 € 40,00<br />

631 Een messing Jugendstil tafelolielampje met groen glazen kap, rond <strong>19</strong>00, h 35 cm. € 40,00 € 60,00

632 Een bruin lederen beurs met 14 krt 585/1000 gouden sluiting, <strong>19</strong>e eeuw. € 110,00 € 150,00<br />

633 Een 14 karaat gouden 585/1000 ring bezet met een bloedkoraal, geflankeerd door 10 diamanten<br />

achtkant.<br />

€ 300,00 € 360,00<br />

634 Een glascamee op agaat fond en onedel montuur, <strong>19</strong>e eeuw. € 20,00 € 40,00<br />

635 Een platina 900/1000 collier met tussenstuk, bezet met een briljant van 0,20 crt. € 650,00 € 850,00<br />

636 Een verguld tinnen design armband, l <strong>19</strong> cm. € 20,00 € 30,00<br />

637 Marle, van W.B. (Groningen <strong>19</strong>09- <strong>19</strong>88) "Gezicht op kerkje van Oostum", gesign voluit r.o.,<br />

olieverf/doek, h 47 x b 64 cm.<br />

€ 200,00 € 300,00<br />

638 Een mahoniehouten bijoukabinetje, rond <strong>19</strong>00, h 53 x b 45 x d 20 cm. € 70,00 € 120,00<br />

639 Een wit aardewerk lampetstel, bestaande uit kan en bak, eind <strong>19</strong>e eeuw. Polychroom chinoise<br />

decor, gemerkt: Petrus Regout, Maastricht, tot. 2x.<br />

€ 70,00 € 100,00<br />

640 Een wit aardewerk stroopkan met deksel, gemerkt: Petrus Regout, <strong>19</strong>e eeuw, h 16 cm, tot. 2x. € 20,00 € 30,00<br />

641 Een set van twaalf blank kristallen onderzetters en twee flessenschalen in originele cassette,<br />

begin 20e eeuw. Decor van ruit- en sterslijpsel.<br />

€ 30,00 € 50,00<br />

642 Topografie. La Champagne, Frankrijk 18e eeuw, handingekleurde gravure/papier, h 27,5 x b 20<br />

cm.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

643 Een donker gepatineerd bronzen skelet, 21e eeuw, h 14 cm. € 70,00 € 90,00<br />

644 Een aardewerk zgn goudsteen kom en dito kan, <strong>19</strong>e eeuw, tot. 2x. € 60,00 € 90,00<br />

645 Een serie van twaalf 2e gehalte 835/1000 zilveren theelepeltjes en dito suikerschep, Van<br />

Kempen, Schoonhoven, begin 20e eeuw. Hierbij vijf 2e gehalte 835/1000 zilveren moccalepeltjes,<br />

rond <strong>19</strong>00, tot. 18x.<br />

€ 70,00 € 120,00<br />

646 Een 14 karaat gouden 585/1000 solitairring, bezet met een briljant van 0,50 crt. € 325,00 € 425,00<br />

647 Een silverplated roomstel op bijbehorende onderschaal, 20e eeuw. € 15,00 € 25,00<br />

648 Een wit porseleinen Art Deco theeserviesfragment, Frankrijk begin ca. <strong>19</strong>30. Polychroom<br />

floraal transferdecor, tot. 28x.<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

649 Japan. "Aap hangend aan boom" + Geit bij afgrond", gem.techniek/zijde, h 29 x b 35 cm, tot. 2x. € 50,00 € 80,00<br />

650 Een balustervormige porseleinen vaas met dierfiguren als oren, China 20e eeuw. Blauw<br />

onderglazuur decor van figuren in landschap, h 24,5 cm. Hierbij een stel balustervormige vaasjes<br />

met korte hals, China 20e eeuw. Blauw onderglazuur decor, gemerkt met Kangximerk + vaasje met<br />

lange hals (schilv), tot. 4x.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

651 Een met goud gedecoreerde aardewerk koekjespot met onderschotel, tot. 2x. € 50,00 € 80,00<br />

652 Een blank kristallen roomkom met zilveren roomlepel, begin 20e eeuw, tot. 2x. € 60,00 € 90,00<br />

653 Een naainécessaire in ebbenhouten kistje met speelmechaniek, <strong>19</strong>e eeuw. € 100,00 € 150,00<br />

654 Een octogonale tinnen wijnkoeler, <strong>19</strong>e eeuw, h 14 cm. € 50,00 € 80,00<br />

655 Een gepolychromeerd porseleinen ruiter te paard, Duitsland <strong>19</strong>e eeuw, h 32 cm. € 80,00 € 120,00<br />

656 Twee diverse kistjes met parelmoer decor, <strong>19</strong>e eeuw, tot. 2x. € 35,00 € 50,00<br />

657 Topografie. Hondius, J. - Le duche de Bourgoigne et comte de Charolais, Amsterdam ca.<br />

1630, handingekleurde gravure/papier, h 38 x b 50 cm.<br />

€ 80,00 € 120,00<br />

658 Een lot majolica, bestaande uit vaas en twee jardinières, <strong>19</strong>e eeuw, (besch), tot. 3x. € 35,00 € 50,00<br />

659 Een lot diverse speksteen figuren, Japan Meiji, <strong>19</strong>e eeuw, tot. 4x. € 35,00 € 50,00<br />

660 Een zilveren takbroche, bezet met 24 roosgeslepen diamanten, <strong>19</strong>e eeuw. € 90,00 € 120,00<br />

661 Een paar 14 karaat gouden 585/1000 oorbellen, bezet met twee briljanten van 0,05 crt per stuk, 8<br />

diamanten achtkant en twee zwarte parels.<br />

€ 260,00 € 320,00<br />

662 Een klepsecretaire met gebogen front, rond 1800. Eikenhouten, achter de schuine klep vol nest,<br />

onderkast met twee laden, messing beslag, rustend op klauwenpoten, h 110 x b 112 x d 50 cm.<br />

€ 300,00 € 500,00<br />

663 Een bronzen kraagkandelaar, <strong>19</strong>e eeuw. Hierbij één andere, tot. 2x. € 35,00 € 50,00<br />

664 Zes aardewerk kop en schotels, rond <strong>19</strong>00. Gemerkt: Petrus Regout, Maastricht, blauw transfer<br />

decor “teadrinker”, tot. 12x.<br />

€ 60,00 € 80,00<br />

665 Een houten pijpenrekje met hierin diverse pijpen, begin 20e eeuw. € 25,00 € 40,00<br />

666 Een pluche speelgoedbeer, midden 20e eeuw, l 60 cm. € 20,00 € 30,00<br />

667 Warhol, Andy (Pittsburg <strong>19</strong>28 - New York <strong>19</strong>87) "Mao Tse Tung", kunstdruk/papier, h 100 x b 70<br />

cm.<br />

€ 100,00 € 150,00<br />

668 Heins, Sjouke (Slochteren <strong>19</strong>43) "Kardinaal", gesign voluit r.o en '76, olieverf/doek, h 75 x b 100<br />

cm.<br />

€ 150,00 € 200,00<br />

669 Woltil-Zelf, K.J "Portret met landschap", gesign r.o, olieverf/board, h 50 x b 70 cm. € 70,00 € 120,00

670 Een lot diverse porseleinen beeldjes, <strong>19</strong>e eeuw, tot. 6x (bsch). € 30,00 € 50,00<br />

671 Een messing tafelklok op zwart natuurstenen basement, 20e eeuw, h 41 cm. € 40,00 € 70,00<br />

672 Een schrijfpen met benen geajoureerde greep, gemaakt door Belgische krijgsgevangene,<br />

begin 20e eeuw.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

673 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren tasbeugel, vermaakt tot fotolijstje, <strong>19</strong>e eeuw. € 60,00 € 80,00<br />

674 Een 18 karaat gouden 750/1000 solitairring, bezet met een briljant van 0,13 crt. € 260,00 € 320,00<br />

675 Een bronzen éénlichts kandelaar, <strong>19</strong>e eeuw, h 24 cm. € 40,00 € 60,00<br />

676 Een slot, 18e eeuw. € 20,00 € 40,00<br />

677 Een donker gepatineerd messing kraankan met wit porseleinen grepen, <strong>19</strong>e eeuw. € 100,00 € 150,00<br />

678 Vier diverse krissen, begin 20e eeuw, tot. 4x. € 25,00 € 40,00<br />

679 Haas (Hollandse school 20e eeuw) "Molen in landschap", gesign voluit r.o 'Haas', olieverf/doek,<br />

h 40 x b 50 cm.<br />

€ 90,00 € 150,00<br />

680 Hollandse school begin <strong>19</strong>e eeuw "De koopman", marouflé, h 45 x b 55 cm. € 700,00 € 900,00<br />

681 Hollandse school begin 20e eeuw "Reiger", tekening/papier, h 48 x b 38 cm. € 50,00 € 80,00<br />

682 Topografie. Isle, G. de l'. - Carte du Bourdelois du Perigord et des Provinces voisines, Parijs<br />

18e eeuw, handingekleurde gravure/papier, h 49 x b 64 cm (P)<br />

€ 70,00 € 120,00<br />

683 Een witmetalen fotolijstje, neo stijlen, naar antiek voorbeeld, h 40 cm. € 20,00 € 30,00<br />

684 Twee porseleinen parfumlampjes, begin 20e eeuw, tot. 2x. € 30,00 € 50,00<br />

685 Een herenvestzakhorloge in zilveren kast, aan dito zilveren jasseronketting, begin 20e eeuw. € 100,00 € 140,00<br />

686 Een 18 karaat gouden 750/1000 rijring, bezet met 16 briljanten van totaal 0,40 crt. € 350,00 € 450,00<br />

687 Een 2e gehalte empire schuitvormige suikerstrooier, begin <strong>19</strong>e eeuw, Opgengewerkte bak,<br />

greep met gegraveerd floraal decor.<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

688 Een blank kristallen karaf, <strong>19</strong>e eeuw. Decoratie van ruit- en facetslijpsel, h 36 en 20 cm, tot. 4x. € 50,00 € 80,00<br />

689 Een wit aardewerk theeserviesfragment, eind <strong>19</strong>e eeuw. Blauw transfer decor motief: Meta,<br />

gemerkt: Société Céramique, 27x<br />

€ 140,00 € 200,00<br />

690 Een set van twaalf blank kristallen messenleggers in originele cassette, begin 20e eeuw. € 20,00 € 30,00<br />

691 Etnografica. Een manfiguur, Kenia, Afrika, h 24 cm. € 20,00 € 30,00<br />

692 Een kokosnoot in zilveren montuur, 20e eeuw, h 14 cm. € 50,00 € 80,00<br />

693 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren vlalepel, puntfilé, jaarletter <strong>19</strong>32 Meesterteken: Van Kempen,<br />

