730 Een set van drie kastkommen op standring, 19e eeuw. Polychroom floraal decor (1x haarlijn/2x schilv), h 7 x Ø 15,5 cm. € 40,00 € 70,00 731 Een rond porseleinen wandbord met blauw transfer Chinoise decor van pagode en veranda, Engeland, 2e helft 19e eeuw, Ø 35 cm. € 30,00 € 50,00 732 Etnografica. Een houten krukje, Ethiopië, h 25 x Ø 41 cm. € 60,00 € <strong>90</strong>,00 733 Dekker, Mank (Hollandse school begin 20e eeuw) "Havengezicht Rotterdam", gesign voluit r.o, olieverf/doek, h 29 x b 39 cm. € 80,00 € 140,00 734 Een stamboom in de rechte lijn van N. van Heloma, J.A. zn., aquarel/pen/papier, h 56 x b 35 cm. € 40,00 € 70,00 735 Een Oosters tapijt, l 170 x b 150 cm. € 50,00 € 80,00 736 Etnografica. Een orakelbeeld, Kota-stam, Gabon, h 58 cm. € 25,00 € 40,00 737 Een porseleinen zgn stemcup, Japan 19e eeuw. Blauw onder glazuur Kang Xi landschapsdecor in de cuppa, buitenzijde decor van o.a. bergen en vlinders, h 13 x Ø 17,5 cm. € 50,00 € 80,00 738 Een damessecretaire, begin 20e eeuw. Notenhout, rechte top, achter de rechte klep nest met laden, daaronder vier laden, rustend op gebogen poten, h 104 x b 70 x d 46 cm. € 160,00 € 240,00 739 Een set blank tinnen gecanneleerde éénlichtskandelaars, 19e eeuw, h 27 cm, tot. 2x. € 30,00 € 50,00 740 Een balustervormig porseleinen vaasje, Japan, Meiji 19e eeuw. Polychroom floraal decor (hals afgezaagd), h 16 cm. € 15,00 € 25,00 741 Een balustervormige Delfts aardewerk dekselvaas, 18e eeuw (besch), h 27 cm. € 40,00 € 70,00 742 Een famille rose kom op standring, China 19e eeuw (haarlijn), h 9 x Ø 20 cm. Hierbij twee borden, tot. 3x. € 25,00 € 40,00 743 Een porseleinen schotel, Chine de commande 18e eeuw. Blauw onderglazuur floraal decor, Ø 23 cm (gelijmd). € 25,00 € 40,00 744 Een Oosters tapijt, l 170 x b 93 cm (slijtage/reparaties). € 30,00 € 50,00 745 Baayens, Franciscus (Frans) (Enschede 1896-*) "Waterlandschap", gesign voluit r.o, olieverf/doek, h 50 x b 70 cm. € 70,00 € 120,00 746 Een bedbank met 2/3 rugleuning, Artifort, 60-er jaren, 185 x 75 x 35 cm, € 300,00 € 400,00 747 Een rode kunststof staande design cilindervormige schemerlamp, 70-er jaren, h 150 cm (besch). € 40,00 € 70,00 748 Een comtoise in eiken kast, 20e eeuw. € 25,00 € 40,00 749 Boon, van der Arie (1886 - 1961) "Heidelandschap met ven", gesign voluit r.o, olieverf/doek, h 30 x b 75 cm. € 160,00 € 240,00 750 Hollandse school 20e eeuw "Berg winterlandschap met gezicht op bergmeer", gesign voluit r.o FEM (= Femke Wothuis) en '08, olieverf/doek, h 120 x b 100 cm. € 100,00 € 150,00 751 Een blank kristallen kroonluchter, naar antiek voorbeeld, 20e eeuw, h 125 cm. € 600,00 € 800,00 752 Een blank kristallen kroonluchter, naar antiek voorbeeld, 20e eeuw, h 125 cm. € 600,00 € 800,00 753 Een ovaal zilveren dekseldoosje met applicatie van een hand, 20e eeuw. € 20,00 € 40,00 754 Een 14 krt 585/1000 gouden tiengulden, Wilhelmina 1897, naslag. € 180,00 € 220,00 755 Een 18 krt 750/1000 geelgouden damesring, bezet met briljantjes, brutogewicht 4,25 gram. € 180,00 € 220,00 756 Een batik in lijst, Indonesië 20e eeuw, onduid gesign voluit l.o en 1989, h 84 x b 57 cm. € 60,00 € <strong>90</strong>,00 757 Een batik in lijst, Indonesië 20e eeuw, gesign voluit r.o 'Kabul', h 47 x b 47 cm. € 35,00 € 50,00 758 Een Barbie speelgoed badkamer, 20e eeuw (licht besch). € 20,00 € 40,00 759 Een pluche speelgoedbeer, midden 20e eeuw, l 60 cm. € 25,00 € 40,00 760 Postma, Gerriet (Twijzelerheide 1932) "Abstract", olieverf/doek, h <strong>90</strong> x b 70 cm. € 500,00 € 800,00 761 Buitenlandse school 20e eeuw "Terasino Italië", onduid gesign l.o, olieverf/doek, h 32 x b 44 cm. Hierbij twee andere werken, tot. 3x. € 40,00 € 70,00 762 Een batik in lijst "Vogels in boslandschap", Indonesië, Bali, gesign r.o 'W. Dana', Jebe Saya - Ubud, Bali, h 109 x b 49 cm. € 70,00 € 100,00 763 Een batik in lijst "Vogels in boslandschap", Indonesië, Bali, gesign r.o 'K. Sumawi' Ubut, Bali, h 41 x b 30 cm. € 40,00 € 70,00 764 Moderne/hedendaagse school "Abstract", gesign 'TAP 75', olieverf/doek, h <strong>90</strong> x b 70 cm. € 50,00 € 80,00 765 Een silver plated bestekcassette, bestaande uit: 6 lepels, 6 vorken en 6 messen, Duitsland, begin 20e eeuw. Gemerkt: Kochberg, in originele cassette. € 30,00 € 50,00 766 Een 14 krt 585/1000 geelgouden damesarmband, 36,7 gram. € <strong>11</strong>00,00 € 1400,00 767 Een lot diversen w.o. zilver. € 25,00 € 40,00 768 Een silverplated theeservies op bijpassend presenteerblad, 20e eeuw. Gemerkt: Bristol Silver by Pool, tot. 5x € 35,00 € 50,00
769 Galan, Alix (Buitenlandse school 20e eeuw) "Bloemstilleven", gesign voluit m.o en '<strong>90</strong>, aquarel/papier, h 30 x b 40 cm. Hierbij een gravure 'Gesigt op de academie te Leyden', tot. 2x. € 30,00 € 50,00 770 Postma, Gerriet (Twijzelerheide 1932) "Zonder titel", olieverf/doek, h <strong>90</strong> x b 70 cm. € 450,00 € 600,00 771 Een balustervormige Delfts aardewerk vaas, vermaakt als lampenvoet, 18e eeuw, lamphoogte h 60 cm. € 50,00 € 80,00 772 Een 1e gehalte 925/1000 zilveren collier en dito armband, tot. 2x. € 40,00 € 70,00 773 Een silver plated 48-delige bestekcassette, 20e eeuw. Gemerkt: Oreide Silverschmits € 50,00 € 80,00 774 Een gateleg table, Engeland, begin 20e eeuw. Eikenhout, ovaal blad met gedraaide kruispoot, h 74 x l 94 x b 94 cm. € 100,00 € 160,00 775 Portret van prins Hendrik de zeevaarder in originele lijst, uitgave: F.B. Waanders, eind 19e eeuw. Konl. Steendr. v. C.V. Mieling, h 60 x b 40 cm. € 80,00 € 120,00 776 Portret van prins Willem II in originele lijst, uitgave: F.B. Waanders, eind 19e eeuw. Konl. Steendr. v. C.V. Mieling, h 60 x b 40 cm. € 80,00 € 120,00 777 Portret van Sophie, prinses van Oranje, in originele lijst, uitgave: F.B. Waanders, eind 19e eeuw. Konl. Steendr. v. C.V. Mieling, h 60 x b 40 cm. € 80,00 € 120,00 778 Portret van Anna Palowna, prinses van Oranje, in originele lijst, uitgave: F.B. Waanders, eind 19e eeuw. Konl. Steendr. v. C.V. Mieling, h 60 x b 40 cm. € 80,00 € 120,00 779 Chattel,van Rossum du Fredericus Jacobus (naar de Chattel) "Visser in landschap met bomen", gesign voluit l.o 'du Chattel', olieverf/doek, h 24,5 x b 18 cm. € 150,00 € 220,00 780 Portret van een patrijs in lijst, gedateerd Wolvega 1803, veren/aquarel/papier, h 27,5 x b 33,5 cm. € 30,00 € 50,00 781 Digton, R "Koning Willem III", geschonken door Z.M.. Koning Willem III aan wijlen P.A. Arriëns, schout bij nacht - adjudant van H.M. Wllem II en Willem III, aquarel/papier, h 27,5 x b 20 cm. € 60,00 € <strong>90</strong>,00 782 Twee diverse prenten van de 10-daagse veldtocht "De overwinning voor Hasfelt" + "De overwinning voor Leuven", gedateerd 1831, h 45 x b 52 cm, tot. 2x. € 60,00 € <strong>90</strong>,00 783 Hollandse school, begin 20e eeuw "Stadsgezicht", ets/papier, h 70 x b 52 cm. Hierbij twee kleinere, tot. 3x. € 50,00 € 80,00 784 Een eikenhouten bijbelkastje, ca. 1920. Hierbij een houten kapstok, tot. 2x. € 25,00 € 40,00