07.09.2013 Views

594 Een set van zes aardewerk kop en schotels met zgn luster, <strong>19</strong>e eeuw, tot. 12x. € 50,00 € 80,00<br />

595 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren plaquette met oud Hollands decor en <strong>19</strong>07 -<strong>19</strong>32, De<br />

Drentsche Veen- en Midden kanaal Maatschappij, h 14,5 x b 25,5 cm, 325 gram.<br />

€ 120,00 € 160,00<br />

596 Een bruin lederen bijbel/psalmboek met 2e gehalte 835/1000 zilveren sluiting, jaarletter 1861,<br />

meesterteken: A. Kooiman, Schoonhoven.<br />

€ 90,00 € 140,00<br />

597 Een gefacetteerd kristallen odeurflacon met zilveren klepdeksel, l 7,5 cm. € 70,00 € 90,00<br />

598 Topografie Blaeu, W. - Dicecese de Rheims, et le païs de Rethel, Amsterdam 1645,<br />

handingekleurde gravure/papier, h 41,5 x b 52,5 cm.<br />

€ 100,00 € 150,00<br />

599 Een bronzen éénlichts kandelaar, 18e eeuw, h 36 cm. € 80,00 € 120,00<br />

600 Een spiegel, Venetiaans, begin 20e eeuw, h 86 x b 65 cm. € 80,00 € 140,00<br />

601 Drie diverse aardewerk zgn goudsteen kannen, <strong>19</strong>e eeuw, tot. 3x. € 60,00 € 90,00<br />

602 Een 14 krt 585/1000 gouden rijring, bezet met vijf gefacetteerde granaatjes, brutogewicht 1.13<br />

gram.<br />

€ 30,00 € 50,00<br />

603 Twee diverse 2e gehalte 835/1000 zilveren klontjestangen, 20e eeuw, tot. 2x. € 35,00 € 50,00<br />

604 Een 18 karaat gouden 750/1000 Art Deco ring, bezet met roosgeslepen diamanten en een<br />

entourage van gefacetteerde blauwe saffieren.<br />

€ 260,00 € 320,00<br />

605 Diverse 2e gehalte 835/1000 zilveren bestekdelen, waaronder; rijstlepel, aardappel dienlepel,<br />

roomlepel, lepels en vorken, allen begin 20e eeuw. Hierbij een dito zilveren vingerdoekring en<br />

een servetring, totaalgewicht 648 gram + 1 silverplated lepel.<br />

€ 300,00 € 400,00<br />

606 Een Boheems glazen karaf. Hierbij één met porselein, tot. 2x. € 60,00 € 90,00<br />

607 Een silverplated slacouvert, dito kleinere en losse greep (besch), begin 20e eeuw. € 25,00 € 40,00<br />

608 Braque, Georges (Frankrijk 1882-<strong>19</strong>63) "Vogel", gesign voluit r.o, kleurenlitho/papier, h 32 x b 29<br />

cm.<br />

€ 250,00 € 450,00<br />

609 Hoogstra, Jelle (Leeuwarden <strong>19</strong>24-) "Schiedamseweg", gesign voluit r.o en '99,<br />

stifttekening/papier, h 29 x b 39 cm.<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

610 Een aardewerk schotel, Delft, 18e eeuw. Blauw onderglazuur Wan li decor van eend bij vijver en<br />

vlakverdeling, Ø 27,5 cm.<br />

€ 100,00 € 150,00<br />

611 Een blank kristallen bowlpot, deksel met zilveren knopbekroning, met onderschotel, eind<br />

<strong>19</strong>e eeuw. Decoratie van facetslijpsel.<br />

€ 110,00 € 150,00<br />

612 Twee diverse zilveren vleesvorkjes, puntfilé, jaarletter <strong>19</strong>23, tot. 2x. € 70,00 € 100,00<br />

613 Een staande tafel olielamp met aardewerk reservoir en melkglazen kap, eind <strong>19</strong>e eeuw, h 54<br />

cm.<br />

€ 40,00 € 70,00<br />

614 Een stel witmetalen sculpturen van boer en boerin, <strong>19</strong>e eeuw, tot. 2x. € 40,00 € 70,00<br />

615 Topografie. Blaeu, J. - Loudonois. Laudunum./ Mirebalais, Amsterdam 1640, handingekleurde<br />

gravure/papier, h 38 x b 50 cm.<br />

€ 100,00 € 150,00<br />

616 Etnografica. Food hook, Senufo-stam of omgeving, Ivoorkust, l 50 cm. € 50,00 € 80,00<br />

617 Een lot bruin emaille zakketels, tot. 4x. € 20,00 € 30,00<br />

618 Een kokervormige nagelnécessaire, rond <strong>19</strong>00. € 35,00 € 50,00<br />

6<strong>19</strong> Een 14 krt 585/1000 roségouden damesring, <strong>19</strong>e eeuw, bezet met diamant, oud slijpsel,<br />

brutogewicht 1,92 gram.<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

620 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren tafelbel, jaarletter 1877. Floraal gegraveerd decor,<br />

meesterteken: C.v.Baaren, Schoonhoven.<br />

€ <strong>19</strong>0,00 € 260,00<br />

621 Een 18 karaat gouden 750/1000 ring, bezet met een ovale gefacetteerde smaragd en een<br />

entourage van 12 briljanten.<br />

€ 400,00 € 500,00<br />

622 Een 14 krt 585/1000 geelgouden ring, bezet met rode kleursteen, brutogewicht 8,29 gram. € 120,00 € 160,00<br />

623 Een groen majolica aardewerk cache-pot, eind <strong>19</strong>e eeuw. Hierbij één andere, tot. 2x. € 40,00 € 70,00<br />

624 Romantische school begin 20e eeuw "Riviergezicht", olieverf/doek, h 50 x b 65 cm. € 60,00 € 90,00<br />

625 Hollandse school <strong>19</strong>e eeuw "Vrouw met verstelwerk", gesign r.o 'Jo. Israel', olieverf/paneel, h<br />

21 x b 14,5 cm.<br />

€ 350,00 € 500,00<br />

626 Japan. "Strijdende samurai", gesign voluit r.b, kleurenhoutsnede/papier, h 24,5 x b 46 cm. € 60,00 € 90,00<br />

627 Rueb, Gerharda Johanna Wilhelmina (1885-<strong>19</strong>72) "Mannen en vrouwenfiguur", terracotta<br />

wandreliëf, h 37 x b 23 cm.<br />

€ 100,00 € 150,00<br />

628 Drie diverse olielampjes, respectievelijk uit 1825(openmodel) en 1850, tot. 3x. € 70,00 € 120,00<br />

629 Een houten tonvormige pepermolen, <strong>19</strong>e eeuw. Hierbij een tonnetje met Joodse tekst, tot. 2x. € 35,00 € 50,00<br />

630 Etnografica. Tweelingbeeldje, Afrika, h 25 cm. € 25,00 € 40,00<br />

631 Een messing Jugendstil tafelolielampje met groen glazen kap, rond <strong>19</strong>00, h 35 cm. € 40,00 € 60,00