Schoonhoven. Hierbij dito zilveren petit fourschepje, 173 gram.<br />

€ 70,00 € 120,00<br />

694 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren taartschep, jaarletter <strong>19</strong>12 Meesterteken: Van Kempen,<br />

Schoonhoven. Hierbij dito zilveren bowllepel, <strong>19</strong>21, 128 gram, tot. 2x.<br />

€ 60,00 € 100,00<br />

695 Een blank tinnen boter dekselpot, <strong>19</strong>e eeuw. Gemerkt: J. Rijenga, Groningen. € 35,00 € 50,00<br />

696 Een gepolychromeerd sculptuur van Apostel Petrus met sleutel, 18e eeuw, l 65 cm. € 150,00 € 250,00<br />

697 Een famille rose dekselpotje, China, Ch'íen Lung. Polychroom decor van figuren op veranda en<br />

pioenen, opengewerkte voet, h 12 cm (haarlijnen/besch).<br />

€ 70,00 € 100,00<br />

698 Een Chinees blauwe schotel, Wanli, Ming, begin 17e eeuw. In het centrum decor veranda met<br />

o.a. pioenen, de lip met banddecor met o.a bloemen in cartouche, Ø 29 cm (besch/restaur).<br />

€ 80,00 € 120,00<br />

699 Een staande tafelolielamp met aardewerk reservoir, <strong>19</strong>e eeuw. Polychroom floraal decor, h 33<br />

cm.<br />

€ 40,00 € 70,00<br />

700 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren biedermeijer suikerstrooier, jaarletter 1826, opengewerkte<br />

schuitvormige bak, gladde greep, gesleten meesterteken.<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

701 Een 18 karaat gouden 750/1000 ring, bezet met 17 gefacetteerde blauwe topazen en 16<br />

diamanten achtkant.<br />

€ 260,00 € 320,00<br />

702 Een plated zilveren lepelvaasje met 11 van zilveren munten gemaakte lepeltjes, tot. 12x. € 100,00 € 140,00<br />

703 Een set van drie 2e gehalte 835/1000 zilveren couverts, Haags Lof, jaarletter <strong>19</strong>12.<br />

meesterteken: H.E. Oving Bz, Groningen, totaal 4<strong>19</strong> gram.<br />

€ 180,00 € 320,00<br />

704 Een blank kristallen kroonluchter, naar antiek voorbeeld, 20e eeuw, h 125 cm. € 600,00 € 800,00<br />

705 Een blank glazen koekjespot met vernikkeld montuur, begin 20e eeuw. (deksel bsch). € 20,00 € 30,00<br />

706 Een stel gepolychromeerd aardewerk borden, Holland eind <strong>19</strong>e eeuw. Transfer decor, Petrus<br />

Regout, Ø 22,5 cm, tot. 2x.<br />

707 Kuipers, Abe Johannes (Rotterdam <strong>19</strong>18) "Groningen bevrijd", met gedicht, houtsnede/papier,<br />

h 43 x b 18 cm.<br />

708 Haas, F (Hollandse school 20e eeuw) "Boerenbehuizing met waterput", gesign voluit r.o 'F.<br />

Haas', olieverf/doek, h 40 x b 60 cm.<br />

€ 25,00 € 40,00<br />

€ 40,00 € 70,00<br />

€ 90,00 € 150,00

709 Wiardi, J (Groningen 1823-1865) "Landschap met boerenbehuizing", gesign voluit l.o,<br />

olieverf/paneel, h 42 x b 48 cm.<br />

€ 200,00 € 300,00<br />

710 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren Art Deco bowllepel, jaarletter <strong>19</strong>15. Ovale bak, deels<br />

opengewerkte greep met gegraveerd decor. Hierbij dito zilveren roomlepel, tot. 2x.<br />

€ 40,00 € 70,00<br />

711 Een zilveren 835/1000 gesp met decoratie van Zeeuwse knopen, <strong>19</strong>e eeuw. € 50,00 € 80,00<br />

712 Een stel 18 karaat gouden 750/1000 halve creolen, bezet met 48 achtkantgeslepen diamanten. € 350,00 € 450,00<br />

713 Een set van tien 2e gehalte 835/1000 zilveren lepels en twee vorken, jaarletter 1822<br />

meesterteken: Hendrik Willem van Giffen, Groningen , 587 gram, tot. 12x.<br />

€ 350,00 € 500,00<br />

714 Een groen en blank glazen tafelolielamp, eind <strong>19</strong>e eeuw, h 55 cm. € 60,00 € 90,00<br />

715 Een gepolychromeerd porseleinen violist, Duitsland begin 20e eeuw (muziekblad gelijmd).<br />

Hier een fluitist, tot. 2x.<br />

€ 35,00 € 50,00<br />

716 Een zwart/rood porseleinen Art Deco theeserviesfragment, ca. <strong>19</strong>20, tot. 38x. € 50,00 € 80,00<br />

717 Etnografica. Een ceromonieel masker, Afrika, h 30 cm. € 25,00 € 40,00<br />

718 Een blank kristallen kaasstolp met zilveren knop (los), zonder onderschotel, <strong>19</strong>e eeuw. Geëtst<br />

floraal decor, Ø 15 cm.<br />

€ 30,00 € 50,00<br />

7<strong>19</strong> Een blank kristallen bonbonnière met gecontourneerde rand, rustend op 2e gehalte 835/1000<br />

zilveren voet. Geëtst decor, h 12 x Ø 18 cm.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

720 Drie diverse 2e gehalte 835/1000 zilveren roomlepels, begin 20e eeuw. Hierbij een dito zilveren<br />

suikerschep, totaal 81,5 gram, tot. 4x.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

721 Sebens, Piet (Groningen <strong>19</strong>61-) "Parklandschap", gesign voluit r.o, olieverf/doek, h 50 x b 40 cm. € 200,00 € 300,00<br />

722 Heidramp, Leo "Behuizing bij gracht", gesign r.o, ets/papier, h 30 x b 40 cm. € 35,00 € 50,00<br />

723 Marle, van W.B. (Groningen <strong>19</strong>09- <strong>19</strong>88) "Gezicht op hunebed", gesign voluit r.o., olieverf/doek,<br />

h 50 x b 70 cm.<br />

€ 150,00 € 220,00<br />

724 Roemeense school 20e eeuw "Kippen voerende vrouw bij boerenbehuizing", olieverf/doek, h<br />

50 x b 70 cm.<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

725 Een Chinees Imari porseleinen diep bord, 18e eeuw. Polychroom floraal decor, Ø 23 cm<br />

(gelijmd).<br />

€ 20,00 € 40,00<br />

726 Een balustervormig gemberpotje, China 18e eeuw. Polychroom floraal decor, h 12,5 cm. € 50,00 € 80,00<br />

727 Een stel gestoken bamboehouten penseelbekers met landschapsdecor, <strong>19</strong>e eeuw, h 29 cm<br />

(gescheurd) en h <strong>19</strong>,5 cm, tot. 2x.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

728 Een rond aardewerk diepe kom, eind <strong>19</strong>e eeuw. Polychroom transfer decor van pagode en flora,<br />

de rand met floraal decor, gemerkt: Petrus Regout & Co., Maastricht, decor 'Vesta', h 11 x Ø 32 cm.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

729 Een rond aardewerk diepe schaal, eind <strong>19</strong>e eeuw. Polychroom transfer decor van pagode en<br />

flora, de rand met floraal decor, gemerkt: Petrus Regout & Co., Maastricht, decor 'Vesta', h 5,5 x Ø<br />

27 cm.<br />

€ 40,00 € 70,00<br />

730 Hollandse school <strong>19</strong>e eeuw "Portret van man met poes" + "Portret van bedelaar",<br />

olieverf/paneel, h 12 x b 9,5 cm, tot. 2x.<br />

€ 80,00 € 120,00<br />

731 Burgé, G.C.E (Hollandse school 20e eeuw) "Heidelandschap", gesign voluit r.o, pastel/papier, h<br />

36 x b 52 cm.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

732 Naar J.H. Mastenbroek (Hollandse school, <strong>19</strong>e eeuw) "Molen in landschap", onduid gesign l.o,<br />

olieverf/paneel, h <strong>19</strong> x b 27 cm.<br />

€ 150,00 € 250,00<br />

733 Een gekamd houten wandvitrine, 18e eeuw, h 104 x b 84 x d 18 cm. € 140,00 € 220,00<br />

734 Etnografica. Een bronzen masker, Nigeria of omgeving, l 28 cm. € 50,00 € 80,00<br />

735 Een gepolychromeerd houten wandrekje, begin 20e eeuw, b 70 cm. € 40,00 € 70,00<br />

736 Een zgn Fries draadglazen boterstolp met zilveren knopbekroning, zonder onderschotel,<br />

begin 20e eeuw.<br />

€ 30,00 € 50,00<br />

737 Een 14 karaat gouden 585/1000 rijring, bezet met 5 carrégeslepen robijnen en 6 briljanten van<br />

totaal 0,17 crt.<br />

€ 200,00 € 260,00<br />

738 Een lot zilver, bestaande uit roomlepel, suikerschepje en drie theelepeltjes, begin 20e eeuw,<br />

50 gram, tot. 5x.<br />

€ 40,00 € 70,00<br />

739 Een wit porseleinen fruittest met onderschaal met blauw Saksisch decor, Gebr. Schoenau,<br />

Huttensteinach, Germany, tot. 2x.<br />

€ 40,00 € 70,00<br />

740 Een wit porseleinen theeserviesfragment met blauw Saksisch decor, bestaande uit: theekan,<br />

acht koppen en schotels, komfoor, roomkan, theebusje (deksel ontbreekt), zes bordjes,<br />

roomkom en losse schotel. Gebr. Schoenau, Huttensteinach, Germany, tot. 29x.<br />

€ 100,00 € 150,00<br />

741 Een stel balustervormige gecanneleerde éénlicht bronzen kandelaars, Engeland <strong>19</strong>e eeuw, h<br />

16 cm, tot. 2x.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

742 Een blank tinnen inktstel, begin <strong>19</strong>e eeuw. € 70,00 € 120,00<br />

743 Een porseleinen kom op standring, Amsterdams bont, 18e eeuw. Polychroom floraal decor en<br />

gezelschap in landschap, h 6 x Ø 11 cm (schilv). Hierbij één andere kom (besch), tot. 2x.<br />

