114 Een zilveren rijksdaalder, Wilhelmina <strong>19</strong>32 + <strong>19</strong>37. Hierbij zilveren rijksdaalder Juliana <strong>19</strong>53 en zilveren gulden Juliana <strong>19</strong>56, tot. 4x. € 10,00 115 Een zilveren 830/1000 Art Deco schaaltje, ca. <strong>19</strong>20. € 5,00 116 Een Imari vaas met messing dekstel, Japan 18e eeuw, h 23 cm (besch). € 15,00 117 Een metalen wand schemerlamp, naar antiek voorbeeld, 20e eeuw. € 10,00 118 Een stel Boheems glazen vazen, 20e eeuw, tot. 2x. € 10,00 1<strong>19</strong> Een stel opaline glas, w.o. vazen en olielamp, tot. 4x (enkele besch). € 5,00 120 Een zgn gaslampje, rond <strong>19</strong>00. € 5,00 121 Topografie. Borgenkaart, naar origineel, begin 20e eeuw, h 26 x b 33 cm. € 10,00 122 Modern/hedendaagse school 20e eeuw "zonder titel", gesign r.o, olieverf/doek, h 57 x b 70 cm. € 10,00 123 Een staande tafel olielamp, zonder kap, <strong>19</strong>e eeuw. € 10,00 124 Een microscoop in origineel kistje, 20e eeuw. € 5,00 125 Een Satsuma poppenservies fragment, begin 20e eeuw. € 5,00 126 Een lot diverse maatbekers, rond <strong>19</strong>00, tot. 7x. € 10,00 127 Een bruin geglazuurd aardewerk schoorsteenmantel pendule in de vorm van een leeuw, begin 20e eeuw. € 10,00 128 Een balansweegschaal met messing bak, begin 20e eeuw. € 10,00 129 Een zgn mijnwerkerslampje, begin 20e eeuw. € 5,00 130 Een lot diverse gepolychromeerd porseleinen beeldjes, o.a. <strong>19</strong>e eeuw (besch), tot. 8x € 10,00 131 Een messing asbak, Friese Koperkunst, begin 20e eeuw. € 15,00 132 Een uurwerk in messing huis, <strong>19</strong>e eeuw. € 10,00 133 Een lot diverse gepolychromeerd porseleinen beeldjes, o.a. <strong>19</strong>e eeuw, tot. 8x. € 10,00 134 Een Satsuma porseleinen theeserviesfragment, begin 20e eeuw. € 20,00 135 Twee diverse Delfts aardewerk cache-pots, 20e eeuw, tot. 2x. € 10,00 136 Een blank tinnen theeservies op presenteerblad, begin 20e eeuw. € 10,00 137 Een serie metalen melk maatbekers, begin 20e eeuw. € 10,00 138 Een ovale spiegel met strikbekroning, 20e eeuw, h 48 x b 33 cm. € 10,00 139 Een porseleinen Art Deco theeserviesfragment, begin 20e eeuw. Polychroom floraal transfer decor, tot 16x (melkkan ontbreekt). € 10,00 140 Een lot diverse glazen apothekersflessen, o.a. begin 20e eeuw. € 10,00 141 Een lot diverse korenmaten, o.a. <strong>19</strong>e eeuw. € 10,00 142 Een lot diverse porseleinen beeldjes, tot. 10x (enkele besch). € 10,00 143 Een gestoken houten monnik met kind, China 20e eeuw, h 41 cm. € 5,00 144 Een roodkoperen pijpenkomfoor, <strong>19</strong>e eeuw. € 10,00 145 En lot diverse antieke tegels, tot. 5x. € 15,00 146 Een stel bisquitporseleinen vormstukken van man 'Arbeit' en vrouw 'Gebet', Duitsland begin 20e eeuw, tot. 2x. € 10,00 147 Een lot Chinees porselein, tot. 11x (o.a. besch). € 10,00 148 Een lot divers Chinees porselein, tot. 10x. € 5,00 149 Een ronde aardewerk schotel, buitenlands, Ø 44 cm. € 5,00 150 Een eikenhouten stoof met komfoor, <strong>19</strong>e eeuw. Hierbij twee andere, tot. 4x. € 10,00 151 Twee diverse slib aardewerk kommen, <strong>19</strong>e eeuw, tot. 2x. € 10,00 152 Een balustervormige Chinees porseleinen vaas en dito zeszijdige dekselpot, 20e eeuw, tot. 4x. € 10,00 153 Een aardewerk theeserviesfragment, ca. <strong>19</strong>30. Polychroom gestileerd decor, gemerkt: Elsterwerda, tot. 14x. € 15,00 154 Een verzilverd theeservies op presenteerblad, 20e eeuw. € 5,00 155 Een roodkoperen theeketel op komfoor, begin 20e eeuw. € 5,00
156 Een messing haardstel. € 5,00 157 Een lot Chinees porselein tot. 5x (1x besch). € 10,00 158 Een vernikkeld theeservies, begin 20e eeuw. € 5,00 159 Een wandolielamp, rond <strong>19</strong>00. Hierbij een komfoor, <strong>19</strong>e eeuw, tot. 2x. € 10,00 160 Een bronzen Art Deco asbak met vogel, begin 20e eeuw. € 5,00 161 Een lot diversen, w.o. messing ketel, tot. 3x. € 10,00 162 Een wandklok, 20e eeuw. € 5,00 163 Een notenhouten etagèretafel, 50-er jaren, h 65 x b 71,5 x d 47 cm. € 10,00