07.09.2013 Views

745 Drie diverse Chinees porseleinen gemberpotten, o.a. 18e eeuw, tot. 6x (besch). € 50,00 € 80,00<br />

746 Japan. "Maanvissen", begin 20e eeuw, karaktermerk r.o, gem.techniek/zijde, h 38 x b 30 cm, € 35,00 € 50,00<br />

747 Een batik in lijst, Indonesië begin 20e eeuw, h 48 x b 86 cm. € 50,00 € 80,00<br />

748 Erkelens "Bevrijding <strong>19</strong>44-<strong>19</strong>45", gesign voluit r.o en <strong>19</strong>45, kleurenets/papier, h 52 x b 33,5 cm. € 100,00 € 160,00<br />

749 Drie diverse boterpotten, o.a. <strong>19</strong>e eeuw, tot. 6x (besch). € 25,00 € 40,00<br />

750 Een wit porseleinen serviesfragment met blauw Saksisch decor, Gebr. Schoenau,<br />

Huttensteinach, Germany, tot. 28x.<br />

€ 80,00 € 140,00<br />

751 Drie diverse porseleinen strooiers met blauw Saksisch decor, begin 20e eeuw, tot. 3x. € 25,00 € 40,00<br />

752 Een lot diverse onderkleding, o.a. Jeager. € 30,00 € 50,00<br />

753 Een lot diverse onderkleding en kleedjes. € 20,00 € 40,00<br />

754 Hollandse school, begin 20e eeuw "Man en vrouw met verstelwerk in interieur",<br />

olieverf/triplex, h 30 x b 42 cm.<br />

€ 40,00 € 70,00<br />

755 Meijer, Peter (<strong>19</strong>53-) "Molen in landschap", gesign voluit r.o, aquarel/papier, h 56 x b 41 cm. € 35,00 € 50,00<br />

756 Etnografica. Een moederbeeld, Ghana, h 39 cm (besch) € 20,00 € 40,00<br />

757 Een wit porseleinen eetserviesfragment, bestaande uit kommen en dekschaal, rond <strong>19</strong>00.<br />

Polychroom floraal transfer decor, gemerkt: Limoges, France, tot. 9x.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

758 Een blank tinnen theebusje, Engeland <strong>19</strong>e eeuw. € 20,00 € 30,00<br />

759 Een set van drie Groninger spreukenborden, Makkum Aurora, Ø <strong>19</strong> cm, tot. 3x. € 30,00 € 50,00<br />

760 Twee diverse griffeldoosjes en een tabaksdoos, <strong>19</strong>e eeuw, tot. 3x. € 25,00 € 40,00<br />

761 Een stoffen armembleem 'O.P.R. lucht-bescherming', Centr. Bl.P, ca. <strong>19</strong>40-<strong>19</strong>45. Hierbij<br />

armembleem 'oranje', tot. 2x.<br />

€ 15,00 € 25,00<br />

762 Etnografica. Een manfiguur, Baule-stam, Ivoorkust, l 49,5 cm. € 50,00 € 80,00<br />

763 Etnografica. Een masker, Liberia of omgeving, l 28 cm. € 25,00 € 40,00<br />

764 Een lot diverse miniatuur plateelvaasjes, ca. <strong>19</strong>30, tot. 9x. € 40,00 € 70,00<br />

765 Een lot diverse miniatuur plateelvaasjes, ca. <strong>19</strong>30, tot. 8x. € 40,00 € 70,00<br />

766 Een lot diverse miniatuur plateelvaasjes, ca. <strong>19</strong>30, tot. 8x. € 40,00 € 70,00<br />

767 Een 14 karaat gouden 585/1000 ring, bezet met een gefacetteerde aquamarijn geflankeerd door 6<br />

diamanten achtkant.<br />

€ 2250,00 € 325,00<br />

768 Een 14 karaat gouden 585/1000 armband, bezet met 4 briljanten. € 260,00 € 320,00<br />

769 Een octogonaal famille rose schotel, China Ch'ien Lung. Polychroom decor van geisha op<br />

bootje in landschap en flora op de lip, Ø 22 cm (haarlijnen).<br />

€ 60,00 € 90,00<br />

770 Een lot divers Chinees porselein, o.a. 18e eeuw, tot. 7x (besch). € 35,00 € 50,00<br />

771 Vier Chinees porseleinen koppen en vijf schotels, begin 20e eeuw. Blauw onderglazuur decor<br />

van dierfiguren, tot. 7x.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

772 Etnografica. Een offerbeeldje, Afrika, h 24 cm. € 40,00 € 70,00<br />

773 Zweedse school 20e eeuw "Jonköping", gesign r.o, litho/papier, h 37 x b 58 cm. € 35,00 € 50,00<br />

774 Een lot van 20 diverse etsen, naar o.a. Jan Steen, A. van Ostade, Ruysdael, tot. 20x. € 70,00 € 100,00<br />

775 Topografie. Vier diverse kaarten 'Europa Ortelius 1570' + 'Wereldkaart Fr. Hogenberg 1570' +<br />

'Azië Ortelius 1595' en 'Africa ca. 1570', <strong>19</strong>e eeuwse kopieën, handgekleurd, tot. 4x.<br />

€ 80,00 € 140,00<br />

776 Hollandse school 20e eeuw "Zonder titel", aquarel/papier, h 73 x b 53 cm. € 60,00 € 90,00<br />

777 Een set van zes kop- en schotels, <strong>19</strong>e eeuw. Polychroom floraal decor, tot. 12x. € 30,00 € 50,00<br />

778 Een blank kristallen inktpot met messing montuur, begin 20e eeuw. Hierbij rood glazen<br />

dekselpotje, tot. 3x.<br />

€ 25,00 € 40,00<br />

779 Een roodkoperen zgn evenveeltjespan met metalen steel en bronzen greep, <strong>19</strong>e eeuw. € 40,00 € 60,00<br />

780 Een houten stoof met Fries snijwerk en messing greep, <strong>19</strong>e eeuw. Hierbij bakje aan houten<br />

greep, tot. 2x.<br />

€ 35,00 € 50,00<br />

781 Etnografica. Een houten ceremoniële dolk, Afrika, h 36 cm. € 25,00 € 40,00<br />

782 Een lot van vijf diverse tegels, begin <strong>19</strong>e eeuw, tot. 5x. € 25,00 € 40,00<br />

783 Vier diverse komfoortjes, w.o. met Saksich decor, o.a. <strong>19</strong>e eeuw, tot. 4x. € 30,00 € 50,00<br />

784 Een verzilverd presenteerblad, begin 20e eeuw. € 20,00 € 30,00<br />

785 Jong, de (Hollandse school 2e helft 20e eeuw) "Dutch Landscape I", gesign voluit r.o,<br />

zeefdruk/papier, artist proof 3/15, h 60 x b 40 cm.<br />

€ 40,00 € 70,00