744 Drie Chinees porseleinen koppen en vier schotels, Chine de Commande 18e eeuw.<br />

Polychroom decor van oogstend gezelschap, tot. 7x (1x haarlijn kom).<br />

€ 35,00 € 50,00<br />

€ 200,00 € 300,00

745 Drie diverse Chinees porseleinen gemberpotten, o.a. 18e eeuw, tot. 6x (besch). € 50,00 € 80,00<br />

746 Japan. "Maanvissen", begin 20e eeuw, karaktermerk r.o, gem.techniek/zijde, h 38 x b 30 cm, € 35,00 € 50,00<br />

747 Een batik in lijst, Indonesië begin 20e eeuw, h 48 x b 86 cm. € 50,00 € 80,00<br />

748 Erkelens "Bevrijding <strong>19</strong>44-<strong>19</strong>45", gesign voluit r.o en <strong>19</strong>45, kleurenets/papier, h 52 x b 33,5 cm. € 100,00 € 160,00<br />

749 Drie diverse boterpotten, o.a. <strong>19</strong>e eeuw, tot. 6x (besch). € 25,00 € 40,00<br />

750 Een wit porseleinen serviesfragment met blauw Saksisch decor, Gebr. Schoenau,<br />

Huttensteinach, Germany, tot. 28x.<br />

€ 80,00 € 140,00<br />

751 Drie diverse porseleinen strooiers met blauw Saksisch decor, begin 20e eeuw, tot. 3x. € 25,00 € 40,00<br />

752 Een lot diverse onderkleding, o.a. Jeager. € 30,00 € 50,00<br />

753 Een lot diverse onderkleding en kleedjes. € 20,00 € 40,00<br />

754 Hollandse school, begin 20e eeuw "Man en vrouw met verstelwerk in interieur",<br />

olieverf/triplex, h 30 x b 42 cm.<br />

€ 40,00 € 70,00<br />

755 Meijer, Peter (<strong>19</strong>53-) "Molen in landschap", gesign voluit r.o, aquarel/papier, h 56 x b 41 cm. € 35,00 € 50,00<br />

756 Etnografica. Een moederbeeld, Ghana, h 39 cm (besch) € 20,00 € 40,00<br />

757 Een wit porseleinen eetserviesfragment, bestaande uit kommen en dekschaal, rond <strong>19</strong>00.<br />

Polychroom floraal transfer decor, gemerkt: Limoges, France, tot. 9x.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

758 Een blank tinnen theebusje, Engeland <strong>19</strong>e eeuw. € 20,00 € 30,00<br />

759 Een set van drie Groninger spreukenborden, Makkum Aurora, Ø <strong>19</strong> cm, tot. 3x. € 30,00 € 50,00<br />

760 Twee diverse griffeldoosjes en een tabaksdoos, <strong>19</strong>e eeuw, tot. 3x. € 25,00 € 40,00<br />

761 Een stoffen armembleem 'O.P.R. lucht-bescherming', Centr. Bl.P, ca. <strong>19</strong>40-<strong>19</strong>45. Hierbij<br />

armembleem 'oranje', tot. 2x.<br />

€ 15,00 € 25,00<br />

762 Etnografica. Een manfiguur, Baule-stam, Ivoorkust, l 49,5 cm. € 50,00 € 80,00<br />

763 Etnografica. Een masker, Liberia of omgeving, l 28 cm. € 25,00 € 40,00<br />

764 Een lot diverse miniatuur plateelvaasjes, ca. <strong>19</strong>30, tot. 9x. € 40,00 € 70,00<br />

765 Een lot diverse miniatuur plateelvaasjes, ca. <strong>19</strong>30, tot. 8x. € 40,00 € 70,00<br />

766 Een lot diverse miniatuur plateelvaasjes, ca. <strong>19</strong>30, tot. 8x. € 40,00 € 70,00<br />

767 Een 14 karaat gouden 585/1000 ring, bezet met een gefacetteerde aquamarijn geflankeerd door 6<br />

diamanten achtkant.<br />

€ 2250,00 € 325,00<br />

768 Een 14 karaat gouden 585/1000 armband, bezet met 4 briljanten. € 260,00 € 320,00<br />

769 Een octogonaal famille rose schotel, China Ch'ien Lung. Polychroom decor van geisha op<br />

bootje in landschap en flora op de lip, Ø 22 cm (haarlijnen).<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

770 Een lot divers Chinees porselein, o.a. 18e eeuw, tot. 7x (besch). € 35,00 € 50,00<br />

771 Vier Chinees porseleinen koppen en vijf schotels, begin 20e eeuw. Blauw onderglazuur decor<br />

van dierfiguren, tot. 7x.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

772 Etnografica. Een offerbeeldje, Afrika, h 24 cm. € 40,00 € 70,00<br />

773 Zweedse school 20e eeuw "Jonköping", gesign r.o, litho/papier, h 37 x b 58 cm. € 35,00 € 50,00<br />

774 Een lot van 20 diverse etsen, naar o.a. Jan Steen, A. van Ostade, Ruysdael, tot. 20x. € 70,00 € 100,00<br />

775 Topografie. Vier diverse kaarten 'Europa Ortelius 1570' + 'Wereldkaart Fr. Hogenberg 1570' +<br />

'Azië Ortelius 1595' en 'Africa ca. 1570', <strong>19</strong>e eeuwse kopieën, handgekleurd, tot. 4x.<br />

€ 80,00 € 140,00<br />

776 Hollandse school 20e eeuw "Zonder titel", aquarel/papier, h 73 x b 53 cm. € 60,00 € 90,00<br />

777 Een set van zes kop- en schotels, <strong>19</strong>e eeuw. Polychroom floraal decor, tot. 12x. € 30,00 € 50,00<br />

778 Een blank kristallen inktpot met messing montuur, begin 20e eeuw. Hierbij rood glazen<br />

dekselpotje, tot. 3x.<br />

€ 25,00 € 40,00<br />

779 Een roodkoperen zgn evenveeltjespan met metalen steel en bronzen greep, <strong>19</strong>e eeuw. € 40,00 € 60,00<br />

780 Een houten stoof met Fries snijwerk en messing greep, <strong>19</strong>e eeuw. Hierbij bakje aan houten<br />

greep, tot. 2x.<br />

€ 35,00 € 50,00<br />

781 Etnografica. Een houten ceremoniële dolk, Afrika, h 36 cm. € 25,00 € 40,00<br />

782 Een lot van vijf diverse tegels, begin <strong>19</strong>e eeuw, tot. 5x. € 25,00 € 40,00<br />

783 Vier diverse komfoortjes, w.o. met Saksich decor, o.a. <strong>19</strong>e eeuw, tot. 4x. € 30,00 € 50,00<br />

784 Een verzilverd presenteerblad, begin 20e eeuw. € 20,00 € 30,00<br />

785 Jong, de (Hollandse school 2e helft 20e eeuw) "Dutch Landscape I", gesign voluit r.o,<br />

zeefdruk/papier, artist proof 3/15, h 60 x b 40 cm.<br />

€ 40,00 € 70,00

786 Drie diverse prenten in lijst, o.a. Vroom, tot. 3x. € 20,00 € 40,00<br />

787 Atis, Ineke "Koeien in landschap", gesign voluit r.o, zeefdruk/papier, h 60 x b 40 cm. € 40,00 € 60,00<br />

788 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren theezeefje met Delft aardewerk lekbakje, midden 20e eeuw,<br />

tot. 2x.<br />

€ 25,00 € 40,00<br />

789 Een 14 karaat gouden 585/1000 choker, bezet met 7 briljanten en 5 marquisgeslepen saffieren. € 450,00 € 650,00<br />

790 Een set van zes aardewerk kommen met bruin transferdecor, begin 20e eeuw. Gemerkt: Alpes<br />

B.F., tot. 6x.<br />

€ 20,00 € 40,00<br />

791 Een porseleinen peper- en zoutstel met blauw Saksisch decor, rond <strong>19</strong>00. € 20,00 € 40,00<br />

792 Een set van acht zilveren theelepeltjes, begin 20e eeuw, tot. 8x. € 25,00 € 40,00<br />

793 Een lot divers aardewerk, <strong>19</strong>e eeuw. O.a. Petrus Regout, tot. 7x. € 25,00 € 40,00<br />

794 Een lot divers aardewerk, o.a. kwispedoor. € 15,00 € 25,00<br />

795 Een lot diversen, o.a. poppenstoeltje <strong>19</strong>e eeuw, tot. 6x. € 30,00 € 50,00<br />

796 Een lot diversen w.o. messing vazen, begin 20e eeuw, tot. 8x. € 25,00 € 40,00<br />

797 Een lot divers polychroom houtwerk, <strong>19</strong>e eeuw. € 30,00 € 50,00<br />

798 Etnografica. Een vrouwenhoofd, Afrika, h 33 cm. € 25,00 € 40,00<br />

799 Een lot diversen, hoofdzakelijk etnografica, tot. 4x. € 25,00 € 40,00<br />

800 Een lot diversen, o.a. etnografica, tot. 6x. € 25,00 € 40,00<br />

801 Een 14 krt 585/1000 geelgouden rozetring bezet met roosgeslepen diamant, ca. 0,15 crt, ca.<br />

<strong>19</strong>00. Hierbij een 14 krt 585/1000 rosé gouden solitairing bezet met een roos geslepen diamant.<br />

