13.07.2015 Views

AUKCE 96 - Aukční síň Vltavín

AUKCE 96 - Aukční síň Vltavín

AUKCE 96 - Aukční síň Vltavín

659. Werner Forman 660. Werner Forman 661. Werner Forman662. Werner Forman 667. Josef Kalenda 668. Vilém Plocek151. František Hodonský (1945)Krajina soustředění . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 1 800 Kčlitografie, 1991, 66 x 53 cm, sign. PD F. Hodonský 1991, žák prof. V. Hrochana SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Uměleckébesedy a SČUG Hollar, provenience: Antikvariát Dlážděná (€ 75)152. František Hodonský (1945)Jezírko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 1 600 Kčlitografie, 1993, 23,5 x 17 cm, sign. PD Hodonský 1993, rám, č. 75/100,žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVUv Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar (€ 67)158. Stanislav Holý (1943–1998)Dobrý den . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 1 500 Kčlitografie, 40,5 x 32,3 cm, sign. DU Stanislav Holý, č. 6/35, žákprof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar(€ 63)159. Stanislav Holý (1943–1998)Fimfárum . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 1 500 Kčlitografie, 54 x 37,8 cm, sign. PD Stanislav Holý, č. 19/26, žákprof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar(€ 63)153. Xénie Hoffmeisterová (1958)Nahoře . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 1 200 Kčlitografie, 2005, 55 x 81 cm, sign. PD Xenie Hoffmeisterová, autorský tisk,při okrajích lehce pokrčený papír, studium na DAMU v Praze (€ 50)• 154. Karel Hofman (1906–1998)Zátiší s muškátem . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 7 000 Kčolej, karton, 45 x 31 cm, sign. PD K. Hoffmann, rám, na rámu dorbnéoděrky, žák prof. O. Nejedlého a J. Obrovského na AVU v Praze, člen SVUAleš v Brně, SVUM v Hodoníně, SČVU (€ 292)155. Stanislav Holý (1943–1998)Šachový stolek . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 600 Kčlitografie, 32,4 x 25,5 cm, sign. DU Stanislav Holý, autorský tisk, žákprof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar(€ 25)156. Stanislav Holý (1943–1998)Na laně . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 1 400 Kčlitografie, 65 x 49 cm, sign. DU Holý, autorský tisk, žákprof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar,provenience: Antikvariát Dlážděná (€ 59)157. Stanislav Holý (1943–1998)Strom skřítků . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 1 500 Kčlitografie, 1986, 38 x 27 cm, sign. DU Stanislav Holý 1986, autorský tisk,žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar(€ 63)15160. Stanislav Holý (1943–1998)Úsměvy . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 1 500 Kčlitografie, 65,5 x 50,5 cm, sign. DU Stanislav Holý, autorský tisk, žákprof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar,provenience: Antikvariát Dlážděná (€ 63)161. Stanislav Holý (1943–1998)Modrý kříž . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 1 500 Kčlitografie, 73 x 55 cm, sign. DU Stanislav Holý, autorský tisk, žákprof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar,provenience: Antikvariát Dlážděná (€ 63)162. František Hoplíček (1890–1946)Žně . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 600 Kčlitografie, 42 x 49 cm, sign. PD F. Hoplíček, LD razítko SVUM Hodonín,v horní části mimo tisk mírně zašpiněný papír, žák prof. Bukovce a Ottenfeldana AVU v Praze, člen SVUM v Hodoníně, spoluzakladatel Klubu přátelumění v Olomouci, provenience: Antikvariát Dlážděná (€ 25)163. Jaroslav Horejc (1886–1983)Spící satyr . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 27 000 Kčbronz, 1937, v. 27 cm, žák prof. Suchardy, Nováka a Drahoňovského naUMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Svazu čs. Díla (€ 1125)