221 Een Mechelse tweedeurs buffetkast, Zuid Nederland ca. 1870. Eikenhout, geprofileerde kap,<br />
rolling in het fries, deuren met glas in lood, op de stijlen kariatiden, onderkast met lade en<br />
leeuwenmascerons, bladvoluten met rozetten, h 200 x b 110 x d 55 cm.<br />
€ 150,00 € 250,00<br />
222 Een halspiegel met gestoken opengewerkte kuif, <strong>19</strong>e eeuw, l 155 x b 65 cm. € 70,00 € 120,00<br />
223 Een paar 18 karaat gouden 750/1000 oorknoppen, bezet met twee roosgeslepen diamanten en<br />
twee bolsjewiekgeslepen diamanten van ca. 0,13 crt. Per stuk, begin 20ste eeuw.<br />
€ 360,00 € 420,00<br />
224 Portret van prins Hendrik de zeevaarder in originele lijst, uitgave: F.B. Waanders, eind <strong>19</strong>e<br />
eeuw. Konl. Steendr. v. C.V. Mieling, h 60 x b 40 cm.<br />
€ 80,00 € 120,00<br />
225 Portret van prins Willem II in originele lijst, uitgave: F.B. Waanders, eind <strong>19</strong>e eeuw. Konl.<br />
Steendr. v. C.V. Mieling, h 60 x b 40 cm.<br />
€ 80,00 € 120,00<br />
226 Portret van Sophie, prinses van Oranje, in originele lijst, uitgave: F.B. Waanders, eind <strong>19</strong>e<br />
€ 80,00 € 120,00<br />
227 Portret van Anna Palowna, prinses van Oranje, in originele lijst, uitgave: F.B. Waanders, eind<br />
<strong>19</strong>e eeuw. Konl. Steendr. v. C.V. Mieling, h 60 x b 40 cm.<br />
€ 80,00 € 120,00<br />
228 Een blank kristallen kaasstolp met zilveren knopbekroning op onderschaal, rond <strong>19</strong>00.<br />
Decoratie van ruit- en waaijerslijpsel, tot. 2x.<br />
€ 110,00 € 140,00<br />
229 Een Oosters tapijt met polychrome voorstelling van o.a. herten, Hamader, l 350 x b 250 cm. € 350,00 € 500,00<br />
230 Een trompetvormige porseleinen vaas, zgn poudre bleu, China, Hsien Feng, eind <strong>19</strong>e eeuw.<br />
Polychroom decor van geisha's in vulkaanlandschap, h 20,5 cm (gerestaureerd).<br />
€ 40,00 € 70,00<br />
231 Een blauw Chinees porseleinen schotel, Ch'ien Lung, 18e eeuw. Blauw onderglazuur decor van<br />
landschap in bandring, daarbuiten drie landschapsvoorstellingen, de lip met banddecor, Ø 32 cm<br />
(haarlijn 5,5 cm/randsch).<br />
€ 120,00 € 160,00<br />
232 Een collier bloedkoralen, met 14 karaat gouden 585/1000 slot. € 225,00 € 275,00<br />
233 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren loddereinflesje, jaarletter 1865. Meesterteken: Willem<br />
Lobesteijn, Schoonhoven.<br />
€ 130,00 € 170,00<br />
234 Deutsches Porzelan un Fayencen, von Siegfried Ducret, Pawlak Verlag Herrsching. € 15,00 € 25,00<br />
235 Veertig eeuwen Chinese kunst, door William Willets, uitgeverij W. Gaade, Den Haag. € 15,00 € 25,00<br />
236 Félicien Rops, text von Pierre Mac-Orlan und Jean-Dubray, verlag Marcel Seheur, Paris und<br />
Leipzig (omslag besch). Hierbij Casanova ein Lebensbild, door Erwinn Weill, tot. 2x.<br />
€ 15,00 € 25,00<br />
237 Een dubbelloops geweer, Habricht-Pieper, l 113 cm (onklaar gemaakt). € 50,00 € 80,00<br />