Hollands, ca. <strong>19</strong>00, tot. 2x.<br />

€ 100,00 € 140,00<br />

802 Een drie-strengs granaten collier met 14 krt 585/1000 gouden slot bezet met drie granaten.<br />

Hollands, eind <strong>19</strong>de eeuw.<br />

€ 80,00 € 120,00<br />

803 Een bronzen éénlichts kerkkandelaar, begin 20e eeuw, h 60 cm. € 50,00 € 80,00<br />

804 Nederland, Leerdam. Een grijsviolet glazen vaas 'Flora', ontwerp: A.D. Copier, h 15 cm. € 50,00 € 80,00<br />

805 Nederland, Maastricht. Een rond schaal met decoratie van wit en lichtblauwe glaspoeder, Ø<br />

39,5 cm.<br />

€ 120,00 € 160,00<br />

806 Een aardewerk plastiek van een ijsbeer bij bassin, begin 20e eeuw. Gemerkt: made in<br />

Tsjechoslovakia, h <strong>19</strong> cm.<br />

€ 40,00 € 60,00<br />

807 Een zilveren staafbroche, rond <strong>19</strong>00. Centraal bezet met een roos geslepen diamant van ca. 0,45<br />

crt in entourage van acht kleine roos geslepen diamantjes.<br />

€ 220,00 € 260,00<br />

808 Een zilveren dames hanghorloge met wit geëmailleerde wijzerplaat en bijpassende nikkelen<br />

horlogeketting, lopend uurwerk. Hierbij een doublé heren zakhorloge met wit geëmailleerde<br />

wijzerplaat, tot. 3x.<br />

€ 80,00 € 120,00<br />

809 Een ivoren sculptuur van zittende godheid, China rond <strong>19</strong>00, h 12 cm (kopje slang ontbreekt). € 100,00 € 140,00<br />

810 Een ééndeurs spiegelkastje, begin 20e eeuw. Notenhout, gestokenhouten bekroning met floraal<br />

decor, facetgeslepen spiegeldeur, h 110 x b 66 x d 41 cm.<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

811 Een Delfts aardewerk platte fles met oren, begin 20e eeuw. Decor van schepen in landschap,<br />

gemerkt: Plateel Bakkerij Delft, h 27,5 cm (schilv hals en voet).<br />

€ 35,00 € 50,00<br />

812 Een carneool en granaten collier aan 14 karaats 585/1000 gouden slot. Hierbij een lang<br />

granaten collier, geknoopt, eind <strong>19</strong>e eeuw, tot. 2x.<br />

€ 60,00 € 100,00<br />

813 Een glansplateel aardewerk bonbonschaaltje, ca. <strong>19</strong>30. Polychroom floraal decor, Ivora, Gouda.<br />

Hierbij twee schaaltjes, tot. 3x.<br />

€ 25,00 € 35,00<br />

814 Een groen/blauw cameoglazen lampenvoet, Bohemen, begin 20e eeuw, h 24,5 cm. € 80,00 € 120,00<br />

815 Een bisquitporseleinen dekseldoosje met bekroning van man met pijp, <strong>19</strong>e eeuw, h 7,5 cm<br />

(gelijmd).<br />

€ 20,00 € 40,00<br />

816 Een design koffiezetapparaat in roze kunststof huis, gemerkt: Alessi ism Philips. € 25,00 € 40,00<br />

817 Oostenrijk, Palme König. Een vierkant groen iriserend vaasje met decoratie van ingesmolten<br />

banen en vernikkelde halsrand, begin 20e eeuw, h 14 cm.<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

818 Een ovale zilveren broche bezet met een Delfts blauwe plaquette. Hierbij een camee in ovale<br />

zilveren montering, tot. 2x.<br />

€ 30,00 € 50,00<br />

8<strong>19</strong> Een zilveren takbroche bezet met strass, in origineel etui, rond <strong>19</strong>00. € 30,00 € 50,00<br />

820 Een wit metalen design bureaulamp, 70-er jaren. Hierbij een wandschemerlamp, tot. 2x. € 30,00 € 50,00<br />

821 Een limbahouten crucifix, midden 20e eeuw, monogram 'AVP', h 76 x b 65 cm. € 90,00 € 140,00<br />

822 Eggen, Gene (geb. <strong>19</strong>21-) "Tijl Uilespiegel" + "Kind", gesign voluit in potlood, linosnede/papier, h<br />

33 x b 16 + h 22 x b 18 cm, tot. 2x.<br />

823 Schonk, Johannes (Jan) Theodorus (Schiedam 1896 - <strong>19</strong>76) "Aalschovers", monogram r.o.,<br />

litho/papier, h 24 x b 21 cm.<br />

€ 40,00 € 60,00<br />

€ 50,00 € 80,00

824 Een aardewerk bord met decor van hert in landschap, ca. <strong>19</strong>30. Gemerkt: RAM, gesign<br />

'Fernhout', Ø 22,5 cm.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

825 Een ronde broche bezet met een grote cabochon geslepen kornalijn. Gezet in een 14 krt<br />

585/1000 gouden rand.<br />

€ 40,00 € 60,00<br />

826 Een verguld zilveren filigrein broche met aanhangende pampels, eind <strong>19</strong>de eeuw. € 10,00 € 40,00<br />

827 Vijf diverse glazen vazen, 20e eeuw, tot. 5x. € 30,00 € 50,00<br />

828 Een conische aardewerk vaas met polychrome dierfiguren, 50/60-er jaren, h 27 cm. € 20,00 € 30,00<br />

829 Een lot diverse bronzen, België <strong>19</strong>e eeuw, tot. 3x. € 40,00 € 60,00<br />

830 Hollandse school, rond <strong>19</strong>00 "Gezicht op Rialto", onduid gesign r.o, droge naald ets/papier, h 42<br />

x b 33 cm.<br />

€ 35,00 € 50,00<br />

831 Een lot divers kristal, begin 20e eeuw. Decoratie van ruit- en waaierslijpsel, tot. 30x. € 60,00 € 90,00<br />

832 Een gepolychromeerd blikken klimaap 'TOM', naar antiek voorbeeld, made in China. € 20,00 € 30,00<br />

833 Nederland, Leerdam. Een grijsviolet blank glazen tulpenvaas, ontwerp: A.D. Copier, gemerkt<br />

met monogram CL, h <strong>19</strong>,5 cm.<br />

€ 40,00 € 70,00<br />

834 Nederland, Leerdam. Een annagroen glazen balustervormige vaas, begin 20e eeuw. Ontwerp:<br />

A.D. copier, h 15 cm. Hierbij één kleinere, tot. 2x.<br />

€ 35,00 € 50,00<br />

835 Nederland, Maastrich. Een paars glazen herinneringsbeker 'Olympische Spelen Amsterdam<br />

<strong>19</strong>28', ontwerp: H. Kannegieter en Eduard Cuypers, uitvoering Kristalunie, Maastricht , h 12 cm<br />

(klein chipje rand).<br />

€ 80,00 € 120,00<br />

836 Een bruin gepatineerde bronzen uil op zwart marmeren basement, naar antiek voorbeeld<br />

Picasso, 21e eeuw, h 21 cm.<br />

€ 80,00 € 120,00<br />

837 Rooyen, van Martin. Een glasobject 'Prisma', h 58 cm. € 70,00 € 120,00<br />

838 Een presse papier, Italië, begin 20e eeuw. € 35,00 € 50,00<br />

839 Een tweedeurs linnenkast, ca. <strong>19</strong>30. Eikenhout, geprofileerde kap, deuren met glas, basement<br />

met twee laden, h<br />

€ 70,00 € 100,00<br />

840 Een naaitafeltje, Biedermeier, <strong>19</strong>e eeuw. Mahoniehout, gecontourneerd scharnierbaarblad met<br />

daaronder conische lade , rustend op voluterende poten, h 73 x b 60 x d 40 cm.<br />

€ 150,00 € 220,00<br />

841 Een ovaal salontafeltje, Willem III, <strong>19</strong>e eeuw. Mahoniehout, gecontourneerd blad met zwarte bies,<br />

rustend op vouterende poot, h 78 x l 66 x b 47 cm.<br />

€ 80,00 € 140,00<br />

842 Een compensator, type 2166, ca. <strong>19</strong>30. Ge<strong>nummer</strong>d 35631. € 50,00 € 80,00<br />

843 Een Croydon precision instrument potentiometer type P4, Engeland, ca. <strong>19</strong>30. Ge<strong>nummer</strong>d:<br />

3561.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

844 Nederland, Leerdam. Een in vorm geblazen wit/oranje glazen fles, ca. <strong>19</strong>60, ontwerp: Floris<br />

Meydam, serica, h 30 cm.<br />

€ 200,00 € 300,00<br />

845 Malta. Een cilindervormige dikwandige vaas met lange hals en ingesloten groen/geel decor,<br />

gesign: Medina, ge<strong>nummer</strong>d 1814100, h 34 cm.<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

846 Een dikwandig blauwglazen vaas met decoratie van ingesmolten metaaloxiden, gesign. Olivier<br />

Mallemouche N1/1 - V603, h 18 cm.<br />

€ 100,00 € 150,00<br />

847 Wolthuis, Kees (Groningen <strong>19</strong>47-) "Zonder titel", gesign voluit in potlood r.o en <strong>19</strong>85,<br />

kleurenlitho/papier nr 3/3, h 53 x b 37 cm.<br />

€ 80,00 € 140,00<br />

848 Groninger school 20e eeuw "Kerkje Noordbroek", gesign als 'Johan Dijkstra' (niet van de<br />

kunstenaar!), aquarel/papier, h 28 x b 47 cm.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

849 Een iepenhouten poppenstoeltje met hierin een pluche beer, begin 20e eeuw, tot. 2x. € 50,00 € 80,00<br />

850 Een poppenhuis dubbelgebogen kabinet, rond <strong>19</strong>00, h 30 cm. € 40,00 € 70,00<br />

851 Een smeedijzeren poppenwiegje, <strong>19</strong>e eeuw. € 60,00 € 90,00<br />

852 Een stel bruin gepatineerde boekensteunen met bronzen uil op zwart marmeren basement,<br />

naar antiek voorbeeld, 21e eeuw, draagt signatuur 'Fernandez', h 34 cm, tot. 2x.<br />

€ 260,00 € 320,00<br />

853 Nederland, Leerdam. Een grijsviolet glazen vaas, ca. <strong>19</strong>30, h 21 cm. € 20,00 € 30,00<br />

854 Een blank glazen herinneringsglas 1898-<strong>19</strong>38 '40 jaar Koningin Wilhelmina', h 11 cm. € 20,00 € 40,00<br />

