12.09.2013 Views

Schoonhoven (1865-1912).<br />

333 Sijthoff,Gijsbertus Jan (Gijs) (1867-1949) "Boerin met geit en kippen", gesign voluit l.o,<br />

olieverf/paneel, h 19 x b 20 cm.<br />

€ 250,00 € 350,00<br />

334 Postma, Gerriet (Twijzelerheide 1932) "Abstract", gesign r.o, olie/paneel, h 100 x b 80 cm. € 700,00 € <strong>90</strong>0,00<br />

335 Wagemans, toegeschreven aan "Grachtengordel Amsterdam", annotatie verso, olieverf/doek, h<br />

50 x b 40 cm.<br />

€ 100,00 € 200,00<br />

336 Een staande design schemerlamp met witte kunststof kap, 70-er jaren, h 170 cm. € 50,00 € 80,00<br />

337 Een zwart/wit bakelieten toiletkastje, 60-er jaren. € 25,00 € 40,00<br />

338 Een bruin gepatineerde bronzen zgn aviator op zwart marmeren basement, naar antiek<br />

voorbeeld, 21e eeuw. Draagt signatuur 'Charles Fagt', h 33 cm.<br />

€ 160,00 € 220,00<br />

339 Twee balustervormige Imari vaasjes en dito dekselvaasje, Japan, Meiji, 19e eeuw, tot. 4x.<br />

(besch).<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

340 Vier diverse zilveren stoppen, o.a. 19e eeuw, tot. 4x. € 30,00 € 50,00<br />

341 Een glascamee in zilveren montuur, broche, florale decoratie, 1e helft 20ste eeuw. € 50,00 € 80,00<br />

342 Etagérezilver. Een 2e 835/1000 zilveren koets met uitspan van zes paarden, jaarletter 1976. € 60,00 € <strong>90</strong>,00<br />

343 Een lot zilver, bestaande uit: suikerstrooier, cakevork en zgn molenlepel, 20e eeuw, tot. 3x. € 50,00 € 80,00<br />

344 Een bronzen vier armige sjabbathlamp, 19e eeuw. € 150,00 € 220,00<br />

345 Een wit aardewerk pesachschaal, Duitsland, Wertesbach, midden 20e eeuw (1 schaaltje<br />

besch). Hierbij test, tot. 9x.<br />

€ 60,00 € <strong>90</strong>,00<br />

346 Judaica. Een pluche stoffen Thora rolmantel, begin 20e eeuw. € 25,00 € 40,00<br />

347 Judaica. Een trommelvormig zilveren lakflesje, geflankeerd door twee aangekleede muizen,<br />

Rusland, midden 20e eeuw.<br />

€ 160,00 € 220,00<br />

348 André, J (Hollandse school 20e eeuw) "Portret van een Joodse man", gesign voluit r.o,<br />

olieverf/paneel, h 30 x b 24 cm.<br />

€ 100,00 € 200,00<br />

349 Een lot divers chroommetalen Alessi, tot. 13x. € 30,00 € 50,00<br />

350 Een serie van vijf design glazen één lichtskandelaars, Scandinavië 20e eeuw, tot. 5x. € 30,00 € 50,00<br />

351 Etnografica. Een maan-portretmasker, Baule-stam, Ivoorkust, h 24 cm. € 100,00 € 160,00<br />

352 Een wandkleed met mythologische voortstelling van ruiter te paard aan bijbehorende houten<br />

roede, Tibet/Nepal, 20e eeuw, gouddraad/zwarte stof, h 62 x b 60 cm.<br />

353 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren suikertang, deels getordeerd, eindigend met klauwen,<br />

meesterteken: J. Jaarsma. Hierbij een 3e gehalte 800/1000 zilveren taartschep, Indonesië begin<br />

20e eeuw, tot. 2x.<br />

€ 25,00 € 40,00<br />

354 Een paar 18 krt 750/1000 gouden oorbellen, bezet met 2 briljanten van 0,25 crt per stuk en 18<br />

achtkant geslepen diamanten.<br />

€ 600,00 € 800,00<br />

355 Een 2e gehalte 835/1000 geajoureerd zilveren dubbelgebogen tasbeugel aan kralentas,<br />

jaarletter 1824. Meesterteken: J. Omvlee, Leiden.<br />

€ 380,00 € 460,00<br />

356 Een zilveren zoutstrooier, Engeland, Birmingham, 20e eeuw. Deksel met knopbekroning. € 50,00 € 80,00<br />

357 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren loddereindoosje, jaarletter 1857. Meesterteken: Jan Peter<br />

Sperna Weiland, Schoonhoven.<br />

€ 150,00 € 1<strong>90</strong>,00<br />

358 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren eetlepel met Gizonder lof, jaarletter 1816. Meesterteken:<br />

Hendrik Hofman, Uithuizen.<br />

€ 160,00 € 220,00<br />

359 Een gepolychromeerd gipsen kerststal, begin 20e eeuw, € 40,00 € 70,00<br />

360 Mortar cup, Ramu River, kneeling, 18 cm, Papua New Guinea. € 30,00 € 50,00<br />

361 Sepik male charm figure, 20 cm, Papua New Guinea. € 50,00 € 80,00<br />

362 Nederland, Leerdam. Een blauw glazen koekschaal met gesatineerd glazen deksel, ontwerp:<br />

A.D. Copier. Hierbij dito kleinere, tot. 4x.<br />

€ 25,00 € 40,00<br />

363 Nederland, Leerdam. Twee diverse blank glazen amberkleurige vaasjes, ca. 1930. Hierbij een<br />

bolvormige vaas op zwartglazen voet, tot. 3x.<br />

364 Een verchroomd metalen Art Deco theeservies, bestaande uit: theekan, melkkan, suiker<br />

dekselpot en lepelvaasje, ca. 1930. Gemerkt: Daalderop, made in Holland. Hierbij een ovaal<br />

teakhouten presenteerblad, tot. 7x.<br />

€ 25,00 € 40,00<br />

365 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren eetlepel met accoladevormige greep, 18e eeuw,<br />

meesterteken: Albertus Friese, Winschoten (1730-1731)<br />

€ 260,00 € 360,00<br />

366 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren visschep aan pallisander greep, Zuiderlijke Nederlanden<br />

1794-1830.<br />

€ 1<strong>90</strong>,00 € 260,00<br />

367 Een lot divers zilver, bestaande uit: theelepeltjes, vorken met zilveren greep en dito messen,<br />

tot. 10x.<br />

€ 20,00 € 40,00<br />

368 Een paar 18 krt 750/1000 gouden oorknoppen, bezet met 2 briljanten van totaal 0,26 crt. € 260,00 € 320,00