07.09.2013 Views

<strong>CATALOGUS</strong> internetveiling curiosa(v107); sluiting 18 februari.<br />

Kijkdagen: vrijdag 15 februari: 17.00 – 21.00 uur<br />

zaterdag 16 februari: 11.00 - 17.00 uur & zondag 17 februari: 11.00 - 17.00 uur<br />

Afgifte goederen:<br />

Tot 30 minuten na iedere veilingzitting.<br />

Woensdagmorgen van 09.30 – 11.30 uur.<br />

Donderdagmiddag van 13.30 – 16.00 uur.<br />

Zaterdagmiddag van 13.30 - 16.00 uur.<br />

Tijdens de veiling worden geen goederen afgegeven.<br />

Alle goederen dienen uiterlijk Zaterdag voor 16.00 te zijn afgehaald !<br />

Inzetprijs<br />

1 Een hoorn in originele koffer, gemerkt: C. Mahillon, Bruselle. € 25,00<br />

2 Een blank geslepen kristallen vaas, 20e eeuw, h 40 x Ø 24 cm. € 25,00<br />

3 Een messing kolenstrijkijzer aan gedraaid houten greep, <strong>19</strong>e eeuw. € 15,00<br />

4 Een stel verzilverde bokalen met geringde leeuwenmascerons als grepen, 20e eeuw, h 30 cm,<br />

tot. 2x.<br />

€ 10,00<br />

5 Een gesatineerd glazen tazza op verzilverde voet, midden 20e eeuw, h <strong>19</strong> x Ø 26 cm (schilv). € 5,00<br />

6 Een verzilverde koel/dienschaal, Engeland, Sheffield, Ø 28 cm. € 5,00<br />

7 Een verzilverde soep dienschaal met lepel. € 5,00<br />

8 Twee grote en één kleine porseleinen dienschalen met blauw onderglazuur Saksisch decor,<br />

Royal Copenhagen, nieuw in dozen, tot. 3x.<br />

€ 10,00<br />

9 Een blank kristallen balustervormige karaf met twee glazen, zgn Oriënt Express, nieuw in<br />

doos. Hierbij dito kleinere karaf.<br />

€ 10,00<br />

10 Een set van vier verzilverde kandelaars met kaarsendover, Koninklijke Begeer, in originele<br />

doos.<br />

€ 10,00<br />

11 Een bajonet met houten greep, begin 20e eeuw. Hierbij een dolk in lederen foedraal, tot. 2x. € 20,00<br />

12 Slijk, Piet (Hollandse school 20e eeuw) "Scheepsramp", gesign voluit r.o en <strong>19</strong>31, olieverf/doek,<br />

h 45 x b 70 cm.<br />

€ 25,00<br />

13 Een groot lot theelepeltjes in plastic doosjes. € 5,00<br />

14 Poelstra, A (Hollandse school 20e eeuw) "Sleper de Noordzee", gesign voluit r.o,<br />

olieverf/paneel, h 36 x b 38,5 cm.<br />

€ 25,00<br />

15 Drie verzilverde éénlicht kandelaars 'Flower Power', ontwerp: Patty Harpenau, voor<br />

Koninklijke Begeer, in originele doos.<br />

€ 10,00<br />

16 Een famille rose porseleinen trekpotje, China, <strong>19</strong>e eeuw (haarlijn/krimplijn bovenin oor), h 14<br />

cm.<br />

€ 20,00<br />

17 Etnografica. Een bruin geglazuurd aardewerk spaarpot, begin 20e eeuw. € 10,00<br />

18 Een porseleinen zgn stemcup, Japan <strong>19</strong>e eeuw. Blauw onder glazuur Kang Xi landschapsdecor<br />

in de cuppa, buitenzijde decor van o.a. bergen en vlinders, h 13 x Ø 17,5 cm.<br />

€ 25,00<br />

<strong>19</strong> Twee grote en één kleine porseleinen dienschalen met blauw onderglazuur Saksisch decor,<br />

€ 10,00<br />

20 Een set van vier verzilverde kandelaars met kaarsendover, Koninklijke Begeer, in originele<br />

doos.<br />

€ 10,00<br />

21 Cristo "Magisch realistische voorstelling", gesign voluit r.o, olieverf/board, h 24 x b 18 cm. € 25,00<br />

22 Avental, van (Hollandse school 20e eeuw) "Nautillus", gesign voluit in potlood r.o en <strong>19</strong>86,<br />

ets/papier, h 43 x b 60 cm.<br />

€ 25,00<br />

23 Een stel verzilverde waterkannen. Hierbij shaker, tot. 3x. € 5,00<br />

24 Een aardewerk Jugendstil lampetkan. Hierbij een schenkkan, tot. 2x. € 5,00<br />

25 Een porseleinen serviesfragment, Duitsland begin 20e eeuw. € 5,00<br />

26 Een vierdelig Delfts aardewerk kaststel, bestaande uit: drie dekselvazen en een stelvaas,<br />

naar antiek voorbeeld 20e eeuw. Polychroom floraal decor, tot. 7x.<br />

€ 30,00<br />

27 Een bruin geglazuurd balustervormige aardewerk vaas met drie oren, begin 20e eeuw.<br />

Gemerkt: Ram, h 23 cm.<br />

€ 20,00<br />

28 Een lot van drie diverse glazen vazen, eind 20e eeuw, tot. 3x. € 5,00<br />

29 Drie verzilverde éénlicht kandelaars 'Flower Power', ontwerp: Patty Harpenau, voor<br />

€ 10,00<br />

30 Een bronzen abstract, h 10 x l 25 cm. € 10,00<br />

31 Een messing kolenstrijkijzer aan gedraaid houten greep, <strong>19</strong>e eeuw. € 15,00<br />

32 Een glazen kan met drie bijbehorende glazen, tot. 3x. € 5,00