855 Een gesatineerd en polychroom gedecoreerde glazen glasobject van fantasiefiguur 'Le<br />

Afrique', gesign. Olivier Mallemouche, h 65 cm.<br />

€ 300,00 € 500,00<br />

856 Een lot van drie diverse presse papiers, tot. 3x. € 20,00 € 40,00<br />

857 Een bruin gepatineerde bronzen vogel op boomtak met zwart marmeren basement, naar<br />

antiek voorbeeld, 21e eeuw, draagt signatuur 'P.J. Mene', h 30 cm.<br />

858 Een blauwglazen vaas met decoratie van ingesmolten metaaloxiden, gesign. Olivier<br />

Mallemouche F 1270 - No 1/1, h 20 cm.<br />

859 Een blauwglazen vaas karaf met fantasiestop en ingesloten decor, gesign. J.P. Mateus,<br />

Verrerie d'Art 2000, h 36 cm.<br />

860 Een bruin gepatineerde bronzen stier op zwart marmeren basement, naar antiek voorbeeld,<br />

21e eeuw, draagt signatuur 'Ch. Fyatin', h 23 cm.<br />

€ 90,00 € 140,00<br />

€ 90,00 € 150,00<br />

€ 100,00 € 150,00<br />

€ 170,00 € 220,00

861 Een stel wand glasvitrines, tot. 2x. € 40,00 € 70,00<br />

862 Een doos diverse boeken met betrekking tot tuinieren. € 15,00 € 25,00<br />

863 Een doos diverse boeken met betrekking tot tuinieren en diversen. € 15,00 € 25,00<br />

864 Een doos diverse boeken met betrekking tot tuinieren. € 15,00 € 25,00<br />

865 Een koekoeksklok, Duitsland, rond <strong>19</strong>00. Front met decoratie van gevogelte, Romeinse<br />

cijferaanduiding, zwart metalen gewichten in de vorm van dennenappels.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

866 Een Oosters tapijt, Heriz, l 290 x b 208 cm. € 100,00 € 200,00<br />

867 Een stoelklok, Friesland 2e helft 20e eeuw. Polychroom gedecoreerde houten stoel met<br />

uitgezaagde meerminnen als wangen. Kaplood met o.a. gerubijnen, stijlloden met<br />

papegaaien en zolderlood met een gekroond wapen, Polychroom gedecoreerde wijzerplaat met<br />

in de toog een fantasielandschap en maanaanduiding, de wijzerplaatring met Romeinse en<br />

Arabische cijfers geeft de uren, minuten en de wekkerstand aan. Het uurwerk met gaand- en<br />

slagwerk.<br />

868 Een ronde aardewerk wandschotel, Makkum 20e eeuw. Polychroom floraal decor, gemerkt:<br />

Makkum, nr. 369, Ø 34 cm.<br />

€ 350,00 € 500,00<br />

€ 50,00 € 80,00

<strong>CATALOGUS</strong> internetveiling van collectie modelauto’s en vliegtuigen (v106)<br />

Afgifte goederen:<br />

Inzetprijs<br />

1 Vliegtuigmodel. Supermarine Spitfire, scale 1/32, h 18 cm. € 15,00<br />

2 Vliegtuigmodel. Een Fokker 50, h 30 cm. € 20,00<br />

3 Shell collezione Classico. Ferrari <strong>19</strong>58 250 Testa Rossa & Road Fuel Pump, in originele doos. € 5,00<br />

4 Street Tuner. Mitsubishi Motors Evolution VIII, in originele doos. Hierbij dito Toyota Supna in<br />

originele doos, tot. 2x.<br />

€ 5,00<br />

5 Burago. Tien diverse auto's in originele doos, tot. 10x. € 5,00<br />

6 Burago. Bugatti EB 110 (<strong>19</strong>91), 1/18, in originele doos. € 5,00<br />

7 Maisto. Ferrari F50 (<strong>19</strong>95), in originele doos. € 5,00<br />

8 Tonka. Lamborghini Countach, 1/18, in originele doos. € 5,00<br />

9 Burago. Tien diverse auto's in originele doos, € 5,00<br />

10 Shell collezione Classico. Een Ferrari F50, <strong>19</strong>95, in originele doos. € 5,00<br />

11 Vliegtuigmodel. Een Fokker 70, h 23 cm. € 20,00<br />

12 Vliegtuigmodel. Een straaljager J-123, h 36 cm. € 20,00<br />

13 Shell formula 1. Ferrari, in originele doos. Hierbij Shell collezione. Ferrari F355, in originele doos,<br />

tot. 2x.<br />

€ 5,00<br />

14 Tien diverse auto's in originele doos, o.a. Burago, tot. 10x. € 5,00<br />

15 Burago. Porsche 356 B coupé (<strong>19</strong>61), in originele doos. € 5,00<br />

16 Shell collezione Classico. Een Ferrari <strong>19</strong>72 312 P & Racing Fuel Pump, 1/18, in originele doos. € 5,00<br />

17 Maisto. McLaren F1 (<strong>19</strong>93), special edition, in originele doos. € 5,00<br />

18 Tien diverse auto's in originele doos, o.a. Burago, tot. 10x. € 5,00<br />

<strong>19</strong> Shell collezione Classico. Een Ferrari F50, <strong>19</strong>95 in originele doos. € 5,00<br />

20 Collectie BMW in luxe verpakking; BMW Dixi, BMW 315/1, BMW 335, tot. 3x. € 5,00<br />

21 Vliegtuigmodel. Een Space Shuttle 'Discovery', NASA United States. € 10,00<br />

22 Vliegtuigmodel. Een Concorde 'Air France' F-BTSD, <strong>19</strong>76-2003, h 22 x l 62 cm. € 25,00<br />

23 Drie diverse classic cars; Jaguar, BMW 502 Coupe, Bently, in originele doos, tot. 3x. € 10,00<br />

24 Tien diverse auto's in originele doos, tot. 10x. € 5,00<br />

25 Porsche 911 Speedster (<strong>19</strong>89), special edition by Master Toy, in originele doos. € 5,00<br />

26 Shell formula 1. Ferrari, in originele doos. Hierbij Shell collezione. Ferrari F355, in originele doos,<br />

tot. 2x.<br />

€ 5,00<br />

27 Collectie BMW in luxe verpakking; BMW 335, BMW 507, BMW 328, tot. 3x € 5,00<br />

28 Vliegtuigmodel. Een Concorde 'British Airways', h 27 x l 65 cm. € 20,00<br />

29 Vliegtuigmodel. Space shuttle 'Discovery', met bemanning, in originele doos. € 10,00<br />

30 Maisto. Ferrari F50 (<strong>19</strong>95), in originele doos. € 5,00<br />

31 Revell, metal. Italian design Nazca M12, 1/18, in originele doos. € 5,00<br />

32 Detail Cars Platinum. Drie diverse classic cars; BMW 502 Cabrio, BMW 503 Coupe, BMW 503<br />

Cabrio, in originele doos, tot. 3x.<br />

€ 5,00<br />

33 Tien diverse auto's in originele doos, tot. 10x. € 5,00<br />

34 Coca Cola, brand DIE-Cast metal Toy vehicles. Ford Roadster, in originele doos. € 5,00<br />

35 Anson Racing. BMW-2000 turbo, 1/18, in originele doos. € 5,00<br />

36 Collectie BMW in luxe verpakking; BMW Isetta 250, BMW Dixi, BMW 315/1, BMW M1 (zonder € 10,00

uitendoos), tot. 4x.<br />

37 Vliegtuigmodel. Een dubbeldekker 'Lockheed', Super constellation, h 21 cm. € 20,00<br />

38 Vliegtuigmodel. Een bommenwerper 'Virginia Marie, in originele doos. € 25,00<br />

39 Maisto. Lamborghini Diablo (<strong>19</strong>90). € 5,00<br />

40 Shell collezione. Ferrari F50, in originele doos. Hierbij Burago. Ferrari 308 GTB, tot. 2x. € 5,00<br />

41 Tien diverse auto's in originele doos, tot. 10x. € 5,00<br />

42 Solido. Fiat 500 <strong>19</strong>60, in originele doos. € 10,00<br />

43 Burago. Ferrari F40 (<strong>19</strong>87), in originele doos. € 5,00<br />

44 Tien diverse vliegtuigmodellen, w.o. Concorde, tot. 10x. € 5,00<br />

45 Vliegtuigmodel. Een Concorde 'Virgin Atlantic', h 8 x l 32 cm. € 5,00<br />

46 Vliegtuigmodel. Een Concorde 'British Airways', h 16 x l 30 cm. € 5,00<br />

47 Vliegtuigmodel. Een bouwpakket 'concorde 144', Airfix, ongebruikt. € 5,00<br />

48 Drie diverse Mini Coopers, in originele doos, tot. 3x. € 5,00<br />

49 RIO. Citroën DS <strong>19</strong> Gendarmerie Nationale, in originele doos. Hierbij Progetto, Ferrari 250 MM<br />

<strong>19</strong>52, limited edition Nederland 200/0052, in originele doos, tot. 2x<br />

€ 10,00<br />

50 Burago. Chevrolet Corvette (<strong>19</strong>57), in originele doos. € 5,00<br />

51 Burago. Jaguar 'E' Coupé (<strong>19</strong>61), in originele doos. € 5,00<br />

52 Drie diverse classic cars; Porsche 550A Spyder, Ford spyder 8v, Ford spyder 8v, in originele<br />

doos, tot. 3x.<br />

€ 5,00<br />

53 Shell collezione. Vijf diverse Ferrari's in originele doos, tot. 5x. € 5,00<br />

54 Vliegtuigmodel. Een B-2 'Stealth', scale 1/100, h 22 x l 40 cm. € 15,00<br />

55 Vliegtuigmodel. Een Lockheed SR-71 'U.S. Air Force, scale 1/72, h 20 x l l 46 cm. € 15,00<br />

56 Tien diverse vliegtuigmodellen, w.o. Concorde, tot. 10x. € 5,00<br />

57 Burago. Ferrari 512 BB, in originele doos. Hierbij Burago. Lancia Stratos, in originele doos, tot.<br />

2x.<br />

€ 5,00<br />

58 Burago. Bugatti EB 110 (<strong>19</strong>91), 1/18, in originele doos. € 5,00<br />

59 BMW M1 Procar Set; Mw Strassenversion, Fahrer: D. Pironi, in originele doos. € 5,00<br />

60 Vliegtuigmodel. Een Ryan RYP 'Spirit of St. Louis' N-X-211, New York to Paris non-stop May 20-<br />

21-<strong>19</strong>27, h 20 x l 27 cm.<br />

€ 15,00<br />

61 Vliegtuigmodel. Een TWA Lockheed Super Constellation N6937C, h 22 x l 50 cm. € 25,00<br />

62 Vliegtuigmodel. Een USAF F16 - <strong>19</strong>99 'United States Air Force, l 30 cm. € 10,00<br />

63 Vier diverse modelvliegtuigen in originele doos; Airbus A380, Concorde, Boeing 747,<br />

Nothwets Airlines, tot. 4x.<br />

€ 15,00<br />

64 Burago. Porsche 356 B Cabriolet (<strong>19</strong>61), 1/18, in originele doos. € 5,00<br />

65 Burago. Porsche 356 B Cabriolet (<strong>19</strong>61), 1/18, in originele doos. € 5,00<br />

66 City cruiser collection. Fiat 500F, in originele doos. € 5,00<br />

67 Automodel. VW Beetle Cabriolet. Hierbij Volkswagen VW 1200 (<strong>19</strong>51), in originele doos, tot. 2x. € 5,00<br />

