07.09.2013 Views

24 Smeets, Richard (Gennep (Limburg <strong>19</strong>55) Zonder titel", gesign voluit in potlood r.o,<br />

zeefdruk/papier e.a., h 34 x b 47 cm.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

25 Een eerste gehalte zilveren 925/1000 bolletjescollier met amethistkralen, lengte 80 centimeter. € 70,00 € 90,00<br />

26 Een plated silver gelede ceintuur, met decoratie van Boeddha, l 65 cm. € 25,00 € 40,00<br />

27 Een armband gemaakt van vooroorlogse zilveren Wilhelminadubbeltjes. € 70,00 € 90,00<br />

28 Een gefacetteerd blank kristallen kandijpot met geslepen gecontourneerde rand, eind <strong>19</strong>e<br />

eeuw, h 10,5 x Ø 14 cm (randschilv). Hierbij een ovaal blank kristallen schaaltje met<br />

gecontourneerde rand, <strong>19</strong>e eeuw, l 22 x b 17,5 cm, tot. 2x.<br />

€ 20,00 € 40,00<br />

29 Een Chinees porseleinen schaal, Ch'ien Lung, eind 18e eeuw. Blauw onderglazuur<br />

landschapsdecor, h 12 x Ø 26 cm (haarlijn ca 10 cm.).<br />

€ 80,00 € 140,00<br />

30 Een hobo in originele cassette, begin 20e eeuw. Gemerkt: G.H. Hüller,<br />

Holzblasinstrumentenfabrik, Schöneck (Vogtl.).<br />

€ 80,00 € 140,00<br />

31 Een tweedeurs kabinet, begin <strong>19</strong>e eeuw. Eikenhout, gebogen kap met snijwerk van o.a. Cvoluten,<br />

gecontourneerde paneeldeuren met glas en roedeverdeling, gebogen onderkast drie laden<br />

met metalen grepen, h 210 x b 145 x d 45 cm.<br />

€ 200,00 € 300,00<br />

32 Een rechthoekige eetkamertafel, Duitsland eind <strong>19</strong>e eeuw. Wortelnoten belijmd blad, rustend op<br />

gedraaid houten kruispoot, h 75 x l 120 x b 70 cm. Hierbij vier bijpassende eetkamerstoelen, tot. 5x..<br />

€ 150,00 € 220,00<br />

33 Een wit aardewerk presenteerschaal met blauw Saksisch decor en vergulde rand, Duitsland<br />

rond <strong>19</strong>00, l 60 x b 45 cm.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

34 Judaïca. Een bronzen menorakandelaar, <strong>19</strong>e eeuw, h 13 x b 12,5 cm. € 60,00 € 90,00<br />

35 Een roodkoperen en messing tabaksdoos, 1737, Pieter Holm te Amsterdam. De ene zijde met<br />

eeuwig durende kalender, de andere zijde met tabellen om de snelheid op zee te meten.<br />

€ 150,00 € 220,00<br />

36 Franse school <strong>19</strong>e eeuw "Ruïne", gedateerd 1854, aquarel/papier, h 23 x b 32 cm. € 70,00 € 120,00<br />

37 Noort van, Adriaan Cornelis (Bennebroek <strong>19</strong>14-2003) "Strandgezicht", gesign voluit r.o,<br />

olieverf/doek, h 80 x b 100 cm.<br />

€ 800,00 € 1100,00<br />

38 Ommen, van Erik Geert Cornelis (Erik) (Groningen <strong>19</strong>56) "Roze Grutto", <strong>19</strong>97, gesign voluit r.o,<br />

aquarel/papier, h 26 x b 38 cm.<br />

€ 170,00 € 250,00<br />

39 Oppenoorth, Willem Johannes (Hollandse school 20e eeuw) "Ooievaars in boslandschap",<br />

gesign voluit l.o, aquarel/papier, h 45 x b 66 cm.<br />

€ 150,00 € 200,00<br />

40 Een rolluik bureau plat, rond 1800. Mahoniehout, rechte top, rolluik met daarachter vol nest,<br />

uitschuifbaar werkblad met groene pluche, onder het blad drie kleine en twee hele laden, bronzen<br />

