07.09.2013 Views

57 Etnografica. Een ceremoniële lepel, Dan-stam, Ivoorkust, h 36 cm. € 70,00 € 100,00<br />

58 Een slangenhuid van een netpython, l 700 x b 48 cm. € 250,00 € 350,00<br />

59 Hiroshi Yoshida (1876-<strong>19</strong>50) "Willow and Stone bridge", gesign Hiroshi Yoshida r.o in potlood,<br />

gedateerd Tasiho 15 (<strong>19</strong>26), h 37 x b 24,5 cm (formaat Oban)<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

60 Judaïca. "Portret van een joodse jongen", gouache/papier, h 38 x b 28 cm. € 60,00 € 90,00<br />

61 Judaïca. Een zwart stoffen gebedsboektas met goudbrokaat opschrift en decor van kroon en<br />

flora, rond <strong>19</strong>00, h 36 x b 36 cm.<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

62 Bosma, (Wim) Willem (<strong>19</strong>02-<strong>19</strong>85) "Zwart verzet", annotatie verso en sticker 'Dienst voor<br />

verspreide kunstvoorwerpen 's Gravenhage', olieverf/doek, h 150 x b 100 cm.<br />

€ 1100,00 € 1500,00<br />

63 Noort van, Adriaan Cornelis (Bennebroek <strong>19</strong>14-2003) "Strandgezicht", gesign voluit r.o, verso<br />

achterzijde, olieverf/doek, h 40 x b 50 cm.<br />

€ 400,00 € 600,00<br />

64 Voerman, J (Hollandse school 20e eeuw) "Winterlandschap", gesign voluit r.o 'J. Voerman',<br />

olieverf/doek, h 23 x b 30 cm.<br />

€ 100,00 € 150,00<br />

65 Een bronzen scupltuur van twee figuren op zwart marmeren basement, gesign 'CAD', h 28 cm. € 60,00 € 90,00<br />

66 Een 14 karaat gouden 585/1000 ring bezet met een briljant van ca. 0,47 crt, geflankeerd door<br />

twee briljanten van totaal ca. 0,27 crt, compleet met certificaat.<br />

€ 900,00 € 1100,00<br />

67 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren broodvork, begin 20e eeuw. De vork met reliëf van<br />

marskramer, getordeerde steel eindigend met wapen van Nederland.<br />

€ 25,00 € 40,00<br />

68 Een collier boerengitten, met een gecanneleerd z2 bolvormig slot en veiligheidskettinkje, lengte<br />

80 cm.<br />

€ 40,00 € 60,00<br />

69 Nederland, Leerdam. Een in vorm geblazen blank blauw glazen balustervormige fles, ontwerp:<br />

Floris Meydam, <strong>19</strong>62, h 32 cm.<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

70 Nederland, Maastricht. Een ronde blank glazen fruitschaal met tincraquelé, begin 20e eeuw, h<br />

5,5 x Ø 25 cm.<br />

€ 70,00 € 120,00<br />

71 Een celadon geglazuurd aardewerk zgn onthoofdingsbeeldje, Swankalok, Song/Ming<br />

dynastie, 15e eeuw, h 10 cm.<br />

€ 70,00 € 120,00<br />

72 Etnografica. Een Goli-aligator helmmasker, Baule-stam, Ivoorkust, l 73 cm. € 300,00 € 400,00<br />

73 Een Sykes Hydrometer in originele mahoniehouten kist, Loftus, 146 Oxford St, London,<br />

periode 1870-1880. Inhoudende drijver met negen bijbehorende messing gewichten en ivoren<br />

thermometer.<br />

€ 200,00 € 300,00<br />

74 Postma, Gerriet (Twijzelerheide <strong>19</strong>32) "Zonder titel", gesign voluit l.o, acryl/doek, h 120 x b 120<br />

cm.<br />

€ 800,00 € 1200,00<br />

75 Miedema, A (Age) (Hollandse school 20e eeuw) "Gezicht op kerk te Franeker", gesign voluit r.o<br />

en <strong>19</strong>02, olieverf/doek, h 40 x b 60 cm.<br />

€ 200,00 € 300,00<br />

76 Dijkstra, Evert (<strong>19</strong>48-*) "Kamer met stilleven op tafel", gesign voluit r.o en 2001, olieverf/board, h<br />

48 x b 44 cm.<br />

€ 550,00 € 800,00<br />

77 Binnie, Paul (<strong>19</strong>67-) "Utamaro no Shunga", serie; Edo Sumi Hyaku - A hundred shades of ink<br />

of Edo, printed 2005, gesign r.o in potlood, houtsnede nr 40/100, h 28 x b 36 cm (formaat Oban).<br />

€ 80,00 € 120,00<br />

78 Gentenaar-Torley, Pat (San Francisco, California, <strong>19</strong>49) "Japan", gesign r.o en verso annotatie,<br />

gem.techniek/geschept papier, h 77 x b 76 cm.<br />

€ 140,00 € 200,00<br />

79 Noort van, Adriaan Cornelis (Bennebroek <strong>19</strong>14-2003) "Strandgezicht Zandvoort", gesign voluit<br />

r.o, verso achterzijde, olieverf/paneel, h 23 x b 28 cm.<br />

€ 240,00 € 320,00<br />

80 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren loddereindoosje, jaarletter 1881, gesleten meesterteken. € 100,00 € 140,00<br />

81 Een eerste gehalte zilveren 925/1000 spangcollier. € 70,00 € 90,00<br />

82 Twee diverse 2e 835/1000 zilveren schoengespen, ca 1850, tot. 2x. € 140,00 € 170,00<br />

83 Etnografica. Een aap-fetisch, Baule-stam, Ivoorkust, h 55 cm. € 150,00 € 220,00<br />

84 Een donkerbruin gepatineerde ballerina, op marmeren basement, h 22 cm. € 50,00 € 80,00<br />

85 Appel, Christiaan K (Karel) (Amsterdam <strong>19</strong>21-2006) "Exposition Karel Appel", Qimpel<br />

Hanoven Galerie Zurich <strong>19</strong>69 - Qimpel Fils gellery London <strong>19</strong>69, kleurenlitho/papier, h 25 x b 71<br />

cm.<br />

86 Haeck, Rigobert (Leupegem (Oudenaarde, België) "Abstract" gesign r.o, gouache/papier, h 30 x<br />

b 33 cm.<br />

87 Smeets, Richard (Gennep (Limburg <strong>19</strong>55) Zonder titel", gesign voluit in potlood r.o,<br />

zeefdruk/papier e.a., h 47 x b 34 cm.<br />

88 Een driehoekig porseleinen vaas met gepolychromeerd geometrisch decor, ontwerp: Marcello<br />

Morandini (Mantua <strong>19</strong>40), gemerkt: Rosenthal, Germany, voor de firma Welser, h 28,5 cm.<br />

89 Een tweede gehalte zilveren 835/1000 damespolshorlge, Egyptische taferelen op geajoureerde<br />

band, Encora, lopend.<br />

90 Een set van vier donkerbruin gepatineerd bronzen maskers, zgn NO masker, Japan begin<br />

20e eeuw, h 14 cm, tot. 4x.<br />

91 Mosei Yoshitora "Samurai", editie; Iseya Kanekichi, uit Ato Fukodi Eiyuden, h 23 x b 17 cm<br />

(formaat Tjoeban).<br />

€ 240,00 € 320,00<br />

€ 70,00 € 100,00<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

€ 35,00 € 50,00<br />

€ 70,00 € 90,00<br />

€ 100,00 € 150,00<br />

€ 35,00 € 50,00