68 Vliegtuigmodel. Een lockheed F-111 KLM 'The flying Dutchman' PH-TFQ, scale 1/48, h 17 x l<br />

34 cm.<br />

€ 15,00<br />

69 Vliegtuigmodel. US Navy Blue Angels F/A-18 Hornet Fighter, h 12 x b 25 cm. € 10,00<br />

70 Vliegtuigmodel. 4D vision Space Shuttle, incl. Assembly guide 1/72 scale kit. € 10,00<br />

71 Shell collezione. Vijf diverse Ferrari's in originele doos, tot. 5x. € 5,00<br />

72 Maisto. BMW 850i (<strong>19</strong>90), in originele doos. € 5,00<br />

73 Kyosho. BMW 2002 en BMW Z8, tot. 2x. € 5,00<br />

74 Vijf divers formule 1 auto's, tot. 5x. € 5,00<br />

75 Vliegtuigmodel. Mc Donnell F-4J Phantom, VX-4 SqN. Hierbij originele doos. € 10,00<br />

76 Vijf diverse modelvliegtuigen in originele doos; Boeing 737-400, Boeing 747 (3x), Concorde,<br />

tot. 5x.<br />

€ 15,00<br />

77 Tien diverse vliegtuigmodellen, w.o. Concorde, tot. 10x. € 10,00

78 Vier diverse James Bond auto's in originele doos, tot. 4x. € 15,00<br />

79 Tien diverse oldtimers in originele doos, tot. 10x. € 5,00<br />

80 Tien diverse oldtimers in originele doos, tot. 10x. € 5,00<br />

81 Een Renault Express 'PTT post' auto, in originele doos. Hierbij 'PTT post' vrachtauto in originele<br />

doos + VW transporter 'Werco', tot. 3x.<br />

€ 5,00<br />

82 Vijf diverse modelvliegtuigen in originele doos; Boeing 747-4000 KLM, Boeing 747-400,<br />

Airbus DC-9, Concorde, Aire Force One playset, tot. 5x.<br />

€ 15,00<br />

83 Een lot divers NASA, w.o spaceshuttle. € 5,00<br />

84 Tien diverse auto's in originele doos, tot. 10x. € 5,00<br />

85 Een lot divers 'Transport', o.a. vrachtauto, graafmachine, in originele doos, tot. 7x. € 5,00<br />

86 Burago. Bugatti 'type 55' (<strong>19</strong>32), in originele doos. € 5,00<br />

87 Dertien diverse auto's in originele doos, tot. 13x. € 5,00<br />

88 Een lot 'hulpverleningsdiensten', o.a. politie en brandweer, tot. 8x. € 5,00<br />

89 Benetton Ford B<strong>19</strong>4, driver Jos Verstappen. Hierbij vijf formule 1 auto's in originele doos, tot. 6x. € 5,00<br />

90 Ferrari. Tien diverse auto's in originele doos, tot. 10x. € 5,00<br />

91 BMW Isetta 250, in originele doos. Hierbij BMW 528i, tot. 2x. € 5,00<br />

92 Drie diverse auto's in originele doos; BMW M1, BMW M3, BMW 5351, tot. 3x. € 5,00<br />

93 Twaalf diverse auto's in originele doos, tot. 12x. € 5,00<br />

94 Een lot diverse auto's, diverse merken, tot. 15x. € 5,00<br />

95 Een lot diverse auto's, diverse merken, tot. 23x. € 5,00<br />

96 Militairia. Een tank en hummer legervoertuig, tot. 2x. € 5,00<br />

97 Militairia. Een tank en legervoertuig, tot. 2x € 5,00<br />

98 Militairia. Oorloggsscene met legervoertuig en motor. € 5,00<br />

99 Militairia. Een lot diverse tinnen historische figuren, tot. 11x. € 5,00<br />

100 Solido. Een tank 'Char Tigre', no 222 12/<strong>19</strong>69. € 5,00<br />

<strong>101</strong> Vliegtuigmodel. Douglas DC-3 'KLM - Royal Dutch Airlines', h 18 x l 28 cm. € 15,00<br />

102 Vliegtuigmodel. Een Singapore Airlines Boeing 747-400 Tropical, "9V-SPL", h 16,5 x l 37 cm. € 10,00<br />

103 Vliegtuigmodel. Een Viscount XT-661 'Royal Aircraft Establishment, h 13 x l 18 cm. € 5,00<br />

104 Vliegtuigmodel. Airbus 3 'The Super Transporter', h 10 x l 15 cm. € 5,00<br />

105 Een metalen model van een oldtimer, l 35 cm. € 5,00<br />

106 Burago. Een cabriolet. € 5,00<br />

107 BMW Isetta & Camping trailer <strong>19</strong>55-<strong>19</strong>62, in originele doos. € 10,00<br />

108 Vliegtuigmodel. Lockheed Constellation PH-TET 'De vliegende Hollander - KLM', l 20 x b 26<br />

cm.<br />

€ 15,00<br />

109 Vliegtuigmodel. F-14 Joly Rogers Tomcat, scale 1/48, h 20 x l 40 cm. € 20,00<br />

110 Vliegtuigmodel. Volga Dnepr Airlines RA-82047, h 16 x l 28 cm. € 10,00<br />

111 Vliegtuigmodel. F-15 E, scale 1/72, h 14 x l 27 cm. € 10,00<br />

112 Majorette. Lamborghini Countach 5000 Quattrovalvole, in originele doos. € 5,00<br />

113 Vijf diverse modelauto's, tot. 5x. € 5,00<br />

114 Vijf diverse modelauto's, tot. 5x. € 5,00<br />

115 Vliegtuigmodel. NASA HL-20 Lifting Body, h 14 x l 16 cm. € 5,00<br />

116 Vliegtuigmodel. Een Fokker 50, h 30 x l 30 cm. € 20,00<br />

117 Vliegtuigmodel. B2 Stealth bomber (zonder standaard), l <strong>19</strong> x b 50 cm. € 5,00<br />

118 Vliegtuigmodel. Lockheed Constellation PH-TET 'De vliegende Hollander - KLM', op niet<br />

originele standaard, l 20 x b 26 cm.<br />

€ 15,00<br />

1<strong>19</strong> Vijf diverse modelauto's, tot. 5x. € 5,00<br />

120 Maisto. Vier diverse auto's in originele doos, tot. 4x. € 5,00

121 Vliegtuigmodel. Een Concorde 'Pepsi', h 20 x l 25 cm. € 5,00<br />

122 Vliegtuigmodel. USAF F-104C "Really George", FG 891, l 35 x b 17 cm (standaard/neuswiel<br />

ontbreekt).<br />

€ 20,00<br />

123 Vliegtuigmodel. Een Concorde 'British Airways', h 14 x l 25 cm. € 5,00<br />

124 Maisto. Vier diverse auto's in originele doos, tot. 4x. € 5,00<br />

125 Shell collezione. Vijf diverse Ferrari's in originele doos, tot. 5x. € 5,00<br />

126 Vier diverse auto's in originele doos, o.a. BMW, tot. 4x. € 5,00<br />

127 Vier diverse auto's in originele doos, tot. 4x. € 5,00<br />

128 Maisto. Porsche 911 Speedster (<strong>19</strong>89), in originele doos. Hierbij Chitty Chitty Bang, in originele<br />

doos, tot. 2x.<br />

€ 5,00<br />

129 Een lot diversen luchtvaart, o.a. rakettransport. € 5,00<br />

130 Een lot diverse auto's en speelgoed. € 5,00<br />

131 Modelauto. Ferrari 250 GTO, schaal 1/12. € 10,00<br />

132 Burago. Ferrari 250 GTO (<strong>19</strong>62) + Fiat Abarth, tot. 2x. € 5,00<br />

133 Bruago . Jaguar XK 120 Roadster (<strong>19</strong>48). € 5,00<br />

134 Model autobus. Ikarus 311, <strong>19</strong>59, opschrift 'Mavaut Budapest', in originele doos. € 10,00<br />

135 Model autobus. IFA H6 B, <strong>19</strong>58, in originele doos. € 10,00<br />

136 Model autobus. Reo Speedwagon, <strong>19</strong>46, in originele doos. € 10,00<br />

137 Model autobus. Krupp Titan O80, <strong>19</strong>51, in originele doos. € 10,00<br />

138 Model autobus. Fiat 306/3 Interurbano, <strong>19</strong>72, in originele doos. € 10,00<br />

139 Model autobus. Holland Coach, <strong>19</strong>55, in originele doos. € 10,00<br />

140 Model autobus. Van Hool 306, <strong>19</strong>58, in originele doos. € 10,00<br />

141 Model autobus. Scania Vabis D11, <strong>19</strong>64, in originele doos. € 10,00<br />

142 Model autobus. Ikarus 66, <strong>19</strong>55, in originele doos. € 10,00<br />

143 Een metalen tank M40, aan afstandsbediening, gemerkt: Medern Toys, Japan. € 15,00

<strong>CATALOGUS</strong> internetveiling curiosa(v107); sluiting 18 februari.<br />

Afgifte goederen:<br />

Inzetprijs<br />

1 Een hoorn in originele koffer, gemerkt: C. Mahillon, Bruselle. € 25,00<br />

2 Een blank geslepen kristallen vaas, 20e eeuw, h 40 x Ø 24 cm. € 25,00<br />

3 Een messing kolenstrijkijzer aan gedraaid houten greep, <strong>19</strong>e eeuw. € 15,00<br />

4 Een stel verzilverde bokalen met geringde leeuwenmascerons als grepen, 20e eeuw, h 30 cm,<br />

tot. 2x.<br />

€ 10,00<br />

5 Een gesatineerd glazen tazza op verzilverde voet, midden 20e eeuw, h <strong>19</strong> x Ø 26 cm (schilv). € 5,00<br />

