07.09.2013 Views

<strong>CATALOGUS</strong> <strong>Kunst</strong> & <strong>antiekveiling</strong> <strong>nummer</strong> <strong>101</strong><br />

<strong>Dinsdag</strong> <strong>19</strong> februari 2012, aanvang <strong>19</strong>.00 uur (nrs. 001 t/m 450)<br />

Woensdag 260 februari 2012, aanvang <strong>19</strong>.00 uur (vanaf nr 451)<br />

Tevens internetveiling van collectie modelauto’s en vliegtuigen (v106)<br />

en internetveiling curiosa(v107); sluiting 18 februari.<br />

Kijkdagen: vrijdag 15 februari: 17.00 – 21.00 uur<br />

zaterdag 16 februari: 11.00 - 17.00 uur & zondag 17 februari: 11.00 - 17.00 uur<br />

Afgifte goederen:<br />

Tot 30 minuten na iedere veilingzitting.<br />

Woensdagmorgen van 09.30 – 11.30 uur.<br />

Donderdagmiddag van 13.30 – 16.00 uur.<br />

Zaterdagmiddag van 13.30 - 16.00 uur.<br />

Tijdens de veiling worden geen goederen afgegeven.<br />

Alle goederen dienen uiterlijk Zaterdag voor 16.00 te zijn afgehaald !<br />

451 Een wandkoffiemolen, begin 20e eeuw. Blauw transferdecor van een molen, gemerkt: Pedé. € 20,00 € 30,00<br />

452 Een staande tafelschemerlamp met majolica aardewerk reservoir, eind <strong>19</strong>e eeuw, h 45 cm. € 40,00 € 70,00<br />

453 Een paar 14 karaat gouden 585/1000 oorbellen, bezet met twee bolsjewiekgeslepen diamanten<br />

van 0,49 crt. Per stuk , twee van 0,15 crt per stuk en 2 van 0,05 crt per stuk, totaal ca. 1,20 crt,<br />

begin <strong>19</strong>00.<br />

€ 1000,00 € 1400,00<br />

454 Een 18 karaat gouden 750/1000 ring, bezet met een cabochongeslepen blauwe saffier en een<br />

entourage van 16 bolsjewiekgeslepen diamanten van totaal ca. 0,80 crt.<br />

€ 1200,00 € 1500,00<br />

455 Een lot prenten w.o nautica, klederdracht en jaargetijden, tot. 21x. € 20,00 € 40,00<br />

456 Een blank kristallen odeurflacon met facetslijpsel en zilveren klepdeksel met dito montuur,<br />

inclusief binnenstopje, begin 20e eeuw.<br />

€ 80,00 € 120,00<br />

457 Een messing kolenstrijkijzer met gedraaid houten greep, <strong>19</strong>e eeuw. Hierbij rookkoperen<br />

dekselpot, tot. 3x.<br />

€ 25,00 € 40,00<br />

458 Een stel porseleinen bordjes, China 18e eeuw. Blauw onderglazuur floraal decor, Ø 12 cm.<br />

Hierbij één andere, tot. 3x.<br />

€ 30,00 € 50,00<br />

459 Een eikenhouten theetafel, 20e eeuw, h 80 x l 66 x b 38 cm. € 25,00 € 40,00<br />

460 Een messing staande olielamp met albasten tafelblad, rond <strong>19</strong>00, h 160 cm. € 60,00 € 90,00<br />

461 Een balustervormige Imari vaas, Japan, Meiji, <strong>19</strong>e eeuw, h 32,5 cm (afgezaagde halsrand).<br />

Hierbij en stel porseleinen Imari wandborden met gecontourneerde rand, polychroom floraal decor,<br />

Japan, Meiji, rond <strong>19</strong>00, tot. 3x.<br />

€ 40,00 € 70,00<br />

462 Twee balustervormige Imari vaasjes en dito dekselvaasje, Japan, Meiji, <strong>19</strong>e eeuw, tot. 4x.<br />

(besch).<br />

€ 40,00 € 70,00<br />

463 Een wandkleed met mythologische voorstelling van o.a. olifant in landschap aan<br />

bijbehorende houten roede, Tibet/Nepal, 20e eeuw, gouddraad/zwarte stof, h 95 x b 93 cm.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

464 Een blank tinnen theekan met benen bekroning van het deksel, Engeland <strong>19</strong>e eeuw. € 35,00 € 50,00<br />

465 Een blank kristallen karaf met zgn Mary Gregory decor van jongen bij boom, hierop niet<br />

originele zilveren stop, <strong>19</strong>e eeuw. Hierbij bijbehorend glaasje, tot. 3x.<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

466 Müller-Erbach, H.O (Bremen <strong>19</strong>21 - <strong>19</strong>84 Erbach) "Metamorphose", gesign in potlood r.o<br />

HOM'71, kleurenlitho/papier nr 47/70, h 48,5 x b 41 cm.<br />

€ 100,00 € 200,00<br />

467 Beek, v T (Hollandse school 20e eeuw) "Meergezicht", gesign voluit l.o, olieverf/doek, h 50 x b<br />

70 cm.<br />

€ 70,00 € 120,00<br />

468 Een 18 karaat gouden 750/1000 entouragering, bezet met 9 briljanten van totaal 0,55 crt. € 550,00 € 650,00<br />

469 Een bronzen éénlichts kerkkandelaar, <strong>19</strong>e eeuw. Gecanneleerde stam, voluterende<br />

driehoeksvoet, h 63 cm.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

470 Een petroleumstel met messing zakketel, begin 20e eeuw. € 25,00 € 40,00<br />

471 Een messing balansweegschaal, begin 20e eeuw. Hierbij losse sluitgewichten. € 60,00 € 90,00<br />

472 Een handbeschilderd fruitsstilleven, China, <strong>19</strong>e eeuw, gem.techn./rijstpapier, h 20 x b 28 cm. € 35,00 € 50,00<br />

473 Erotica. Een barnstenen netsuké van man en vrouw in coïtus, 20e eeuw, l 8 cm. € 50,00 € 80,00<br />

474 Een jubileumprent Wilhelmina 1898-<strong>19</strong>23 in originele lijst, h 30 x b 53 cm. € 20,00 € 30,00<br />

475 Een porseleinen gemberpot zonder deksel, China <strong>19</strong>e eeuw. Blauw onder glazuur decor van<br />

landschap, h 17 cm.<br />

€ 35,00 € 50,00<br />

476 Een blauw geglazuurd aardewerk cache-pot met polychroom reliëf van bloemen, rond <strong>19</strong>00, h<br />

20 cm (licht besch).<br />

€ 30,00 € 50,00<br />

477 Een blank kristallen suikercoupe met gecontourneerde rand op zilveren voet, begin 20e<br />

eeuw. Decoratie van amandelslijpsel. Hierbij een zilveren suikertang, tot. 2x.<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

478 Een tweede gehalte zilveren 835/1000 miniatuur van een handkoffiemolen, geciseleerd decor. € 70,00 € 90,00<br />

479 Erotica. Een pennenbakje in de vorm van een liggende dame, Art Deco, ca. <strong>19</strong>20. € 35,00 € 50,00