07.09.2013 Views

256 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren taartschep, jaarletter <strong>19</strong>47 Meesterteken: Gerritsen van<br />

Kempen.<br />

€ 45,00 € 70,00<br />

257 Een 9 karaat BWG collier met ronde hanger, waarop een zwaluw bezet met zaadpareltjes en een<br />

gefacetteerde aquamarijn in de snavel, begin 20ste eeuw.<br />

€ 2250,00 € 275,00<br />

258 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren pillendoosje met gegraveerd dorpsgezicht, jaarletter 1866.<br />

Meesterteken: Jacobus van Dam, Schoonhoven.<br />

€ 130,00 € 170,00<br />

259 Een enkelloops buks, onklaar gemaakt, l 95 cm. € 20,00 € 30,00<br />

260 Een gietijzeren zgn kikker kolenbak, ca. <strong>19</strong>10. Geometrisch Jugendstil decor in reliëf. € 60,00 € 90,00<br />

261 Een messing haardstel, bestaande uit tang, schep en pook, eind <strong>19</strong>e eeuw, tot. 3x. € 35,00 € 50,00<br />

262 Een blank kristallen inktstel met zilveren doppen op zwart basement met ivoren pootjes, eind<br />

<strong>19</strong>e eeuw.<br />

€ 200,00 € 260,00<br />

263 Een hoge hoed in originele doos, begin 20e eeuw. Gemerkt: Empire. € 20,00 € 30,00<br />

264 Dijkstra, Johan (Groningen 1896 - <strong>19</strong>78) "Dokkumer nieuwe zijlen", monogram r.o en '44,<br />

pentening/papier, h 24 x b 34 cm.<br />

€ 200,00 € 300,00<br />

265 Duitsland. Zimmerman, Jörg F (Duitsland, Uhingen <strong>19</strong>40). Een polychroom glasobject met<br />

decoratie van bellen, zgn wafeleffect, gesign onderzijde, h 49 cm. Hierbij boek: Jörg F.<br />

Zimmerman, uitgave Boekwerk & Partners.<br />

€ 280,00 € 360,00<br />

266 Postma, Gerriet (Twijzelerheide <strong>19</strong>32) "Zonder titel", gesign voluit r.o, inkttekening/papier, h 24 x<br />

b 30 cm.<br />

€ 80,00 € 120,00<br />

267 Dulmen Krumpelmann, Erasmus Bernhard van (Kreuznach, D. 25-8-1897- Zeegse 21-6-<strong>19</strong>86)<br />

"Bosgezicht Zeegse", gesign voluit r.o, olieverf/doek, h 62 x b 92 cm.<br />

€ 1400,00 € 1800,00<br />

268 Een staande koperen tafelolielamp, rond <strong>19</strong>00, h 47 cm. € 35,00 € 50,00<br />

269 Een stoelklok, Groningen, toegeschreven aan Jurriën Greven, Winsum (Gr) ca. 1765.<br />

Polychroom gedecoreerde houten stoel met uitgezaagde meerminnen als wangen. Kaplood<br />

met o.a. putti, stijlloden met gerubijnen en zolderlood met wapen, polychroom gedecoreerde<br />

wijzerplaat met in de toog fantasielandschap. De wijzerplaatring met Romeinse en Arabische cijfers<br />

geeft de uren, minuten en de wekkerstand aan, h 70 cm.<br />

€ 800,00 € 1200,00<br />

270 Een stel gestoken eikenhouten hoekconsoles met decoratie van geschoten wild, begin 20e<br />

eeuw, h 65 cm, tot. 2x.<br />

€ 120,00 € 160,00<br />

271 Een sierpijp met porseleinen kop waarop polychroom decor, Duitsland, begin 20e eeuw, l 130<br />

cm. (besch).<br />

€ 70,00 € 120,00<br />

272 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren tabaks snuifdoos met klepdeksel, begin 20e eeuw.<br />

Reliëfdecor van drinkend gezelschap, Jaques Vos en Co. N.V., Haarlem/'s Hertogenbosch (<strong>19</strong>15-<br />

<strong>19</strong><strong>19</strong>).<br />

€ 70,00 € 120,00<br />

273 Een 9 karaat BWG ring met wapenschild, geciseleerd decor en gevuld met gevlochten haar, ca.<br />

<strong>19</strong>00.<br />

€ 80,00 € 120,00<br />

274 Een zilveren zgn dubbeltjesarmband, Wihelmina <strong>19</strong>44, deels geajoureerd. € 30,00 € 50,00<br />

275 Een eerste gehalte zilveren 925/1000 tondeldoosje, geciseleerd wapendecor, ca. <strong>19</strong>00. € 40,00 € 60,00<br />

276 Een blank kristallen hapjesschaal, begin 20e eeuw. Decoratie van ruitslijpsel, tot. 7x. € 50,00 € 80,00<br />

277 Een composietmetalen cache-pot in de vorm van de hoorn des overvloeds, neo stijlen, eind<br />

<strong>19</strong>e eeuw, h 50 cm.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

278 Etnografica. Een masker, Dan-stam, l 38 cm. € 25,00 € 40,00<br />

279 Een roodkoperen appelketel met bronzen knopbekroning van het deksel, <strong>19</strong>e eeuw. Hierbij<br />

één andere, tot. 2x.<br />

€ 30,00 € 50,00<br />

280 Een smeedijzeren zgn haal, <strong>19</strong>e eeuw, 122 cm. Hierbij een gietijzeren ketel. € 70,00 € 120,00<br />

281 Een uurwerk voor in kerktoren, 18e eeuw. Lopend uurwerk. € 1200,00 € 1600,00<br />

282 Een petroleum hangolielamp met majolica reservoir, rond <strong>19</strong>00. € 60,00 € 90,00<br />

283 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren beursbeugel aan stoffen tasje, jaarletter 1827. Meesterteken:<br />

Adrianus Verroen jr, Schoonhoven.<br />

€ 80,00 € 140,00<br />

284 Een tweede gehalte zilveren 835/1000 designbroche bezet met lapis lazuli. € 50,00 € 80,00<br />

285 Een 18 krt 750/1000 geelgouden entouragering, bezet met 6 briljantjes, brutogewicht 3,25 gram. € 300,00 € 400,00<br />

286 Nederland, Maastricht. Een groen/paars glazen fruitschaal, gesign. Max Verboeket, Maastricht,<br />

h 27 cm.<br />

287 Duitsland. Zimmerman, Jörg F (Duitsland, Uhingen <strong>19</strong>40). Een polychroom glasobject met<br />

decoratie van bellen, zgn wafeleffect, gesign onderzijde (licht besch). Hierbij boek: Jörg F.<br />

288 Jongman, M (Hoogezand-Sappemeer 20e eeuw) "Hoogholtje aan het Achterdiep te<br />

Sappemeer", gesign voluit l.o, aquarel/papier, h 47 x b 33 cm.<br />

289 Een peervormige zwart gelakte tinnen kraankan, Groningen, ca. 1880. Ebonised houten<br />

dekselknop en dito bolle poten, decor van een fantasielandschap, rustend op een messing<br />

driehoekskomfoor met geajoureerde galerie, dito testhouder en test, lichtje niet origineel, gemerkt:<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

€ 150,00 € 220,00<br />

€ 100,00 € 150,00<br />

€ 60,00 € 90,00