12.09.2013 Views

233 Een 14 krt 585/1000 witgouden ring, bezet met drie gefacetteerde toermalijnen, omrand door 18<br />

briljanten van totaal ca. 1,62 crt in de vorm van bloemen.<br />

€ 1400,00 € 1700,00<br />

234 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren tabaksdoos, jaarletter 1825. Meesterteken: G. Stekelenburg,<br />

Schoonhoven.<br />

€ 240,00 € 320,00<br />

235 Dulmen Krumpelmann, Erasmus Bernhard van (Kreuznach, D. 25-8-1897- Zeegse 21-6-1986)<br />

"Drentse Aa", gesign r.o en '74, aquarel/papier, h 35 x b 47 cm.<br />

€ 400,00 € 600,00<br />

236 Groot, de Annemarie (Assen 1952-) "Feest", gesign voluit r.o en 2000, kleurenlitho/papier, nr.<br />

44/200 , h 50 x b 70 cm.<br />

€ 150,00 € 220,00<br />

237 Hollandse school begin 20e eeuw "Jagerspad", onduid gesign voluit r.o, olieverf/doek, h 60 x b<br />

100 cm.<br />

€ 200,00 € 300,00<br />

238 Een klein model staartklokje in eikenhouten kast, zgn schippertje, 20e eeuw. Bekroning van<br />

hekwerk met messing bollen, wijzerplaat met Romeinse cijferaanduiding en maanstand, l 75 cm.<br />

€ 80,00 € 120,00<br />

239 Drie diverse blank kristallen schalen met o.a. ruitslijpsel, waarvan één met 2e gehalte<br />

835/1000 zilveren greep, tot. 3x.<br />

€ 100,00 € 160,00<br />

240 Een blank kristallen inktstel met zilveren doppen, dito greep en pen. € 240,00 € 320,00<br />

241 Een facetgeslepen spiegel in eikenhouten lijst, ca. 1930. Gebogen toog met hierin een stilleven<br />

met wijnkaraf, glas en fruit, h 144 x b 87 cm.<br />

€ 40,00 € 70,00<br />

242 Een ééndeurs mahonie linnenkast, Willem III, 19e eeuw. Geprofileerde rechte kap, spiegeldeur,<br />

voor rustend op afgeplatte bolpoten, h 206 x b 100 x d 48 cm.<br />

€ 140,00 € 200,00<br />

243 Een halve Friese staartklok, zgn kortstaart, begin 19e eeuw. Eikenhouten kast, gebogen kap<br />

bekroond met messing cartouches, polychroom beschilderde wijzerplaat decoratie van<br />

fantasielandschap en mechaniek van smidse, de wijzerplaatring met Romeinse en Arabische cijfers<br />

geeft de uren en de minuten aan, h 105 cm.<br />

€ <strong>90</strong>0,00 € 1200,00<br />

244 Een contrabakbarometer in eikenhouten huis, adres: Solero en Butti, Amsterdam, rond 1800.<br />

Onderbroken timpaanvormige bekroning met in het centrum een gedraaide halve vaasknop<br />

op voet. Top, fries en basement met verre églomisé in florale motieven (besch), ebonised pilasters<br />

met verguld messing Corintisch kapiteel en basement als stijlen, gegraveerd tinnen schaal.<br />

€ 1400,00 € 1800,00<br />

245 Een blank kristallen boterstolp met zilveren knop, eind 19e eeuw. Geëtst geometrisch decor, op<br />

onderschaal, tot. 2x.<br />

€ 120,00 € 160,00<br />

246 Een blank kristallen odeurflacon met facetslijpsel en zilveren klepdeksel met dito montuur,<br />

exclusief binnenstopje, begin 20e eeuw.<br />

€ 60,00 € <strong>90</strong>,00<br />

247 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren dubbelgebogen tasbeugel aan kralentas, jaarletter 1815.<br />

Meesterteken: J. Smedinga, Dokkum.<br />

€ 340,00 € 420,00<br />

248 Een 18 krt 750/1000 gouden solitairring, bezet met een briljant van 0,20 crt in platina<br />

spiegelchaton.<br />

€ 400,00 € 500,00<br />

249 Een 14 krt 585/1000 geelgouden collier, 12,4 gram. € 240,00 € 320,00<br />

250 Een 2e gehalte 835/100 zilveren geboortelepel. € 100,00 € 140,00<br />

251 Etnografica. Een Kpelie masker, Senufo-stam, Ivoorkust, l 40 cm. € 100,00 € 160,00<br />

252 Massim, dance paddle, 78 cm, Papua New Guinea. € 200,00 € 300,00<br />

253 Een commode met marmeren blad, Louis Seize stijl, 20e eeuw. Gebogen marmeren blad,<br />

gebogen front met twee laden, gebogen stijlen met bronzen beslag in acanthusmotief h 73 x b 60 x<br />

d 40 cm.<br />

€ 100,00 € 140,00<br />

254 Een drie-delig roze marmeren pendulestel, bestaande uit: klok en twee kandelaars, Frankrijk,<br />

rond 1<strong>90</strong>0. De kast met bekroning van vrouw, wijzerplaat met Arabische cijferaanduiding, éénlichts<br />

kandelaars op balustervormige stam, vierkant basement, rustend op voluterende poten, tot. 3x.<br />

€ 150,00 € 220,00<br />

255 Nederland, Maastricht. Een ronde blank glazen fruitschaal met tincraquelé, begin 20e eeuw, h<br />

5,5 x Ø 25 cm.<br />

€ 70,00 € 120,00<br />

256 Nederland, Leerdam. Een grijsviolet blank glazen tulpenvaas, ontwerp: A.D. Copier, gemerkt<br />

met monogram CL, h 19,5 cm.<br />

€ 40,00 € 70,00<br />

257 Een 14 krt 585/1000 geelgouden rijring, bezet met 9 kleine robijntjes, brutogewicht 1,7 gram. € 40,00 € 70,00<br />

258 Een 18 krt 750/1000 gouden ring, bezet met totaal 57 briljanten. € 400,00 € 500,00<br />

259 Een meubelgrammofoon in eikenhouten kast, ca. 1930. Gehoogd deksel, gemerkt: His Masters<br />

Voice, h <strong>11</strong>0 x b 48 x d 58 cm.<br />

€ 100,00 € 150,00<br />

260 Etnografica. Een drager, man met goederen op het hoofd, Makonde-stam, Tanzania, h 35 cm. € 40,00 € 70,00<br />

261 Een geprepareerde kaaiman, begin 20e eeuw, l 140 cm. € 60,00 € <strong>90</strong>,00<br />

262 Een schaar aan zilveren grepen en dito jasseroncollier, jaarletter 1815. Meesterteken: JJ.<br />

Groen, Leiden.<br />

€ 140,00 € 180,00<br />

263 Een lot divers kristal, bestaande uit: onderzetters, twee glaasjes en messenleggers in<br />

cassette, allen begin 20e eeuw, tot. 25x.<br />

€ 30,00 € 50,00<br />

264 Een collier gefacetteerde gitten aan 14 krt 585/1000 gouden sluiting. € 140,00 € 180,00<br />

265 Een stel roze gesatineerd opalineglazen vazen met aanhangende pegels, eind 19e eeuw, h 25<br />

cm, tot. 2x.<br />

€ 40,00 € 70,00<br />

266 Vos, Adriana "The Fantom", gesign voluit r.o en '93, olieverf/doek, h 175 x b 204 cm. € 500,00 € 800,00