6 Een verzilverde koel/dienschaal, Engeland, Sheffield, Ø 28 cm. € 5,00<br />

7 Een verzilverde soep dienschaal met lepel. € 5,00<br />

8 Twee grote en één kleine porseleinen dienschalen met blauw onderglazuur Saksisch decor,<br />

Royal Copenhagen, nieuw in dozen, tot. 3x.<br />

€ 10,00<br />

9 Een blank kristallen balustervormige karaf met twee glazen, zgn Oriënt Express, nieuw in<br />

doos. Hierbij dito kleinere karaf.<br />

€ 10,00<br />

10 Een set van vier verzilverde kandelaars met kaarsendover, Koninklijke Begeer, in originele<br />

doos.<br />

€ 10,00<br />

11 Een bajonet met houten greep, begin 20e eeuw. Hierbij een dolk in lederen foedraal, tot. 2x. € 20,00<br />

12 Slijk, Piet (Hollandse school 20e eeuw) "Scheepsramp", gesign voluit r.o en <strong>19</strong>31, olieverf/doek,<br />

h 45 x b 70 cm.<br />

€ 25,00<br />

13 Een groot lot theelepeltjes in plastic doosjes. € 5,00<br />

14 Poelstra, A (Hollandse school 20e eeuw) "Sleper de Noordzee", gesign voluit r.o,<br />

olieverf/paneel, h 36 x b 38,5 cm.<br />

€ 25,00<br />

15 Drie verzilverde éénlicht kandelaars 'Flower Power', ontwerp: Patty Harpenau, voor<br />

Koninklijke Begeer, in originele doos.<br />

€ 10,00<br />

16 Een famille rose porseleinen trekpotje, China, <strong>19</strong>e eeuw (haarlijn/krimplijn bovenin oor), h 14<br />

cm.<br />

€ 20,00<br />

17 Etnografica. Een bruin geglazuurd aardewerk spaarpot, begin 20e eeuw. € 10,00<br />

18 Een porseleinen zgn stemcup, Japan <strong>19</strong>e eeuw. Blauw onder glazuur Kang Xi landschapsdecor<br />

in de cuppa, buitenzijde decor van o.a. bergen en vlinders, h 13 x Ø 17,5 cm.<br />

€ 25,00<br />

<strong>19</strong> Twee grote en één kleine porseleinen dienschalen met blauw onderglazuur Saksisch decor,<br />

€ 10,00<br />

20 Een set van vier verzilverde kandelaars met kaarsendover, Koninklijke Begeer, in originele<br />

doos.<br />

€ 10,00<br />

21 Cristo "Magisch realistische voorstelling", gesign voluit r.o, olieverf/board, h 24 x b 18 cm. € 25,00<br />

22 Avental, van (Hollandse school 20e eeuw) "Nautillus", gesign voluit in potlood r.o en <strong>19</strong>86,<br />

ets/papier, h 43 x b 60 cm.<br />

€ 25,00<br />

23 Een stel verzilverde waterkannen. Hierbij shaker, tot. 3x. € 5,00<br />

24 Een aardewerk Jugendstil lampetkan. Hierbij een schenkkan, tot. 2x. € 5,00<br />

25 Een porseleinen serviesfragment, Duitsland begin 20e eeuw. € 5,00<br />

26 Een vierdelig Delfts aardewerk kaststel, bestaande uit: drie dekselvazen en een stelvaas,<br />

naar antiek voorbeeld 20e eeuw. Polychroom floraal decor, tot. 7x.<br />

€ 30,00<br />

27 Een bruin geglazuurd balustervormige aardewerk vaas met drie oren, begin 20e eeuw.<br />

Gemerkt: Ram, h 23 cm.<br />

€ 20,00<br />

28 Een lot van drie diverse glazen vazen, eind 20e eeuw, tot. 3x. € 5,00<br />

29 Drie verzilverde éénlicht kandelaars 'Flower Power', ontwerp: Patty Harpenau, voor<br />

€ 10,00<br />

30 Een bronzen abstract, h 10 x l 25 cm. € 10,00<br />

31 Een messing kolenstrijkijzer aan gedraaid houten greep, <strong>19</strong>e eeuw. € 15,00<br />

32 Een glazen kan met drie bijbehorende glazen, tot. 3x. € 5,00

33 Vier Chinees porseleinen koppen en zes schotels, tot. 10x. € 5,00<br />

34 Een gepolychromeerd porseleinen theeset, Royal Copenhagen, limited edition, in kunststof<br />

vitrine.<br />

€ 5,00<br />

35 Een verrekijker in lederen foedraal. € 5,00<br />

36 Drie metalen bierkroezen met reliëf decor, nieuw in doos, tot. 3x. € 5,00<br />

37 Een collectie tinnen soldaten in cassette 'British Toy Soldiers', regimental band of the ist<br />

battalion The grodon Highlanders.<br />

€ 10,00<br />

38 Een lot van ca. 50 theelepeltjes. € 5,00<br />

39 Avental, van (Hollandse school 20e eeuw) "Gnavery", gesing voluit l.o en rechts <strong>19</strong>83,<br />

monoprint/papier, h 45,5 x b 60 cm.<br />

€ 20,00<br />

40 Een verzilverd sculptuur van een reiger, op zwart natuurstenen basement, Koninklijke<br />

Begeer, nieuw in doos.<br />

€ 5,00<br />

41 Drie verzilverde éénlicht kandelaars 'Flower Power', ontwerp: Patty Harpenau, voor<br />

€ 10,00<br />

42 Een lot divers glas, w.o. Leerdam, tot. 8x. € 15,00<br />

43 Een blauw glazen conische vaas, h 61 cm. € 10,00<br />

44 Een appelklokje, <strong>19</strong>e eeuw (defect). € 15,00<br />

45 Een bakregulateur in eikenhouten kast, ca. <strong>19</strong>40. € 10,00<br />

46 Hollandse school 20e eeuw "Bloemstilleven', onduid gesign r.o 'v. Zeggelen' en '57, olie/doek, h<br />

60 x b 50 cm.<br />

€ 10,00<br />

47 Kammeijer, J "Zwitsers landschap", gesign voluit r.o, olieverf/triplex, h 26 x b 32 cm. € 10,00<br />

48 Roodenburg, Hendricus Elias (Hendrik) (1895-<strong>19</strong>87) "Cuneratoren Rhenen", gesign voluit in<br />

potlood, kleurenets/papier, h 51 x b 37 cm.<br />

€ 50,00<br />

49 Hollandse school 20e eeuw "Duinlandschap", onduid gesign r.o, verso recensie Rotterdam,<br />

olieverf/doek, h 50 x b 60 cm.<br />

€ 25,00<br />

50 Een Oosters tapijt, Karijan, l 250 x b <strong>19</strong>0 cm. € 50,00<br />

51 Een Oosters tapijt, l 170 x b 150 cm. € 20,00<br />

52 Hollandse helden van de gouden eeuw, bronzen munten in cassette. Hierbij 3 dito munten van<br />

Rembrandt en het boek zeehelden van de gouden eeuw.<br />

€ 10,00<br />

53 Ruim twee kilo munten buitenland en enig Nederland. € 5,00<br />

54 Ruim twee kilo munten buitenland en enig Nederland. € 5,00<br />

55 Gerth, Wim (Utrecht <strong>19</strong>32) "Scheepsramp", gesign voluit in potlood r.o, gouache/papier, h 34 x b<br />

50 cm.<br />

€ 15,00<br />

56 Een oliestel in tinnen montuur, begin 20e eeuw. € 5,00<br />

57 Een peper- en zoutstel, begin 20e eeuw. Hierbij zes kristallen messenleggers. € 5,00<br />

58 Nederland, Leerdam. Een blank glazen likeurstel, bestaande uit karaf en zes glazen, ca. <strong>19</strong>80,<br />

tot. 8x.<br />

€ 10,00<br />

59 Een blauw aardewerk pindastel, 60/70-er jaren (één schaaltje ontbreekt), tot. 7x. € 5,00<br />

60 Een stel balustervormige dekselvaasjes, rond <strong>19</strong>00, h 13 cm, tot. 4x. € 5,00<br />

61 Een balustervormige porseleinen vaas met oren in neo-stijl, 20e eeuw. Polychroom floraal<br />

decor, gemerkt: Herend Hungary, h 30 cm.<br />

€ 10,00<br />

62 Een balustervormige porseleinen dekselvaas met oren in neo-stijl, 20e eeuw. Polychroom<br />

floraal decor, deels verguld, gemerkt: Kaiser Germany Gloria, h 41 cm.<br />

€ 10,00<br />

63 Gerth, Wim (Utrecht <strong>19</strong>32) "Hommage Redon" + "Hommage a Brands", gesign voluit,<br />

gouache/papier, tot. 2x.<br />

€ 15,00<br />

64 Een alpaca bestekfragment in cassette, midden 20e eeuw. € 10,00<br />

65 Een verchroomd metalen fluitketel, Alessi, design Richard Sapper. € 15,00<br />

66 Een lot divers chroommetalen Alessi, tot. 13x. € 10,00<br />

67 Een groen gepatineerd bronzen leeuw, Midden Oosten, 20e eeuw. € 5,00<br />

68 Een gedraaid houten zgn Riga pot met floraal decor, <strong>19</strong>e eeuw, h 18 x Ø 22 cm (krimpscheur). € 20,00<br />

