12.09.2013 Views

164 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren loddereindoosje, meesterteken: Gebr. Veenstra, Leeuwarden<br />

(1841-1871).<br />

€ 100,00 € 160,00<br />

165 Een blank kristallen beschuit dekselpot op onderschaal, rond 1<strong>90</strong>0. Cilindervormige pot met<br />

gehoogd deksel, decoratie van ruit- en waaierslijpsel, circa 28 cm.<br />

€ 60,00 € <strong>90</strong>,00<br />

166 Een notenhouten tweedeurs kast, 18e eeuw. Rechte geprofileerde kap, paneeldeuren met<br />

gestoken houten hoekornamenten en messing beslag, daaronder twee laden, rustend op ebonised<br />

flessenpoten, h 1<strong>90</strong> x b 130 x d 45 cm.<br />

€ 400,00 € 700,00<br />

167 Randa, Marten (Winschoten 1942-) "Warm Feelings", gesign voluit, olieverf/doek, h 100 x b 100<br />

cm.<br />

€ 250,00 € 350,00<br />

168 Wesseling, Henk "Compositie", gesign voluit r.o en '79, gem.techniek/papier, h 44 x b 40 cm. € 120,00 € 160,00<br />

169 Walking stick, Trobriand Islands, Trobiand Island. € 40,00 € 80,00<br />

170 Een vijf-strengs collier bloedkoralen aan 14 krt 585/1000 gouden sluiting. € 800,00 € 1200,00<br />

171 Een 14 krt 585/1000 roségouden ring, bezet met blauwe saffier en entourage van roosgeslepen<br />

diamantjes (1 ontbreekt), brutogewicht 1,9 gram.<br />

€ 20,00 € 40,00<br />

172 Een tweede gehalte 835/1000 zilveren roomlepel, geajoureerde greep met geciseleerd<br />

bloemmotief.<br />

€ 50,00 € 70,00<br />

173 Een broche van gebogen tand in 14 krt 585/1000 geelgouden montuur, begin 20e eeuw,<br />

brutogewicht 4,1 gram.<br />

€ 35,00 € 50,00<br />

174 Een dameshanghorloge in 14 krt 585/1000 roségouden kast (defect) aan 585/1000<br />

geelgouden collier, brutogewicht 16.9 gram.<br />

€ 80,00 € 120,00<br />

175 Een theeblik, rond 1<strong>90</strong>0. € 15,00 € 25,00<br />

176 Een houten kinderledikant, rond 1<strong>90</strong>0. € 60,00 € <strong>90</strong>,00<br />

177 Een bank, Willem III, 2e helft 19e eeuw. Mahoniehout, gecontourneerd dubbel rugraam met<br />

gestoken florale bekroning, gebogen armleggers, gebogen armleggerstutten en poten, gele stoffen<br />

bekleding.<br />

€ 250,00 € 350,00<br />

178 Een stel armleuningstoelen, Willem III, 2e helft 19e eeuw. Mahoniehout, medaillonvormig<br />

rugraam met gestoken florale bekroning, gebogen armleggers, gebogen armleggerstutten en poten,<br />

gele stoffen bekleding, tot. 2x.<br />

€ 150,00 € 250,00<br />

179 Tuntun, meetstok bij de jacht, Borneo, Iban, Borneo, Indonesië. € 60,00 € <strong>90</strong>,00<br />

180 Een Sterling zilveren peper -en zoutstrooier, Engeland 20e eeuw, tot. 2x. € 70,00 € 100,00<br />

181 Een stel blank glazen karaffen, begin 20e eeuw. Decoratie van olijf- en sterslijpsel, h 34 cm, tot.<br />

4x.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

182 Kolivo (Griekse school 20e eeuw) "Stoel", gesign voluit en 1999, olieverf/doek, h 70 x b 50 cm. € 60,00 € <strong>90</strong>,00<br />

183 Jonker, Bertus "Compositie", olieverf/doek, h 60 x b 65 cm. € 260,00 € 320,00<br />

184 Wolf, de Henri Conrad Vincentus Maria (Indonesië 1938 - Groningen 1986) "Post Restante",<br />

gesign voluit m.o en '74, gem.techniek/doek, h 78 x b 78 cm.<br />

€ 300,00 € 450,00<br />

185 Een toiletmeubel, Engeland rond 1<strong>90</strong>0. Notenhout, Spiegelopstand, onderkast met drie laden, h<br />

240 x b 125 x d 60 cm.<br />

€ 100,00 € 160,00<br />

186 Een eikenhouten lits-jumeaux, Frankrijk eind 19e eeuw. Decoratie van snijwerk van o.a.<br />

guirlandes en gecanneleerde stijlen.<br />

€ 140,00 € 220,00<br />

187 Sepik drum, 46 cm, Papua New Guinea. € 80,00 € 120,00<br />

188 Etnografica. Een vruchtbaarheidsbeeld met kralen, Namchi-stam, Nigeria, h 17 cm. € 50,00 € 80,00<br />

189 Een doosje met zilveren applicatie en hierin diverse zilveren voorwerpen, tot. 8x. € 50,00 € 80,00<br />

1<strong>90</strong> Een tweede gehalte 835/1000 zilveren Art Nouveau taartschep, floraal gedecoreerd, getorste<br />

greep met parelrand, J.M. van Kempen en Zn., Voorschoten 19<strong>11</strong>.<br />

€ <strong>11</strong>0,00 € 140,00<br />

191 Een lot van vier diverse 3e gehalte 800/1000 zilveren broches en dito brievenopener, tot. 5x. € 20,00 € 40,00<br />

192 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren gecontourneerde tasbeugel aan zwart stoffen tas, 19e eeuw,<br />

meesterteken: Harmanus Ament (1837-1873).<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

193 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren natfruitschep, jaarletter 1843. Gegraveerd floraal decor,<br />

meesterteken: J.J. Terlau, Amsterdam.<br />

€ 150,00 € 1<strong>90</strong>,00<br />

194 Een set van twaalf 2e gehalte 835/1000 zilveren apostellepeltjes, tot. 12x. € 180,00 € 240,00<br />

195 Een toiletmeubel met spiegelopstand, Frankrijk eind 19e eeuw. Eikenhout, opstand met<br />

gestoken floraal decor en gecanneleerde stijlen met knopbekroning, grijs marmeren blad met<br />

opstand, onderin twee deuren en lade,h 198 x b <strong>11</strong>0 x d 50 cm.<br />

196 Een nachtkastje, Frankrijk eind 19e eeuw. Eikenhout, onder het grijs marmeren blad een lade,<br />

rustend op vier gecanneleerde stijlen, onderkastje met deurtje, h 81 x b 46 x d 46 cm.<br />

197 Eleg Jqach Ninti (Rusland 20e eeuw), “Magisch realistische voorstelling met figuren”, uit de<br />

serie…, gesign r.o, zwart-wit litho/papier ge<strong>nummer</strong>d 14/25, h 50 x b 40 cm.<br />

198 Een druppelvormige wit kunststof design plaffonière 'Bolla' met chroommetalen houders,<br />

design Elio Martinelli-Luce, made in Italy, l 50 x b 50 cm.<br />

€ 180,00 € 280,00<br />

€ 60,00 € 80,00<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

€ 120,00 € 180,00