beslag, rustend op conische poten, h 118 x b 112 x d 60 cm.<br />

€ 600,00 € 800,00<br />

41 Een luierkabinet, Noord Nederland, begin <strong>19</strong>e eeuw. Eikenhout, geprofileerde rechte kap, twee<br />

deuren met aan de zijden ebonised kolommen met messing kapiteel, in de onderkast twee laden<br />

met messing ringbeslag, rustend op rechte poten, h 152 x b 96 x d 50 cm.<br />

€ 900,00 € 1400,00<br />

42 Een biedermeier coulissentafel, <strong>19</strong>e eeuw. Mahonie belijmd, rond blad (krimpscheuren) met één<br />

tussenblad, rustend op stam met driehoekspoot, h 78 x l 132 cm (tussenbladen 3 x 55 en 1x 27 cm).<br />

€ 250,00 € 350,00<br />

43 Een 2e gehalte 835/1000 balustervormig zilveren schenkkannetje met houten greep, jaarletter<br />

1890. Reliëf floraal decor, rustend op klauwpoten, meesterteken: Ate de Groot Boersma, Sneek, h<br />

13,5 cm.<br />

€ 340,00 € 420,00<br />

44 Een 2e gehalte zilveren suikerstrooier, jaarletter 1866. Gecontourneerde bak en dito greep met<br />

gegraveerd floraal decor.<br />

€ 35,00 € 50,00<br />

45 Een tweede gehalte zilveren 835/1000 miniatuur van een staand horloge. € 225,00 € 275,00<br />

46 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren lepel en vijf dito zilveren vorken, o.a. <strong>19</strong>e eeuw, totaalgewicht<br />

357 gram, tot. 6x.<br />

€ 100,00 € 150,00<br />

47 Judaïca. Een bronzen menorakandelaar, <strong>19</strong>e eeuw, h 13 x b 16 cm. € 60,00 € 90,00<br />

48 Een stel aardewerk schotels, Japan <strong>19</strong>e eeuw. Blauw onder glazuur decor van vogel in<br />

landschap, Ø 38 cm, tot. 2x. (besch).<br />

€ 40,00 € 70,00<br />

49 Een regulateur in Mechels gestoken eikenhouten kast, eind <strong>19</strong>e eeuw. Bekroning van gebogen<br />

kap met daaronder leeuwenmascerons, gecanneleerde stijlen in de deur, wit geëmailleerde<br />

wijzerplaat met Romeinse cijferaanduiding, basement met gestoken decor en vaasknoppen, l 85<br />

cm.<br />

€ 150,00 € 200,00<br />

50 Etnografica. Een bronzen man en vrouw, Bamun-stam, Cameroen, h 18 cm, tot. 2x. € 150,00 € 220,00<br />

51 Een donkerbruin gepatineerd bronzen stier, h 10 x l 14,5 cm. € 50,00 € 80,00<br />

52 Röling, Matthijs Nicolaas (Oost-Kapelle <strong>19</strong>43 -) "Slapende hond", gesign voluit in potlood en<br />

<strong>19</strong>81, kleurenprent/papier, h <strong>19</strong> x b 27 cm.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

53 Durieux, Peter (Frankrijk <strong>19</strong>51-) "Landschap", gesign voluit r.o en '86, houtsnede/papier nr<br />

13/<strong>19</strong>, h 24 x b 37 cm.<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

54 Voerman, J (Hollandse school 20e eeuw) "Winterlandschap", gesign voluit r.o 'J. Voerman',<br />

olieverf/doek, h 23 x b 30 cm.<br />

€ 100,00 € 150,00<br />

55 Een wit aardewerk chocoladekan, eind <strong>19</strong>e eeuw. Hierbij een schenkkan en zgn boerenbont<br />

kom, tot. 3x.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

56 Een eikenhouten mutsendoos, <strong>19</strong>e eeuw. Hierin o.a. stola. € 50,00 € 80,00