07.09.2013 Views

861 Een stel wand glasvitrines, tot. 2x. € 40,00 € 70,00<br />

862 Een doos diverse boeken met betrekking tot tuinieren. € 15,00 € 25,00<br />

863 Een doos diverse boeken met betrekking tot tuinieren en diversen. € 15,00 € 25,00<br />

864 Een doos diverse boeken met betrekking tot tuinieren. € 15,00 € 25,00<br />

865 Een koekoeksklok, Duitsland, rond <strong>19</strong>00. Front met decoratie van gevogelte, Romeinse<br />

cijferaanduiding, zwart metalen gewichten in de vorm van dennenappels.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

866 Een Oosters tapijt, Heriz, l 290 x b 208 cm. € 100,00 € 200,00<br />

867 Een stoelklok, Friesland 2e helft 20e eeuw. Polychroom gedecoreerde houten stoel met<br />

uitgezaagde meerminnen als wangen. Kaplood met o.a. gerubijnen, stijlloden met<br />

papegaaien en zolderlood met een gekroond wapen, Polychroom gedecoreerde wijzerplaat met<br />

in de toog een fantasielandschap en maanaanduiding, de wijzerplaatring met Romeinse en<br />

Arabische cijfers geeft de uren, minuten en de wekkerstand aan. Het uurwerk met gaand- en<br />

slagwerk.<br />

868 Een ronde aardewerk wandschotel, Makkum 20e eeuw. Polychroom floraal decor, gemerkt:<br />

Makkum, nr. 369, Ø 34 cm.<br />

€ 350,00 € 500,00<br />

€ 50,00 € 80,00