745 Drie diverse Chinees porseleinen gemberpotten, o.a. 18e eeuw, tot. 6x (besch). € 50,00 € 80,00<br />
746 Japan. "Maanvissen", begin 20e eeuw, karaktermerk r.o, gem.techniek/zijde, h 38 x b 30 cm, € 35,00 € 50,00<br />
747 Een batik in lijst, Indonesië begin 20e eeuw, h 48 x b 86 cm. € 50,00 € 80,00<br />
748 Erkelens "Bevrijding <strong>19</strong>44-<strong>19</strong>45", gesign voluit r.o en <strong>19</strong>45, kleurenets/papier, h 52 x b 33,5 cm. € 100,00 € 160,00<br />
749 Drie diverse boterpotten, o.a. <strong>19</strong>e eeuw, tot. 6x (besch). € 25,00 € 40,00<br />
750 Een wit porseleinen serviesfragment met blauw Saksisch decor, Gebr. Schoenau,<br />
Huttensteinach, Germany, tot. 28x.<br />
€ 80,00 € 140,00<br />
751 Drie diverse porseleinen strooiers met blauw Saksisch decor, begin 20e eeuw, tot. 3x. € 25,00 € 40,00<br />
752 Een lot diverse onderkleding, o.a. Jeager. € 30,00 € 50,00<br />
753 Een lot diverse onderkleding en kleedjes. € 20,00 € 40,00<br />
754 Hollandse school, begin 20e eeuw "Man en vrouw met verstelwerk in interieur",<br />
olieverf/triplex, h 30 x b 42 cm.<br />
€ 40,00 € 70,00<br />
755 Meijer, Peter (<strong>19</strong>53-) "Molen in landschap", gesign voluit r.o, aquarel/papier, h 56 x b 41 cm. € 35,00 € 50,00<br />
756 Etnografica. Een moederbeeld, Ghana, h 39 cm (besch) € 20,00 € 40,00<br />
757 Een wit porseleinen eetserviesfragment, bestaande uit kommen en dekschaal, rond <strong>19</strong>00.<br />
Polychroom floraal transfer decor, gemerkt: Limoges, France, tot. 9x.<br />
€ 50,00 € 80,00<br />
758 Een blank tinnen theebusje, Engeland <strong>19</strong>e eeuw. € 20,00 € 30,00<br />
759 Een set van drie Groninger spreukenborden, Makkum Aurora, Ø <strong>19</strong> cm, tot. 3x. € 30,00 € 50,00<br />
760 Twee diverse griffeldoosjes en een tabaksdoos, <strong>19</strong>e eeuw, tot. 3x. € 25,00 € 40,00<br />
761 Een stoffen armembleem 'O.P.R. lucht-bescherming', Centr. Bl.P, ca. <strong>19</strong>40-<strong>19</strong>45. Hierbij<br />
armembleem 'oranje', tot. 2x.<br />
€ 15,00 € 25,00<br />
762 Etnografica. Een manfiguur, Baule-stam, Ivoorkust, l 49,5 cm. € 50,00 € 80,00<br />
763 Etnografica. Een masker, Liberia of omgeving, l 28 cm. € 25,00 € 40,00<br />
764 Een lot diverse miniatuur plateelvaasjes, ca. <strong>19</strong>30, tot. 9x. € 40,00 € 70,00<br />
765 Een lot diverse miniatuur plateelvaasjes, ca. <strong>19</strong>30, tot. 8x. € 40,00 € 70,00<br />
766 Een lot diverse miniatuur plateelvaasjes, ca. <strong>19</strong>30, tot. 8x. € 40,00 € 70,00<br />
767 Een 14 karaat gouden 585/1000 ring, bezet met een gefacetteerde aquamarijn geflankeerd door 6<br />
diamanten achtkant.<br />
€ 2250,00 € 325,00<br />
768 Een 14 karaat gouden 585/1000 armband, bezet met 4 briljanten. € 260,00 € 320,00<br />
769 Een octogonaal famille rose schotel, China Ch'ien Lung. Polychroom decor van geisha op<br />
bootje in landschap en flora op de lip, Ø 22 cm (haarlijnen).<br />
€ 60,00 € 90,00<br />
770 Een lot divers Chinees porselein, o.a. 18e eeuw, tot. 7x (besch). € 35,00 € 50,00<br />
771 Vier Chinees porseleinen koppen en vijf schotels, begin 20e eeuw. Blauw onderglazuur decor<br />
van dierfiguren, tot. 7x.<br />
€ 50,00 € 80,00<br />
772 Etnografica. Een offerbeeldje, Afrika, h 24 cm. € 40,00 € 70,00<br />
773 Zweedse school 20e eeuw "Jonköping", gesign r.o, litho/papier, h 37 x b 58 cm. € 35,00 € 50,00<br />
774 Een lot van 20 diverse etsen, naar o.a. Jan Steen, A. van Ostade, Ruysdael, tot. 20x. € 70,00 € 100,00<br />
775 Topografie. Vier diverse kaarten 'Europa Ortelius 1570' + 'Wereldkaart Fr. Hogenberg 1570' +<br />
'Azië Ortelius 1595' en 'Africa ca. 1570', <strong>19</strong>e eeuwse kopieën, handgekleurd, tot. 4x.<br />
€ 80,00 € 140,00<br />
776 Hollandse school 20e eeuw "Zonder titel", aquarel/papier, h 73 x b 53 cm. € 60,00 € 90,00<br />
777 Een set van zes kop- en schotels, <strong>19</strong>e eeuw. Polychroom floraal decor, tot. 12x. € 30,00 € 50,00<br />
778 Een blank kristallen inktpot met messing montuur, begin 20e eeuw. Hierbij rood glazen<br />
dekselpotje, tot. 3x.<br />
€ 25,00 € 40,00<br />
779 Een roodkoperen zgn evenveeltjespan met metalen steel en bronzen greep, <strong>19</strong>e eeuw. € 40,00 € 60,00<br />
780 Een houten stoof met Fries snijwerk en messing greep, <strong>19</strong>e eeuw. Hierbij bakje aan houten<br />
greep, tot. 2x.<br />
€ 35,00 € 50,00<br />
781 Etnografica. Een houten ceremoniële dolk, Afrika, h 36 cm. € 25,00 € 40,00<br />
782 Een lot van vijf diverse tegels, begin <strong>19</strong>e eeuw, tot. 5x. € 25,00 € 40,00<br />
783 Vier diverse komfoortjes, w.o. met Saksich decor, o.a. <strong>19</strong>e eeuw, tot. 4x. € 30,00 € 50,00<br />
784 Een verzilverd presenteerblad, begin 20e eeuw. € 20,00 € 30,00<br />
785 Jong, de (Hollandse school 2e helft 20e eeuw) "Dutch Landscape I", gesign voluit r.o,<br />
zeefdruk/papier, artist proof 3/15, h 60 x b 40 cm.<br />
€ 40,00 € 70,00