07.09.2013 Views

632 Een bruin lederen beurs met 14 krt 585/1000 gouden sluiting, <strong>19</strong>e eeuw. € 110,00 € 150,00<br />

633 Een 14 karaat gouden 585/1000 ring bezet met een bloedkoraal, geflankeerd door 10 diamanten<br />

achtkant.<br />

€ 300,00 € 360,00<br />

634 Een glascamee op agaat fond en onedel montuur, <strong>19</strong>e eeuw. € 20,00 € 40,00<br />

635 Een platina 900/1000 collier met tussenstuk, bezet met een briljant van 0,20 crt. € 650,00 € 850,00<br />

636 Een verguld tinnen design armband, l <strong>19</strong> cm. € 20,00 € 30,00<br />

637 Marle, van W.B. (Groningen <strong>19</strong>09- <strong>19</strong>88) "Gezicht op kerkje van Oostum", gesign voluit r.o.,<br />

olieverf/doek, h 47 x b 64 cm.<br />

€ 200,00 € 300,00<br />

638 Een mahoniehouten bijoukabinetje, rond <strong>19</strong>00, h 53 x b 45 x d 20 cm. € 70,00 € 120,00<br />

639 Een wit aardewerk lampetstel, bestaande uit kan en bak, eind <strong>19</strong>e eeuw. Polychroom chinoise<br />

decor, gemerkt: Petrus Regout, Maastricht, tot. 2x.<br />

€ 70,00 € 100,00<br />

640 Een wit aardewerk stroopkan met deksel, gemerkt: Petrus Regout, <strong>19</strong>e eeuw, h 16 cm, tot. 2x. € 20,00 € 30,00<br />

641 Een set van twaalf blank kristallen onderzetters en twee flessenschalen in originele cassette,<br />

begin 20e eeuw. Decor van ruit- en sterslijpsel.<br />

€ 30,00 € 50,00<br />

642 Topografie. La Champagne, Frankrijk 18e eeuw, handingekleurde gravure/papier, h 27,5 x b 20<br />

cm.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

643 Een donker gepatineerd bronzen skelet, 21e eeuw, h 14 cm. € 70,00 € 90,00<br />

644 Een aardewerk zgn goudsteen kom en dito kan, <strong>19</strong>e eeuw, tot. 2x. € 60,00 € 90,00<br />

645 Een serie van twaalf 2e gehalte 835/1000 zilveren theelepeltjes en dito suikerschep, Van<br />

Kempen, Schoonhoven, begin 20e eeuw. Hierbij vijf 2e gehalte 835/1000 zilveren moccalepeltjes,<br />

rond <strong>19</strong>00, tot. 18x.<br />

€ 70,00 € 120,00<br />

646 Een 14 karaat gouden 585/1000 solitairring, bezet met een briljant van 0,50 crt. € 325,00 € 425,00<br />

647 Een silverplated roomstel op bijbehorende onderschaal, 20e eeuw. € 15,00 € 25,00<br />

648 Een wit porseleinen Art Deco theeserviesfragment, Frankrijk begin ca. <strong>19</strong>30. Polychroom<br />

floraal transferdecor, tot. 28x.<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

649 Japan. "Aap hangend aan boom" + Geit bij afgrond", gem.techniek/zijde, h 29 x b 35 cm, tot. 2x. € 50,00 € 80,00<br />

650 Een balustervormige porseleinen vaas met dierfiguren als oren, China 20e eeuw. Blauw<br />

onderglazuur decor van figuren in landschap, h 24,5 cm. Hierbij een stel balustervormige vaasjes<br />

met korte hals, China 20e eeuw. Blauw onderglazuur decor, gemerkt met Kangximerk + vaasje met<br />

lange hals (schilv), tot. 4x.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

651 Een met goud gedecoreerde aardewerk koekjespot met onderschotel, tot. 2x. € 50,00 € 80,00<br />

652 Een blank kristallen roomkom met zilveren roomlepel, begin 20e eeuw, tot. 2x. € 60,00 € 90,00<br />

653 Een naainécessaire in ebbenhouten kistje met speelmechaniek, <strong>19</strong>e eeuw. € 100,00 € 150,00<br />

654 Een octogonale tinnen wijnkoeler, <strong>19</strong>e eeuw, h 14 cm. € 50,00 € 80,00<br />

655 Een gepolychromeerd porseleinen ruiter te paard, Duitsland <strong>19</strong>e eeuw, h 32 cm. € 80,00 € 120,00<br />

656 Twee diverse kistjes met parelmoer decor, <strong>19</strong>e eeuw, tot. 2x. € 35,00 € 50,00<br />

657 Topografie. Hondius, J. - Le duche de Bourgoigne et comte de Charolais, Amsterdam ca.<br />

1630, handingekleurde gravure/papier, h 38 x b 50 cm.<br />

€ 80,00 € 120,00<br />

658 Een lot majolica, bestaande uit vaas en twee jardinières, <strong>19</strong>e eeuw, (besch), tot. 3x. € 35,00 € 50,00<br />

659 Een lot diverse speksteen figuren, Japan Meiji, <strong>19</strong>e eeuw, tot. 4x. € 35,00 € 50,00<br />

660 Een zilveren takbroche, bezet met 24 roosgeslepen diamanten, <strong>19</strong>e eeuw. € 90,00 € 120,00<br />

661 Een paar 14 karaat gouden 585/1000 oorbellen, bezet met twee briljanten van 0,05 crt per stuk, 8<br />

diamanten achtkant en twee zwarte parels.<br />

€ 260,00 € 320,00<br />

662 Een klepsecretaire met gebogen front, rond 1800. Eikenhouten, achter de schuine klep vol nest,<br />

onderkast met twee laden, messing beslag, rustend op klauwenpoten, h 110 x b 112 x d 50 cm.<br />

€ 300,00 € 500,00<br />

663 Een bronzen kraagkandelaar, <strong>19</strong>e eeuw. Hierbij één andere, tot. 2x. € 35,00 € 50,00<br />

664 Zes aardewerk kop en schotels, rond <strong>19</strong>00. Gemerkt: Petrus Regout, Maastricht, blauw transfer<br />

decor “teadrinker”, tot. 12x.<br />

€ 60,00 € 80,00<br />

665 Een houten pijpenrekje met hierin diverse pijpen, begin 20e eeuw. € 25,00 € 40,00<br />

666 Een pluche speelgoedbeer, midden 20e eeuw, l 60 cm. € 20,00 € 30,00<br />

667 Warhol, Andy (Pittsburg <strong>19</strong>28 - New York <strong>19</strong>87) "Mao Tse Tung", kunstdruk/papier, h 100 x b 70<br />

cm.<br />

€ 100,00 € 150,00<br />

668 Heins, Sjouke (Slochteren <strong>19</strong>43) "Kardinaal", gesign voluit r.o en '76, olieverf/doek, h 75 x b 100<br />

cm.<br />

€ 150,00 € 200,00<br />

669 Woltil-Zelf, K.J "Portret met landschap", gesign r.o, olieverf/board, h 50 x b 70 cm. € 70,00 € 120,00