12.07.2015 Views

TEXT - Antikvity Art Aukce

TEXT - Antikvity Art Aukce

TEXT - Antikvity Art Aukce

KATALOG 100. AUKCE 18. 4. 2010 OSTRAVASchlesinger Josef ...................................................... 32Schwarz Josef Václav ..................................... 105, 164Souček Karel .......................................................... 124Stevens ..................................................................... 12Surés ....................................................................... 211Šebesta ................................................................... 131Šebesta B. ............................................................... 156Šimková - Elgrová Milena ....................................... 16Špála Václav .......................................................... 100Šváb Rudolf .............................................................. 35Thauer Fridrich Karl ............................................... 72Tichánek Josef .................... 17, 18, 133, 134, 152, 155Toman A. ................................................................ 123Trefilová Martina ................................................... 209Tůma Drahomír ........................................................ 79Turjanský Pavel .............................................. 157, 159Vácha Vladimír ...................................................... 191Vašíček Vladimír .................................................... 132Velčovský Josef ........................................................ 78Veselý Josef .............................................................. 36Výrovský J. ............................................................. 218Wagner .................................................................... 61Wachtel Wilhelm .................................................... 148Winten Hali ............................................................. 179Woolh (Wooth ?) .................................................... 143Wünsche Vilém ......................................................... 74Zajíček Jaroslav ..................................................... 137Ziembinski Leon ..................................................... 189Zrzavý Jan ............................................................... 122Ţák Oldřich ............................................................ 247POUŢITÉ MATERIÁLY A TECHNIKYakvarel 1, 2, 98, 125, 131, 156, 205 - 207, 245, 250, 252bambus vyřezávaný .................................................. 277barevný lept ............................. 126, 160, 253 - 255, 257biskvit ............................................................... 103, 165bronz .................................................. 48, 167, 174, 175bronz a litina .............................................................. 59bronz, mramor .......................................................... 166cín ............................................................................... 54dřevo ........................ 111, 112, 120, 178, 180, 221, 264dřevo lakované ......................................................... 278dřevoryt .......................................................... 34, 63, 64dřevořez ...................................................................... 62gobelín........................................................ 83, 248, 249grafika .............................................................. 241, 242hedvábí ....................................................................... 47hlína pálená ..................................... 104 - 107, 164, 226kamenina .................................................................. 238keramika .................. 53, 57, 60, 171, 173,177, 234, 263kombinovaná technika ....... 66, 132, 151, 157 - 159, 214kov...................................................................... 46, 222kov stříbřený............................................................. 268kresba lavírovaná........................................................ 77kresba pastelkou ....................................................... 212kresba tuší .................................................... 29, 78, 251kresba uhlem ...................................................... 74, 217kvaš ...................................................................... 24, 67lept ............................................................... 36, 68, 256linoryt ................................................................. 33, 182litina ........................................................... 58, 170, 176litografie ................................. 10, 35, 38, 121, 200, 204majolika ............................................ 102, 117, 118, 279malba ........................................................................... 69malba na porcelánové desce ........................................ 61mosaz ................................................................. 119,172olej ............................................................................ 259olej na desce .................................................... 71, 86, 88olej na dřevě ........................................ 81, 136, 155, 183olej na lepence ..................................... 3, 15, 31, 75, 76,................................ 90, 94, 128, 129, 143, 198, 209, 219olej na plátně ..................... 4 - 9, 11, 13, 14, 16 - 18, 20,............................ 23, 26 - 28, 30, 39, 40, 72, 80, 85, 87,............................. 89, 91 - 93, 95, 97, 99, 100, 123, 127,......................... 133 - 135, 137, 140, 142, 144, 145, 147,....................... 149, 150, 152 - 154, 184 - 188, 190 - 193,.................. 197, 199, 201 - 203, 211, 213, 216, 218, 243olej na překliţce ........................................................ 210olej na sololitu ........................... 84, 146, 189, 194 - 196olej-tempera ...... 21, 37, 79, 82, 124, 138, 139, 148, 208pastel ............................................. 19, 22, 122, 141, 246platina ....................................................................... 267plech .......................................................................... 239podmalba na skle ....................................................... 247porcelán ............. 41, 43, 49, 56, 101, 108, 109, 229, 240reprodukce .......................................................... 32, 130ruční vazba ...................................................... 281 - 285rytina ........................................................................... 65řezba ............................................................................ 96řezba ve dřevě ............................. 44, 168, 179, 227, 228sádra .................................................................. 261, 269sklo ............................ 42, 51, 52, 55, 169, 237, 262, 265sklo s rubínovou lazurou ................................. 271 - 276stříbro ....................................... 50, 113 - 116, 224, 225,................................ 230 - 233, 235, 270, 280, 286 - 301tempera .................................... 25, 70, 73, 220, 258, 260_ 12 _