12.07.2015 Views

TEXT - Antikvity Art Aukce

TEXT - Antikvity Art Aukce

TEXT - Antikvity Art Aukce

KATALOG 100. AUKCE 18. 4. 2010 OSTRAVA280 VELKÝ jedenáctikilogramový svícen pětiramenný ............................................................................ 390 000 Kčstříbrný, korpus i ramena bohatě tvarované, provedení v rokokovém stylu, 20. století, svícen této hmotnosti je unikátem na trhuvůbec, vysoká reprezentativní hodnota, výška 117 cm, hmotnost 11 100g, tj. 11,1kg, ryzost 959ATEST na stříbro, vydaný Puncovním úřadem, Expozitura Olomouc, přiloţen281 Koberec - spací pytel ................................................................................................................................................ 4 900 Kčručně vázaný vlněný orientální koberec dvouvrstvý, dá se naplnit zboţím nebo měkkým materiálem - např suchou trávou, slouţí ksezení nebo ke spaní, práce nomádů, typ BOLEŠT PAŠTÚN MALDÁR, Afghánistán (?), kolem roku 1960, výborný stav, 114 x 63Původní cena 11 400 Kč282 Koberec - spací pytel ................................................................................................................................................ 4 600 Kčručně vázaný vlněný orientální koberec dvouvrstvý, dá se naplnit zboţím nebo měkkým materiálem – např. suchou trávou, slouţí ksezení nebo ke spaní, práce nomádů, typ BOLEŠT PAŠTÚN MALDÁR, Afghánistán (?), kolem roku 1960, výborný stav, 95 x 66Původní cena 10 400 Kč283 Koberec orientální..................................................................................................................................................... 7 900 Kčručně vázaný vlněný orientální koberec, BALÚČ, skvělý vzor, práce nomádů, kolem roku 1980, luxusní stav, 197 x 108Původní cena 18 000 Kč284 Koberec orientální..................................................................................................................................................... 7 900 Kčručně vázaný vlněný orientální koberec, BALÚČ, skvělý vzor, práce nomádů, kolem roku 1980, luxusní stav, 208 x 112Původní cena 18 000 Kč285 Koberec orientální..................................................................................................................................................... 6 900 Kčručně vázaný vlněný orientální koberec, BALÚČ, skvělý vzor, práce nomádů, kolem roku 1980, luxusní stav, 193 x 105Původní cena 14 400 Kč286 Kleště na cukr ............................................................................................................................................................ 1 200 Kčstříbro, mistrovská filigránská práce, luxusní provedení, v jednom místě odborně opravované, ryzost stříbra 800, hmotnost 26,11g287 Luxusní lţíce ................................................................................................................................................................... 450 Kčstříbro zdobené rytinou, rukojeť ukončena motivem růţe s listy, značeno mistrovskou značkou, mistrovské zpracováníryzost stříbra 800, hmotnost 39,00g, délka 18,5cmPřiloţen ATEST PUNCOVNÍHO ÚŘADU na stříbroPochází ze sbírky stříbrných příborů s motivem růže288 Luxusní kulatá prolamovaná lţíce ..................................................................................................................... 550 Kčstříbro ryté, při okraji zdobené plastickými růţemi, plasticky zdobená rukojeť rovněţ ukončena motivem růţe s listyryzost stříbra 800, hmotnost 43,50g, délka 19,5cmPřiloţen ATEST PUNCOVNÍHO ÚŘADU na stříbroPochází ze sbírky stříbrných příborů s motivem růže289 Luxusní dvojzubá vidlička ...................................................................................................................................... 130 Kčstříbro, plasticky zdobená rukojeť ukončena motivem růţe s listy, značeno mistrovskou značkouryzost stříbra 800, hmotnost 10,10g, délka 12cmPřiloţen ATEST PUNCOVNÍHO ÚŘADU na stříbroPochází ze sbírky stříbrných příborů s motivem růže290 Luxusní dvojzubá vidlička ...................................................................................................................................... 150 Kčstříbro, plasticky zdobená rukojeť ukončena motivem růţe s listy, značeno mistrovskou značkouryzost stříbra 800, hmotnost 12,80g, délka 13cmPřiloţen ATEST PUNCOVNÍHO ÚŘADU na stříbroPochází ze sbírky stříbrných příborů s motivem růže_ 48 _