Internetveiling van curiosa (v99); sluiting 10 december.<br />
Kijkdagen: vrijdag 7 december: 17.00 – 21.00 uur<br />
zaterdag 8 december: <strong>11</strong>.00 - 17.00 uur & zondag 9 december: <strong>11</strong>.00 - 17.00 uur<br />
Afgifte goederen:<br />
Tot 30 minuten na iedere veilingzitting.<br />
Woensdagmorgen van 09.30 – <strong>11</strong>.30 uur.<br />
Donderdagmiddag van 13.30 – 16.00 uur.<br />
Zaterdagmiddag van 13.30 - 16.00 uur.<br />
Tijdens de veiling worden geen goederen afgegeven.<br />
Alle goederen dienen uiterlijk Zaterdag voor 16.00 te zijn afgehaald !<br />
Startbod<br />
1 Een famille rose wandbord, China 20e eeuw, Ø 30 cm. € 5,00<br />
2 Een stel gestoken houten danseressen, Indonesië midden 20e eeuw, tot. 2x. € 5,00<br />
3 Een stel balustervormige dekselvaasjes, rond 1<strong>90</strong>0, h 13 cm, tot. 4x. € 10,00<br />
4 Een groen geglazuur aardewerk vormstuk van een beer, midden 20e eeuw, h 14 cm. € 5,00<br />
5 Een lepelrek met tinnen lepels, 19e eeuw, tot. 13x. € 15,00<br />
6 Een bruin celluloid brillenkoker met hierin een bril, begin 20e eeuw. € 5,00<br />
7 Een pluche leeuw, ca. 1940. Gemerkt: Original Schuco, Biggo-Bello, DRGN, h 20 cm. € 10,00<br />
8 Een geel emaille ketel, 50-er jaren. Skandia. € 5,00<br />
9 Een blauw dikglazen éénlichtskandelaar, Ittala, model Serpivo, design: Sarpaneva, h 14 cm. € 10,00<br />
10 Een bronzen éénlichts design kandelaar, gemerkt: Skultuna, Sweden. € 5,00<br />
<strong>11</strong> Nederland, Leerdam. Een blank glazen orchideevaasje, begin 20e eeuw, h <strong>11</strong>,5 cm. € 5,00<br />
12 Een houten netsuké van paard en wombat, 20e eeuw, tot. 2x. € 5,00<br />
13 Een houten netsuké van muis met trommel en vis, 20e eeuw, tot. 2x. € 5,00<br />
14 Drie diverse glassculpturen van dieren, tot. 3x. € 5,00<br />
15 Een bruin geglazuurd steengoed theebusje, Japan, rond 1<strong>90</strong>0, h 9 cm. € 5,00<br />
16 Een Yixing theepotje, 20e eeuw, h <strong>11</strong> cm. € 10,00<br />
17 Een gewolkt grijs persglazen cache-pot, h 13 cm. Hierbij één andere, tot. 2x. € 5,00<br />
18 Een lot diversen, w.o. scheepvaart 19e eeuw, tot. 3x. € 5,00<br />
19 Twee diverse emaille miniatuur theepotjes en dito vaasje, China 20e eeuw, tot. 3x. € 5,00<br />
20 Twee diverse glazen karaffen, begin 20e eeuw, tot. 4x. € 5,00<br />
21 Drie diverse aardewerk beeldjes, o.a. begin 20e eeuw, tot. 3x. € 5,00<br />
22 Drie diverse plakalbums met betrekking tot vliegtuigen, Croydon vliegtuigserie 1 t/m 3 (complete<br />
serie).<br />
€ 10,00<br />
23 Een vruchtboom houten kistje met scharnierbaar deksel, ca. 1880, h 15 x l 34 x b 19 cm. € 10,00<br />
24 Een blikken bolvormig speelbal + houten tol; Meyer & Blessing, Rotterdam, tot. 2x. € 5,00<br />
25 Een collectie Art Deco messen met 3e gehalte 800/1000 zilveren heften, Duitsland ca. 1920, tot.<br />
15x.<br />
€ 50,00<br />
26 Een staand schemerlampje, 20e eeuw, h 42 cm. € 5,00<br />
27 Een lot divers glas, tot. 4x. € 5,00<br />
28 Een plated silver lepeldoosje, begin 20e eeuw. Hierin enkele lepeltjes, w.o. zilver. € 5,00<br />
29 Een eikenhouten lepelrek met tinnen lepels, 19e eeuw, tot. 7x. € 5,00<br />
30 Een zgn siritang, Indonesië rond 1<strong>90</strong>0. € 5,00<br />
31 Een porseleinen bordje, China, Kangxi, rond 1700, Ø 16 cm (haarlijn/schilv). € 5,00<br />
32 Een stel bronzen éénlichts kandelaars, Engeland, ca. 1800, h 22 cm, tot. 2x. € 20,00<br />
33 Een hoek/gradenmeter met kompas, zgn équerre, 20e eeuw. € 10,00<br />
34 Een schoolplaat "Te midden van sneeuw en ijs", door M.A. Koekoek. € 10,00<br />
35 Twee diverse vazen, o.a. Mobach, tot. 2x. € 10,00