12.09.2013 Views

128 Een odeurflacon met Art Deco zilveren klepdeksel en dito montuur, voorzien van foto<br />

applicatie, inclusief binnenstopje, ca. 1920, l 9 cm.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

129 Een zilveren gelegenheidslepel, nautische voorstelling op greep, J.Feddema, ca. 1815-?,<br />

Leeuwarden.<br />

€ 160,00 € 200,00<br />

130 Etagérezilver. Een 1e gehalte 925/1000 zilveren rechthoekige eetkamertafel met in het blad<br />

reliëfdecor van Venus met putti, Engeland, London, rond 1<strong>90</strong>0. Rustend op conische poten.<br />

€ 140,00 € 180,00<br />

131 Dijkstra, Evert (1948-*) "Kamer met stilleven op tafel", gesign voluit r.o en 2001, olieverf/board, h<br />

48 x b 44 cm.<br />

€ 800,00 € 1200,00<br />

132 Randa, Marten (Winschoten 1942-) "Abstract", gesign voluit r.o, olieverf/doek, h 60 x b 100 cm. € 150,00 € 220,00<br />

133 Miro, Joan (1893-1983) "Fenas de Grand Feu", poster/zeefdruk/papier,h 70 x b 50 cm. € 70,00 € 120,00<br />

134 Een stel glansplateel aardewerk balustervormige vaasjes met oor, ca. 1920. Blauw/bruin<br />

geometrisch decor, gemerkt: Schoonhoven Holland, motief: Orna, modelnr <strong>11</strong>1, h 14,5 cm.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

135 Nederland, Leerdam. Een blauw persglazen schaal, ontwerp: K.P.C. de Bazel, gesign met<br />

monogram, h 6 x 30 cm.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

136 Een 14 krt 585/1000 gouden jasseroncollier waartussen zaadpareltjes, begin 20e eeuw,<br />

brutogewicht <strong>11</strong>.8 gram.<br />

€ 160,00 € 240,00<br />

137 Een stoffen onderscheiding, met zilveren 800/1000 applicaties en kettinkje. € 40,00 € 60,00<br />

138 Een 14 krt 585/1000 geelgouden designring, bezet met briljantje, brutogewicht 2,4 gram. € 40,00 € 60,00<br />

139 Een geajoureerde tweede gehalte 835/1000 zilveren natfruitschep, jl. 1932. € 120,00 € 150,00<br />

140 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren snuifdoosje met filigrein klepdeksel, jaarletter 1856.<br />

Meesterteken: W Knuijt, Schoonhoven.<br />

€ 80,00 € 140,00<br />

141 Roof final, Sepik, 170 cm, Papua New Guinea. € 280,00 € 360,00<br />

142 Oleg Jach Ninti (Russische school 20e eeuw) “Meet Bue I”, zeefdruk/papier ge<strong>nummer</strong>d 18/29<br />

epreuve d’artiste, h 56 x b 42 cm.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

143 Ommen, van Erik Geert Cornelis (Erik) (Groningen 1956) "Roze Grutto", 1997, gesign voluit r.o,<br />

aquarel/papier, h 26 x b 38 cm.<br />

€ 250,00 € 350,00<br />

144 Köhler, Klaus Peter "Letters", gesign verso, olieverf/doek, h 100 x b 100 cm. € 150,00 € 220,00<br />

145 Appel, Christiaan K (Karel) (Amsterdam 1921-2006) "Gestreept beestfiguur", gesign voluit in<br />

potlood m.o 'Appel', ge<strong>nummer</strong>d XLII/L, kleurenlitho/papier, h 55 x b 75 cm.<br />

€ 500,00 € 700,00<br />

146 Een bruin lederen zgn briefkoffer met inhoud, Engeland begin 20e eeuw. € 40,00 € 60,00<br />

147 Een blank kristallen inktpot met 2e gehalte 835/1000 zilveren montuur en ebonised basement<br />

met ivoren pootjes, eind 19e eeuw.<br />

€ 70,00 € 120,00<br />

148 Een 14 krt 585/1000 geelgouden spitsovale broche, centraal bezet met pareltje, geflankeerd door<br />

twee gefacetteerde granaatjes, brutogewicht 2,5 gram.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

149 Een paar 18 krt 750/1000 gouden creolen, bezet met 6 briljanten van totaal 0,18 crt. € 2<strong>90</strong>,00 € 350,00<br />

150 Een 14 krt 585/1000 geelgouden schakelarmband, 6 gram. € 100,00 € 150,00<br />

151 Een octogonale Delfts aardewerk theebus met 2e gehalte 835/1000 zilveren deksel met oud<br />

Hollands reliëf decor, midden 20e eeuw.<br />

€ 25,00 € 40,00<br />

152 Een vierdeurs eikenhouten boekenvitrinekast, begin 20e eeuw. Rechte geprofileerde kap met<br />

tanding, gecanneleerde stijlen, gestileerde voluten met snijwerk in gestileerd bloemmotief,<br />

waartussen twee beglaasde deuren, onderkast met twee laden en twee paneeldeuren, recht<br />

basement, h 235 x b 121 x d 46 cm.<br />

€ 450,00 € 600,00<br />

153 North Western asmat shield, 204 cm, Nieuw Guinea. € 160,00 € 240,00<br />

154 Een hangolielamp in composiet metalen Jugendstil montuur en dito majolica oliereservoir,<br />

rond 1<strong>90</strong>0.<br />

€ 70,00 € 100,00<br />

155 Een stel Sterling zilveren éénlichts kandelaars, Engeland, Lund 20e eeuw, h 12 cm. € 150,00 € 1<strong>90</strong>,00<br />

156 Buitenlandse school 2004 "Stilleven van twee flessen en een schaal", olieverf/doek, h 55 x b<br />

65 cm. Het betreft hier een replica van een schilderij van Henk Helmantel.<br />

€ 80,00 € 140,00<br />

157 Volodia Popov (St. Petersburg, Rusland 1961) “Kaphaban”, gesign r.b. ‘Volodia 2000’, verso,<br />

olieverf/doek, h 120 x b 60 cm (herkomst galerie Brunstingerhof, expositie 8 t/m 19 juni 2005:<br />

www.brunstingerhof.com).<br />

€ <strong>90</strong>0,00 € 1500,00<br />

158 Gope board, 88 cm, Papua New Guinea. € 60,00 € <strong>90</strong>,00<br />

159 Een 14 krt 585/1000 roségouden ring, bezet met een briljant van 0.20 en 0.10 crt, brutogewicht<br />

1,8 gram.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

160 Een paar 18 krt 750/1000 gouden oorknoppen, bezet met 2 briljanten. € 325,00 € 375,00<br />

161 Een stel 14 krt 585/1000 geelgouden oorknopjes, bezet met roosgeslepen kleursteentjes,<br />

brutogewicht 3,9 gram, tot. 2x.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

162 Een 14 krt 585/1000 geelgouden schakelarmband, 3,9 gram. € 50,00 € 80,00<br />

163 Een tweede gehalte 835/1000 zilveren kandijtang met parelrand en getordeerde greep, jl. 1886. € 60,00 € <strong>90</strong>,00