07.09.2013 Views

92 Japan "Courtisane met lampion", gesign r.o, kleurenhoutsnede, h 37 x b 17 cm, (formaat Oban). € 50,00 € 80,00<br />

93 Judaïca. Een blauw stoffen altaarkleed met goudkleurige franje, rond <strong>19</strong>00, l 180 x b 104 cm. € 70,00 € 120,00<br />

94 Judaïca. Een porseleinen spreukenbord, gemerkt: Kaufman & Co., Ø 24,5 cm. € 50,00 € 80,00<br />

95 Een antieke 14 krt 585/1000 goud op zilveren takbroche bezet met roos geslepen diamanten<br />

met een gewicht van ca. 1,50 crt. Hollands, ca. <strong>19</strong>00. Bruto gewicht 13,76 gram.<br />

€ 800,00 € 1000,00<br />

96 Een Friese staartklok, Friesland, midden <strong>19</strong>e eeuw. Eiken kast, de gebogen kap wordt<br />

bekroond door Atlas en bazuinblazende engelen, pilasters met Corinthisch kapiteel en<br />

basement als stijlen, polychroom gedecoreerde wijzerplaat met in de toog een fantasielandschap,<br />

Romeinse en Arabische cijfers geeft de uren, minuten en seconden aan, h 125 cm.<br />

€ 250,00 € 350,00<br />

97 Kwint, Steven (<strong>19</strong>31-<strong>19</strong>77) "Plenty of tomatos", gesign voluit r.o en '64, verso sticker<br />

'Aangekocht voor het rijk / / de gemeente, olieverf/doek, h 120 x b 85 cm.<br />

€ 500,00 € 700,00<br />

98 Haeck, Rigobert (Leupegem (Oudenaarde, België) "Hersenschim - fantasme", gesign l.o,<br />

gouache/papier, h 27 x b 31 cm.<br />

€ 70,00 € 100,00<br />

99 Postma, Gerriet (Twijzelerheide <strong>19</strong>32) "Zonder titel", gesign voluit r.o '07, acryl/doek, h 80 x b 70<br />

cm.<br />

€ 300,00 € 500,00<br />

100 Een gekamd zachthouten secrètaire-en-abbatant, Duitsland, eind <strong>19</strong>e eeuw. Lade in het fries<br />

met knopbeslag, rechte klep met ovaal medaillon waarachter gebogen nest met vele vakjes en<br />

laadjes, de onderkast drie laden met messing ringbeslag, rustend op voluterende poten, h 184 x b<br />

100 x d 53 cm.<br />

€ 250,00 € 350,00<br />

<strong>101</strong> Japan "Coutrisane ontmoeten elkaar in sneeuwlandschap", gesign l.o<br />

,kleurenhoutsnede/papier, h 27 x b 43 cm.<br />

€ 80,00 € 120,00<br />

102 Een donkerbruin gepatineerd brons van liggend meisje, l 12 cm. € 35,00 € 50,00<br />

103 Een driehoekig porseleinen bord met gepolychromeerd geometrisch decor, ontwerp: Marcello<br />

Morandini (Mantua <strong>19</strong>40), gemerkt: Rosenthal, Germany, voor de firma Welser, h 28,5 cm.<br />

€ 35,00 € 50,00<br />

104 Een zilveren armband, met 7 ovale gesneden cameeën van lavasteen, begin 20ste eeuw. € 225,00 € 275,00<br />

105 Een schaar aan zilveren grepen en zilveren jasseronketting, <strong>19</strong>e eeuw. € 150,00 € <strong>19</strong>0,00<br />

