07.09.2013 Views

397 Een ovaal gecontourneerd 2e gehalte zilveren presenteerblad, <strong>19</strong>75, meesterteken: Kon. Van<br />

Kempen en Begeer n.v, 599 gram.<br />

€ 200,00 € 300,00<br />

398 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren eetlepel met accoladevormige greep, 18e eeuw,<br />

meesterteken: Albertus Friese, Winschoten (1730-1731)<br />

€ 220,00 € 280,00<br />

399 Nautica. Een gecontourneerd aardewerk herinneringsbord met decoratie van kompas en<br />

annotatie 'Roel Wilts en Aaltie Fransens', schipper zeeman, getrouwd 1 maart 1792, Ø 25 cm<br />

(schilv).<br />

€ 140,00 € 200,00<br />

400 Een conisch glas met geslepen decor van vogels met guirlande, begin <strong>19</strong>e eeuw, h 13,5 cm. € 100,00 € 150,00<br />

401 Een gewolkt glazen plaffonière, ca. <strong>19</strong>30. € 15,00 € 25,00<br />

402 Judaïca. Twee bijbelsche platen, begin 20e eeuw, tot. 2x. € 20,00 € 40,00<br />

403 Een wit porseleinen theeserviesfragment met blauw Saksisch decor, bestaande uit: theekan,<br />

zes kop- en schotels en een roomkan, Gebr. Schoenau, Huttensteinach, Germany, tot. 15x.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

404 Een celadon zalfpotje, China, ca. 13e eeuw. Reliëfdecor van rietstengels, Ø 7,5 cm. € 35,00 € 50,00<br />

405 Een wit aardewerk fontein, begin 20e eeuw, h 55 x b 41 cm. € 40,00 € 70,00<br />

406 Een gestoken houten bijzettafel, Indonesië, begin 20e eeuw. Gestoken floraal decor, h 50 x b 50<br />

x d 50 cm.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

407 Een theetafel met gedreven koperen blad en scharnierbare poot, begin 20e eeuw, 65 x Ø 66<br />

cm.<br />

€ 40,00 € 70,00<br />

408 Een toiletmeubel, Engeland rond <strong>19</strong>00. Notenhout, Spiegelopstand, onderkast met drie laden, h<br />

240 x b 125 x d 60 cm.<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

409 Een wit aardewerk lampetstel, bestaande uit kan en bak, begin 20e eeuw, tot. 2x. € 20,00 € 40,00<br />

410 Een tweede gehalte zilveren 835/1000 geajoureerde armband, floraal decor. € 70,00 € 90,00<br />

411 Een latoenkoperen wand/spiegelkastje met borstelgarnituur, begin 20e eeuw. € 30,00 € 50,00<br />

412 Een gres aardewerk waterfilter, Engeland begin 20e eeuw, h 54 cm. € 35,00 € 50,00<br />

413 Een porseleinen kom met omgeslagen rand, China, Swatow, 17e eeuw. Blauw onderglazuur<br />

decor van o.a chrysanten en hekwerk, h 7,5 x Ø 23 cm (haarlijn).<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

414 Een bruin geglazuurd terracotta beeldje van een paard, China, h 6 cm. Hierbij een groen<br />

geglazuurd terracotta wierookbrander in de vorm van varkenskop op schaal, China 18e eeuw, tot.<br />

2x.<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

415 Een groen geverfd houten snijbonenmolen, begin 20e eeuw. € 25,00 € 40,00<br />

416 Een gietijzeren kolenbak met geëmailleerd decor, begin 20e eeuw. € 30,00 € 50,00<br />

417 Kuit, Guus (Geurt) (Barneveld <strong>19</strong>52) "Don Quichot 5: zotheid voor Dulcinea", gesign voluit r.o<br />

in potlood, kleurenets/papier, eigen druk nr 4/7, h 27 x b 37,5 cm.<br />

€ 30,00 € 50,00<br />

418 Groot, de Annemarie (Assen <strong>19</strong>52-) "Feest", gesign voluit r.o en 2000, kleurenlitho/papier, nr.<br />

44/200 , h 50 x b 70 cm.<br />

€ 80,00 € 120,00<br />

4<strong>19</strong> En dwarsfluit in cassette, gemerkt: Osuga, authorised by Answer Acoustic Lab, Tokyo Japan. € 40,00 € 70,00<br />

420 Een kinderviool in originele kist, 20e eeuw. € 40,00 € 60,00<br />

421 Een handbeschilderd fruitsstilleven, China, <strong>19</strong>e eeuw, gem.techn/rijstpapier, h 20 x b 28 cm. € 35,00 € 50,00<br />

422 Hollandse school 20e eeuw "Portret van paard Pyt 325", gesign voluit r.o, olieverf/doek, h 60 x b<br />

80 cm.<br />

€ 70,00 € 100,00<br />

423 Konijnenberg, Dio (Apeldoorn <strong>19</strong>42) "Tjalk op Ijsselmeer", gesign voluit l.o en '99,<br />

olieverf/schilderskarton, h 32 x b 47 cm.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

424 Moderne hedendaagse school "Zonder titel", olieverf/doek, h 60 x b 60 cm. € 70,00 € 120,00<br />

425 Een stel balustervormige porseleinen Satsumavazen met oren, Japan 20e eeuw, h 36 cm, tot.<br />

2x.<br />

€ 30,00 € 50,00<br />

426 Een tafel olielamp met groen gewolkt glazen reservoir, eind <strong>19</strong>e eeuw, h 40 cm. € 30,00 € 50,00<br />

427 Een gegoten ijzeren queridontafeltje, begin 20e eeuw, h 80 x b 30 x d 30 cm. € 40,00 € 60,00<br />

428 Een grijze gres aardewerk 5-kans kruik met blauw floraal onder glazuur decor, eind <strong>19</strong>e<br />

eeuw, h 30 cm.<br />

€ 35,00 € 50,00<br />

429 Een stolpklok, 20e eeuw. Gemerkt: Koma, h 30 cm. € 25,00 € 40,00<br />

430 Een blank kristallen boterstolp met zilveren knop, <strong>19</strong>e eeuw. (samengesteld), tot. 2x. € 110,00 € 150,00<br />

431 Een porseleinen zgn stemcup, Japan <strong>19</strong>e eeuw. Blauw onder glazuur Kang Xi landschapsdecor<br />

in de cuppa, buitenzijde decor van o.a. flora en vlinders, h 12,5 x Ø 15,5 cm (schilv/haarlijn).<br />

€ 35,00 € 50,00<br />

432 Erotica. Een barnstenen netsuké van man en vrouw in coïtus, 20e eeuw, l 9 cm. € 50,00 € 80,00<br />

433 Een Chinees porseleinen bord met licht gecontourneerde rand, China, Kang Xi, ca. 1700.<br />

Blauw onderglazuur floraal decor in het plat, de lip met flora in vlakverdeling (rand chip) Ø 22 cm.<br />

€ 30,00 € 50,00<br />

434 Een lot diverse carbidlantaarns, begin 20e eeuw, tot. 5x. € 50,00 € 80,00