13.07.2015 Views

AUKCE 96 - Aukční síň Vltavín

AUKCE 96 - Aukční síň Vltavín

AUKCE 96 - Aukční síň Vltavín

815. František PonKočka . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 1 500 Kčlitografie, 2009, 32,5 x 27,3 cm, sign. PD František Pon 2009, autorský tisk(€ 63)816. Oldřich Kulhánek (1940)Dvojice . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 3 900 Kčlitografie, 2003, 35,5 x 26 cm, sign. DU OldřichKulhánek 2003, autorskýtisk, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar(€ 163)• 817. Oldřich Kulhánek (1940)Milenci . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5 500 Kčlitografie, 2003, 44,8 x 32,3 cm, sign. PD OldřichKulhánek 2003, žákprof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar (€ 230)• 818. Oldřich Kulhánek (1940)Milenci . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 4 800 Kčlitografie, 2003, 40 x 31 cm, sign. DU OldřichKulhánek 2003, autorskýtisk, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar(€ 200)• 819. Oldřich Kulhánek (1940)Spojení . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 4 800 Kčlitografie, 2003, 47 x 29 cm, sign. DU OldřichKulhánek 2003, autorskýtisk, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar(€ 200)• 820. Oldřich Kulhánek (1940)V + W . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 6 500 Kčlitografie, 2005, 54,5 x 43 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 2005, autorskýtisk, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar(€ 271)821. Oldřich Kulhánek (1940)Pár . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 3 500 Kčlitografie, 2004, 27,5 x 18,3 cm, sign. DU OldřichKulhánek 2004, žákprof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar (€ 146)822. Jiří Slíva (1947)Nerez . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 2 500 Kčlitografie, 1981, 30,3 x 40,7 cm, sign. PD JiříSlíva, autorský tisk, PDvěnování: Tomášovi JiříSlíva, soukromé studium, člen SČUG Hollar(€ 105)823. Jiří Slíva (1947)Summertime blues . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 2 500 Kčlitografie, 32,8 x 25 cm, sign. PD JiříSlíva, č. 60/90, DU věnování:Tomášovi JiříSlíva, soukromé studium, člen SČUG Hollar (€ 105)824. Jiří Slíva (1947)Bye bye blues . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 2 500 Kčlitografie, 1981, 32,4 x 24,9 cm, sign. PD JiříSlíva, autorský tisk, DUvěnování: Tomášovi JiříSlíva, soukromé studium, člen SČUG Hollar(€ 105)825. Jiří Slíva (1947)Krotitel . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 2 500 Kčlitografie, 25,5 x 39 cm, sign. PD JiříSlíva, autorský tisk, LD věnování:Tomášovi JiříSlíva, soukromé studium, člen SČUG Hollar(€ 105)826. Josef Velčovský (1945)Přístav . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 1 900 Kčlitografie, 24,6 x 34 cm, sign. PD J. Velčovský, autorský tisk, studium naSUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze,prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, NationalGeographic Society (€ 80)827. Josef Velčovský (1945)Golfové hřiště s majákem . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 1 900 Kčlitografie, 24,6 x 34 cm, sign. PD J. Velčovský, autorský tisk č. I/X, studiumna SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze,prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, NationalGeographic Society (€ 80)828. Josef Velčovský (1945)V oblacích . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 1 900 Kčlitografie, 24,6 x 34 cm, sign. PD J. Velčovský, autorský tisk, studium naSUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze,prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, NationalGeographic Society (€ 80)829. Josef Velčovský (1945)Houba . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 1 000 Kčlitografie, 17,4 x 13,6 cm, sign. PD J. Velčovský, autorský tisk, studium naSUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze,prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, NationalGeographic Society (€ 42)830. Josef Velčovský (1945)Zápalky . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 1 000 Kčlitografie, 16,4 x 20,2 cm, sign. PD J. Velčovský, autorský tisk, studium naSUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze,prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, NationalGeographic Society (€ 42)831. Iva Hüttnerová (1948)Kočka na hřbitově . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 1 500 Kčlitografie, 2002, 22,8 x 16 cm, sign. PD Iva Hüttnerová 2002, autorský tisk,žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze (€ 63)832. Iva Hüttnerová (1948)Na běžkách . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 1 500 Kčlitografie, 2004, 18 x 23,7 cm, sign. PD Iva Hüttnerová 2004, autorský tisk,žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze (€ 63)833. Iva Hüttnerová (1948)Dámská lázeň . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 2 500 Kčlitografie, 2003, 30 x 24,4 cm, sign. PD Iva Hüttnerová 2003, autorský tisk,žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze (€ 105)834. Iva Hüttnerová (1948)Lawn tennis club . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 2 200 Kčlitografie, 2003, 27 x 21,5 cm, sign. PD Iva Hüttnerová 2003, autorský tisk,žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze (€ 92)835. Iva Hüttnerová (1948)Čistý a útulný domov jest jediné štěstí! . . . . . . . . . . . . . . . . . 2 200 Kčlitografie, 2002, 22,3 x 26,3 cm, sign. PD Iva Hüttnerová 2002, autorskýtisk, žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze (€ 92)836. Iva Hüttnerová (1948)Čertovka . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 2 500 Kčlitografie, 2003, 27,3 x 32,7 cm, sign. PD Iva Hüttnerová 03, autorský tisk,žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze (€ 105)837. Iva Hüttnerová (1948)Kartářka . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 2 200 Kčlitografie, 2002, 27,5 x 22 cm, sign. PD Iva Hüttnerová 2002, autorský tisk,žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze (€ 92)838. Iva Hüttnerová (1948)Chantant . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 2 500 Kčlitografie, 2003, 32,3 x 27,2 cm, sign. PD Iva Hüttnerová 2003, autorskýtisk, žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze (€ 105)839. Iva Hüttnerová (1948)Vlastimil Brodský . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 2 500 Kčlitografie, 2002, 30,5 x 26 cm, sign. PD Iva Hüttnerová 2002, autorský tisk,žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze (€ 105)840. Iva Hüttnerová (1948)Nešťastná láska . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 2 900 Kčlitografie, 2004, 49 x 28,5 cm, sign. PD Iva Hüttnerová 2004, autorský tisk,žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze (€ 121)841. Teodor Rotrekl (1923)Postava . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 2 000 Kčlitografie, 1<strong>96</strong>9, 24,7 x 13,5 cm, sign. DU Rotrekl 69 (€ 84)49