238 Een facetgeslepen spiegel in ornamentlijst, rond <strong>19</strong>00, h 112 x b 65 cm. € 50,00 € 80,00<br />
239 Chattel, van Rossum du Fredericus Jacobus (naar de Chattel) "Visser in landschap met<br />
bomen", gesign voluit l.o 'du Chattel', olieverf/doek, h 24,5 x b 18 cm.<br />
€ 150,00 € 220,00<br />
240 Hollandse school, gesign als J. Toorop "Stadsgezicht Parijs", gesign r.o, gem.techniek/papier,<br />
h 25 x b 31 cm.<br />
€ 60,00 € 90,00<br />
241 Hollandse school, begin 20e eeuw "Stadsgezicht", ets/papier, h 70 x b 52 cm. Hierbij twee<br />
kleinere, tot. 3x.<br />
€ 35,00 € 50,00<br />
242 Een blauw Chinees porseleinen bord, Ch'ien Lung. Blauw onderglazuur floraal decor in dubbele<br />
ring op het plat, de lip met flora, Ø 22 cm (haarlijn 12 cm). Hierbij één andere, tot. 2x.<br />
€ 50,00 € 80,00<br />
243 Een Chinees porseleinen octogonale en gecontourneerde schaal, China, Ch'ien Lung. Blauw<br />
onderglazuur decor van vazen op tafel in landschap, de lip met floraal decor, h 3,5 x l 42 x b 34 cm.<br />
€ 350,00 € 500,00<br />
244 Een odeurflacon, tijgeroog, h 4,5 cm. € 20,00 € 40,00<br />
245 Een 9 karaat BWG broche, halve maan vorm bezet met cabochongeslepen opalen, begin 20ste<br />
eeuw.<br />
€ 120,00 € 150,00<br />
246 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren memorie sierlepel, Friesland, Sneek 18e eeuw. Ovale bak,<br />
getordeerde steel eindigend met driemaster, meesterteken onbekend (boompje) keurperiode Sneek<br />
1766-1780.<br />
€ 120,00 € 160,00<br />
247 Een schuitvormige blank kristallen fruitschaal met 2e gehalte 835/1000 zilveren greep met<br />
parelrand. Decoratie van ster- en waaierslijpsel, l 35 cm.<br />
€ 90,00 € 120,00<br />
248 Een sierpijp met porseleinen kop waarop huzaar, annotatie '2 Comp Häg Btl10', Duitsland,<br />
eind <strong>19</strong>e eeuw, l 120 cm.<br />
€ 70,00 € 120,00<br />
249 Een eikenhouten ovale salontafel, begin 20e eeuw, h 77 x l 97 x b 67 cm. € 35,00 € 50,00<br />
250 Een tafelolielamp met opalineglazen kap, eind <strong>19</strong>e eeuw, h 50 cm. € 35,00 € 50,00<br />
251 Een gestoken en gedraaid houten haard/kamerscherm met bekroning van o.a. draken, <strong>19</strong>e<br />
eeuw. Binnenwerk goudbrokaat met symbolische voorstelling, rustend op voluterende poten, h 156<br />
x b 98 cm.<br />
€ 200,00 € 300,00<br />
252 Een slangenhuid van een python, l 580 cm. € 150,00 € 220,00<br />
253 Een icoon met afbeelding van Iwan Rilski met zijn neef Lukas, Rila, Bulgarije, 18e eeuw,<br />
gemerkt met lakstempel achterzijde, h 26 x b 18 cm.<br />
€ 400,00 € 600,00<br />
254 Een handbeschilderd fruitstilleven, China, <strong>19</strong>e eeuw, gem.techn/rijstpapier, h 20 x b 28 cm. € 35,00 € 50,00<br />
255 Een porseleinen gemberpot met deksel, <strong>19</strong>e eeuw. Blauw onder glazuur decor van landschap, h<br />
17 cm.<br />
€ 60,00 € 90,00