12.09.2013 Views

769 Galan, Alix (Buitenlandse school 20e eeuw) "Bloemstilleven", gesign voluit m.o en '<strong>90</strong>,<br />

aquarel/papier, h 30 x b 40 cm. Hierbij een gravure 'Gesigt op de academie te Leyden', tot. 2x.<br />

€ 30,00 € 50,00<br />

770 Postma, Gerriet (Twijzelerheide 1932) "Zonder titel", olieverf/doek, h <strong>90</strong> x b 70 cm. € 450,00 € 600,00<br />

771 Een balustervormige Delfts aardewerk vaas, vermaakt als lampenvoet, 18e eeuw, lamphoogte h<br />

60 cm.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

772 Een 1e gehalte 925/1000 zilveren collier en dito armband, tot. 2x. € 40,00 € 70,00<br />

773 Een silver plated 48-delige bestekcassette, 20e eeuw. Gemerkt: Oreide Silverschmits € 50,00 € 80,00<br />

774 Een gateleg table, Engeland, begin 20e eeuw. Eikenhout, ovaal blad met gedraaide kruispoot, h 74<br />

x l 94 x b 94 cm.<br />

€ 100,00 € 160,00<br />

775 Portret van prins Hendrik de zeevaarder in originele lijst, uitgave: F.B. Waanders, eind 19e<br />

eeuw. Konl. Steendr. v. C.V. Mieling, h 60 x b 40 cm.<br />

€ 80,00 € 120,00<br />

776 Portret van prins Willem II in originele lijst, uitgave: F.B. Waanders, eind 19e eeuw. Konl.<br />

Steendr. v. C.V. Mieling, h 60 x b 40 cm.<br />

€ 80,00 € 120,00<br />

777 Portret van Sophie, prinses van Oranje, in originele lijst, uitgave: F.B. Waanders, eind 19e<br />

€ 80,00 € 120,00<br />

778 Portret van Anna Palowna, prinses van Oranje, in originele lijst, uitgave: F.B. Waanders, eind<br />

19e eeuw. Konl. Steendr. v. C.V. Mieling, h 60 x b 40 cm.<br />

€ 80,00 € 120,00<br />

779 Chattel,van Rossum du Fredericus Jacobus (naar de Chattel) "Visser in landschap met<br />

bomen", gesign voluit l.o 'du Chattel', olieverf/doek, h 24,5 x b 18 cm.<br />

€ 150,00 € 220,00<br />

780 Portret van een patrijs in lijst, gedateerd Wolvega 1803, veren/aquarel/papier, h 27,5 x b 33,5 cm. € 30,00 € 50,00<br />

781 Digton, R "Koning Willem III", geschonken door Z.M.. Koning Willem III aan wijlen P.A. Arriëns,<br />

schout bij nacht - adjudant van H.M. Wllem II en Willem III, aquarel/papier, h 27,5 x b 20 cm.<br />

€ 60,00 € <strong>90</strong>,00<br />

782 Twee diverse prenten van de 10-daagse veldtocht "De overwinning voor Hasfelt" + "De<br />

overwinning voor Leuven", gedateerd 1831, h 45 x b 52 cm, tot. 2x.<br />

783 Hollandse school, begin 20e eeuw "Stadsgezicht", ets/papier, h 70 x b 52 cm. Hierbij twee<br />

kleinere, tot. 3x.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

784 Een eikenhouten bijbelkastje, ca. 1920. Hierbij een houten kapstok, tot. 2x. € 25,00 € 40,00