07.09.2013 Views

359 De Nederlandsche Stad- en dorpsbeschrijver, door L. van Ollefen en R. Bakker, origineel<br />

(besch/zonder prenten) en kopie, tot. 2x.<br />

€ 20,00 € 30,00<br />

360 Een porseleinen sojakruikje, Japan, 1e kwart <strong>19</strong>e eeuw, h 18 cm. € 70,00 € 100,00<br />

361 Een polychroom aardewerk schotel met decor van vogels rondom nest, Hungary rond <strong>19</strong>00,<br />

Ø 39 cm (schilv).<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

362 Een stel polychroom porseleinen zng regimentsbekers, Duitsland <strong>19</strong>11, tot. 2x (besch/schilv). € 30,00 € 50,00<br />

363 Een paars en gepolychormeerd porseleinen parfumlampje, begin 20e eeuw, h <strong>19</strong> cm. € 35,00 € 50,00<br />

364 Een paar 2e gehalte 835/1000 zilveren schoengespen,<strong>19</strong>e eeuw, tot. 2x. € 250,00 € 325,00<br />

365 Een porseleinen bord, China, Ch'ien Lung. Blauw onderglazuur decor van chrysanten in het plat,<br />

de lip met meander en floraal decor, Ø 23,5 cm.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

366 Een set van vier gecontourneerde porseleinen diepe borden, China, Ch'ien Lung. Blauw<br />

onderglazuur decor van chrysanten in het plat, de lip met meander en floraal decor, Ø 23 cm, tot.<br />

4x.<br />

€ 100,00 € 160,00<br />

367 Een porseleinen trekpotje, China <strong>19</strong>e eeuw. Polychroom decor van vlinder in landschap, h 10 cm. € 100,00 € 160,00<br />

368 Een groen jade Boeddha, China rond <strong>19</strong>00, h 6 cm. € 80,00 € 120,00<br />

369 Een stel trompetvormige vazen, Japan, rond <strong>19</strong>00. Polychroom decor van vogel in florale<br />

omgeving, h 28 cm.<br />

€ 40,00 € 70,00<br />

370 Een opengewerkt polychroom porseleinen geurbolletje, Herend Hungary, tot. 2x. € 40,00 € 70,00<br />

371 Een aardewerk kraaienkom, Makkum 584, h 10 x Ø 15 cm. € 35,00 € 50,00<br />

372 Hollandse school 20e eeuw "Winterlandschap", onduid gesign m.o, marouflé, h 44 x b 32 cm. € 50,00 € 80,00<br />

373 Zee, van der Jan (Leeuwarden 1898-<strong>19</strong>88) "Groninger landschap", gesign voluit r.o,<br />

gem.techniek/papier, h 32 x b 49 cm.<br />

€ 1100,00 € 1400,00<br />

374 Vries, de Hendrik (Henk) (Groningen 1896-<strong>19</strong>89) "Meisje met groteske pop", ca. <strong>19</strong>35, gesign<br />

r.o, olieverf/doek, h 60 x b 40 cm.<br />

€ 3000,00 € 3500,00<br />

375 Een eerste gehalte zilveren 925/1000 slavenarmband. € 80,00 € 120,00<br />

376 Een bruin porseleinen parfumlampje in de vorm van een uil op boeken, begin 20e eeuw, h 20<br />

cm.<br />

€ 40,00 € 60,00<br />

377 Een spekstenen dog of foo tempelleeuw, begin 20e eeuw, h 10 cm. € 35,00 € 50,00<br />

378 12 Tanzaku, Okura Koyo, ca. <strong>19</strong>15. Kyoto, pupil of Takenchi Seiko, in original wooden box. € 50,00 € 80,00<br />

379 Een balustervormig vaasje, Amsterdams bont, 18e eeuw, h 9 cm. € 30,00 € 50,00<br />

380 Een stel knipsels, rond <strong>19</strong>00, tot. 2x. € 20,00 € 30,00<br />

381 Een eikenhouten cilinderbureau, begin 20e eeuw. Achter de S-vormige cilinder nest met laden,<br />

ladenblokken met vier laden, h 123 x b 100 x d 82 cm.<br />

€ 200,00 € 300,00<br />

382 Een balustervormige Chinees porseleinen vaas met oren, China, <strong>19</strong>e eeuw. Blauw<br />

onderglazuur decor van hanen in landschap, h 60 cm.<br />

€ 350,00 € 500,00<br />

383 Een eerste gehalte zilveren 925/1000 damespolshorloge met stijve band, Le Monde, lopend. € 90,00 € 120,00<br />

384 Een sigarenbeker in de vorm van een kristallen hoorn des overvloeds op zilveren voet en<br />

zwart basement, eind <strong>19</strong>e eeuw (bijgeslepen/besch).<br />

€ 110,00 € 150,00<br />

385 Een tropisch houten bijbelkist, <strong>19</strong>e eeuw, h 16 x l 43 x b 30 cm. € 60,00 € 90,00<br />

386 Een gestoken houten sleutelkastje, begin 20e eeuw, h 55 x b 42 cm. € 35,00 € 50,00<br />

387 Een witmetalen tafelolielamp met melkglazen kap, rond <strong>19</strong>00, h 65 cm. € 50,00 € 80,00<br />

388 Een ovaal aardewerk presenteerblad met opstaande vernikkelde galerie, begin 20e eeuw.<br />

Bruin landschapsdecor.<br />

€ 40,00 € 60,00<br />

389 Eerelman, Otto (Groningen 1839-<strong>19</strong>26) "Voorstudie portret van een paard", gesign voluit in<br />

potlood r.o, potloodtekening/papier, h 21,5 x b 26,5 cm.<br />

€ 600,00 € 800,00<br />

390 Breitner, George Hendrik (Rotterdam 1857-<strong>19</strong>23) "Studietekening soldaten", gesign voluit r. en<br />

m.o., tekening/papier, h 33 x b 20 cm (waterschade).<br />

€ 150,00 € 220,00<br />

391 Mankes, Jan (Meppel 1889 - <strong>19</strong>20) "Grote kraai", gesign voluit in potlood r.o, monogram l.o in de<br />

plaat, houtsnede/papier, h 18 x b 24 cm.<br />

€ 300,00 € 400,00<br />

392 Een set van drie porseleinen borden, China, 18e eeuw. Blauw onderglazuur floraal decor, Ø 22,5<br />

cm, tot. 3x.<br />

€ 80,00 € 120,00<br />

393 Een majolica cache-pot, Duitsland <strong>19</strong>e eeuw, h 18 x Ø 22 cm. € 35,00 € 50,00<br />

394 Een witmetalen gebedslampje met decoratie van engelen, 20e eeuw. € 35,00 € 50,00<br />

395 Een blank kristallen odeurflacon met facetslijpsel en zilveren klepdeksel met dito montuur,<br />

exclusief binnenstopje, begin 20e eeuw.<br />

396 Een tweede gehalte zilveren 835/1000 armband, met Delftse tegeltjes waarop afbeelding van<br />

molen, compleet met veiligheidskettinkje.<br />

€ 90,00 € 120,00<br />

€ 90,00 € 120,00