45 x b 70 cm.<br />
503 Poelstra, A (Hollandse school 20e eeuw) "Sleper de Noordzee", gesign voluit r.o, olieverf/paneel,<br />
h 36 x b 38,5 cm.<br />
€ 50,00 € 80,00<br />
504 Een vierdelig Delfts aardewerk kaststel, bestaande uit: drie dekselvazen en een stelvaas, naar<br />
antiek voorbeeld 20e eeuw. Polychroom floraal decor, tot. 7x.<br />
€ 50,00 € 80,00<br />
505 Een blank kristallen schaal met 2e gehalte 835/1000 zilveren hengsel, gedecoreerd met<br />
parelrand, begin 20e eeuw. Decoratie van ruit- en waaierslijpsel.<br />
€ 120,00 € 160,00<br />
506 Een aardewerk serviesfragment met rood transfer landschapsdecor, Duitsland rond 1<strong>90</strong>0.<br />
Gemerkt: Villeroy & Boch - Mettlach, made in France-Saar Economic Union, decor Burgenland, tot.<br />
53x.<br />
€ 80,00 € 120,00<br />
507 Geerting, S (Groninger school 20e eeuw) "Groninger landschap", gesign voluit r.o., olieverf/doek,<br />
h 80 x b 70 cm.<br />
€ 80,00 € 120,00<br />
508 Moderne hedendaagse school "Zonder titel", olieverf/doek, h 60 x b 60 cm. € 100,00 € 200,00<br />
509 Een gestoken houten sculptuur van vrouw met kind, 20e eeuw, h 51 cm. € 30,00 € 50,00<br />
510 Drie diverse porseleinen sculpturen, Lladro, Spain, tot. 3x. € 25,00 € 40,00<br />
5<strong>11</strong> Een 2e gehalte 835/1000 zilveren tasbeugel aan kralentas, 19e eeuw. € <strong>90</strong>,00 € 120,00<br />
512 Een 14 krt 585/1000 gouden collier met hanger, bezet met een briljantje. € 140,00 € 180,00<br />
513 Etnografica. Een ceremonieel masker, Afrika, l 32 x b 24 cm. € 30,00 € 50,00<br />
514 Abelam ceremonial board, 56 cm, Papua New Guinea. € 400,00 € 600,00<br />
515 Een Chinees porseleinen trekpotje, Ch'ien Lung, rond 1750. Polychroom floraaldecor (besch). € 70,00 € 120,00<br />
516 Een set van vijf porseleinen Imari wandborden met gecontourneerde rand, polychroom floraal<br />
decor, Japan, Meiji, rond 1<strong>90</strong>0, tot. 5x.<br />
€ 50,00 € 80,00<br />
517 Een omgeslagen blank kristallen bonbonnière met gecontourneerde rand, rustend op 2e<br />
gehalte 835/1000 zilveren voet en dito greep.<br />
€ 60,00 € <strong>90</strong>,00<br />
518 Een 18 krt 750/1000 gouden rijring, bezet met 21 briljantjes. € <strong>11</strong>0,00 € 150,00<br />
519 Een 18 krt 750/1000 gouden ring, bezet met 4 Carre geslepen blauwe saffieren en 16<br />
achtkantgeslepen diamanten.<br />
€ 325,00 € 450,00<br />
520 Een groen geglazuurde balustervormige vaas, zgn martavaan vaas, China, begin 20e eeuw, h<br />
40 cm.<br />
€ 80,00 € 120,00<br />
521 Een microscoop in originele cassette, begin 20e eeuw. € 30,00 € 50,00<br />
522 Een handschoenen kastje, Fries snijwerk, begin 20e eeuw (besch). € 20,00 € 40,00<br />
523 Gerth, Wim (Utrecht 1932) "Scheepsramp", gesign voluit in potlood r.o, gouache/papier, h 34 x b 50<br />
cm.<br />
524 Hollandse school 20e eeuw "Portret van een meisje", onduid gesign r.o en '93, olieverf/board, h 80<br />
x b 66 cm.<br />
€ 70,00 € 120,00<br />
525 Een polychroom geglazuurd aardewerk cilindervormige schaal met decor van vogel, 20e eeuw.<br />
Ontwerp: Hannie Mein, gesign 'Hannie Mein' onderzijde, h 24 cm.<br />
€ 20,00 € 35,00<br />
526 Een bruin aardewerk dekselschaal met wit geglazuurd geometrisch decor, 60-er jaren, gemerkt:<br />
Zaalberg, tot. 2x.<br />
€ 25,00 € 40,00<br />
527 Een paar 18 krt 750/1000 gouden oorknoppen, bezet met 4 roosgeslepen diamanten, 1e helft 20ste<br />
eeuw.<br />
€ 140,00 € 180,00<br />
528 Twee paar zilveren halsknopen, 19e eeuw, tot. 4x. € 70,00 € <strong>90</strong>,00<br />
529 Een 18 krt 750/1000 gouden collier met kruis, bezet met 12 briljanten. € 450,00 € 600,00<br />
530 Een gipsen busten van een vrouw, begin 20e eeuw, h 37 cm. € 30,00 € 50,00<br />
531 Een balustervormige porseleinen vaas met dierfiguren als oren, China 20e eeuw. Blauw<br />
onderglazuur decor van figuren in landschap, h 24,5 cm.<br />
€ 50,00 € 80,00<br />
532 Een stel gember dekselpotten, China 20e eeuw. Polychroom decor van leeuwen in landschap, tot.<br />
4x.<br />
€ 50,00 € 80,00<br />
533 Een stel porselein kommen op standring, China 19e eeuw. Blauw onderglazuur landschapsdecor<br />
(1x haarlijn 6 cm). Hierbij dito kom (zwaar beschadigd), tot. 3x.<br />
€ 50,00 € 80,00<br />
534 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren geajoureerde dubbel gebogen beursbeugel aan kralentasje,<br />
jaarletter 1868. Decoratie van symboliek, gesleten meesterteken.<br />
€ 180,00 € 260,00<br />
535 Een stel van drie geslepen kristallen karaffen, rond 1<strong>90</strong>0. Decoratie van facetslijpsel, tot. 6x. € 140,00 € 170,00<br />
536 Cristo "Magisch realistische voorstelling", gesign voluit r.o, olieverf/board, h 24 x b 18 cm. € 50,00 € 80,00<br />
537 Avental, van (Hollandse school 20e eeuw) "Nautillus", gesign voluit in potlood r.o en 1986,<br />
ets/papier, h 43 x b 60 cm.<br />
538 Monogrammist (Hollandse school 20e eeuw) "Portret van kikker, slak en kever", monogram r,o<br />
en 1981, olieverf/board, h 28 x b 20 cm.<br />
€ 70,00 € 120,00<br />
539 Twee 2e gehalte 835/1000 zilveren stooiers met blauw glazen binnenbakje en dito € 120,00 € 160,00