106 Een mahoniehouten miniatuur secretaire met spiegelopstand, Holland, begin <strong>19</strong>e eeuw, h 54<br />

cm.<br />

€ 600,00 € 800,00<br />

107 Een plateel aardewerk vaas met trompetvormige halsrand, ca. <strong>19</strong>20. Polychroom floraal decor,<br />

gemerkt: Arnhem Holland, h 30 cm.<br />

€ 80,00 € 120,00<br />

108 Haeck, Rigobert (Leupegem (Oudenaarde, België) "Zonder titel", gesign l.o, olieverf/board, h<br />

120 x b 110 cm.<br />

€ 200,00 € 300,00<br />

109 Teijssen, George Frederik (1873-<strong>19</strong>55) "Heidelandschap met schapen en herder", gesign voluit<br />

r.o en <strong>19</strong>27, olieverf/doek, h 30 x b 40 cm.<br />

€ 70,00 € 120,00<br />

110 Fernhout, Bob (<strong>19</strong>10-<strong>19</strong>87) "Hoge bomen in landschap", gesign voluit l.o, olieverf/doek, h 100 x<br />

b 73 cm.<br />

€ 70,00 € 120,00<br />

111 Een majolica schuitvormige cache-pot op bronzen voet, eind <strong>19</strong>e eeuw, h 39 x l 36 cm. € 35,00 € 50,00<br />

112 Een donkerbruin gepatineerd brons van kussende engelen, op marmeren basement, h 40 cm. € 50,00 € 80,00<br />

113 Etnografica. Een Kpelie-masker, Senufo-stam, Ivoorkust, l 35 cm. € 50,00 € 80,00<br />

114 Een gepolychromeerde icoon van heilige Petrus, 20e eeuw, h 22 x b 17 cm. € 80,00 € 140,00<br />

115 Een Friese staartklok, Friesland, midden <strong>19</strong>e eeuw. Eiken kast, de gebogen kap wordt<br />

bekroond door latoenkoperen cartouches, pilasters met Corinthisch kapiteel en basement<br />

als stijlen, polychroom gedecoreerde wijzerplaat met in de toog een fantasielandschap, Romeinse<br />

en Arabische cijfers geeft de uren, minuten en seconden aan, h 150 cm.<br />

€ 180,00 € 260,00<br />

116 Een handbeschilderd fruitsstilleven, China, <strong>19</strong>e eeuw, gem.techn/rijstpapier, h 20 x b 28 cm. € 35,00 € 50,00<br />

117 Een blauw Chinees porseleinen schotel, Lang Xi. Blauw onderglazuur decor van chrysanten op<br />

het plat, de lip met symboliek en banddecor, Ø 28,5 cm.<br />

118 Een famille rose bord, China <strong>19</strong>e eeuw. Polychroom decor met fazant bij waterplas en pioenen,<br />

de lip met banddecor en cartouches met flora, Ø 22 cm (haarlijn 4 cm).<br />

1<strong>19</strong> Japan. "Man maakt verslag van strijdtoneel", gesign r.o, kleurenhoutsnede/papier, h 37 x b 25<br />

cm (formaat Oban).<br />

120 Molenkamp, Nico (<strong>19</strong>20-<strong>19</strong>98) "Masker II", gesign voluit r.o, kleurenlitho/papier nr. 94/200, h 85 x<br />

b 78 cm.<br />

121 Huisman, Gerard (Apeldoorn <strong>19</strong>51) "Sneeuwlandschap Ridderveld", gesign voluit r.o,<br />

olieverf/doek, h 60 x b 50 cm.<br />

122 Bakhuyzen, v.d Sande Hendrikus "Landschap met geitenhoeder en geiten", gesign voluit r.o,<br />

litho/wit gehoogd/papier, h 32,5 x b 43 cm<br />

123 Een 2e gehalte 835/1000 gelobd zilveren brandewijnkom met aangegoten horizontale oren,<br />

jaarletter 1899. Meesterteken: Alle de Haas, Sneek.<br />

124 Nederland, Maastricht. Een rouwpaars glazen vaas 'Anjelier', ontwerp: W.J. Rozendaal, h 25,5<br />

cm (min schilv).<br />

125 Een aardewerk jubileum receptenschaal Nourypharma 'Luna', ontwerp Corneille, gesigneerd en<br />

gedateerd '98, geproduceerd door L. Zwikker, Berg en Terblijt Ceramiek, ge<strong>nummer</strong>d 63/72,<br />

€ 200,00 € 300,00<br />

€ 20,00 € 40,00<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

€ 250,00 € 350,00<br />

€ 100,00 € 150,00<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

€ 300,00 € 400,00<br />

€ 25,00 € 40,00<br />

€ 140,00 € 180,00