07.09.2013 Views

<strong>19</strong>0 Een 18 karaat gouden 750/1000 ring, bezet met een ovaal geslepen lapis lazuli geflankeerd door<br />

10 diamanten, 8kant.<br />

€ 650,00 € 850,00<br />

<strong>19</strong>1 Een rechthoekig blank kristallen odeurflacon met 14 krt 585/1000 gouden klepdeksel en dito<br />

montuur, inclusief binnenstopje.<br />

€ 90,00 € 150,00<br />

<strong>19</strong>2 Een 18 karaat gouden 750/1000 ring, bezet met vier gefacetteerde blauwe saffieren en tien<br />

roosgeslepen diamanten.<br />

€ 325,00 € 375,00<br />

<strong>19</strong>3 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren eetlepel, Groningen rond 1800. Meesterteken: Lambertus van<br />

Dam, Grijpskerk (1776-1815).<br />

€ 130,00 € 160,00<br />

<strong>19</strong>4 Etnografica. Een sculptuur van een krijger, Afrika, h <strong>19</strong>3 cm. € 140,00 € 220,00<br />

<strong>19</strong>5 Een pendule, Engeland begin 20e eeuw. Eikenhouten kast met gebogen top, verzilverde<br />

wijzerplaat met Arabische cijfers geven de minuten en de uren aan, zgn Westminster slagwerk, h 34<br />

cm.<br />

€ 100,00 € 140,00<br />

<strong>19</strong>6 Een rond blank kristallen odeurflacon met zilveren montuur en klepdeksel, inclusief<br />

binnenstopje, begin 20e eeuw, l 9 cm.<br />

€ 35,00 € 50,00<br />

<strong>19</strong>7 Een 14 karaat gouden 585/1000 plateauring, bezet met een ovale cabochongeslepen robijn<br />

eromheen 52 roosgeslepen diamanten in zilver gezet.<br />

€ 650,00 € 800,00<br />

<strong>19</strong>8 Een gebronsd witmetalen sculptuur van Romeinse soldaat met steigerend paard, eind <strong>19</strong>e<br />

eeuw, h 50 cm.<br />

€ 100,00 € 150,00<br />

<strong>19</strong>9 Etnografica. Een Ujamaa-groep van twee moeders met kinderen, Makonde-stam, Tanzania, h<br />

100 cm.<br />

€ 350,00 € 450,00<br />

200 Een set van vier gepolychromeerd floraal aardewerk kastkommen op standring, Engeland<br />

eind <strong>19</strong>e eeuw.<br />

€ 40,00 € 70,00<br />

201 Een bronzen Corpus Christi aan messing kruis, begin 20e eeuw. € 15,00 € 25,00<br />

202 Heijmans, Anthonius C (Toon) (<strong>19</strong>02-<strong>19</strong>96) "Landschap", gesign voluit r.o 'Ant. Heijmans',<br />

olieverf/schilderskarton, h 24,5 x b 30 cm.<br />

€ 70,00 € 120,00<br />

203 Oleg Jach Ninti (Russische school 20e eeuw) “Meet Bue I”, zeefdruk/papier ge<strong>nummer</strong>d 18/29<br />

epreuve d’artiste, h 56 x b 42 cm. Hierbij Eleg Jqach Ninti (Rusland 20e eeuw), “Magisch<br />

realistische voorstelling met figuren”, uit de serie…, gesign r.o, zwart-wit litho/papier ge<strong>nummer</strong>d<br />

14/25, h 50 x b 40 cm, tot. 2x.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

204 Appel, Christiaan K (Karel) (Amsterdam <strong>19</strong>21-2006) "Gestreept beestfiguur", gesign voluit in<br />

potlood m.o 'Appel', ge<strong>nummer</strong>d XLII/L, kleurenlitho/papier, h 55 x b 75 cm.<br />

€ 300,00 € 500,00<br />

205 Een blauw Chinees porseleinen bord, Ch'ien Lung, 18e eeuw. Blauw onderglazuur decor van<br />

meerlandschap met o.a. vissers op het plat, de lip met banddecor en flora, Ø 23 cm (2x randsch).<br />

