07.09.2013 Views

480 Een groen glazen fruitschaal, Murano, h 14 x l 50 cm. € 20,00 € 40,00<br />

481 Een stel fotolijstjes, neo-stijlen, naar antiek voorbeeld, 20e eeuw, tot. 2x. € 25,00 € 40,00<br />

482 Een petroleum hangolielamp met majolica reservoir, rond <strong>19</strong>00. € 60,00 € 90,00<br />

483 Een stel van tien koppen en elf schotels, Engeland, Chelson China, Polychroom decor van<br />

rozen, gemerkt: C. Hoyng, Den Haag-Amsterdam-Utrecht, tot. 21x.<br />

€ 30,00 € 50,00<br />

484 Een lot glas-in-lood sjabloontekeningen, eind <strong>19</strong>e eeuw, deels gesign M. Irving. € 20,00 € 40,00<br />

485 Een blank kristallen bonbonnière met gecontourneerde rand, rustend op 2e gehalte 835/1000<br />

zilveren voet. Decoratie van o.a. olijfslijpsel.<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

486 Een stel messing vuurbokken met hierop een haardstel, <strong>19</strong>e eeuw, tot. 5x. € 70,00 € 100,00<br />

487 Een zgn wijntafeltje met gecontourneerd blad, barok stijl, 20e eeuw. Mahoniehout, intarsia<br />

floraal decor, rustend op kolompoot met drie tenen, h 58 cm.<br />

€ 40,00 € 60,00<br />

488 Een metalen hangolielamp met messing reservoir en niet originele glazen kap, begin 20e<br />

eeuw. Hierbij één andere (incompleet).<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

489 Müller-Erbach, H.O (Bremen <strong>19</strong>21 - <strong>19</strong>84 Erbach) "Metamorphose", gesign in potlood r.o<br />

HOM'72, kleurenlitho/papier nr 6/75, h 48,5 x b 41 cm.<br />

€ 100,00 € 200,00<br />

490 Daniëls (Hollandse school 20e eeuw) "Strandgezicht", olieverf/paneel, h 20 x b 25 cm. € 80,00 € 140,00<br />

491 Houten, van Alida (Groningen 1868-<strong>19</strong>60) "Behuizing in boslandschap", gesign l.o,<br />

aquarel/papier, h 15 x b 23 cm.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

492 Een 18 karaat gouden 750/1000 entouragering, bezet met 7 briljanten van totaal 0,38 crt. € 325,00 € 425,00<br />

493 Een bijbel/psalmboek met zilveren sluiting, jaarletter 1868. Meesterteken: H. Ament, Joure. € 90,00 € 120,00<br />

494 Een blauw aardewerk vaasje met geel floraal decor, Flora Gouda Holland, motief 'Nice', h 18<br />

cm.<br />

€ 15,00 € 25,00<br />

495 Een wit porseleinen kruidenset, Duitsland begin 20e eeuw, Polychroom transferdecor van<br />

rozen, tot. 22x.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

496 Een rond notenhouten telefoontafeltje met lade, Engeland, 20e eeuw. € 30,00 € 50,00<br />

497 Een wandkleed met mythologische voorstelling van vrouwen en leeuw in landschap aan<br />

bijbehorende houten roede, Tibet/Nepal, 20e eeuw, gouddraad/zwarte stof, h 100 x b 130 cm.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

498 Een hangolielamp in composiet metalen Jugendstil montuur en dito oliereservoir, 20e eeuw. € 50,00 € 80,00<br />

499 Een plateel aardewerk dekselpotje, ca. <strong>19</strong>30. Polychroom floraal decor, gemerkt: Arnhem, decor<br />

'Kepella'. Hierbij plateel aardewerk asbak, tot. 3x.<br />

€ 25,00 € 40,00<br />

500 Een herenvestzakhorloge in zilveren kast, aan dito zilveren jasseronketting met penning,<br />

begin 20e eeuw.<br />

€ 150,00 € <strong>19</strong>0,00<br />

501 Een driedelig opalineglazen kaststel, eind <strong>19</strong>e eeuw. Polychroom floraal decor, h 33 cm, tot. 4x. € 40,00 € 70,00<br />

502 Dankmeijer, C.H (gesign als/Hollandse school 20e eeuw) "Botter op meer", gesign voluit r.o,<br />

olieverf/doek (scheurtje), h 31 x b 42 cm.<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

503 Ridder, John (<strong>19</strong>77-*) "Man met tulband", gesign voluit r.o en 2002, olieverf/doek, h 40 x b 30 cm. € 70,00 € 120,00<br />

504 Twee diverse gravures in lijst, 18e eeuw, h 16 x b 22 cm, tot. 2x. € 35,00 € 50,00<br />

505 Een rechthoekige facetgeslepen spiegel in profiellijst, rond <strong>19</strong>00, h 113 x b 65 cm. € 60,00 € 90,00<br />

506 Een bronzen éénlichtskandelaar, <strong>19</strong>e eeuw, h 30 cm. € 35,00 € 50,00<br />

507 Een 18 karaat gouden 750/1000 slagring, bezet met een gefacetteerde blauwe saffier, 1 briljant<br />

van 0,30 crt en 7 kleinere.<br />

€ 650,00 € 850,00<br />

508 Een 18 karaat gouden 750/1000 ring, bezet met een cabochon geslepen blauwe saffier, eromheen<br />

16 briljanten op een basis van blauwe kunststof.<br />

€ 450,00 € 550,00<br />

509 Een wit porseleinen Art Deco theeservies, Frankrijk ca. <strong>19</strong>20. Polychroom floraal transfer decor,<br />

tot. 17x.<br />

€ 60,00 € 80,00<br />

510 Een bronzen kolenstrijkijzer met gedraaid houten greep, <strong>19</strong>e eeuw. Gegraveerd decor van<br />

bizons in landschap.<br />

€ 35,00 € 50,00<br />

511 Een gepolychromeerd blikken klimaap 'TOM', naar antiek voorbeeld, made in China. Hierbij<br />

metalen speelgoed 'kippen voeren', tot. 2x.<br />

€ 20,00 € 30,00<br />

512 Een blank kristallen vaas met geslepen decor van Reinaard de vos in landschap, 20e eeuw, h<br />

30 cm.<br />

€ 20,00 € 40,00<br />

513 Twee diverse gietijzeren fotolijstjes, neo-stijlen, naar antiek voorbeeld, 20e eeuw, h 36 cm, tot.<br />

2x.<br />

€ 25,00 € 40,00<br />

514 Een sierpijp met porseleinen kop waarop polychroom decor van hert, Duitsland, begin 20e<br />

eeuw, l 60 cm. (haarlijn).<br />

€ 40,00 € 70,00<br />

515 Vier diverse sierpijpen, Duitsland, begin 20e eeuw, tot. 4x. € 35,00 € 50,00<br />

516 Tiemeijer, P (Hollandse school 20e eeuw) "Achterhuis boerderij", gesign voluit l.o,<br />

olieverf/doek, h 35 x b 45 cm.<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

517 Een stel van vier eikenhouten Amsterdamse school eetkamerstoelen, ca. <strong>19</strong>15, tot. 4x. € 80,00 € 140,00