69 Een zwart plateel aardewerk toekan, 20e eeuw, h 13 cm. € 5,00<br />

70 Meijer, Frits (Hollandse school 20e eeuw) "Landschap met molen", gesign voluit r.o.,<br />

olieverf/doek, h 60 x b 100 cm.<br />

71 Thaeke, Sije (Hollandse school 20e eeuw) "Paarden op achterplaats", gesign voluit l.o en '09,<br />

olieverf/doek, h 48 x b 69 cm.<br />

€ 40,00<br />

€ 20,00

72 Een Cerruti 1881 pennenset in cassette, originele doos. € 5,00<br />

73 Een porseleinen theekan met dito suikerpot en melkkan, begin 20e eeuw, tot. 3x. € 5,00<br />

74 Twee diverse porseleinen theebusjes met polychroom decor van rozen, tot. 2x. € 5,00<br />

75 Een portret van een geitje, kleurenlitho/papier, h 68 x b 55 cm. € 10,00<br />

76 Een stel porseleinen kikkers op bol, tot. 2x. € 5,00<br />

77 Hollandse school; C.M. v/d Woerd "Twentse boerenschuur", ets/papier, h 24 x b 66 cm. € 5,00<br />

78 Hollandse school 20e eeuw "Martinitoren Groningen", monogram r.o, olieverf/doek, h 60 x b 40<br />

cm.<br />

€ 10,00<br />

79 Hollandse school begin 20e eeuw "Duinlandschap", gesign r.o 'Fida', olieverf/doek, h 40 x b 80<br />

cm.<br />

€ 5,00<br />

80 Een Cerruti 1881 pennenset in cassette, originele doos. € 5,00<br />

81 Een blank persglazen schaal op 2e gehalte 835/1000 zilveren voet, 20e eeuw, h 6 x Ø 22,5 cm. € 10,00<br />

82 Een annagroen persglazen gebaksstel, ca. <strong>19</strong>30, tot. 12x. € 10,00<br />

83 Hollandse school "Gezicht op Enkhuizen", olieverf/board, h 28 x b 40 cm. € 10,00<br />

84 Indische school 20e eeuw "Jonken op zee", gesign l.o. S. Wakaismi, olieverf/paneel, h 24 x b 32<br />

cm.<br />

€ 10,00<br />

85 Een lot diversen, w.o. wijnmand. € 5,00<br />

86 Een lot diversen, w.o. koffieglazen. € 5,00<br />

87 Drie diverse glazen vazen, o.a. Scandinavië, tot. 3x. € 15,00<br />

88 Een aardewerk Arts & Crafts tazza met geometrisch decor, Engeland ca. <strong>19</strong>20. Gemerkt:<br />

'Grason 26', handmade, h 9,5 x Ø 26 cm.<br />

€ 15,00<br />

89 Hollandse school "Po met beer", monogram r.o 'ALR', olieverf/paneel, h 66 x b 62 cm. € 10,00<br />

90 Een sculptuur van een god, tijgeroog, h 10 cm. € 5,00<br />

91 Een Cerruti 1881 pennenset in cassette, originele doos. € 5,00<br />

92 Een Cerruti 1881 vulpen in originele cassette. € 5,00<br />

93 Een lot diverse Japanse eetstokjes. € 5,00<br />

94 Een silverplated theeservies op bijpassend presenteerblad, 20e eeuw. Gemerkt: Bristol Silver<br />

by Pool, tot. 5x<br />

€ 15,00<br />

95 Een blauw glazen theebus en dito vaasje, begin 20e eeuw, tot. 2x. € 5,00<br />

96 Een handgekleurde prent van een vogel, 1851-1857, houtgravure/papier, h 13 x b 18 cm. € 10,00<br />

97 Een handgekleurde prent van een raaf, 1851-1857, houtgravure/papier, h 18 x b 13 cm. € 10,00<br />

98 Een Cerruti 1881 vulpen in originele cassette. Hierbij dito ballpoint, tot. 2x. € 5,00<br />

99 Een lot divers Japan, w.o. theekoppen, tot. 3x. € 5,00<br />

100 Een lot sushischaaltjes, nieuw in doos. Hierbij houten bakjes. € 5,00<br />

<strong>101</strong> Een messing presenteerblad, Ned. Indië, l 53 x b 40 cm. € 10,00<br />

102 Drie diverse messing Zippo aanstekers, 20e eeuw, tot. 3x. € 5,00<br />

103 Een Art Deco broche, onedel. € 5,00<br />

104 Een verzilverde theeservies, eind <strong>19</strong>e eeuw. € 30,00<br />

105 Een mahoniehouten zgn zandlopermodel latjesstoof, 2e helft <strong>19</strong>e eeuw. Balustervormige stam,<br />

rustend op bolle poten, messing binnenbak en hengsel. Hierbij een ketel (besch).<br />

€ 15,00<br />

106 Een balansweegschaal met messing bak, begin 20e eeuw. € 10,00<br />

107 Drie diverse etalage kazen, 20e eeuw, tot. 3x. € 10,00<br />

108 Europese school 20e eeuw "Bloemstilleven", olieverf/doek, h 60 x b 90 cm. € 10,00<br />

109 Brakke, ter F "Heuvellandschap", gesign voluit r.o, tekening/papier, h 37 x b 61 cm. € 10,00<br />

110 Dale, P "Schepen in haven", gesign voluit r.o, olieverf/doek, h 30 x b 40 cm. € 5,00<br />

111 Twee diverse stoven, o.a. <strong>19</strong>e eeuw, tot. 2x. € 10,00<br />

112 Een stel wandkandelaars, naar antiek voorbeeld, tot. 2x. € 5,00<br />

113 Een lot van vijf messing schalen, Oosters, begin 20e eeuw, tot. 5x. € 10,00

114 Een zilveren rijksdaalder, Wilhelmina <strong>19</strong>32 + <strong>19</strong>37. Hierbij zilveren rijksdaalder Juliana <strong>19</strong>53 en<br />

zilveren gulden Juliana <strong>19</strong>56, tot. 4x.<br />

€ 10,00<br />

115 Een zilveren 830/1000 Art Deco schaaltje, ca. <strong>19</strong>20. € 5,00<br />

116 Een Imari vaas met messing dekstel, Japan 18e eeuw, h 23 cm (besch). € 15,00<br />

117 Een metalen wand schemerlamp, naar antiek voorbeeld, 20e eeuw. € 10,00<br />

118 Een stel Boheems glazen vazen, 20e eeuw, tot. 2x. € 10,00<br />

1<strong>19</strong> Een stel opaline glas, w.o. vazen en olielamp, tot. 4x (enkele besch). € 5,00<br />

120 Een zgn gaslampje, rond <strong>19</strong>00. € 5,00<br />

121 Topografie. Borgenkaart, naar origineel, begin 20e eeuw, h 26 x b 33 cm. € 10,00<br />

122 Modern/hedendaagse school 20e eeuw "zonder titel", gesign r.o, olieverf/doek, h 57 x b 70 cm. € 10,00<br />

123 Een staande tafel olielamp, zonder kap, <strong>19</strong>e eeuw. € 10,00<br />

124 Een microscoop in origineel kistje, 20e eeuw. € 5,00<br />

125 Een Satsuma poppenservies fragment, begin 20e eeuw. € 5,00<br />

126 Een lot diverse maatbekers, rond <strong>19</strong>00, tot. 7x. € 10,00<br />

127 Een bruin geglazuurd aardewerk schoorsteenmantel pendule in de vorm van een leeuw,<br />

begin 20e eeuw.<br />

€ 10,00<br />

128 Een balansweegschaal met messing bak, begin 20e eeuw. € 10,00<br />

129 Een zgn mijnwerkerslampje, begin 20e eeuw. € 5,00<br />

130 Een lot diverse gepolychromeerd porseleinen beeldjes, o.a. <strong>19</strong>e eeuw (besch), tot. 8x € 10,00<br />

131 Een messing asbak, Friese Koperkunst, begin 20e eeuw. € 15,00<br />

132 Een uurwerk in messing huis, <strong>19</strong>e eeuw. € 10,00<br />

133 Een lot diverse gepolychromeerd porseleinen beeldjes, o.a. <strong>19</strong>e eeuw, tot. 8x. € 10,00<br />

134 Een Satsuma porseleinen theeserviesfragment, begin 20e eeuw. € 20,00<br />

135 Twee diverse Delfts aardewerk cache-pots, 20e eeuw, tot. 2x. € 10,00<br />

136 Een blank tinnen theeservies op presenteerblad, begin 20e eeuw. € 10,00<br />

137 Een serie metalen melk maatbekers, begin 20e eeuw. € 10,00<br />

138 Een ovale spiegel met strikbekroning, 20e eeuw, h 48 x b 33 cm. € 10,00<br />

139 Een porseleinen Art Deco theeserviesfragment, begin 20e eeuw. Polychroom floraal transfer<br />

decor, tot 16x (melkkan ontbreekt).<br />

€ 10,00<br />

140 Een lot diverse glazen apothekersflessen, o.a. begin 20e eeuw. € 10,00<br />

141 Een lot diverse korenmaten, o.a. <strong>19</strong>e eeuw. € 10,00<br />

142 Een lot diverse porseleinen beeldjes, tot. 10x (enkele besch). € 10,00<br />

143 Een gestoken houten monnik met kind, China 20e eeuw, h 41 cm. € 5,00<br />

144 Een roodkoperen pijpenkomfoor, <strong>19</strong>e eeuw. € 10,00<br />

145 En lot diverse antieke tegels, tot. 5x. € 15,00<br />

146 Een stel bisquitporseleinen vormstukken van man 'Arbeit' en vrouw 'Gebet', Duitsland begin<br />

20e eeuw, tot. 2x.<br />

€ 10,00<br />

147 Een lot Chinees porselein, tot. 11x (o.a. besch). € 10,00<br />

148 Een lot divers Chinees porselein, tot. 10x. € 5,00<br />

149 Een ronde aardewerk schotel, buitenlands, Ø 44 cm. € 5,00<br />

150 Een eikenhouten stoof met komfoor, <strong>19</strong>e eeuw. Hierbij twee andere, tot. 4x. € 10,00<br />

151 Twee diverse slib aardewerk kommen, <strong>19</strong>e eeuw, tot. 2x. € 10,00<br />

152 Een balustervormige Chinees porseleinen vaas en dito zeszijdige dekselpot, 20e eeuw, tot.<br />

4x.<br />

€ 10,00<br />

153 Een aardewerk theeserviesfragment, ca. <strong>19</strong>30. Polychroom gestileerd decor, gemerkt:<br />

Elsterwerda, tot. 14x.<br />

€ 15,00<br />

154 Een verzilverd theeservies op presenteerblad, 20e eeuw. € 5,00<br />

155 Een roodkoperen theeketel op komfoor, begin 20e eeuw. € 5,00

156 Een messing haardstel. € 5,00<br />

157 Een lot Chinees porselein tot. 5x (1x besch). € 10,00<br />

158 Een vernikkeld theeservies, begin 20e eeuw. € 5,00<br />

159 Een wandolielamp, rond <strong>19</strong>00. Hierbij een komfoor, <strong>19</strong>e eeuw, tot. 2x. € 10,00<br />

160 Een bronzen Art Deco asbak met vogel, begin 20e eeuw. € 5,00<br />

161 Een lot diversen, w.o. messing ketel, tot. 3x. € 10,00<br />

162 Een wandklok, 20e eeuw. € 5,00<br />

163 Een notenhouten etagèretafel, 50-er jaren, h 65 x b 71,5 x d 47 cm. € 10,00