07.09.2013 Views

33 Vier Chinees porseleinen koppen en zes schotels, tot. 10x. € 5,00<br />

34 Een gepolychromeerd porseleinen theeset, Royal Copenhagen, limited edition, in kunststof<br />

vitrine.<br />

€ 5,00<br />

35 Een verrekijker in lederen foedraal. € 5,00<br />

36 Drie metalen bierkroezen met reliëf decor, nieuw in doos, tot. 3x. € 5,00<br />

37 Een collectie tinnen soldaten in cassette 'British Toy Soldiers', regimental band of the ist<br />

battalion The grodon Highlanders.<br />

€ 10,00<br />

38 Een lot van ca. 50 theelepeltjes. € 5,00<br />

39 Avental, van (Hollandse school 20e eeuw) "Gnavery", gesing voluit l.o en rechts <strong>19</strong>83,<br />

monoprint/papier, h 45,5 x b 60 cm.<br />

€ 20,00<br />

40 Een verzilverd sculptuur van een reiger, op zwart natuurstenen basement, Koninklijke<br />

Begeer, nieuw in doos.<br />

€ 5,00<br />

41 Drie verzilverde éénlicht kandelaars 'Flower Power', ontwerp: Patty Harpenau, voor<br />

Koninklijke Begeer, in originele doos.<br />

€ 10,00<br />

42 Een lot divers glas, w.o. Leerdam, tot. 8x. € 15,00<br />

43 Een blauw glazen conische vaas, h 61 cm. € 10,00<br />

44 Een appelklokje, <strong>19</strong>e eeuw (defect). € 15,00<br />

45 Een bakregulateur in eikenhouten kast, ca. <strong>19</strong>40. € 10,00<br />

46 Hollandse school 20e eeuw "Bloemstilleven', onduid gesign r.o 'v. Zeggelen' en '57, olie/doek, h<br />

60 x b 50 cm.<br />

€ 10,00<br />

47 Kammeijer, J "Zwitsers landschap", gesign voluit r.o, olieverf/triplex, h 26 x b 32 cm. € 10,00<br />

48 Roodenburg, Hendricus Elias (Hendrik) (1895-<strong>19</strong>87) "Cuneratoren Rhenen", gesign voluit in<br />

potlood, kleurenets/papier, h 51 x b 37 cm.<br />

€ 50,00<br />

49 Hollandse school 20e eeuw "Duinlandschap", onduid gesign r.o, verso recensie Rotterdam,<br />

olieverf/doek, h 50 x b 60 cm.<br />

€ 25,00<br />

50 Een Oosters tapijt, Karijan, l 250 x b <strong>19</strong>0 cm. € 50,00<br />

51 Een Oosters tapijt, l 170 x b 150 cm. € 20,00<br />

52 Hollandse helden van de gouden eeuw, bronzen munten in cassette. Hierbij 3 dito munten van<br />

Rembrandt en het boek zeehelden van de gouden eeuw.<br />

€ 10,00<br />

53 Ruim twee kilo munten buitenland en enig Nederland. € 5,00<br />

54 Ruim twee kilo munten buitenland en enig Nederland. € 5,00<br />

55 Gerth, Wim (Utrecht <strong>19</strong>32) "Scheepsramp", gesign voluit in potlood r.o, gouache/papier, h 34 x b<br />

50 cm.<br />

€ 15,00<br />

56 Een oliestel in tinnen montuur, begin 20e eeuw. € 5,00<br />

57 Een peper- en zoutstel, begin 20e eeuw. Hierbij zes kristallen messenleggers. € 5,00<br />

58 Nederland, Leerdam. Een blank glazen likeurstel, bestaande uit karaf en zes glazen, ca. <strong>19</strong>80,<br />

tot. 8x.<br />

€ 10,00<br />

59 Een blauw aardewerk pindastel, 60/70-er jaren (één schaaltje ontbreekt), tot. 7x. € 5,00<br />

60 Een stel balustervormige dekselvaasjes, rond <strong>19</strong>00, h 13 cm, tot. 4x. € 5,00<br />

61 Een balustervormige porseleinen vaas met oren in neo-stijl, 20e eeuw. Polychroom floraal<br />

decor, gemerkt: Herend Hungary, h 30 cm.<br />

€ 10,00<br />

62 Een balustervormige porseleinen dekselvaas met oren in neo-stijl, 20e eeuw. Polychroom<br />

floraal decor, deels verguld, gemerkt: Kaiser Germany Gloria, h 41 cm.<br />

€ 10,00<br />

63 Gerth, Wim (Utrecht <strong>19</strong>32) "Hommage Redon" + "Hommage a Brands", gesign voluit,<br />

gouache/papier, tot. 2x.<br />

€ 15,00<br />

64 Een alpaca bestekfragment in cassette, midden 20e eeuw. € 10,00<br />

65 Een verchroomd metalen fluitketel, Alessi, design Richard Sapper. € 15,00<br />

66 Een lot divers chroommetalen Alessi, tot. 13x. € 10,00<br />

67 Een groen gepatineerd bronzen leeuw, Midden Oosten, 20e eeuw. € 5,00<br />

68 Een gedraaid houten zgn Riga pot met floraal decor, <strong>19</strong>e eeuw, h 18 x Ø 22 cm (krimpscheur). € 20,00<br />

69 Een zwart plateel aardewerk toekan, 20e eeuw, h 13 cm. € 5,00<br />

70 Meijer, Frits (Hollandse school 20e eeuw) "Landschap met molen", gesign voluit r.o.,<br />

olieverf/doek, h 60 x b 100 cm.<br />

71 Thaeke, Sije (Hollandse school 20e eeuw) "Paarden op achterplaats", gesign voluit l.o en '09,<br />

olieverf/doek, h 48 x b 69 cm.<br />

€ 40,00<br />

€ 20,00