07.09.2013 Views

72 Een Cerruti 1881 pennenset in cassette, originele doos. € 5,00<br />

73 Een porseleinen theekan met dito suikerpot en melkkan, begin 20e eeuw, tot. 3x. € 5,00<br />

74 Twee diverse porseleinen theebusjes met polychroom decor van rozen, tot. 2x. € 5,00<br />

75 Een portret van een geitje, kleurenlitho/papier, h 68 x b 55 cm. € 10,00<br />

76 Een stel porseleinen kikkers op bol, tot. 2x. € 5,00<br />

77 Hollandse school; C.M. v/d Woerd "Twentse boerenschuur", ets/papier, h 24 x b 66 cm. € 5,00<br />

78 Hollandse school 20e eeuw "Martinitoren Groningen", monogram r.o, olieverf/doek, h 60 x b 40<br />

cm.<br />

€ 10,00<br />

79 Hollandse school begin 20e eeuw "Duinlandschap", gesign r.o 'Fida', olieverf/doek, h 40 x b 80<br />

cm.<br />

€ 5,00<br />

80 Een Cerruti 1881 pennenset in cassette, originele doos. € 5,00<br />

81 Een blank persglazen schaal op 2e gehalte 835/1000 zilveren voet, 20e eeuw, h 6 x Ø 22,5 cm. € 10,00<br />

82 Een annagroen persglazen gebaksstel, ca. <strong>19</strong>30, tot. 12x. € 10,00<br />

83 Hollandse school "Gezicht op Enkhuizen", olieverf/board, h 28 x b 40 cm. € 10,00<br />

84 Indische school 20e eeuw "Jonken op zee", gesign l.o. S. Wakaismi, olieverf/paneel, h 24 x b 32<br />

cm.<br />

€ 10,00<br />

85 Een lot diversen, w.o. wijnmand. € 5,00<br />

86 Een lot diversen, w.o. koffieglazen. € 5,00<br />

87 Drie diverse glazen vazen, o.a. Scandinavië, tot. 3x. € 15,00<br />

88 Een aardewerk Arts & Crafts tazza met geometrisch decor, Engeland ca. <strong>19</strong>20. Gemerkt:<br />

'Grason 26', handmade, h 9,5 x Ø 26 cm.<br />

€ 15,00<br />

89 Hollandse school "Po met beer", monogram r.o 'ALR', olieverf/paneel, h 66 x b 62 cm. € 10,00<br />

90 Een sculptuur van een god, tijgeroog, h 10 cm. € 5,00<br />

91 Een Cerruti 1881 pennenset in cassette, originele doos. € 5,00<br />

92 Een Cerruti 1881 vulpen in originele cassette. € 5,00<br />

93 Een lot diverse Japanse eetstokjes. € 5,00<br />

94 Een silverplated theeservies op bijpassend presenteerblad, 20e eeuw. Gemerkt: Bristol Silver<br />

by Pool, tot. 5x<br />

€ 15,00<br />

95 Een blauw glazen theebus en dito vaasje, begin 20e eeuw, tot. 2x. € 5,00<br />

96 Een handgekleurde prent van een vogel, 1851-1857, houtgravure/papier, h 13 x b 18 cm. € 10,00<br />

97 Een handgekleurde prent van een raaf, 1851-1857, houtgravure/papier, h 18 x b 13 cm. € 10,00<br />

98 Een Cerruti 1881 vulpen in originele cassette. Hierbij dito ballpoint, tot. 2x. € 5,00<br />

99 Een lot divers Japan, w.o. theekoppen, tot. 3x. € 5,00<br />

100 Een lot sushischaaltjes, nieuw in doos. Hierbij houten bakjes. € 5,00<br />

<strong>101</strong> Een messing presenteerblad, Ned. Indië, l 53 x b 40 cm. € 10,00<br />

102 Drie diverse messing Zippo aanstekers, 20e eeuw, tot. 3x. € 5,00<br />

103 Een Art Deco broche, onedel. € 5,00<br />

104 Een verzilverde theeservies, eind <strong>19</strong>e eeuw. € 30,00<br />

105 Een mahoniehouten zgn zandlopermodel latjesstoof, 2e helft <strong>19</strong>e eeuw. Balustervormige stam,<br />

rustend op bolle poten, messing binnenbak en hengsel. Hierbij een ketel (besch).<br />

€ 15,00<br />

106 Een balansweegschaal met messing bak, begin 20e eeuw. € 10,00<br />

107 Drie diverse etalage kazen, 20e eeuw, tot. 3x. € 10,00<br />

108 Europese school 20e eeuw "Bloemstilleven", olieverf/doek, h 60 x b 90 cm. € 10,00<br />

109 Brakke, ter F "Heuvellandschap", gesign voluit r.o, tekening/papier, h 37 x b 61 cm. € 10,00<br />

110 Dale, P "Schepen in haven", gesign voluit r.o, olieverf/doek, h 30 x b 40 cm. € 5,00<br />

111 Twee diverse stoven, o.a. <strong>19</strong>e eeuw, tot. 2x. € 10,00<br />

112 Een stel wandkandelaars, naar antiek voorbeeld, tot. 2x. € 5,00<br />

113 Een lot van vijf messing schalen, Oosters, begin 20e eeuw, tot. 5x. € 10,00