d 48 cm.<br />
324 Een fries draadglazen koekjespot met vernikkeld montuur en deksel, begin 20e eeuw. € 30,00 € 50,00<br />
325 Een driedelig kaststel, begin 20e eeuw. Polychroom transferdecor van romantische school en<br />
flora, tot. 4x.<br />
€ 35,00 € 50,00<br />
326 Illustrations of Japanese Life, described by S. Takashima, A.B., professor in the higher<br />
Commercial College, <strong>19</strong>03.<br />
€ 70,00 € 120,00<br />
327 Een tweede gehalte zilveren 835/1000 broche, zgn. Goesche knoop, <strong>19</strong>e eeuw. € 50,00 € 80,00<br />
328 Een 14 krt 585/1000 witgouden entouragering, bezet met centrumbriljant van 0.25 crt en<br />
hieromheen 10 kleinere van elk 0.05 crt (1 ontbreekt).<br />
€ 180,00 € 260,00<br />
329 Een rechthoekig damesbureau met twee laden, Denemarken <strong>19</strong>e eeuw. Blad rustend op<br />
cilindervormige stam en voluterende vierpoot, h 74 x b 120 x d 74 cm.<br />
€ 250,00 € 350,00<br />
330 Een set van zes mahoniehouten biedermeier eetkamerstoelen met stoffen bekleding,<br />
Gecapitonneerde medaillonvormige rugleuning met gestoken floraal decor, <strong>19</strong>e eeuw, tot. 6x.<br />
€ 500,00 € 800,00<br />
331 Een pendule in bronzen behuizing, neo-stijlen, naar antiek voorbeeld, 20e eeuw. Bekroning<br />
van zittende dame, h 35 cm.<br />
€ 60,00 € 90,00<br />
332 Een gepolychromeerd aardewerk koekjespot met vernikkeld montuur en deksel, begin 20e<br />
eeuw. Decor van vogels op tak.<br />
€ 30,00 € 50,00<br />
333 Een Majolica cache-pot op pedestal, rond <strong>19</strong>00, h 116 cm (haarlijn/standring schilv). € 80,00 € 140,00<br />
334 Een aardewerk luieremmer met polychroom floraal decor en geëmailleerd deksel, begin 20e<br />
eeuw.<br />
€ 40,00 € 60,00<br />
335 Binnie, Paul (<strong>19</strong>67-) "Natsu-Summer", gesign r.o in potlood, houtsnede/papier, h 44 x b 29 cm<br />
(formaat Oban).<br />
€ 60,00 € 90,00<br />
336 Japan. "Rivierlandschap", gesign l.b, aquarel/papier, h 13 x b 12 cm. € 25,00 € 40,00<br />
337 Een kristallen schotel aan zilveren beugel met parelrand, begin 20e eeuw, Ø 21 cm. € 110,00 € 150,00<br />
338 Een tweede gehalte zilveren 835/1000 schakelarmband met Zeeuwse knopen. € 90,00 € 120,00<br />
339 Een 2e gehalte zilveren adreskaartjeshouder, Engeland, Birmingham, jaarletter <strong>19</strong>04-<strong>19</strong>05, 58<br />
gram.<br />
€ 40,00 € 70,00<br />
340 Een eerste gehalte zilveren 925/1000 horlogeketting met signet, bezet met carneool en<br />
heliotroop.<br />
€ 70,00 € 90,00<br />
341 Eerelman, O, toegeschreven aan "Portret van een amazone". Annotatie verso '…Studie van<br />
het portret van H.M. de Koningin Wilhelmina te paard, april 1895. gesign l.o 'O. Eerelman',<br />
olieverf/paneel, h 21 x b 15,5 cm.<br />
€ 350,00 € 500,00<br />
342 Een bank, Willem III, 2e helft <strong>19</strong>e eeuw. Mahoniehout, gecontourneerd dubbel rugraam met<br />
gestoken florale bekroning, gebogen armleggers, gebogen armleggerstutten en poten, gele stoffen<br />
bekleding.<br />
€ 200,00 € 300,00<br />
343 Een zgn schilderijklokje, Duitsland, eind <strong>19</strong>e eeuw. Verre églomisé fantasie<br />
landschapsvoorstelling in reliëf wit geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijferaanduiding.<br />
€ 70,00 € 120,00<br />
344 Een Oosters bidkleedje, l 143 x b 90 cm. € 50,00 € 80,00<br />
345 Een gietijzeren allesbrander, h 62 x l 55 x b 32 cm. € 80,00 € 120,00<br />
346 Een bijbel/psalmboek 'Het nieuwe testament' met bruin lederen kaft en zilveren sluiting en<br />
hoekornamenten, gedateerd 1797 18e eeuw.<br />
€ 100,00 € 160,00<br />
347 Een stolpklok, midden 20e eeuw, h 37 cm. € 50,00 € 80,00<br />
348 Een tweede gehalte zilveren 835/1000 choker. € 200,00 € 250,00<br />
349 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren gecontourneerde tasbeugel aan zwart stoffen tas, <strong>19</strong>e eeuw,<br />
meesterteken: Harmanus Ament (1837-1873).<br />
€ 50,00 € 80,00<br />
350 Een amberkleurige glazen wijnkaraf met metalen deksel, rond <strong>19</strong>00. Hierbij vier bijpassende<br />
glazen, tot. 5x.<br />
€ 50,00 € 80,00<br />
351 Een rond aardewerk presenteerblad met polychroom decor van herfstbladeren en messing<br />
montuur, rond <strong>19</strong>00, Ø 37 cm.<br />
€ 40,00 € 70,00<br />
352 Een stel bisquitporseleinen zittende keeshondjes, begin 20e eeuw, h 11,5 cm, tot. 2x. € 40,00 € 60,00<br />
353 Dulmen Krumpelmann, Erasmus Bernhard van (Kreuznach, D. 25-8-1897- Zeegse 21-6-<strong>19</strong>86)<br />
"Terschelling <strong>19</strong>36", gesign voluit r.o, olieverf/doek, h 61 x b 95 cm.<br />
€ 1500,00 € 2000,00<br />
354 Een mahoniehouten miniatuur secretaire en abbattant, rond <strong>19</strong>00. Rechte kap, lade in het fries,<br />
achter de klep nest met vele laadjes, onderkast met drie laden met messing beslag, h 65 x b 46 x d<br />
<strong>19</strong> cm.<br />
€ 500,00 € 800,00<br />
355 Een tweede gehalte zilveren 835/1000 armband met Zeeuwse knopen. € 30,00 € 40,00<br />
356 Een zilveren dekseldoosje, Bali, rond <strong>19</strong>00. € 25,00 € 40,00<br />
357 Een tweede gehalte zilveren 835/1000 jasseroncollier met breidoppen. € 70,00 € 90,00<br />
358 Een vijfdelig blank kristallen olie- en azijnstel, begin 20e eeuw. Decoratie van facetslijpsel. € 60,00 € 90,00