12.07.2015 Views

TEXT - Antikvity Art Aukce

TEXT - Antikvity Art Aukce

TEXT - Antikvity Art Aukce

KATALOG 100. AUKCE 18. 4. 2010 OSTRAVA291 Luxusní dvojzubá vidlička ...................................................................................................................................... 180 Kčstříbro, rytá a plasticky zdobená rukojeť ukončena motivem růţe s listy, značeno mistrovskou značkouryzost stříbra 800, hmotnost 16,50g, délka 14cmPřiloţen ATEST PUNCOVNÍHO ÚŘADU na stříbroPochází ze sbírky stříbrných příborů s motivem růže292 Luxusní lţička ............................................................................................................................................................... 180 Kčstříbro, rytá a plasticky zdobená rukojeť ukončena motivem růţe s listy, značeno mistrovskou značkouryzost stříbra 800, hmotnost 14,50g, délka 12cmPřiloţen ATEST PUNCOVNÍHO ÚŘADU na stříbroPochází ze sbírky stříbrných příborů s motivem růže293 Luxusní lţička ................................................................................................................................................................ 200 Kčstříbro, rytá a plasticky zdobená rukojeť ukončena motivem růţe s lístky, značeno platnou puncovní značkouryzost stříbra 800, hmotnost 16,50g, délka 10,5cmPochází ze sbírky stříbrných příborů s motivem růže294 Luxusní kleště na cukr ............................................................................................................................................... 200 Kčstříbro zdobené plastickým dekorem růţí s listy, značeno mistrovskou značkou, ryzost stříbra 800, hmotnost 18,50g, délka 9cmPřiloţen ATEST PUNCOVNÍHO ÚŘADU na stříbroPochází ze sbírky stříbrných příborů s motivem růže295 Sada deseti kusů lţiček ............................................................................................................................................ 1 400 Kčstříbro bohatě plasticky zdobené, v horní části rukojeti na kaţdé erb s korunkou, většina erbů s motivem lva, na zadní straně erbunázev města, jehoţ erb je pouţit - Utrecht, Drenthe, Limburg, Groningen atd., stejná práce, tvoří soupravuryzost stříbra 833, celková hmotnost 120,00g, délka kaţdé cca 10cm296 Lţička ................................................................................................................................................................................. 250 Kčstříbro, na konci rukojeti zdobené barevným emailovým erbem města "San Remo", značeno mistrovskou značkouryzost stříbra 800, hmotnost 7,40g btto, délka 10cmPřiloţen ATEST PUNCOVNÍHO ÚŘADU na stříbro297 Lţička ................................................................................................................................................................................ 250 Kčstříbro, na konci rukojeti zdobené barevným emailovým erbem města "Romanshorn", značeno mistrovskou značkouryzost stříbra 800, hmotnost 7,50g btto, délka 10cmPřiloţen ATEST PUNCOVNÍHO ÚŘADU na stříbro298 Lţička ................................................................................................................................................................................. 200 Kčstříbro, na konci rukojeti zdobené barevným emailovým erbem města "Brasil", značeno mistrovskou značkouryzost stříbra 800, hmotnost 6,80g btto, délka 8cmPřiloţen ATEST PUNCOVNÍHO ÚŘADU na stříbro299 Lţička ................................................................................................................................................................................. 200 Kčstříbro, na konci rukojeti zdobené barevným emailovým erbem města "Berlín", značeno mistrovskou značkouryzost stříbra 800, hmotnost 7,40g btto, délka 9cmPřiloţen ATEST PUNCOVNÍHO ÚŘADU na stříbro300 Lţička ................................................................................................................................................................................ 250 Kčstříbro, na konci rukojeti zdobené barevným emailovým erbem města "Kärnten", značeno mistrovskou značkouryzost stříbra 835, hmotnost 10,10g btto, délka 10,5cmPřiloţen ATEST PUNCOVNÍHO ÚŘADU na stříbro_ 49 _