07.09.2013 Views

streekdracht.<br />

558 Een set van twaalf 2e gehalte 835/1000 zilveren moccalepeltjes, rond <strong>19</strong>00. Spitovale bak,<br />

getordeerde steel met gecontourneerde greep. Hierbij dito suikerschep en zilveren roomlepel, in<br />

lepeldoos, tot. 15x.<br />

€ 70,00 € 120,00<br />

559 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren “thee-ei” in de vorm van een keteltje. € 70,00 € 90,00<br />

560 Een tweede gehalte zilveren 835/1000 schakelarmband. € 80,00 € 120,00<br />

561 Een set van twaalf 2e gehalte 835/1000 zilveren Art Deco gebaksvorkjes zonder cassette, Van<br />

Kempen, Schoonhoven. Hierbij dito zilveren vingerdoekring, tot. 13x.<br />

€ 70,00 € 120,00<br />

562 Een roodkoperen conische doofpot met messing deksel, <strong>19</strong>e eeuw. € 35,00 € 50,00<br />

563 Drie Delfts aardewerk schotels, gemerkt: Porceleinen fles, Delft, tot. 3x. € 50,00 € 80,00<br />

564 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren éénlichtskandelaar in neostijlen, ca 1875, h 22 cm. € 80,00 € 120,00<br />

565 Een bronzen kolenstrijkijzer met gedraaid houten greep, <strong>19</strong>e eeuw. Gegraveerd decor van<br />

wolven in landschap.<br />

€ 35,00 € 50,00<br />

566 Svanidze, Lidia (Georgië <strong>19</strong>28 - Tynaarloo) "Vrouw bij raam", gesign, gem.techniek/papier, h 47<br />

x b 36 cm.<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

567 Hollandse school begin 20e eeuw "Vrouw op ziekbed", gesign r.o 'Gr Pasp', krijttekening/papier,<br />

h 63 x b 47 cm.<br />

€ 35,00 € 50,00<br />

568 Veenstra, A (Hollandse school 20e eeuw) "Stadsgezicht Utrecht", gesign r.o, olieverf/doek, h 50<br />

x b 70 cm.<br />

€ 100,00 € 150,00<br />

569 Een Fries zakmes met zilveren greep, rond 1800. € 110,00 € 140,00<br />

570 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren schoengesp met geajoureerd decor van o.a.<br />

bloemenmanden, begin <strong>19</strong>e eeuw. Hierbij twee silverplated theelepeltjes, tot. 3x.<br />

€ 80,00 € 140,00<br />

571 Een paar 9 krt BWG oorknoppen, bezet met 56 diamanten achtkant en vele gefacetteerde blauwe<br />

saffieren.<br />

€ 160,00 € 220,00<br />

572 Een bronzen vouwmes, Japan, Meiji, <strong>19</strong>e eeuw. Heft met decor van geisha onder boom, verso<br />

vogels bij planten, l 33 cm.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

573 Een lot divers Japans prentwerk, tot. 5x. € 50,00 € 80,00<br />

574 Japan. "Man te paard", gesign l.o, inkttekening/papier, h 32 x b 90 cm. € 60,00 € 90,00<br />

575 Een wit porseleinen theeservies, midden 20e eeuw. Polychroom floraal decor, gemerkt: KPM<br />

made in Holland, tot. 29x.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

576 Etnografica. Old Chi Wara, Bambara-stam, Mali, h 93 cm. € 60,00 € 90,00<br />

577 Twee diverse 2e gehalte 835/1000 zilveren klontjestangen, 20e eeuw, tot. 2x. € 35,00 € 50,00<br />

578 Een 18 karaat gouden 750/1000 baretbroche, bezet met 9 gefacetteerde smaragden, geflankeerd<br />

door 12 bolsjewiekgeslepen diamanten.<br />

€ 360,00 € 420,00<br />

579 Een set van twaalf 2e gehalte 835/1000 zilveren Art Deco gebaksvorkjes in originele cassette,<br />

Van Kempen, Schoonhoven, tot. 12x.<br />

€ 80,00 € 120,00<br />

580 Een blank kristallen fruitschaal, zgn tazza, op zilveren voet, 20e eeuw, h 16 x Ø 25 cm. € 80,00 € 120,00<br />

581 Hemkes, Johan (Schalsum 1894 - ), gesign in de plaat l.o '39 en voluit in potlood r.o<br />

"Klooster Ter Apel", winterlandschap, gesign voluit in potlood r.o, alsmede monogram in de plaat<br />

en '47, ets/papier, h 29 x b 34,5 cm.<br />

€ 80,00 € 120,00<br />

582 Hoogstra, Jelle (Leeuwarden <strong>19</strong>24-) "Stadsgezicht", gesign voluit l.o en '73, gouache/papier, h<br />

50 x b 70 cm.<br />

€ 140,00 € 200,00<br />

583 Svanidze, Lidia (Georgië <strong>19</strong>28 - Tynaarloo) "Miniaturen", gesign r.o, olieverf/karton, h 47 x b 35<br />

cm.<br />

€ 150,00 € 200,00<br />

584 Een donkerbruin gepatineerd bronzen sculptuur van een panter, op zwart natuurstenen<br />

basement, 21e eeuw, gesign 'Milo', h 31 cm.<br />

€ 180,00 € 260,00<br />

585 Een porseleinen theeserviesfragment, midden 20e eeuw. Polychroom floraal transfer decor,<br />

gemerkt: Valeram, tot. 21x.<br />

€ 40,00 € 70,00<br />

586 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren tasbeugel vermaakt tot fotolijstje, <strong>19</strong>e eeuw. € 90,00 € 120,00<br />

587 Een plated silver bestekfragment, waaronder; rijstschep, soeplepel, vleesvorken, taartschep,<br />

etc., verdeeld over drie stoffen houders, Engeland, begin 20e eeuw. Hierbij enkele andere<br />

delen, tot. 70x.<br />

€ 70,00 € 120,00<br />

588 Een 18 karaat gouden 750/1000 Art Deco ring, bezet met 7 bolsjewiekgeslepen diamanten. € 275,00 € 350,00<br />

589 Een 14 krt 585/1000 gouden damesring, bezet met rode kleursteen, brutogewicht 1.07 gram. € 30,00 € 50,00<br />

590 Een 14 krt 585/1000 geel en witgouden rijring, bezet met drie briljantjes, brutogewicht 3,54 gram. € 160,00 € 240,00<br />

591 Etnografica. Female, Afrika, h 31 cm. € 25,00 € 40,00<br />

592 Topografie. Abraham Ortelius: Touraine. Turonensis Ducatus et Confinium Galliae Celticae<br />

Descriptio, 1592, handingekleurde gravure/papier, h 36 x b 46 cm (P).<br />

€ 70,00 € 120,00<br />

593 Een lot diverse prentenboeken. Hierbij verzilverd wandreliëf 'Zondagmorgen', naar H.J. Scholten. € 35,00 € 50,00