12.09.2013 Views

730 Een set van drie kastkommen op standring, 19e eeuw. Polychroom floraal decor (1x haarlijn/2x<br />

schilv), h 7 x Ø 15,5 cm.<br />

€ 40,00 € 70,00<br />

731 Een rond porseleinen wandbord met blauw transfer Chinoise decor van pagode en veranda,<br />

Engeland, 2e helft 19e eeuw, Ø 35 cm.<br />

€ 30,00 € 50,00<br />

732 Etnografica. Een houten krukje, Ethiopië, h 25 x Ø 41 cm. € 60,00 € <strong>90</strong>,00<br />

733 Dekker, Mank (Hollandse school begin 20e eeuw) "Havengezicht Rotterdam", gesign voluit r.o,<br />

olieverf/doek, h 29 x b 39 cm.<br />

€ 80,00 € 140,00<br />

734 Een stamboom in de rechte lijn van N. van Heloma, J.A. zn., aquarel/pen/papier, h 56 x b 35 cm. € 40,00 € 70,00<br />

735 Een Oosters tapijt, l 170 x b 150 cm. € 50,00 € 80,00<br />

736 Etnografica. Een orakelbeeld, Kota-stam, Gabon, h 58 cm. € 25,00 € 40,00<br />

737 Een porseleinen zgn stemcup, Japan 19e eeuw. Blauw onder glazuur Kang Xi landschapsdecor in<br />

de cuppa, buitenzijde decor van o.a. bergen en vlinders, h 13 x Ø 17,5 cm.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

738 Een damessecretaire, begin 20e eeuw. Notenhout, rechte top, achter de rechte klep nest met laden,<br />

daaronder vier laden, rustend op gebogen poten, h 104 x b 70 x d 46 cm.<br />

€ 160,00 € 240,00<br />

739 Een set blank tinnen gecanneleerde éénlichtskandelaars, 19e eeuw, h 27 cm, tot. 2x. € 30,00 € 50,00<br />

740 Een balustervormig porseleinen vaasje, Japan, Meiji 19e eeuw. Polychroom floraal decor (hals<br />

afgezaagd), h 16 cm.<br />

€ 15,00 € 25,00<br />

741 Een balustervormige Delfts aardewerk dekselvaas, 18e eeuw (besch), h 27 cm. € 40,00 € 70,00<br />

742 Een famille rose kom op standring, China 19e eeuw (haarlijn), h 9 x Ø 20 cm. Hierbij twee borden,<br />

tot. 3x.<br />

€ 25,00 € 40,00<br />

743 Een porseleinen schotel, Chine de commande 18e eeuw. Blauw onderglazuur floraal decor, Ø 23<br />

cm (gelijmd).<br />

€ 25,00 € 40,00<br />

744 Een Oosters tapijt, l 170 x b 93 cm (slijtage/reparaties). € 30,00 € 50,00<br />

745 Baayens, Franciscus (Frans) (Enschede 1896-*) "Waterlandschap", gesign voluit r.o,<br />

olieverf/doek, h 50 x b 70 cm.<br />

€ 70,00 € 120,00<br />

746 Een bedbank met 2/3 rugleuning, Artifort, 60-er jaren, 185 x 75 x 35 cm, € 300,00 € 400,00<br />

747 Een rode kunststof staande design cilindervormige schemerlamp, 70-er jaren, h 150 cm (besch). € 40,00 € 70,00<br />

748 Een comtoise in eiken kast, 20e eeuw. € 25,00 € 40,00<br />

749 Boon, van der Arie (1886 - 1961) "Heidelandschap met ven", gesign voluit r.o, olieverf/doek, h 30 x<br />

b 75 cm.<br />

€ 160,00 € 240,00<br />

750 Hollandse school 20e eeuw "Berg winterlandschap met gezicht op bergmeer", gesign voluit r.o<br />

FEM (= Femke Wothuis) en '08, olieverf/doek, h 120 x b 100 cm.<br />

€ 100,00 € 150,00<br />

751 Een blank kristallen kroonluchter, naar antiek voorbeeld, 20e eeuw, h 125 cm. € 600,00 € 800,00<br />

752 Een blank kristallen kroonluchter, naar antiek voorbeeld, 20e eeuw, h 125 cm. € 600,00 € 800,00<br />

753 Een ovaal zilveren dekseldoosje met applicatie van een hand, 20e eeuw. € 20,00 € 40,00<br />

754 Een 14 krt 585/1000 gouden tiengulden, Wilhelmina 1897, naslag. € 180,00 € 220,00<br />

755 Een 18 krt 750/1000 geelgouden damesring, bezet met briljantjes, brutogewicht 4,25 gram. € 180,00 € 220,00<br />

756 Een batik in lijst, Indonesië 20e eeuw, onduid gesign voluit l.o en 1989, h 84 x b 57 cm. € 60,00 € <strong>90</strong>,00<br />

757 Een batik in lijst, Indonesië 20e eeuw, gesign voluit r.o 'Kabul', h 47 x b 47 cm. € 35,00 € 50,00<br />

758 Een Barbie speelgoed badkamer, 20e eeuw (licht besch). € 20,00 € 40,00<br />

759 Een pluche speelgoedbeer, midden 20e eeuw, l 60 cm. € 25,00 € 40,00<br />

760 Postma, Gerriet (Twijzelerheide 1932) "Abstract", olieverf/doek, h <strong>90</strong> x b 70 cm. € 500,00 € 800,00<br />

761 Buitenlandse school 20e eeuw "Terasino Italië", onduid gesign l.o, olieverf/doek, h 32 x b 44 cm.<br />

Hierbij twee andere werken, tot. 3x.<br />

€ 40,00 € 70,00<br />

762 Een batik in lijst "Vogels in boslandschap", Indonesië, Bali, gesign r.o 'W. Dana', Jebe Saya -<br />

Ubud, Bali, h 109 x b 49 cm.<br />

€ 70,00 € 100,00<br />

763 Een batik in lijst "Vogels in boslandschap", Indonesië, Bali, gesign r.o 'K. Sumawi' Ubut, Bali, h 41<br />

x b 30 cm.<br />

€ 40,00 € 70,00<br />

764 Moderne/hedendaagse school "Abstract", gesign 'TAP 75', olieverf/doek, h <strong>90</strong> x b 70 cm. € 50,00 € 80,00<br />

765 Een silver plated bestekcassette, bestaande uit: 6 lepels, 6 vorken en 6 messen, Duitsland,<br />

begin 20e eeuw. Gemerkt: Kochberg, in originele cassette.<br />

€ 30,00 € 50,00<br />

766 Een 14 krt 585/1000 geelgouden damesarmband, 36,7 gram. € <strong>11</strong>00,00 € 1400,00<br />

767 Een lot diversen w.o. zilver. € 25,00 € 40,00<br />

768 Een silverplated theeservies op bijpassend presenteerblad, 20e eeuw. Gemerkt: Bristol Silver by<br />

Pool, tot. 5x<br />

€ 35,00 € 50,00