Rubens, Groningen, h 49 cm.<br />
290 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren loddereindoosje, jaarletter 1842. Meesterteken: Eliaser Efrain<br />
Denekamp, Schoonhoven.<br />
€ 130,00 € 170,00<br />
291 Een messing miniatuur strijkijzer op bijbehorende standaard, <strong>19</strong>e eeuw. € 35,00 € 50,00<br />
292 Een eikenhouten dekenkist, 18e eeuw (samengesteld), h 60 x l 117 x d 59 cm. € 80,00 € 160,00<br />
293 Een ovale facetgeslepen spiegel in profiellijst, rond <strong>19</strong>00, h 86 x b 60 cm. € 60,00 € 90,00<br />
294 Een gekamd zachthouten kamergemak, <strong>19</strong>e eeuw, h 48 x b 43 x d 42 cm. € 40,00 € 70,00<br />
295 Dulmen, van "Binnenstad Meppel met gezicht op vaart en huizen", gesign voluit r.o v Dulmen,<br />
aquarel/papier, h 31 x b 50 cm.<br />
€ 200,00 € 300,00<br />
296 Een zilveren zgn dubbeltjesarmband van 23 dubbeltjes, Wihelmina <strong>19</strong>36-<strong>19</strong>44. € 40,00 € 70,00<br />
297 Een tweede gehalte zilveren 835/1000 natfruitschep, puntfilet, geciseleerde bak, ca. <strong>19</strong>00. € 60,00 € 80,00<br />
298 Etagèrezilver. Een miniatuur van een boer met juk en emmers, meesterteken: Cornelis Rietveld,<br />
Schoonhoven (1865-<strong>19</strong>12).<br />
€ 60,00 € 90,00<br />
299 Een klein model handnaaimachine, <strong>19</strong>e eeuw. € 60,00 € 90,00<br />
300 Een meetstok zgn 1/2 meter, geijkt, begin 20e eeuw. Hierbij één andere, tot. 2x. € 40,00 € 70,00<br />
301 Een stel wit porseleinen poedels met manden, <strong>19</strong>e eeuw, h 8 cm, ot. 2x. € 35,00 € 50,00<br />
302 Een driedelig wit porseleinen Jugendstil model kaststel, naar antiek voorbeeld, 20e eeuw. € 35,00 € 50,00<br />
303 Topografie. Mercator, G. / Hondius, J. - Burgundia Ducatus, Amsterdam, handingeklerude<br />
gravure/papier, h 31,5 x b 44,5 cm.<br />
€ 80,00 € 120,00<br />
304 Zwart, A. "Spaans landschap", onduid gesign voluit r.o (verpoetst), olieverf/doek, h 50 x b 70 cm. € 350,00 € 500,00<br />
305 Baan, van der Jan Lucas (Groningen <strong>19</strong>12-<strong>19</strong>90) "Hoek Herebrug Groningen", gesign voluit r.o<br />
en <strong>19</strong>79, aquarel/papier, h 46 x b 62 cm. Tentoongesteld op de overzichtstentoonstelling Noordelijk<br />
Scheepvaartmuseum 2003.<br />
€ 700,00 € 900,00<br />
306 Popkes van der Zee, Jan (Groninger school 20e eeuw) "Vrouwelijk naakt", olieverf/doek, h 40 x<br />
b 30 cm.<br />
€ 60,00 € 90,00<br />
307 Een blank tinnen klepkan, zgn eikeltjekan, Frankrijk rond <strong>19</strong>00, h 24 cm. € 30,00 € 50,00<br />
308 Een ovale eetkamertafel, Willem III, <strong>19</strong>e eeuw. Mahoniehout, gecontourneerd blad, rustend op<br />
kruispoot met in het centrum vaasknop, h 74 x l 136 x b 98 cm.<br />
€ 90,00 € 140,00<br />
309 Een drie-delig zwart marmeren pendulestel, bestaande uit: klok en twee kandelaars,<br />
Frankrijk, rond <strong>19</strong>00. Vierkante kast met vaasbekroning, roze marmeren decoraties, wijzerplaat<br />
met Arabische cijferaanduiding. Vijflichts kandelaars op balustervormige stam, vierkant basement,<br />
rustend op voluterende poten, tot. 3x.<br />
€ 120,00 € 160,00<br />
310 Een latoenkoperen turfkist, begin 20e eeuw. € 35,00 € 50,00<br />
311 Een pedantspiegel in lijst en bekroning van guirlande, begin <strong>19</strong>e eeuw, h 148 x b 42 cm<br />
(besch).<br />
€ 50,00 € 80,00<br />
312 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren loddereindoosje, jaarletter 1845. Meesterteken: Wed. A.G.<br />
Kooiman, Schoonhoven.<br />
€ 130,00 € 170,00<br />
313 Een tweede gehalte zilveren 835/1000 jasseroncollier met tussenstuk, decoratie van bloemen. € 40,00 € 60,00<br />
314 Een notenkraker aan 2e gehalte 835/1000 zilveren grepen, jaarletter <strong>19</strong>34. Meesterteken: Carel<br />
J. Begeer, Utrecht.<br />
€ 60,00 € 90,00<br />
315 Een opalineglazen tafelschemerlamp, rond <strong>19</strong>00, h 50 cm (kap besch). € 30,00 € 50,00<br />
316 Een verzilverd tinnen theebus met ebbenhouten knopbekroning, Engeland <strong>19</strong>e eeuw. € 35,00 € 50,00<br />
317 Een peervormige zwart gelakte tinnen kraankan, Groningen, ca. 1880. Ebonised houten<br />
dekselknop en dito bolle poten, decor van een vogel en flora, rustend op een messing<br />
driehoekskomfoor met geajoureerde galerie, dito testhouder en test, lichtje niet origineel, gemerkt:<br />
Rubens, Groningen, h 47 cm.<br />
€ 60,00 € 90,00<br />
318 Een miniatuur tweedeurs Fries kabinet, Nederland, <strong>19</strong>e eeuw. Gebogen kap met snijwerk van<br />
guirlande, ebonised kolommen met latoenkoperen kapiteel en basement als stijlen, gebogen<br />
onderkast met drie laden, koperen beslag, gecontourneerd basement, h 104 x b 65 x d 28 cm.<br />
€ 700,00 € 900,00<br />
3<strong>19</strong> Een messing waterreservoir, begin <strong>19</strong>e eeuw, l 52 cm. € 100,00 € 150,00<br />
320 Eerelman, Otto (Groningen 1839-<strong>19</strong>26) "Voorstudie ruiter te paard", monogram r.o,<br />
potloodtekening/papier, h 25 x b 32 cm.<br />
€ 600,00 € 800,00<br />
321 Een tweedeurs linnenkast, Willem III. Mahoniehout, gebogen onderbroken kap met in het centrum<br />
gestoken en uitgezaagde kuif in C-voluten, bloem en vruchtmotieven. Gecontourneerde<br />
deurpanelen, gecanneleerde stijlen met snijwerk in gestileerd bladmotief, voor rustend op gedraaide<br />
poten.<br />
€ 250,00 € 350,00<br />
322 Een rieten kinder wandelwagen, naar antiek voorbeeld, 20e eeuw. € 30,00 € 50,00<br />
323 Een zgn open Bonheur, Willem III, <strong>19</strong>e eeuw. Mahonie belijmd, gecontourneerde spiegelopstand<br />
met bekroning, tweedeurs onderkast met een lade, rustend op afgeplatte bolpoten, h 200 x b 103 x<br />
€ 250,00 € 350,00