12.09.2013 Views

199 Een Chinees porseleinen schotel, Ch’ien Lung, 18e eeuw. Blauw onderglazuur decor van vrouw<br />

op veranda in landschap op het plat, de lip met flora, Ø circa 30 cm.<br />

€ 70,00 € 120,00<br />

200 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren empire suikerstrooier, jaarletter 1843. Meesterteken: P.L.<br />

Uriot, Amsterdam.<br />

€ 100,00 € 140,00<br />

201 Een 3e gehalte 800/1000 zilveren zakspiegel met floraal decor, rond 1<strong>90</strong>0. Hierbij een zilveren<br />

ovale schaal met floraal decor, brutogewicht ca 147 gram, tot. 2x.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

202 Een tweede gehalte 835/1000 zilveren collier met dito hanger, zgn. Goesche knoop. € 50,00 € 80,00<br />

203 Een 2e gehalte zilveren adreskaartjeshouder, Engeland, Birmingham, jaarletter 1<strong>90</strong>4-1<strong>90</strong>5, 58<br />

gram.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

204 Een eerste gehalte 925/1000 zilveren design schakelarmband, 60-er jaren. € 140,00 € 180,00<br />

205 Een serie van 12 2e gehalte 835/1000 zilveren theelepeltjes, jaarletter 1875. Spitsovale bak en<br />

gecontourneerde greep met gegraveerd floraal decor, meesterteken: Willem Lobensteijn,<br />

Schoonhoven, tot. 12x.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

206 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren tafelbel, jaarletter 1870. Meesterteken: Van Kempen,<br />

Voorschoten.<br />

€ 250,00 € 320,00<br />

207 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren suikerstrooilepel, gesleten jaarletter en meesterteken, begin<br />

20e eeuw. Ovale geajoureerde bak met flora, de steel met geciseleerde flora, eindigend met<br />

medaillon.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

208 Een damesbureau met opstand, Duitsland, ca. 1880. Noten en wortelnoten belijmd, de opstand<br />

met laden, onder het blad een lade, rustend op gedraaid houten poten, h 124 x b 95 x d 65 cm.<br />

€ 250,00 € 350,00<br />

209 Vries, de Jannes (Meppel 1<strong>90</strong>1- 1986 Groningen) "Don Quichotte", gesign voluit l.o, acryl/doek,<br />

h 101 x b 81 cm.<br />

€ 6000,00 € 8000,00<br />

210 Zuidersma, (Arie) Arend (Emmen 1925) "Groninger landschap", gesign voluit in potlood r.o en<br />

'57, houtsnede/papier, h 50 x b 27 cm.<br />

€ 70,00 € 100,00<br />

2<strong>11</strong> Een stel porseleinen Imari wandborden met gecontourneerde rand, polychroom floraal<br />

decor, Japan, Meiji, rond 1<strong>90</strong>0, tot. 2x.<br />

€ 25,00 € 40,00<br />

212 Bellaard, Hendrik Johannes (Henk) (1896-1975) "Boerin bij boerderij aan de vaart met boten<br />

aan de oever", gesign voluit l.o, olieverf/doek, h 50 x b 70 cm.<br />

€ 150,00 € 200,00<br />

213 Kraanen, Jacobus (Jaap) (1<strong>90</strong>3-1973) “Schafttijd”, gesign voluit l.o en ‘54,<br />

gouache/bladgoud/papier ge<strong>nummer</strong>d 8/14, h 27 x b 22,5 cm<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

214 Een druppelvormige wit kunststof design plaffonière 'Bolla' met chroommetalen houders,<br />

design Elio Martinelli-Luce, made in Italy, l 50 x b 50 cm.<br />

€ 120,00 € 160,00<br />

215 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren broodvork, begin 20e eeuw. De vork met reliëf van<br />

marskramer, getordeerde steel eindigend met wapen van Nederland.<br />

€ 40,00 € 70,00<br />

216 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren visschep aan ivoren greep, jaarletter 1867. Meesterteken:<br />

A.H. der Kinderen, Den Bosch.<br />

€ 1<strong>90</strong>,00 € 260,00<br />

217 Een doublé gasaansteker met zwart laqué mantel, gemerkt: Dupont, made in Paris, 16 ARF 13. € 25,00 € 40,00<br />

218 Een eerste gehalte 925/1000 zilveren schakelarmband, bezet met steentjes. . € 50,00 € 80,00<br />

219 Een bijbel/psalmboek in zwartlederen band en zilveren sluiting, 1863, meesterteken: W.<br />

Kooiman, Schoonhoven.<br />

€ 100,00 € 140,00<br />

220 Een blank kristallen tazza op zilveren voet. € 80,00 € 120,00<br />

221 Een blank kristallen hors d'oeuvreset, begin 20e eeuw. Decoratie van diamantslijpsel, tot. <strong>11</strong>x. € 25,00 € 40,00<br />

222 Dulmen Krumpelmann, Erasmus Bernhard van (Kreuznach, D. 25-8-1897- Zeegse 21-6-1986)<br />

"Straatbeeld Amsterdam", gesign r.o, gem.techn/aquarel/papier, h 62 x b 44 cm.<br />

€ <strong>90</strong>0,00 € 1200,00<br />

223 Zuidersma, (Arie) Arend (Emmen 1925) "Suikerfabriek Groningen", gesign voluit in de plaat r.o<br />

en '57, houtsnede/papier, h 30 x b 40 cm.<br />

€ 70,00 € 100,00<br />

224 Een vergulde zgn ormolu bronzen pendule met compositie van pastorale scène van jonge<br />

vrouw met fruit en ornamentiek van o.a. hoorn des overvloed, Frankrijk ca. 1840. Dito<br />

wijzerplaat met zwarte Romeinse cijfers, geeft uren en minuten aan, h 40.<br />

€ 1400,00 € 1800,00<br />

225 Etnografica. Een bronzen liefdespaar op zwart marmeren basement, erotica, Fon-stam,<br />

Benin, h 10 cm.<br />

€ 40,00 € 80,00<br />

226 Asmat canoe prow, 76 cm, Nieuw Guinea. € 70,00 € 120,00<br />

227 Een vierdeurskast, Holland, 18e eeuw. Eikenhout, geprofileerde rechte kap met gestoken<br />

bladmotieven, deuren met gestoken decor en ebonised applicaties, in het basement twee laden,<br />

voor rustend op flessepoten, h 195 x b 149 x d 67 cm.<br />

€ 600,00 € 800,00<br />

228 Een tweedeurs kabinet, Engeland 19e eeuw. Notenhout, rechte geprofileerde kap met daaronder<br />

twee paneeldeuren, onder kast met drie laden en messing beslag, h 206 x b 127 x b 63 cm.<br />

€ 250,00 € 350,00<br />

229 Een Oosters tapijt met decoratie van dierfiguren en flora, l 345 x b 250 cm. € 100,00 € 150,00<br />

230 Een gateleg table, Engeland, begin 20e eeuw. Eikenhout, ovaal blad met gedraaide kruispoot, h<br />

74 x l 130 x b 105 cm.<br />

231 Een set van vier gepolychromeerd floraal aardewerk kastkommen op standring, Engeland<br />

eind 19e eeuw.<br />

232 Een rechthoekig blank kristallen odeurflacon met 14 krt 585/1000 gouden klepdeksel en dito<br />

montuur, inclusief binnenstopje.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

€ 70,00 € 120,00<br />

€ 120,00 € 160,00