07.09.2013 Views

786 Drie diverse prenten in lijst, o.a. Vroom, tot. 3x. € 20,00 € 40,00<br />

787 Atis, Ineke "Koeien in landschap", gesign voluit r.o, zeefdruk/papier, h 60 x b 40 cm. € 40,00 € 60,00<br />

788 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren theezeefje met Delft aardewerk lekbakje, midden 20e eeuw,<br />

tot. 2x.<br />

€ 25,00 € 40,00<br />

789 Een 14 karaat gouden 585/1000 choker, bezet met 7 briljanten en 5 marquisgeslepen saffieren. € 450,00 € 650,00<br />

790 Een set van zes aardewerk kommen met bruin transferdecor, begin 20e eeuw. Gemerkt: Alpes<br />

B.F., tot. 6x.<br />

€ 20,00 € 40,00<br />

791 Een porseleinen peper- en zoutstel met blauw Saksisch decor, rond <strong>19</strong>00. € 20,00 € 40,00<br />

792 Een set van acht zilveren theelepeltjes, begin 20e eeuw, tot. 8x. € 25,00 € 40,00<br />

793 Een lot divers aardewerk, <strong>19</strong>e eeuw. O.a. Petrus Regout, tot. 7x. € 25,00 € 40,00<br />

794 Een lot divers aardewerk, o.a. kwispedoor. € 15,00 € 25,00<br />

795 Een lot diversen, o.a. poppenstoeltje <strong>19</strong>e eeuw, tot. 6x. € 30,00 € 50,00<br />

796 Een lot diversen w.o. messing vazen, begin 20e eeuw, tot. 8x. € 25,00 € 40,00<br />

797 Een lot divers polychroom houtwerk, <strong>19</strong>e eeuw. € 30,00 € 50,00<br />

798 Etnografica. Een vrouwenhoofd, Afrika, h 33 cm. € 25,00 € 40,00<br />

799 Een lot diversen, hoofdzakelijk etnografica, tot. 4x. € 25,00 € 40,00<br />

800 Een lot diversen, o.a. etnografica, tot. 6x. € 25,00 € 40,00<br />

801 Een 14 krt 585/1000 geelgouden rozetring bezet met roosgeslepen diamant, ca. 0,15 crt, ca.<br />

<strong>19</strong>00. Hierbij een 14 krt 585/1000 rosé gouden solitairing bezet met een roos geslepen diamant.<br />

Hollands, ca. <strong>19</strong>00, tot. 2x.<br />

€ 100,00 € 140,00<br />

802 Een drie-strengs granaten collier met 14 krt 585/1000 gouden slot bezet met drie granaten.<br />

Hollands, eind <strong>19</strong>de eeuw.<br />

€ 80,00 € 120,00<br />

803 Een bronzen éénlichts kerkkandelaar, begin 20e eeuw, h 60 cm. € 50,00 € 80,00<br />

804 Nederland, Leerdam. Een grijsviolet glazen vaas 'Flora', ontwerp: A.D. Copier, h 15 cm. € 50,00 € 80,00<br />

805 Nederland, Maastricht. Een rond schaal met decoratie van wit en lichtblauwe glaspoeder, Ø<br />

39,5 cm.<br />

€ 120,00 € 160,00<br />

806 Een aardewerk plastiek van een ijsbeer bij bassin, begin 20e eeuw. Gemerkt: made in<br />

Tsjechoslovakia, h <strong>19</strong> cm.<br />

€ 40,00 € 60,00<br />

807 Een zilveren staafbroche, rond <strong>19</strong>00. Centraal bezet met een roos geslepen diamant van ca. 0,45<br />

crt in entourage van acht kleine roos geslepen diamantjes.<br />

€ 220,00 € 260,00<br />

808 Een zilveren dames hanghorloge met wit geëmailleerde wijzerplaat en bijpassende nikkelen<br />

horlogeketting, lopend uurwerk. Hierbij een doublé heren zakhorloge met wit geëmailleerde<br />

wijzerplaat, tot. 3x.<br />

€ 80,00 € 120,00<br />

809 Een ivoren sculptuur van zittende godheid, China rond <strong>19</strong>00, h 12 cm (kopje slang ontbreekt). € 100,00 € 140,00<br />

810 Een ééndeurs spiegelkastje, begin 20e eeuw. Notenhout, gestokenhouten bekroning met floraal<br />

decor, facetgeslepen spiegeldeur, h 110 x b 66 x d 41 cm.<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

811 Een Delfts aardewerk platte fles met oren, begin 20e eeuw. Decor van schepen in landschap,<br />

gemerkt: Plateel Bakkerij Delft, h 27,5 cm (schilv hals en voet).<br />

€ 35,00 € 50,00<br />

812 Een carneool en granaten collier aan 14 karaats 585/1000 gouden slot. Hierbij een lang<br />

granaten collier, geknoopt, eind <strong>19</strong>e eeuw, tot. 2x.<br />

€ 60,00 € 100,00<br />

813 Een glansplateel aardewerk bonbonschaaltje, ca. <strong>19</strong>30. Polychroom floraal decor, Ivora, Gouda.<br />

Hierbij twee schaaltjes, tot. 3x.<br />

€ 25,00 € 35,00<br />

814 Een groen/blauw cameoglazen lampenvoet, Bohemen, begin 20e eeuw, h 24,5 cm. € 80,00 € 120,00<br />

815 Een bisquitporseleinen dekseldoosje met bekroning van man met pijp, <strong>19</strong>e eeuw, h 7,5 cm<br />

(gelijmd).<br />

€ 20,00 € 40,00<br />

816 Een design koffiezetapparaat in roze kunststof huis, gemerkt: Alessi ism Philips. € 25,00 € 40,00<br />

817 Oostenrijk, Palme König. Een vierkant groen iriserend vaasje met decoratie van ingesmolten<br />

banen en vernikkelde halsrand, begin 20e eeuw, h 14 cm.<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

818 Een ovale zilveren broche bezet met een Delfts blauwe plaquette. Hierbij een camee in ovale<br />

zilveren montering, tot. 2x.<br />

€ 30,00 € 50,00<br />

8<strong>19</strong> Een zilveren takbroche bezet met strass, in origineel etui, rond <strong>19</strong>00. € 30,00 € 50,00<br />

820 Een wit metalen design bureaulamp, 70-er jaren. Hierbij een wandschemerlamp, tot. 2x. € 30,00 € 50,00<br />

821 Een limbahouten crucifix, midden 20e eeuw, monogram 'AVP', h 76 x b 65 cm. € 90,00 € 140,00<br />

822 Eggen, Gene (geb. <strong>19</strong>21-) "Tijl Uilespiegel" + "Kind", gesign voluit in potlood, linosnede/papier, h<br />

33 x b 16 + h 22 x b 18 cm, tot. 2x.<br />

823 Schonk, Johannes (Jan) Theodorus (Schiedam 1896 - <strong>19</strong>76) "Aalschovers", monogram r.o.,<br />

litho/papier, h 24 x b 21 cm.<br />

€ 40,00 € 60,00<br />

€ 50,00 € 80,00