Hierbij twee andere, tot. 3x.<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

206 Een blauw Chinees porseleinen bord, Ch'ien Lung, 2e helft 18e eeuw. Blauw onder glazuur<br />

decor van bloemen in fantasierand op het plat, de lip met guirlandes en flora, Ø 22,5 cm. Hierbij dito<br />

exemplaar, tot. 2x (randsch. 1x haarlijn 4 cm)<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

207 Een driedelig groen marmeren pendulestel 'A La Fontaine', bestaande uit klok en twee<br />

siervazen, Frankrijk <strong>19</strong>e eeuw. De klok met bekroning van vrouw met kruik, geëmailleerde<br />

wijzerplaat met Arabische cijferaanduiding, h 52 cm, tot. 3x.<br />

€ 150,00 € 220,00<br />

208 Een bronzen vijzel met bijbehorende stamper, midden <strong>19</strong>e eeuw. € 50,00 € 80,00<br />

209 Erotica. Een barnstenen netsuké van man en vrouw in coïtus, 20e eeuw, h 5,5 cm. € 50,00 € 80,00<br />

210 Vier diverse tegels met blauw onderglazuur van zeewezens, tot. 4x. € 80,00 € 120,00<br />

211 Een celadon geglazuurd aardewerk zgn onthoofdingsbeeldje, Swankalok, Song/Ming<br />

dynastie, 15e eeuw, h 8,5 cm. Hierbij een bruin geglazuurd aardewerk kalebasvormige vaasje met<br />

oren, Swankalok, 15e eeuw, h 8 cm, tot. 2x.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

212 Een aardewerk vaasje, China, Swatow. Blauw onderglazuur decor van flora in cartouche, h 5,5<br />

cm. Hierbij dito andere, tot. 2x.<br />

€ 35,00 € 50,00<br />

213 Een Oosters tapijt, India, l 250 x b 165 cm. € 100,00 € 150,00<br />

214 Dulmen Krumpelmann, Erasmus Bernhard van (Kreuznach, D. 25-8-1897- Zeegse 21-6-<strong>19</strong>86)<br />

"Drentse Aa", gesign r.o en '74, aquarel/papier, h 35 x b 47 cm.<br />

215 Postma, Gerriet (Twijzelerheide <strong>19</strong>32) "Zonder titel", gesign voluit r.o, gem.techniek/papier, h 32<br />

x b 25 cm.<br />

216 Geers, Olga (= Olga Wiese, Groningen) "Interieur met man en vrouw", gesign voluit op toiletpot,<br />

olieverf/gemeng. Techniek, h 80 x b 170 cm.<br />

217 Een tafelklokje in notenhouten behuizing, Duitsland eind <strong>19</strong>e eeuw. Gecontourneerde kap met<br />

bekroning van vaasknop, deurtje met gedraaide stijlen, waarachter wijzerplaat met Romeinse<br />

cijferaanduiding, h 54 cm.<br />

218 Een Delfts aardewerk gecontourneerd aardewerk schaal, 18e eeuw. Blauw floraal decor met<br />

o.a. chrysanten in de bak, de lip met kabeldecor,gemerkt: De Bijl, h 6,5 x l 32,5 x b 26,5 cm (min<br />

randsch.).<br />

2<strong>19</strong> Een gepolychromeerde icoon van Maria met messing kroon en kind, <strong>19</strong>e eeuw. Gesign met<br />

monogram 'H.P' r.b., h 12 x b 11 cm.<br />

220 Een Chinees porseleinen octogonale en gecontourneerde schaal, Chine de commande,<br />

Ch'ien Lung, 18e eeuw. Blauw onderglazuur decor van prunus, chrysant en vogels, de lip met<br />

geometrisch decor, buitenzijde met flora, h 8 x l 30 x b 24 cm.<br />

€ 300,00 € 500,00<br />

€ 100,00 € 150,00<br />

€ 300,00 € 500,00<br />

€ 40,00 € 70,00<br />

€ 250,00 € 350,00<br />

€ 250,00 € 350,00<br />

€ 350,00 € 500,00